Yağlı Boya Tablo

Ev ve iş yerlerinizi dekore ederken birbirinden şık parçaları bir araya getirerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Aksesuarlar dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olmakla birlikte, kullanılan mekanın daha dolu ve şık görünmesine de yardımcı olur. Kendi zevk ve beğenilerinize bağlı olarak aksesuar seçiminde bulunurken, duvarlarınızın havasını değiştirecek yağlı boya tablo modellerini de inceleyebilirsiniz. Yağlı boya tablolar, sahip oldukları geniş ürün çeşitliliğiyle her tarza hitap edebilme özelliğine sahiptir. Böylece siz de hem kullanacağınız alana hem de kendi tarzınıza en çok uyan, yağlı boya tabloları tercih edebilirsiniz. 

Yağlı Boya Tablo Dekorasyon Fikirleri

Ev ve iş yerinizin dekorasyonunda tablolardan faydalanırken, tek bir yağlı boya tabloyu kullanabileceğiniz gibi birkaç tabloyu da bir araya getirebilirsiniz. Kendi tercihlerinize bağlı olarak seçimlerde bulunarak, duvarlarınıza bireysel zevklerinizi de yansıtabilirsiniz. Tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyan tabloları, duvarlarınızın havasını değiştirmek için şu şekilde kullanabilirsiniz:

  • 3'lü, 5'li ya da 7'li parça tablolardan yararlanabileceğiniz gibi, birbirinden farklı tablolarla da bir bütün elde edebilirsiniz.Farklı yağlı tablo modellerini tercih ederken dikkat etmeniz gerekenler, tablolar arasındaki görsel ve renk uyumudur.
  • Yağlı boya tabloları, kullanacağınız alanlarda oluşturmak istediğiniz tarza bağlı olarak seçebilirsiniz. Yemek masanızın duvarına ya da koltuk arkasında yer alan duvarlarınıza tablolar ile renk katabilirsiniz.
  • Çalışma odanızda ya da salonunuzun bir köşesinde yağlı boya tablolardan oluşan bir alan hazırlayarak, evinize kişilik kazandırabilirsiniz.
  • Klasik ve modern bir salonunuz varsa, kullanacağınız tablonuzun da salondaki renklerin tümüne bağlı olarak bir uyumu barındırması gerekir. Toprak tonlarının yoğun olduğu odalarınızda, yoğun renklere sahip çiçek ve manzara resmi tercih edebilirsiniz.
  • Evinizin diğer bölümlerine oranla daha dar bir yapıya sahip olan koridorlarınızda derinlik hissini harekete geçiren, 3 boyutlu yapıya sahip yağlı boya tabloları tercih edebilirsiniz. Bu sayede olduğundan daha geniş ya da uzun bir görünüm yakalayabilmeniz mümkündür.
  • Yağlı boya tabloları yatak odanızda da kullanabilirsiniz. Daha sakin renklerin kullanıldığı, sade tasarımlara sahip tabloların dinlendirici özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo Seçimi

Yağlı boya tablolar, duvarları zengin gösteren ve dikkat çeken değerli dekorasyon objeleri arasında yer almaktadır. Genellikle alanda kullanılan mobilyalardan sonra ilgiyi ilk çeken, duvarlarda yer alan tablolar olmaktadır. Bu nedenle de yağlı boya tablo seçimi, özen gerektiren bir süreçtir. Duvarlarınızı sanatla birleştiren, duvar dekorasyonunuza renk katan ve ortamı ısıtan tablolar arasında bir seçimde bulunurken; kullanacağınız odanın özelliklerini, stilini ve mobilyalarınızın rengini göz önünde bulundurmanız gerekir. Yağlı boya tablo modelleriyle hem evinizi hem de iş yerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Yağlı boya tabloda, son derece klasik bir tarza sahip temalı tablolar bulabileceğiniz gibi çok modern detaylara sahip soyut bir tema da temin edebilirsiniz.

Yağlı boya tablolar; resimde anlatılmak istenen temadan, renk geçişlerine, çerçeve tercihinden, tablonun boyutlarına kadar pek çok detayı içinde barındırır.Farklı desen ve renklere sahip olan tabloları incelerken kullanacağınız duvarın rengiyle aynı renk tonlarını barındıran tabloyu tercih etmeniz, tablonun duvarınızda sönük kalmasına neden olabilir. Ortamda kullandığınız mobilyalarınızla ya da perdelerinizle uyumlu renklerde olan yağlı boya tablolar ise dekorasyonunuzun tamamlayıcı birer parçası haline gelebilir. Tablo seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise tablonun boyutlarıdır. Küçük bir mekanda kullanılan büyük bir tablo, alanın olduğundan daha küçük algılanmasına sebep olabilir. Aynı şekilde büyük bir alan içerisinde tercih edilen küçük yağlı boya tablolar da odanın içerisinde kaybolabilir. Hem sizin hem de misafirlerinizin üzerinde, kullandığınız tabloların olumlu etkileri bulunmaktadır. Birbirinden şık ve tarz yağlı boya tablolara ekonomik fiyatlarla sahip olabilir, duvarlarınıza kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yağlı Boya Tablo

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/18021375