Tablo Modelleri & Tablo Çeşitleri

Tablo

Ev dekorasyonu denildiğinde ilk akla gelen tasarımlardan biri tablolardır. Tüm mobilya ve aksesuarlar seçildikten sonra tablolar kullanılarak ambiyans tamamlanır. Tabloların dışında saat ya da aydınlatma sistemleri gibi aksesuarlar olsa da bir dekorasyonun tamamlayıcı unsuru tablolardır. Bunun en önemli nedenleri arasında tablonun çeşitliliğini yüzbinlerce hatta daha fazla olmasıdır. Her alana her mobilyaya uygun ürünler farklı boyut ve kalitedeki çeşitleri ile bu kategoride yer alır. Evlerde en fazla tercih edilen tür her zaman yağlı boya tablo çeşitleri olur. Ev dışı kullanımda ise yağlı boya yerine kanvas tablo çeşitleri seçilmektedir. Her iki tür tabloda da tarzınızı yansıtan ürünlerin seçimi önemlidir. Ayrıca bulunduğu mekana ve mobilyalara uygunluk durumu da irdelenmelidir.

Farklı Tablo Çeşitleri

Evler kullanılan mobilyaların bir çoğu gibi tablolar da çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Birbirinden farklı tarzda, renkte ve modelde ürünü bu kategori içerisinde bulabilirsiniz. En fazla tercih edilen yağlı boya ve kanvas tabloların dışında 3 boyutlu, mdf, çerçeveli, ahşap, kabartma gibi farklı türlerde ürünler de bulunur. Her birinin kendine özgü bir tarzı ve kullanım alanı vardır. Yağlı boya tablolar ünlü ressamların ünlü eserleri gibi albenisi olan görüntülere sahiptir. Bu tarz tablolarda renkler özellikle belirgin ve canlı seçilir. Bu da tabloya canlılık katar. Her yağlı boya tabloda bu özellikten dolayı farklı bir hava ve gösteriş bulunur. En fazla emek harcanan ürünlerdir.

Kanvas tablolar pek çok alanda kullanılan ürünlerdir. Bu tarz tablolarda gelişen teknolojinin etkisiyle yeni baskı teknikleri oluşturulmuştur. Bu da ürün kalitesi ve çeşitliliği durumunu bir adım daha yukarıya taşır. Kanvas çeşitlerinde ve diğer tablolarda dikkat edilmesi gereken nokta sağlığa olumsuz etkisi olan hiçbir ürünün kullanılmadan üretilmiş olmasıdır. Çerçevesinden mürekkebine kadar kullanılan her malzeme ve materyal sağlığa ve doğaya dost olmalıdır. Bu standartlarda üretilen ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mdf tablolar da yine en fazla tercih edilenler üç tablo çeşidinden sonuncusudur. Ahşap bir ürün olması dolayısıyla daha doğal bir görünüşü vardır. Kanvas ürünler gibi farklı teknikler kullanılarak meydana getirilir. Dijital teknikler teknoloji geliştikçe daha ileri boyutlara taşınır. Bu da bu teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlerin daha fazla çeşitlenmesini sağlar.

Tablo çeşitleri arasında yer alan modellerden biri de 3D ürünlerdir. Bu ürünler 3 boyut teknolojisi ile geliştirilir. Kullanılan malzeme bakımından aynı olsa da görsellik bakımından farklı bir tasarıma sahiptir. Yaşam alanlarınızda kullandığınız ya da evinizde bir sebeple bulundurduğunuz 3 boyutlu ürünler gibi görsel açıdan farklı bir güzelliğe sahiptir. Bu tablolar duvara sıfır değil 1,5 cm uzunluğunda bir mesafede bulunur. Yüzeysel bir tablo olmayan bu ürünler, anlatılmak istenen düşünceye göre farklı figürlerde tasarlanır. Çeşit açısından da zengin bir yelpazeye sahiplerdir. Geleneksel türler kadar revaçta olmamasına rağmen farklılık sevenler için oldukça güzel bir alternatiftir.

