Kanepeler ve Koltuklar

Salonunuzda, oturma odanızda ya da evinizin diğer odalarında kullanmayı düşündüğünüz kanepe-koltuk çeşitlerini inceleyerek kendinize en uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. En çok salonlarda gerekli görülen kanepe ve koltuk takımı modelleri, aslında evin her köşesinde kullanılabiliyor. Yatak odası için yatağınızın hemen önüne yerleştireceğiniz bir dinlenme koltuğu, sizi konforuyla mutlu hissettirirken çalışma odanıza koyacağınız tek bir koltuk ya da kanepe ise yorgunluğunuzu alıyor.

Kanepe ve Koltuk Fiyatları

Oda sayısı az olan küçük evlerin yaygınlaşmaya başladığı günümüzde genellikle bir salon ve yatak odalarından oluşan mekanlar için eşya seçip almak da başlı başına önemli bir uğraş haline geliyor. Eskiden olduğu gibi oturma odası ve misafir odası olarak ayrı ayrı odalar olmadığı için genellikle koltuklar, evin salon bölümüne yerleştiriliyor. Diğer oda veya odalar ise yatak odası olarak kullanılıyor. Genç veya çocuk odası, çalışma odası olarak da değerlendirilen odalar, kullanan bireyin vaktinin çoğunu geçirdiği bir alan olduğu için konforlu olması, önem taşıyor.

Çocuk ve genç odalarında yatak haricinde bir kanepe olması, çocuğunuzun yaşam alanını daha konforlu hale getiriyor. Odasında oturmak ya da uzanarak müzik dinlemek istediğinde yatak yerine kanepesini kullanmasıyla hem odanın düzeni korunuyor hem de çocuğunuz rahat ediyor. Aynı şekilde, yer genişliğine göre kendi yatak odanıza da koyacağınız bir tekli koltuk, ikili kanepe veya dinlenme koltuğu sayesinde siz de odanızda kitap okurken, dergileri karıştırırken sakin sessiz ve konforlu bir ortam sağlayabilirsiniz.

Evdeki tüm bireylerin yaşadıkları mekanları daha da yaşanılır kılan, onları rahatlatan, evde keyifle zaman geçirmelerini sağlayan farklı koltuk ve kanepe modellerini mağaza mağaza dolaşıp yorulmadan kolaylıkla seçebilirsiniz. Şehir hayatının yoğunluğu arasında fazla vakit ayırmak istemediğiniz mobilya ve dekorasyon alışverişinizi yapmak için 1300'den fazla modeli online olarak inceleyerek seçiminizi masa başında kolayca yapabilirsiniz. Onlarca mobilya markasının orijinal modellerini inceleyerek farklı fiyat aralıklarında sergilenen ürünleri kalite ve fiyat bakımında karşılaştırarak bir karara varabilirsiniz.

Kanepe ve Koltuk Modelleri

Mobilya sektöründeki son moda ve renklerin takip edildiği koltuk takımları ve kanepe modelleri kapsamında oldukça şaşırtıcı sayıda çeşitle karşılaşabilirsiniz. Sandıklı koltuk takımları, köşe takımlar, koltuk takımları, salonlarda veya oturma odalarında yerini alırken diğer odalar için özel olarak dizayn edilmiş tekli eşyalar da dikkati çekiyor. Canlı kırmızı, yeşil, mavi, sarı gibi enerjik renklerin dışında gri, krem, mürdüm gibi dinlendirici renkleri de görebilirsiniz. Mavi beyaz, kırmızı gri, krem kahve gibi renklerin birbiriyle kombin edildiği çok şık modeller, mekanlarınıza tarz katmak için sizlere sunuluyor.

Düz renkli veya çiçek desenli kumaşlarla kombin yapılan kanepeler de ortama neşe veriyor. Son yıllarda tekrar ön plana çıkan, eski saraylar ve evlerde kullanılan sedirler, oldukça modernize edilmiş olarak sunuluyor. Oturma ve yaslanma minderleri yerleştirilerek kullanılan konforlu sedirleri geniş antrelere, mutfaklara veya verandaya yerleştirebileceğiniz gibi oturma odasına da koyabilirsiniz. Oturma kasası olarak satın alabileceğiniz sedirleri nostaljik ve modern tarzları birleştirmek adına keyifle kullanabilirsiniz. Salonunuza ergonomik takımlar düşünürseniz mekanı en iyi şekilde kullanma olanağı veren yataklı sandıklı köşe koltuk takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Kanepeler arasında bulunan ikili veya üçlü ürünleri de düşünebilirsiniz.

Farklı renklerdeki koltuklarınızın arasına yerleştirebileceğiniz kanepe çeşitlerini koltuklarla renk kontrastı yaratarak ya da renk uyumu içinde kullanma tercihi size kalıyor. Ürünleri seçerken yükseklik, derinlik, genişlik ve yatak ölçüsü bakımından karşılaştırabilirsiniz. Ürünlerde kullanılan malzemeleri inceleyerek tarzınıza ve kullanım amacınıza en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ürünlerde bulunan çelik konstrüksiyon iskelet sistemi, sağlam ayaklar, yerden yükseklik, yatağa dönüşme gibi özellikleri gözden geçirerek sizin için uygun olan modelleri kolayca bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kanepe Koltuk Fiyatları

2.490 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Glam
  3. Yıldız Mobilya
  4. RomanoDizayn
  5. Allmode
  6. 3A Mobilya
  7. Alfemo
  8. Masifart
  9. İzmir Alinda Mobilya
  10. Unimet
  11. Ndesign
  12. Berrak Mobilya
  13. ParlakEv
  14. EVDEMO
  15. Belletto
  16. Qwell
  17. Ze10 Design
  18. Genova
  19. Melsahome
  20. Asedia
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Koltuk Tipi
 5. Tasarım
 6. Renk A-Z
 7. Kumaş A-Z
 8. Yatak Özelliği
 9. Genişlik A-Z
 10. Derinlik A-Z
 11. Gövde Malzemesi (İskelet) A-Z
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021333
Başa dön