Tablo Modelleri & Tablo Çeşitleri

Söz konusu ev dekorasyonu olunca önünüzde sınırsız seçenekler vardır. Evinizin herhangi bir odasına ekleyeceğiniz birkaç dekoratif obje size yepyeni bir yaşam alanı sunabileceği gibi çalışma mekanlarınızı da tamamlayıcı dekorasyonlarla daha profesyonel hale getirebilirsiniz. Bu nedenle iş, yaşam alanınızı hareketlendireceğiniz bu dekoratif objeleri seçmeye geldiğinde işler karışabilir, çünkü önünüzde hem tasarım hem işlev hem de fiyat bakımından çok fazla farklı seçenek vardır. Duvar dekorları her mekana uyum sağlayabilen çeşitleri ve boyutları ile ev dekorasyon ürünleri kategorisinde oldukça popüler bir tercihtir. İster çok sevdiğiniz bir resim ister yepyeni bir tasarım veya en sevdiğiniz filmin posteri olsun, tablolar kategorimizde aradığınız her ne ise bulabilir ve hayatınızı renklendirmeye başlayabilirsiniz. Sitemizde kanvas (canvas) tablolar, çerçeveli tablolar, parçalı tablolar, led ışıklı tablolar, pleksi tablolar, mdf tablolar, metal tablolar, taş tablolar, deri tablolar ve kabartma tablolar gibi birçok tablo çeşidi bulunmaktadır. Bu modellerden bazıları çerçeveli ve çerçevesiz olarak tercih edilebilir ve küçük, orta ve büyük gibi boyut seçenekleri de vardır.

 

Seçeceğiniz tablonun içeriği önemli midir?

Hangi tabloyu alacağınıza karar verirken kişisel zevkiniz dışında birkaç noktaya daha dikkat etmeniz yaşam alanınıza çok daha profesyonel bir dekorasyon kazandırmanıza yardımcı olabilir. Öncelikle alacağınız tabloyu evin hangi odasına yerleştireceğinizi düşünmelisiniz. Örneğin eğer mutfağınız için bir tablo alıyorsanız genellikle üzerinde meyve, sebze gibi yiyecek objelerinin bulunduğu tabloları tercih etmeniz, söz konusu evin girişi olduğunda ise tercihinizi misafirlerinizde sıcak bir karşılama hissi uyandıran tablolardan yana kullanmanız daha iyi olacaktır. Eğer ofisiniz için bir tablo almayı düşünüyorsanız da yine işinizle alakalı ancak çok daha profesyonel görünümlü olmayan bir modeli tercih etmelisiniz. Bu sayede mekanı doldurmak için duvarlarınıza astığınız tablolarınız yalnızca bir dekoratif öğe olmayacak, aynı zamanda içinde bulundukları mekanın atmosferine katkıda bulunan objelere dönüşeceklerdir. 

Tablo alırken nelere dikkat edilmelidir?

Tablonuzu seçerken renklerin uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Tablonun asılacağı mekanın dekorasyonunda kullanılmış renklerle tablodakilerin uyumlu olması göze çok daha iyi hitap edecektir. Bunun yanında tabloyu asacağınız duvarın rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Eğer çok canlı renklerden oluşan, çarpıcı bir tablo satın alıyorsanız bu tabloyu asacağınız duvarın beyaz veya siyah gibi, düz ve tek tonlu bir renk olmasına dikkat etmeli, ancak hareketli duvar kağıtlarıyla bezediğiniz duvarlarınız için tablolar arıyorsanız daha minimal tasarımları düşünmelisiniz. 

Tablonuzu asacağınız alanın büyüklüğü de yapacağınız tercihte etkili olmalıdır. Birçok tabloyu bir arada kullanarak tüm bir duvarı kaplamak için küçük boyutlardan oluşan tablolar en iyisidir. Ancak örneğin iki pencere arasına denk gelen ve nasıl gizleyeceğinizi bilmediğiniz boş bir kolonu hareketlendirmek istiyorsanız o zaman bu alanı dolduracak kadar büyük bir tablo tercih etmeniz gerekir. Tablolar kategorimizde pek çok modelin birden fazla boyut seçeneği bulunmaktadır. Böylece alacağınız tablonun modeline boyutu konusunda endişe duymadan karar verebilir, boyutunu da daha sonra dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Üstelik istediğiniz tabloyu yalnızca kare ve dikdörtgen gibi alışılmış formlarda almak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda oval, daire ve üçgen gibi sıra dışı formlara sahip pek çok model de sitemizde sizleri beklemektedir.


İster Osman Hamdi Bey’in Kaplumbağa Terbiyecisi, ister Jan Vermeer’in İnci Küpeli Kız’ı, ister Vincent Van Gogh’un Ayçiçekleri... Pablo Picasso, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Gustav Klimt ve daha bir çok usta ressamın başyapıtları, en güzel İstanbul manzaraları, son moda tasarımlar, modern çizimler ve daha birçokları tablolar kategorimizde sizi bekliyor.

Tablo Fiyatları

83.471 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tablomega
  2. Eslim
  3. ArtredGallery
  4. Tablo 360
  5. Dekor Sevgisi
  6. Kanvas Burada
  7. Tablo Center
  8. Tictac
  9. DecorLux
  10. Caddeko
  11. Dekorland
  12. Arte
  13. Dekolata
  14. Insigne
  15. Dekorme
  16. ARTMODA
  17. AntiQa
  18. Evine Moda
  19. Hepsiburada Home
  20. Tablom
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Tablo Şekli A-Z
 6. Tema A-Z
  1. Dekoratif
  2. Manzara
  3. Ünlü Ressam Tabloları
  4. Çiçekli
  5. Hayvan
  6. Vintage
  7. Dini
  8. Osmanlı
  9. Şehir
  10. Soyut
  11. Spor
  12. Çiçek
  13. Atatürk
  14. Fotoğraf
  15. Bebek - Çocuk Odası
  16. Ünlü Tabloları
  17. İstanbul
  18. İnsan
  19. Araba
  20. Pop Art
 7. Ebatlar A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60000511/18021320
BAŞA DÖN