Eviniz ya da iş yerinizde farklı bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız tablo kesinlikle sahip olmanız gereken dekoratif bir üründür. Farklı çeşitlerdeki ürünlerin içeriğinde renk, boyut, şekil değişiklikleri ile oluşturulmuş binlerce model bulunabilir. Yapmak istediğiniz dekorasyonun bir parçası olacak bu ürün bu seçenekler içerisinden kolaylıkla bulunabilir. Kullandığınız mobilya ve aksesuarları düşünerek onlara uygun olacak renk ve modelde bir ürünü seçip tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Değişiklik yapıyor ya da dekorasyonu yeni başlatıyorsanız seçebileceğiniz bir ürün de parçalı tablolar olabilir. Parçalı tablolar, farklı boyutlarda 2 veya daha fazla tablonun sıralanmasıyla oluşan bir bütündür. Diğer çeşitler kadar bilinen ve tercih edilen bir ürün olmasa da bu modeller de oldukça fazla talep görür.

Dekorasyonunuzu Tamamlayarak İstediğiniz Görüntüye Sahip Olun

Bazı zamanlarda yaşam alanlarınızda yenilikler yapmaya karar verirsiniz. Bu yenilikler genellikle bir iki eşya değiştirmekten öte dekorasyon yenilenmesi olur. Yeniden yapmak istediğiniz dekorasyonun olmazsa olmaz parçası ise tablolardır. Tablolar istediğiniz görüntüyü yakalamak için güzel bir alternatif oluşturur. Dekorasyon ile ilgilenen ya da değişim dolayısıyla bu alanda inceleme yapan herkes tablonun bu işte ne kadar önemli olduğunu bilir. Bu da tabloların her zaman bu amaçla karşımıza çıkmasını sağlar. Bir ev ya da iş yerinin içerisinde pek çok alanda tablo bulunabilir. Ancak giriş kısımlarda bulunanlar, eve gelenlerin ilk izlenimlerini olumlu yöne kaydırmak için harika bir alternatiftir. Gelen kişi hem olumlu düşüncelere sahip olur hem de tablo sahibinin tarzı hakkında fikir edinmiş olur.

Evlerde kullanım alanı olarak daha geniş yer bulan tablo çeşitleri en fazla salonlarda yer alır. Salonların daha geniş bir yapıya sahip olması dolayısıyla dekorasyon kendini daha fazla belli eder. Buralarda yağlı boya tablo çeşitleri de oldukça sık kullanım imkânı bulur. Yağlı boya ürünler renk, çeşit boyut bakımından oldukça zengindir. Bu durum bu ürünlerin her tarzda mobilya ile ve her farklı mekânda kullanım alanına sahip olmasını sağlar. Bu alanların hepsinde kullanabileceğiniz diğer bir ürün kanvas tablo çeşitleri olur. Kanvaslar dijital baskı yöntemleri ile oluşturuldukları için çok daha fazla alternatifi olan bir üründür. Salonların yanı sıra oturma odaları, çocuk odaları ve yatak odalarında da rahatlıkla tercih edilebilirler. Bulunduğunuz ortama nasıl bir enerji katmasını istiyorsanız ona uygun olarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Yatak odalarında daha ağır ve huzur veren modelleri tercih ederken salonlar için daha canlı ve neşeli modeller tercih edilebilir. Tabloda yer alan resmin alelade bir resim olması yerine sevdiğiniz bir resim ya da sevdiklerinizle çekilmiş bir fotoğrafınız olmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda üretici firmaya ile görüşerek kendi resminizin basılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yatak odaları için çok güzel bir alternatif olarak düşünülebilir.

Duvarlarınızı süsleyen tablolarda fotoğraf kullanmak istediğiniz zaman bazı alternatifler sizlere sunulur. Boyutlar, renkler, çözünürlük gibi farklı varyasyonlar ile tablonuzu kendiniz şekillendirebilirsiniz. Bunu seçerken ürünün yer alacağı duvarın büyüklüğü, rengi gibi etkenleri düşünerek hareket etmelisiniz. Mekâna uygunluğu az olan modeller ne kadar güzel olursa olsun istenilen ambiyansı sağlayamaz.

