Duvar panosu olarak kullanabileceğiniz, üzerine eğlenceli ve sürpriz notlar alabileceğiniz dekoratif kara tahta modelleri hepsiburada.com adresinde sizleri bekliyor.

Evinizde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz ya da unutulmaması gereken notları üzerine yazabileceğiniz kara tahta seçenekleri kategori içerisinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı tasarım ve modellerdeki dekoratif kara tahtalar ile hem eğlenceli çizimler yapabilir hem de önemli şeyleri not edebilirsiniz. Özellikle mutfaklarda veya evin girişinde kullanılan bu dekoratif süs eşyaları uygun fiyatlar ve avantajlar eşliğinde beğeninize sunuluyor.

Nbsanat gibi seçkin markaların üretmiş olduğu bu dekoratif ve kullanışlı kara tahta seçeneklerine Duvar Dekorları ve Tablolar kategorileri içerisinden ulaşabilirsiniz. Baykuş şekilli, melek tasarımında, pano şekilli, ok veya yıldız dizaynına sahip, burç amblemlerinin yer aldığı ve daha birçok farklı tasarımdaki dekoratif kara tahta modeli sizleri bekliyor. Islak bir sünger yardımı ile kolayca silinebilen ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bu ürünlere, bütçenize uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini, boyutlarını, detaylarını ve kullanıcı yorumlarını yine kategori içerisinde bulabilir, zevkinize hitap eden modeli seçerek kolayca sahip olabilirsiniz.

Farklı alanlara asabileceğiniz, üzerinize küçük notlar veya tarihler yazabileceğiniz, aynı zamanda dekoratif yapısı sayesinde şık bir süs eşyası olarak kullanabileceğiniz dekoratif kara tahta modelleri sizleri bekliyor. Türkiye'nin en büyük e-ticaret markası hepsiburada.com güveni ve kalitesi ile dilediğiniz ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Kara Tahta Tablolar

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN