Söz konusu ev dekorasyonu olunca önünüzde sınırsız seçenekler vardır. Evinizin herhangi bir odasına ekleyeceğiniz birkaç dekoratif obje size yepyeni bir yaşam alanı sunabileceği gibi çalışma mekanlarınızı da tamamlayıcı dekorasyonlarla daha profesyonel hale getirebilirsiniz. Bu nedenle iş, yaşam alanınızı hareketlendireceğiniz bu dekoratif objeleri seçmeye geldiğinde işler karışabilir, çünkü önünüzde hem tasarım hem işlev hem de fiyat bakımından çok fazla farklı seçenek vardır. Duvar dekorları her mekana uyum sağlayabilen çeşitleri ve boyutları ile ev dekorasyon ürünleri kategorisinde oldukça popüler bir tercihtir. İster çok sevdiğiniz bir resim ister yepyeni bir tasarım veya en sevdiğiniz filmin posteri olsun, tablolar kategorimizde aradığınız her ne ise bulabilir ve hayatınızı renklendirmeye başlayabilirsiniz. Sitemizde kanvas (canvas) tablolar, çerçeveli tablolar, parçalı tablolar, led ışıklı tablolar, pleksi tablolar, mdf tablolar, metal tablolar, taş tablolar, deri tablolar ve kabartma tablolar gibi birçok tablo çeşidi bulunmaktadır. Bu modellerden bazıları çerçeveli ve çerçevesiz olarak tercih edilebilir ve küçük, orta ve büyük gibi boyut seçenekleri de vardır.

 

Seçeceğiniz tablonun içeriği önemli midir?

Hangi tabloyu alacağınıza karar verirken kişisel zevkiniz dışında birkaç noktaya daha dikkat etmeniz yaşam alanınıza çok daha profesyonel bir dekorasyon kazandırmanıza yardımcı olabilir. Öncelikle alacağınız tabloyu evin hangi odasına yerleştireceğinizi düşünmelisiniz. Örneğin eğer mutfağınız için bir tablo alıyorsanız genellikle üzerinde meyve, sebze gibi yiyecek objelerinin bulunduğu tabloları tercih etmeniz, söz konusu evin girişi olduğunda ise tercihinizi misafirlerinizde sıcak bir karşılama hissi uyandıran tablolardan yana kullanmanız daha iyi olacaktır. Eğer ofisiniz için bir tablo almayı düşünüyorsanız da yine işinizle alakalı ancak çok daha profesyonel görünümlü olmayan bir modeli tercih etmelisiniz. Bu sayede mekanı doldurmak için duvarlarınıza astığınız tablolarınız yalnızca bir dekoratif öğe olmayacak, aynı zamanda içinde bulundukları mekanın atmosferine katkıda bulunan objelere dönüşeceklerdir. 

Tablo alırken nelere dikkat edilmelidir?

Tablonuzu seçerken renklerin uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Tablonun asılacağı mekanın dekorasyonunda kullanılmış renklerle tablodakilerin uyumlu olması göze çok daha iyi hitap edecektir. Bunun yanında tabloyu asacağınız duvarın rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Eğer çok canlı renklerden oluşan, çarpıcı bir tablo satın alıyorsanız bu tabloyu asacağınız duvarın beyaz veya siyah gibi, düz ve tek tonlu bir renk olmasına dikkat etmeli, ancak hareketli duvar kağıtlarıyla bezediğiniz duvarlarınız için tablolar arıyorsanız daha minimal tasarımları düşünmelisiniz. 

Tablonuzu asacağınız alanın büyüklüğü de yapacağınız tercihte etkili olmalıdır. Birçok tabloyu bir arada kullanarak tüm bir duvarı kaplamak için küçük boyutlardan oluşan tablolar en iyisidir. Ancak örneğin iki pencere arasına denk gelen ve nasıl gizleyeceğinizi bilmediğiniz boş bir kolonu hareketlendirmek istiyorsanız o zaman bu alanı dolduracak kadar büyük bir tablo tercih etmeniz gerekir. Tablolar kategorimizde pek çok modelin birden fazla boyut seçeneği bulunmaktadır. Böylece alacağınız tablonun modeline boyutu konusunda endişe duymadan karar verebilir, boyutunu da daha sonra dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Üstelik istediğiniz tabloyu yalnızca kare ve dikdörtgen gibi alışılmış formlarda almak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda oval, daire ve üçgen gibi sıra dışı formlara sahip pek çok model de sitemizde sizleri beklemektedir.


İster Osman Hamdi Bey’in Kaplumbağa Terbiyecisi, ister Jan Vermeer’in İnci Küpeli Kız’ı, ister Vincent Van Gogh’un Ayçiçekleri... Pablo Picasso, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Gustav Klimt ve daha bir çok usta ressamın başyapıtları, en güzel İstanbul manzaraları, son moda tasarımlar, modern çizimler ve daha birçokları tablolar kategorimizde sizi bekliyor.

Tablo Fiyatları

139.845 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Glam
  3. Tablomega
  4. Tablo Center
  5. Dekorme
  6. Tabrika
  7. Tablo Kanvas
  8. Dekor Sevgisi
  9. Kanvas Burada
  10. Dekolia
  11. 2645 istanbul
  12. Evimona
  13. Caddeko
  14. Özgül Grup
  15. K Dekorasyon
  16. Tictac
  17. Tablo Denizi
  18. DecorLux
  19. Dekorland
  20. Alice Decor
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Tablo Şekli A-Z
  1. Tek Parçalı
  2. Yatay
  3. Dikdörtgen
  4. 5 Parçalı
  5. Kare
  6. Dikey
  7. 3 Parçalı
  8. 4 Parçalı
  9. Panorama
  10. Yuvarlak
  11. 6 Parçalı
  12. 2 Parçalı
  13. 8 Parçalı
  14. Oval
  15. 15 Parçalı
  16. 25 Parçalı
  17. 28 Parçalı
  18. 9 Parçalı
 6. Çerçeve
 7. Malzeme A-Z
 8. Tema A-Z
  1. Dekoratif
  2. Manzara
  3. Dini
  4. Çiçekli
  5. Hayvan
  6. Atatürk
  7. Şehir
  8. Osmanlı
  9. Çiçek
  10. Bebek - Çocuk Odası
  11. İnsan
  12. Ünlü Ressam Tabloları
  13. Soyut
  14. Vintage
  15. Araba
  16. Ağaç
  17. İstanbul
  18. Deniz
  19. Ünlü Tabloları
  20. Mutfak
  21. Araç
  22. Müzik
  23. Yağlı Boya
  24. Mandala
  25. Fotoğraf
  26. Aşk
  27. Deniz - Gemi
  28. Pop Art
  29. Spor
  30. Geometrik
  31. Simge
  32. Antik Eserler
  33. Yiyecek - İçecek
  34. Bebek
  35. Tipografi
  36. Film Afişi
  37. Yılbaşı
 9. Ebatlar A-Z
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320
Başa dön