Duvarınıza En Uygun Modeller

Dekorasyon ürünleri çeşitlilik bakımından çok geniş bir dünyaya sahiptir. Özellikle daha fazla ilgi gösterilen türler diğerlerine daha fazla çeşitlilik içerir. Talep oldukça daha farklı ürünler üretilir. Bu da daha da fazla ilgi görmesi anlamına gelir. İlgi gördükçe artan çeşitler yelpazenin sürekli olarak büyümesini sağlar. Seçim yapmak daha da kolaylaşır. İstediğiniz her bir özelliği bir arada bulunduran bir tabloyu mutlaka bulursunuz.

Duvarınızda hangi ürünün daha iyi duracağınız önceden belirleyebilirsiniz. 3D tablolar ile daha derin bir görüntü yakalayabildiğiniz gibi yağlı boya ürünlerle daha ağır görüntü sağlayabilirsiniz. Bu özelliklere dikkat ederken evde yer alan diğer mobilya ve aksesuarları unutmamalısınız. Tablonuzun bunlar ile tarz ve renk açısından uyumlu olması oldukça önemlidir. Yakın renkler seçerek ya da zıt renkler ile kontrast oluşturarak uyum yakalayabilirsiniz. Tablonun büyüklüğünü duvarda yer alan boşluğa uygun olarak da belirleyebilirsiniz. Duvarın boyutunun çok büyük olduğu bir alanda kullanılan çok küçük boyutlu tablolar istediği görüntüyü veremez. Tüm bu alternatifler içerisinden tarzınızı ve zevkinizi anlatan aynı zamanda dekorasyonunuzu en güzel şekilde tamamlayan bir ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hayatın akışı içerisinde bazen ölümsüzleştirmek istediğiniz anlar olabilir. İşte bu anları bir tablo yoluyla her zaman hatırladığınız bir anıya dönüştürebilirsiniz. Bunun için baskı ile tamamlanan tablo çeşitlerinden birini seçmek durumundasınız. İlgili görseli firmaya ilettiğinizde en kısa sürede istediğiniz tablo elinizde olur. Kendinize ait çok beğendiğiniz bir fotoğraf, eşinizin ya da çocuklarınızın harika göründüğü bir alternatif ya da bunların dışında görmekten her zaman zevk aldığınız bir resim seçebilirsiniz. İlgili kriterleri de belirlediğiniz takdirde istediğiniz ürün evinizin duvarını süsleyebilir.

Tablo seçiminde dikkat edilen bir kriter de her zaman renk konusudur. Duvarınızın rengi, mobilyalarınızın rengi ya da sizin görmekten hoşlandığınız renkler gibi özellikler düşünülerek en uygun renk belirlenmelidir. Ürünlerin alternatiflerine bakıldığında renk bakımından skalanın geniş olduğu görülebilir. Farklı mekanlarda kullanılması, kişiye özel zevklere dayanması, farklı renkler ile değişik görseller yaratılıyor olması gibi nedenlerden dolayı bu skala sürekli gelişmeye devam eder. Bu durumda bu özelliklere bakarak duvarda en uygun şekilde yer alacağını düşündüğünüz modeli hızlı bir biçimde seçebilirsiniz.

Tablolar oluşturulurken farklı modeller bir araya getirilerek de üretim yapılabilir. Tercih yapmak durumunda kaldığınızda buna göre bir seçim de yapabilirsiniz. Parçalı tablolar kanvas olduğu gibi aynı zamanda mdf üründen de üretilebilir. Bunun dışında yağlı boya, parçalı, pleksi gibi farklı seçenekler arasında bir kombinasyon kurulabilir. Bu seçenekler de fazla kullanılan ürün çeşitleri ile doludur. Kullanacağınız ortam, dekorasyon da oluşturmak istediğiniz hava, genel zevkiniz gibi konulara en iyi cevabı bu kombine ürünler verebilir. Seçim yaparken bu ürün detaylarına dikkat ederseniz daha fazla mutluluk yaşarsınız.

