Yağlı Boya Tablolar

Yağlı Boya Tablo

Dekoratif ürün olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan yağlı boya tablo modelleri sınırsız stoklarla sizlere sunulmaya devam ediyor. Kullanımı oldukça hoş olan, modern çizgileri üzerinde taşıyan bu modeller sayesinde dekoratif alanlarınızı daha tarz hale getirebilirsiniz. Temizliği de kullanımı da oldukça kolay olan bu modeller sayesinde duvarlarınıza renk katabilir ve bulunduğunuz ortamları daha özel ve güzel hale getirebilirsiniz. Orijinal renklerde ve boyalar kullanılarak tasarlanan tablo modelleri sayesinde oturma odaları, salonlar, girişler, evler, ofisler, çocuk odaları ve mutfaklar dahi oldukça hoş bir görünüme kavuşur. Hazır olan tablo modellerini kullanmak istemediğinizde yağlı boya tablo yapımı malzemelerinden temin ederek kendi tablonuzu kendiniz de zevkinize göre yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alanın renk tonlamasına ve tarzına en uygun olan desenleri çıkarttırarak üzerinde boyama yapabilirsiniz. Tüm malzemeleri eksiksiz bir biçimde temin ederek çok daha klasik, spor ya da şık tasarımlar elde edebilirsiniz. 

Yağlı Boya Tablo Fiyatları

Dekorasyon fikirleri içerisinde en ön sıralarda yer almaya devam eden yağlı boya tablo modelleri hız kesmeden ve ara vermeden en modern çizgileri ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Kullanıldığı her yere farklı bir hava katmakta olan bu modeller ile sizler de dekorlarınızı çok trend hale getirebilirsiniz. Hem duvarlarda kullanımı kolay olan hem de son derece şık ve sevimli bir ortam yaratmanıza olanak sunan modellerdir. Aynı zamanda yağlı boya tablo fiyatları da oldukça uygundur. Hem kullanımı hem de fiyatları ideal olan modellerde kanvas çeşitlere, malzeme çeşitlerine, orijinal çeşitlere, desenli ve rengarenk modellere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tek başınıza bir hobi edinmek ve yağlı boya yapmak istediğinizde ise tüm malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin etmeli ve dikkatlice kullanmalısınız. Tuvalden boya fırçalarına, orijinal boyalardan temizleme jellerine varana kadar her malzeme eksiksiz olarak kullanıldığında ortaya çok daha güzel şaheserler çıkmaktadır. 

Yağlı Boya Kanvas Tablo Modelleri

Tamamen gerçek malzemeler kullanılarak tasarlanan yağlı boya kanvas tablo modelleri kullanım açısından daha fazla şıklığa sahiptir. Kanvas tuval seçimi yapılarak boyaların daha ağır durmasına olanak sağlanır. Aynı zamanda kanvas modeller diğer modellere oranla yapı olarak da daha ağırdır. Renk tonlarının çok daha gerçek görünmesine olanak sunar. Renklerin ve boyaların birbirine karışmadan sade bir şekilde kullanılmasını sağlar. Küçük boyutlardan orta ebatlara, büyük boyutlardan en büyük boyutlara varana kadar kanvas modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Spor dekorlarınız için daha renkli tonları içeren ve daha sevimli figürlerden oluşan modelleri seçebilirsiniz. Şık dekorlar için daha klasik desen ve figürleri içeren, soft ve nüde renk tonları ile boyanan kanvas modelleri tercih edebilirsiniz. Kanvas yapısı olan tabloları daha çok ofis ve büro gibi klasik alanlarda kullanımı tercih edilen modellerdir. Portre ve kişi içeren boyamalar kanvas üzerine yapılarak daha uzun ömürlü kullanılır. 

Orijinal Yağlı Boya Tablo Nasıl Anlaşılır?

En çok merak edilen konular arasında orijinal yağlı boya tablo modellerinin anlaşılması konusudur. Alt tarafı parlak olan ve bu parlaklığı boyasına da yansıyan modeller orijinal modellerdir. Parçalı bir şekilde tasarlanan modellerde ise parçaların yan yana geldiği zaman parça oldukları anlaşılmamalıdır. Anlaşılmadığı takdirde güvenle orijinal bir tablo aldığınızı görebilirsiniz. Orijinal parçalarda aynı zamanda verniklenmiş bir hava mevcuttur. Boyalarına dokunduğunuz zaman kesinlikle nemli bir his yoktur. Tamamen kuru ve parlak bir görünüm ortaya çıkar. Basit yağlı boya tablo modelleri ise daha çok hobi amaçlı yapılan ve daha hafif olan modellerdir. Ev girişlerinde ve çocuk odası gibi mini alanlarda kullanılması uygundur. Hem kullanılan renk tonları daha hafiftir hem de çok derin detaylara ve tekniklere girilmez. 

