En Kaliteli ve Ucuz Koltuk Takımları

Salon ve oturma odalarının vazgeçilmezi olan koltuk takımları, tarzıyla ve duruşuyla zevkinizi yansıtan mobilyalar arasında bulunuyor. Ev dekorasyonunda, başlı başına hakimiyet sahibi olabilen koltuk grupları, aynı zamanda evin en çok kullanılan eşyaları arasında da yerini alıyor. Yaşam içindeki pek çok aktivitenin burada gerçekleştiriliyor olması ve dinlenmek, rahatlamak; hatta, kimi zaman uyumak için bile kullanılması sebebiyle koltuk grubu tercihinde özenli davranmak, önem arz ediyor. Bu nedenle sağlam bir yapıda olan ve kaliteli malzemelerden imal edilen grupları seçmek gerekiyor.

Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı tercihleriniz, evinizi ve sizi yansıtır. Zevkinizden ve tarzınızdan esinlenen çizgileri yansıtarak evin havasını, dokusunu, ambiyansını oluşturan bir mobilya grubu olması nedeniyle aslında diğer insanlara sizi anlatan bir tablodur. Bazı insanlar, rahat ve kullanışlı L koltuk takımı severken, bazı insanlar da asil ve retro çizgilere sahip kolçaklı klasik takımlardan hoşlanır.

Kendinize en uygun olanı seçebileceğiniz; deseniyle, tarzıyla, rengiyle yüzlerce farklı koltuk takımı modellerini bulmanız mümkün. Modeller, çağın modası ve sezonun trendleri ile tercih ve zevklere göre özel olarak dizayn edilmektedir. Klasik ve ciddi duruşlu, resmi modelleri sevenler için keskin detaylı, kolçaklı, koltuk başları ile koltuk kollarının ve ayaklarının ahşap malzeme kullanılarak üretildiği modeller sergilenirken; daha modern görünümden hoşlananlar için de sportif ve canlı görünüm sunan yumuşak hatlı; desenleri ve çizgileriyle de dinamik bir duruşa sahip modern ürünler bulabilirsiniz.

Koltukların üretiminde farklı zevk ve tarzlara hitap eden, tay tüyü, deri, pamuklu, süet, keten gibi kumaş türleri kullanılıyor. İki rengin bir arada kullanıldığı derinlikli bir moda anlayışı barındıran koltuk grubu modelleri olduğu gibi tek rengin asaletinin hissettirildiği modeller de sunuluyor. Gri, bej, yeşil, mor, sarı, mavi, kırmızı, turuncu, siyah, beyaz seçenekler arasından siz hangi rengi isterseniz o renkte koltuk bulmanız mümkün oluyor.

Koltuk Takımı Fiyatları

Üzerinde en fazla vakit geçirilen, kimi zaman güzel ve derin sohbetlerin mekanı olabilen kimi zaman en eğlenceli ve komik dakikaların merkezi haline gelen ve kimi zaman da misafirleri ağırlamak gibi ciddi ve önemli bir görevi üstlenen koltuk grupları, bir evin odak noktası; ana merkezidir. Bu sebeple, hayatımızda bu kadar çok yer teşkil eden mobilya grubunun doğru ve uygun tercih edilmesi gayet önemlidir. Yatılı misafiri fazla gelen kimselerin açılarak yatak olabilen tarzdaki ürünleri tercih etmeleri, eşyası çok olan kimselerin de bazalı olan koltuk gruplarını seçmeleri, maksimum fayda elde etmeyi sağlar. İçinde küçük çocuk yaşayan evler için ise koyu renkli takımlar ile temizlenmesi diğer kumaşlara göre daha kolay olan tay tüyünden üretilen takımlar ideal olabilir.

Koltuk takımı fiyatları; model, cins, kumaş türü ve kullanılan aksesuarlar sebebiyle değişkenlik gösterir. Genellikle, mobilya grubu ürünlerdeki fiyatlar, kullanılan malzeme fiyatı ile doğru orantılıdır. Ayrıca, takımın sahip olduğu ek özellikler de fiyatların yükselip düşmesinde etkili olabilir. Örneğin, yatak olabilen koltuk grupları ile açılır özellikte olmayan koltuk grupları arasında fiyat olarak farklılıklar bulunması tabiidir.

Öte yandan, klasik takımlar ile modern çizgiler barındıran takımların fiyatları da taşıdıkları özelliklere göre farklılıklar arz eder. Sezonun son trendleri ile çağın modasına uygun ürünlerin etiketleri, diğerlerine göre biraz daha yüksek olabilmektedir. Yine koltuk grubu çeşidi de fiyat belirlenmesinde etkili olan bir diğer husus olarak öne çıkar. L koltuk modeli ile lüks modeller arasında da detay ve oturulacak alan büyüklüğü nedeniyle farklılıklar bulunur.

Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

223 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Allmode
  2. Unimet
  3. İzmir Alinda Mobilya
  4. Evdebiz
  5. Evgör
  6. Savaş
  7. EVDEMO
  8. Mobilya Şöleni
  9. EserTrade
  10. Nejan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021333/60000853
BAŞA DÖN