Tablo Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulunduğunuz mekanı dekore etmek istediğinizde bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Seçiminizi yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurursanız seçiminiz daha uygun ve hızlı olur. İlk olarak ev ya da iş yerinizin genel görünümüne bakmalı ve nasıl bir dekorasyon istediğinizi belirlemelisiniz. Dekorasyonun modern mi yoksa klasik mi olduğunun belirlenmesi de oldukça önemlidir. Klasik ürünlerden hoşlanıyor ve evinizi buna göre değiştirmek istiyorsanız retro tarzdaki ürünler sizin için daha uygun olur. Bu tarzla ilişkili ürünleri incelemeniz ve bu ürünlerden satın almanız gerekir. Klasik değil modern tarzı benimsemiş olabilirsiniz. Bu durumda daha modern ve yenilikçi tablolar seçmeniz en uygun durum olur. Tarz olarak belirlediğiniz kısmın dışında renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Hem renk hem de tarz olarak uygun ürünü yakalayıp duvarınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer mekanda renkler karmaşık durumda ise yine seçim yaparken bunu göz önüne almalısınız. Düz bir renk ile ahenk içine alınabildiği gibi renk cümbüşüne bir katkı daha sağlayıp renkleri daha da öne çıkabilirsiniz.

Dekorasyon değişiminde tablonun yer alacağı duvarın konumu ve ölçüsü önemli bir husustur. Duvarın büyüklüğüne göre orantısız olan tablolar hiçbir zaman istenilen görüntüyü sağlayamaz. Büyüklük tam olarak belirlenip ona göre bir ölçü seçilmeli gerekiyorsa parçalı tablolarla düzenleme yapılmalıdır. Bu en önemli ayrıntılardan biridir. Bunun dışında bir detay da model seçimidir. Bulunduğu ortamda en uygun duran model tercih edilmelidir. Hangi modelin daha uygun olduğuna ortamın neresi olduğu, hangi mobilyaların bulunduğu gibi sorularla karar verilebilir. Kanvas olan modeller hemen hemen her alana uygun olabilir. Son zamanlarda en çok karşılaştığımız modellerden olan parçalı modeller de yine her türlü mekanda kullanılabilen türlerdendir. İçeriğinin odanın ambiyansı ile uyumlu olması durumunda her zaman kullanılabilirler.

Tablonun dokusu da oldukça önemli noktalardan biridir. Kullanılan zemin, mürekkep ve baskı tekniklerinin belirlediği bu özellik sayesinde farklılık yaratabilirsiniz. En fazla 3D tablolarda çeşitlendirilen bu özellik sayesinde evinizin havasını değiştirmek sizin elinizdedir. Duvarlarınızla, eşyalarınızla en uyumlu duran ürünü seçerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında fiyat konusu da yine belirleyici bir faktördür. Belirlenen bütçeye uygun ürünler seçilmelidir. Fiyat konusu pek çok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu etkenler başta kullanılan zemin malzemeleri ve diğer materyallerdir. Kullanılan baskı teknolojileri değişkenlikte rol oynar. Ürünün boyutları yine fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Ürünün ölçüleri ne kadar büyükse fiyatı da buna bağlı olarak artar. Daha önceden nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu ve bunun için bütçenizin ne kadar olduğunu belirlerseniz alışverişinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Eviniz için satın alacağınız ürünün sizin için uygun olup olmadığını irdelemek için daha önce ürünü satın alarak kullanmış kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu size vakit kazandırır. Sizin aklınıza gelmeyen fakat kullananların karşılaştığı olumlu ya da olumsuz durumları öğrenebilirsiniz. Bu durumlar sizin ürün hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca yorumlardan yola çıkarak ürünün iyi ya da kötü olmasının dışında size uygun olup olmadığını da öğrenmiş olursunuz.

Renk konusu tablo seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Renkler hem içerdikleri anlam hem de zihinsel olarak sağladıkları yararlar ile bilinir. Odaya uygun olarak seçim yaptığınız rengin aynı zamanda size psikolojik olarak katkı sağlaması gerekir. Bu nedenle öncesinde renkler hakkında bilgi sahibi olmanız seçiminizin başarısını etkiler. İlk olarak tabii ki rengin dekorasyon ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. İkinci nokta ise renklerin içinde barındırdığı duygulardır. Her bir rengin anlatmak istediği bir duygu bulunur. Ayrıca renklerin insan psikolojisi üzerine etkisi bilinen bir gerçektir. Renk seçimi yaparken bütün bu özellikleri göz önünde bulundurarak karar verirseniz daha mutlu olacağınız sonuçlar alırsınız.

