Köşe koltuk takımı ya da diğer adıyla "L koltuk katımı", özellikle küçük evlerin kullanışlı tercihi oluyor. Yer tasarrufu ve maksimum konfor sunan takımlar; mutfaklar, salon ve oturma odalarına yerleştirilebiliyor. Ayrılabilir modüler özellikleri ile parçaları kolaylıkla yerinden kaldırılabilen koltuklar, farklı renk ve desenlerle alternatif tarzlara da hitap ediyor. Modellerde en rahat kullanım şeklini yakalamak adına parçalar arasında yer değişiklikleri yapılabiliyor.

Köşe Koltuk Takımı Fiyatları

Köşe koltuk takımı fiyatları, koltukların ayrıntıları ile belirleniyor. Genel fiyat skalası, her markada hemen hemen aynı olsa da koltukların materyalleri farkı açabiliyor. Deri koltuklar, kumaş döşemelerden daha yüksek fiyatlarla alıcı bulabiliyor. Minder ve yastıkların dolgu malzemesi de fiyat belirlerken kıstas haline geliyor. Kuş tüyü minderler, sünger dolgulardan daha yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Bazı koltuklar, donanımında yay sistemini bulundururken kiminde ise yay yer almıyor. Sandık, baza ve çekmeceli koltuklar, diğer ürünlerden daha pahalı olabilirken, kanepelerdeki yatak eklentileri de fiyat farkına sebep olabiliyor.

Köşe takımlarının bazıları; puf, berjer ve sehpa gibi ek ürünler de bulundurabiliyor. Takımın içinde hangi parçaların bulunduğuna göre fiyat değişiklikleri görülebiliyor. Tek bir L koltuk, daha uygun fiyatlarla sunulurken sehpa ve berjer bulunduran takımların daha pahalı olması da doğal bir sonuç olarak kendini gösteriyor.

Kullanıcıların seçim yaparken tüm bu detayları göz önünde bulundurarak fiyat ve ürün kıyasında bulunması önem arz ediyor. İki veya üç ürün arasında kalındığında sitede yer alan "karşılaştır" butonunun desteği ile kolaylıkla ürün ayrıntıları kıyaslanabiliyor.

Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Köşe koltuk modelleri arasında sandıklı ya da bazalı alternatifler bulunuyor. Farklı depolama opsiyonları bulunduran koltukların bazılarında çekmeceler de yer buluyor. Kimi köşe koltukları, açılarak yatak olabiliyor. Yastık ve minderlerle süslenen modeller arasında döşeme kumaşları arasında da farklar bulunuyor. Kimi modeller, sade döşemelikler ile kaplanırken, kimileri ise floral desenler ve geometrik baskılar ile renkleniyor. Deri ve kadife gibi kumaşlar da kaplamada kullanılırken, koltuklarda zımba gibi detaylar, dayanıklılık ve estetik açısından avantaj sağlıyor.

Minder büyüklükleri, modeller arasında fark yaratırken, kimi koltuklar yıkanabillir ve çıkarılabilir minder kılıfları ile kullanıcılara pratiklik vadediyor. Minder ve kılıfların yıkama ve temizlik talimatları, ürünlerin kullanım kılavuzlarında ve mobilyaların etiketlerinde yer buluyor. Kimi döşemeler, leke tutmaz özellik bulunduruyor. Tüm bu detaylar, ürün detay sayfalarından görüntülenebiliyor. Görseller de seçim yaparken kullanıcılara yardımcı oluyor. Ürünler, farklı garanti süreleri ile kullanıcılara sunulurken, garanti bilgileri ve montaj / demontaj özellikleri de ürün açıklamalarında kendine yer buluyor.

Modellerde sezon modasının izlerine de rastlanıyor. "Vintage", "country", "art deko" ve "minimalist" tarzı yansıtan koltuk takımlarının yer bulduğu ürünler arasında klasik parçalar da dikkat çekiyor. Ahşap ayak ve kol kısımları bulunan tasarımlar kadar tamamı döşemeden oluşan mobilyalar da modeller arasında yer buluyor. Renkli yastıkların yanı sıra tablo ve halılarla beraber kullanılarak farklı dekorasyon tarzları yaratmanıza imkan tanıyan köşe koltukları, televizyon izlemek, kitap okumak ya da kısa bir uyku çekmek için ideal konforu sunuyor.

Şık, kolay taşınan, pratik ve konforlu köşe koltuk takımları, her zevk, ihtiyaç ve bütçeye uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Ürünlerin teslimat alanları detay bilgiler içerisinde kullanıcılara açıklanıyor. Özellikle stüdyo, 1 + 1 ve 2 + 1 daireler için ve birkaç kişilik evler için uygun olan koltuklar, modern tasarımları ile genç kullanıcıların gözdesi oluyor. Onlarca markanın farklı birçok modelinin yer aldığı kategorideki ürünler arasından zevkinize ve ihtiyacınıza en çok uyanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı ve Modelleri

248 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. RomanoDizayn
  3. Evdebiz
  4. Allmode
  5. Wood House
  6. Prado
  7. Savaş
  8. EVDEMO
  9. 3A Mobilya
  10. Evmodalife
  11. Farkbianco
  12. Twins
  13. Sigma
  14. Sigma Design
  15. İnemob
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021333/60000854
BAŞA DÖN