Dekoratif Duvar Saatleri

Duvar saati her evde bulunan temel dekorasyon ürünlerindendir. Son derece geniş ürün çeşitliliği içeren dekoratif duvar saati modelleri, farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanır. Modern, klasik, vintage, boho, rustik, retro ya da country gibi farklı dekorasyon tarzlarını tamamlayabileceğiniz duvar saatleri arasından evinizdeki tarza göre seçim yapabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saati Çeşitleri

Dekoratif duvar saati modelleri farklı boyut ve renk seçeneklerinden oluşur. Özellikle siyah ve beyaz renklerinin ağırlıklı olarak tercih edildiği dekoratif duvar saatleri, birbirinden farklı duvar boyaları ile uyum sağlayabilir. Evinizdeki hâkim renge göre seçim yapabileceğiniz gibi, özel olarak ilgi duyduğunuz bir rengi de tercih edebilirsiniz. Genellikle her türlü renkle uyum sağlayan beyaz duvar saati modelleri yaygın olarak tercih edilen renktir. Evinizde daha sıcak bir ortam oluşturmak için ise daha canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Eskitme boya tarzı ile zenginleştirilen dekoratif duvar saati modelleri genellikle country ya da endüstriyel olarak adlandırılan dekorasyon stilleri ile uyum sağlar. Bunun yanı sıra, Roma rakamları ile tasarlanan daha sade saat modelleri ise klasik tarz ile harmanlayabileceğiniz zamansız parçalardır. Her türlü dekorasyon tarzı ile uyum sağlayabilen klasik saat modelleri, oldukça şık bir görünüm oluşturur. Belli belirsiz çizgiler ve asimetrik dizayna sahip olan modern saat modelleri ise evinde modern tarzı benimseyen kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih edilir. Modern sanatı en iyi şekilde temsil eden dekoratif duvar saati modelleri genellikle siyah renkte tasarlanır ve metal malzemeden üretilir. Vintage, Retro ya da rustik dekorasyon stilleriyle uyum sağlayan dekoratif saat modelleri ise çoğunlukla ahşap malzemeden üretilir ya da ahşap görünüm verecek biçimde boyanır. Daha sıcak bir his yaratan ahşap saat modelleri, geçmişi anımsatan stilleri ile her zaman sevilen parçalardır.

Hem İşlevsel Hem Dekoratif

Hem işlevsel hem de dekoratif anlamda ihtiyaç duyulan saat modelleri, evinizde olmazsa olmaz parçalardandır. Evinizdeki atmosferi değiştiren, tarzınızı tamamlayan dekoratif saat modelleri ile dekorasyon stilinizi tam anlamıyla yansıtabilirsiniz. Zamanı takip etmek için her gün en az bir kere bakacağınız saatinizin estetik açıdan güzel olması her baktığınızda sizi mutlu eder. Bu nedenle kişisel zevkleriniz ile uyumlu bir saat seçtiğinizden emin olmalısınız. Dekoratif saat modellerinin öne çıkan birtakım avantajları ise şu şekildedir:

  • Dekoratif saat çeşitleri, son derece kaliteli malzemelerden imal edilir ve uzun ömürlü kullanım vadeder.
  • Şık ve estetik görünüm sağlayan dekoratif duvar saati modelleri, evinizdeki atmosferi değiştirerek tarzınızı yansıtır.
  • Birçok farklı model içeren dekoratif saat modelleri arasından zevkinize uygun bir seçim yapmak oldukça kolaydır.
  • Roma rakamlarıyla tasarlanan saat modellerini kullanarak evinizde vintage bir tarz yaratabilirsiniz.
  • Hepsiburada’da sunulan dekoratif saat çeşitleri arasından evinizdeki renklerle uyum sağlayan bir saat modeli seçerek yaşam alanınızdaki renk uyumluluğunu artırabilirsiniz.

Dayanıklı ve Sağlam

Dayanıklı malzemeden üretilen dekoratif duvar saati modelleri, uzun ömürlü kullanıma sahip ürünlerdir. Son derece sağlam olarak üretilen dekoratif saat çeşitlerini yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Metal, plastik, ahşap gibi malzeme çeşitleri ile üretilen dekoratif duvar saatleri, malzemesine uygun olarak temizlenmelidir. Örneğin, ahşap malzemeden üretilen dekoratif saat çeşitlerini silerken ağır kimyasal malzemeler kullanılmamalıdır. Ürünün doğal dokusuna zarar verebilecek işlemlerden kaçınılmalıdır. Halat gibi ek aksesuarların kullanıldığı dekoratif duvar saati modellerinde de ürünün çok fazla neme maruz kalması önlenmelidir. Pil kullanımında ise firmanın tavsiye ettiği pil çeşidi tercih edilmelidir. Evinizdeki atmosferi değiştirmek, tarzınızı tam anlamıyla yansıtacak dekoratif ürünler kullanmak istiyorsanız Hepsiburada.com’da uygun fiyatlarla sunulan dekoratif duvar saati çeşitleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Duvar Saatleri

.
Seiko
Regal
Platin Saat
Baskı Dükkanı
Bahat
Cakasepetim
BirDünyaHediye
Markakanvas
Forwooden
Cadran
Deko Gonya
Galaxy
Kuzey Dizayn
Loggia
2h Olgun
Lupokraft
Arc Gallery
Deccraft
Mrv Dekor
Bahattedarik
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021458/18032553