Büyük Yağlı Boya Tablo Modelleri

Büyük duvarlarda kullanımı ile dekorlara anlam katan büyük yağlı boya tablo modelleri ise 3’lü, 5’li ve 7’li gibi parçalara da ayrılabilir. Tek bir parçadan oluşan tabloları tercih edebileceğiniz gibi parçalı olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Böylece daha büyük duvarları parçalı modeller ile daha derin süsleyebilir ve daha fazla anlam katabilirsiniz. Büyük tabloların aynı zamanda puzzle tarzı olanları da mevcuttur. Böylece duvarlarınızın boş kalmasını önlemiş olursunuz. Daha renkli ve ortamı daha tarz gösterecek bir hava sunar ve aynı zamanda büyük tablo modelleri oteller için, büyük salonlar için, toplantı ve yemek salonları için de tercih edilir. 

Yağlı Boya Tablo Malzemeleri Nelerdir?

Oturma odalarından çalışma odalarına, misafir odalarından toplantı odalarına, ofis odalarından büro odalarına varana kadar her alanı süslemeye ve modada kalmaya devam eden yağlı boya tablo resımlerı kullanım açısından oldukça idealdir. Bulundukları her alanı hem güzelleştirmeye hem de fiziksel açıdan daha geniş göstermeye ve farklı bir ambiyans katmaya yarar sağlarlar. Tarzınıza, zevkinize ya da kullanacağınız alana uygun bir tablo bulamadığınızda yağlı boya tablo malzemeleri temin ederek kendi tablonuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Profesyonel olarak yapabileceğiniz çizim kartları, çeşitli boyutlarda ve kıllara sahip olan fırçalar, rengarenk boya kapları, çeşitli boyutlarda tuvaller malzemeler içerisinde yer alıyor. 

Yağlı Boya Tablo Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Birbirinden şık tasarımlara sahip olan tablolar gerçek yağlı boya tablo olarak temin edildiğinde uzun yıllar boyunca bozulma meydana gelmeden kullanılabilir. Oturma odalarında, her türlü salonda ve yemek odalarında, mutfaklarda, çocuk odalarında, evlerin hol ve girişlerinde, bahçelerin duvarlarında, balkon duvarlarında ve ofislerde rahatlıkla kullanılır. Kullanıldıkları alanda en dikkat çeken dekoratif ürün olarak da kabul görürler. Böylece uzun yıllar boyunca dekorunuzu değiştirmek zorunda kalmazsınız. Gerçek çizimlere ve boyamaya sahip olan modeller kullanıldıkları alanları da daha derin hissettirir. Odaları, salon ve yemek odalarını, çocuk odası ve koridorları daha derin daha anlamlı ve daha zengin gösterir. Özellikle de gerçek şekilde yapılan ve temin edilen tablo modelleri ister tek parça şeklinde ister parçalı şekilde kullanılabilir. 

Yağlı Boya Tablo Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yağlı boyayla hazırlanmış olan tabloları seçerken elbette dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Gerçek olması ve tamamen orijinal boyalar kullanılarak yapılmış olması önem taşır. Kullanılacak olan alanın renk tonlarına uygun olması, boyut açısından uygun olması da önemlidir. Böylece kullanıldıkları alana hem güzellik hem de derinlik katarlar. Toprak tonlarının bulunduğu alanlara bu tonlarla bir tablo, canlı renklerin bulunduğu alanlara bu tonlarla bir tablo temin edilmelidir. İş yerleri için daha klasik modeller tercih edilirken çocuk odası ve mutfak gibi günlük alanlar için daha renkli ve canlı modeller tercih edilmelidir. Gerçek tuval ve boyaların kullanılmış olmasına da özen gösterilmelidir. 

  • Yağlı Boya Tablonun Orijinalliği Nasıl Anlaşılır?

Tablonun orijinalliği tuval ve boyaların kullanımından ve parlaklığından anlaşılır. Boyalar parlak duruyorsa ve üzeri toz tutmuyorsa orijinal malzemeler kullanılarak yapıldığını anlayabilirsiniz. 

  • Yağlı Boya Tablo Tek Parça Olmak Zorunda mıdır?

Zorunda değildir. Birden fazla parçadan oluşan 3’lü ve 7’li gibi modeller de mevcuttur. 

  • Yağlı Boya Tablo Renkleri Nelerdir? 

Daha çok uzun süre kullanıma devam edilecek renk tonları tercih edilir. Toprak tonları, sonbahar tonları, canlı tonlar bu renklerden bazılarıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yağlı Boya Tablo

2224 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Tema
Toplam 25 / 2224 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/18021375