Tablonun Dekorasyonunuza Katkısı

Ev dekorasyonunda kullanılan tablolar evin genel yapısını ve bulunduğu odanın havasına olumlu farklılık katar. Görsel olarak size pozitif katkısı olduğu gibi evinizi ziyaret edenlere sizin tarzınız ve sevdiğiniz renkler gibi konularda bilgi verir. Yapmak istediğiniz dekorasyonu tam anlamıyla oluşturmak için küçük ayrıntılara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu küçük ayrıntılardan biri ve en önemlisi tablolar olur. Baktığınız zaman keyif alacağınız o görselliği tablolar ile yaratabilirsiniz. Duvarlar boş kalarak yapılan dekorasyonlar tam anlamıyla bir bütün olamaz. Kafanızda tasarladığınız görselliği yaratmak ve boş duvarların görüntüsünden kurtulmak için tablolar en iyi alternatiflerdir. Farkı modeller, farklı renkler, farklı ölçüler gibi değişiklikler ile çeşitlendirilen ürünler bu yelpaze içerisinde yer alır. Bu çeşitlilik sayesinde arzuladığınız dekorasyona kavuşabilirsiniz.

Evinizde sıradan ürünlerin dışında farklı tarz bir görüntü oluşturmak isterseniz sizin için en iyi alternatif olarak 3D tablolar gösterilebilir. Standart tabloların dışında farklı bir görünümleri olan bu modeller evinize hoş bir hava katar. 3D tablolarda da oldukça geniş bir çeşitlilik bulunur. 3 boyutlu olması farklı ürünlerin ortaya konmasında etkili olmuştur. Hem 3 boyutunun bulunması ile geliştirilebilen fazla noktasının olması hem de diğer ürünlerde olduğu gibi farklı baskı teknikleri kullanılması ile ürünlerde istenen farklılaşma sağlanmış olur. Ürünler bu şekilde küçük ayrıntılar ile daha spesifik bir seçim yapmanızı sağlar. Tüm bu özellikler düşünülerek istenen özellikteki tablolar seçilir.

Belirlenmesi gereken bir nokta da resmin içeriği olmalıdır. Resimde hangi tür görseller olması gerektiğine yine siz karar vermelisiniz. İnsan resimleri en fazla talep gören ürünlerdir. Evde ferah bir hava oluşturmak isteyenler için en güzel alternatif doğa resimleri olabilir. Doğa resimleri oldukça çeşitlendirilebilir. Hayvan figürleri yine tablolarda oldukça fazla yer bulur. Bunun dışında özellikle yağlı boyalarda sıkça rastlanan çiçek resimleri eviniz için harika seçenekler olur. Yağlı boyalarda ve 3D tablolarda en fazla yer verilen geometrik şekilli desenler de yine en çok talep gören ürünler arasındadır. Bunlar ve bunların dışında çok farklı alternatifler bulmak mümkündür. Bu noktada önemli olan hangi ürünü almak istediğinize karar vermenizdir. Doğru karar verdiğinizde dekorasyonunuz tüm hatları ile tamamlanmış olur.

Kolaj tarzda ürünler de son zamanlarda piyasaya gelen farklı türde seçeneklerdir. Daha yeni olması ve farklı duruşu ile çok fazla ilgi çeker durumdadır. Fotoğraflarınızı da bu şekilde kolaj yaptırabilirsiniz. Her iki durumda da harika bir görselliği sahip olursunuz. Tablonuz genel görünümden kurtularak bir fotoğraf albümü gibi işleve kavuşur. Çeşit olarak kolajlı ürünler belirlemişseniz tablonun türünü de ayrı bir seçenek olarak seçebilirsiniz. Mdf, çerçeveli, kanvas gibi seçeneklerden birini seçerek kolaj ürünü bu türde yaptırabilirsiniz.

Duvarınızın büyüklüğünü belirledikten sonra hangi renkleri barındıran bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzu da düşünmelisiniz. Sonrasında tablo seçenekleri arasında hangi ürünün dekorasyonunuza uygun olduğunu tasarlamalısınız. Seçeneğin bol olması sizi bu konuda rahatlatan etken olur. Duvara monte bir tablo istemezseniz bunun yerine tablo askılığı kullanabilirsiniz. Uygun alanı sağlamanız halinde görsellik açısından harika bir görüntü olur. Tablo askılıkları da çeşitli görsel ve çeşitli boyutlarda seçeneklerle sunulur. Askılık yerine standart duvara monte şeklinde bir asma şekli düşünüyorsanız yine farklı alternatifler bulabilirsiniz.

Soru 1: Tablo Nereye Asılmalı?

Cevap 1: Tablo seçiminden sonra en fazla zaman alan konu tablonun nereye asılacağı konusudur. Doğru bir karar vermek gerekir. Evinizin her köşesinde bu aksesuardan yararlanabilirsiniz. Ancak her ürün her yerde aynı sonucu vermez. Bu nedenle seçtiğiniz tablonun yeri doğru belirlenmelidir. Evinizin hangi odasında, odanın hangi duvarında gibi soruların cevabını doğru vermek sizi başarıya ulaştırır. Bunu yaparken odanın genel durumu, kullanılan renkler, duvarın büyüklüğü gibi kriterler irdelenmeli buna uygun bir seçim yapılmalıdır.

Soru 2: Tablo Nasıl Asılmalı?

Cevap 2: Hangi tabloyu hangi duvarda değerlendirirseniz değerlendirin, ürünün konumu çok önemlidir. Doğru tablo için doğru odayı seçmiş olabilirsiniz. Ancak nasıl konumlandırmanız gerektiğine karar verememişseniz işiniz hala bitmemiştir. Evinizde boş kalan duvarı değerlendirme amaçlı değil dekorasyonu en güzel şekilde tamamlama amaçlı olarak bu işe girmelisiniz. Konumu önceden belirlemeniz aynı zamanda vakitten kazanç sağlamanız demektir. Belirlediğiniz alana geçici bir konumlandırma ile kontrol etmeniz yine sizin avantaj sağlayan bir durum olur. Sonrasında işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Soru 3: Hangi Tür Tablo Seçilmeli?

Cevap 3: Tablo seçme işi çok fazla etkene bağlı olarak değişen bir harekettir. Bunların en başında odanın genel dekorasyonu gelir. Odanın genel dekorasyonunun dışına çıkılması sizi başarısız bir sonuç ile karşılaştırır. İkinci nokta hangi renklerin kullanılması gerektiği konusudur. Evinizin genel görüntüsü, ilgili odada kullanılan renkler gibi detaylar daha iyi bir karar vermenizi sağlar. Tablonun türüne karar verirken de bu özelliklerin hangi üründe daha güzel bir görüntü oluşturduğuna karar vermelisiniz. Bu şekilde yapılan seçim işlemi en doğru sonuçları verir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tablo Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Kabartma Tablolar
Kabartma Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Pleksi Tablolar
Pleksi Tablolar
Taş Tablolar
Taş Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Deri Tablo
Deri Tablo
Kara Tahta Tablolar
Kara Tahta Tablolar
Puzzle Tablolar
Puzzle Tablolar
Epoksi Tablolar
Epoksi Tablolar
Cam Tablolar
Cam Tablolar
Duvar Örtüsü
Duvar Örtüsü
Tablomega
Giyense
Ekart
Guwwen
Guwwenn
Tabloshop
Painted Anarchy
Karizma Tablo
Jeronkarji
Dekorme
Technopa
Olla
Lukas
Tablosan
Renkselart
Ena Home Decor
Dekoratifhane
Emirgan
Acoula
I Am Art
Dekoratif
Modern
Manzara
İllüstrasyon
Şehir
Yiyecek - İçecek
Çiçek
Soyut
Hayvan
Fotoğraf
Ünlü Ressam Tabloları
Dini
Geometrik
Vintage
Deniz
Atatürk
Araç
Antik Eserler
Osmanlı
Bebek - Çocuk Odası
Tek Parçalı
Dikey
Yatay
Kare
Dikdörtgen
2 Parçalı
3 Parçalı
5 Parçalı
4 Parçalı
6 Parçalı
Panorama
12 Parçalı
Yuvarlak
15 Parçalı
9 Parçalı
10 Parçalı
Oval
8 Parçalı
24 Parçalı
30 Parçalı
18 Parçalı
28 Parçalı
25 Parçalı
Mint Melanj
Mor Melanj
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Ebatlar
Toplam 36 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?