Modern koltuk takımı hem orta alanlarda hem de köşe bölümlerde rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ebatlarda ve tasarımlardadır. Modern klasik koltuk takımı chester, papatya desenli özgün tasarımlara sahiptir. Ürünlerdeki renk seçeneklerinin ayrıcalıklı olması tonları da yansır. Gümüş, bej, antrasit, hardal renkleri ile ayrı bir hava oluşturur. Modern koltuk takımları her biri farklı bir renkle imal edilebildiği gibi sadece bazı parçalarında farklı renklerin kullanıldığı model seçenekleri de vardır. Bu sayede ev ortamınıza ve dizayn edeceğiniz salonlarınıza göre uygun takımlar bulabilir rahat bir kombinleme yapabilirsiniz. Modern köşe koltuk takımı geniş minderleri ve omuz ve sırt dokusunu koruyan ortopedik destekleriyle her türlü oturuş pozisyonuna yardımcı olur. Geniş veya dar alana sahip salonlarda rahatlıkla tercih edebilir, istediğiniz kumaş dokusuna sahip modellerden yararlanabilirsiniz. Renk tonlarının avantajını elde edebileceğiniz pek çok seçenek küçük oturma salonlarının aydınlık ve ferah görünmesine katkı sağlayabileceğiniz şekilde tasarlanır. Yapı ve hacmi bakımından da minyatür ve geniş gösterişe sahip ürünler zevklerinize sunulur. Modern ofis koltuk takımı samimi sohbetlerin, dinlenme saatlerinin, özel görüşmelerin rahatlıkla gerçekleştirilebileceği sıcak bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Ofis alanlarının geniş iç hacmine göre tasarlanan büyük üçlü koltuklar ve çalışma alanlarında daha çok tercih edilen siyah renkli tasarımlar, ofis mobilyalarınızla uyum yakalamayı başarır.

Modern Koltuk Takımı Modelleri

Modern koltuk takımı modelleri yatma, uzanma, oturma pozisyonlarında size en rahatsız ettirecek şekilde tasarlanır. Silinebilir kumaşlardan tasarlanmış yüzeyleri,temizliğin çok daha verimli bir hal almasını sağlar. Günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanan ve oturma odalarında da konumlandırılabilen modern L koltuk takımı iç alanları daraltmaz. Geniş bir yer kaplamayan L koltuklar odalarınıza göre tarih yapacağınız şekilde farklı uzunluklarda ve parçalarda sizlere sunulur. Yüzeyleri ile birbirinden ayrılan ve tamamen şık görünmesi amaçlanarak oluşturulan tasarımlar salonların havasını etkiler. Oda içinde yer alan her türlü nesne ile uyum sağlaması amaçlanarak tasarlanan gri modern koltuk takımı açık ve koyu tonlara sahip olması ile alanları istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Siyah perde ve televizyon ünitesi ile uyum yakalayabilen gri koyu ve açık tasarımlar aynı zamanda beyaz dekoratif ürünler ve halı çeşitleri ile eşsiz bir oda görünümü oluşturmanıza yardımcı olur. Modeller yüzeyleri bakımından birbirinden farklılık gösterdiği gibi kullanışlılık açısından da çeşitlidir. 2 adet üçlü ya da 2 adet ikili ya da 1 adet üçlü 1 adet ikili koltukların modern yataklı koltuk takımı uyumaya elverişlidir. Yatılı misafirlerin rahatlıkla ağırlanabilmesi, yatak konforundan rahat bir gece süreci geçirebilmesi açısından öne çıkan modellerdir. Yumuşak minderleri, terletmeyen yüzeyleri ve kolay temizlenebilen kumaşları ile modern tasarıma sahiptir. Takımların içinde üçlü ve ikili olanlara ilave olarak 1 adet ya da 2 adet tekli koltuk bulabilmeniz de mümkündür. Klasik şekilde karşılaşabileceğiniz pek çok model türünün yanı sıra spor modern koltuk takımı seçenekleri de mevcuttur.

Modern Koltuk Takımı Seçimi

Koltuk takımları evlerin görünümünü güzelleştiren ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz birçok seçeneklere sahiptir. Bu noktadan seçim sırasında belirli noktaları göz önünde bulundurarak özellikle modern koltuk takımı modelleri ve fiyatları araştırması yaparak doğru ürünler seçebilirsiniz. Ürünlerin renk ve malzeme farklılıkları birbirinden ayrıldığı için birçok seçenek karşınıza çıkar. Ayrıca koltuk takımlarınız ile birlikte dekore edebileceğiniz duvar aynası ürünleri ile uyum sağlayabilecekleri şekilde tasarlanan ürünlerin renk seçimi oldukça önemlidir. Koltukların üst kısımlarında, kollarında ve ayaklarında farklı malzemeden tasarlanan parçalar yer alır. Kullanılan materyallerin ağaç veya metal olması durumuna göre çeşitli konseptler elde edileceğinden bu noktaların doğru parçalardan seçilmesi önem gerektirir. Burada göz önünde bulundurulması gereken noktalar renklerin farklılığından ziyade ton çeşitliliğinin ortaya çıkmasıdır. Koyu veya açık tonlar arasından yapacağınız seçimler ortamda istediğiniz havayı elde etmenizi katkı sağlayabilir. Beyaz modern koltuk takımı salonlarda ve daha nadir kullanılan odalarda yerleştirilmesi üzere uygundur. Ortamın daha ferah görünmesini istediğinizde ve dar ölçülere sahip odaların aydınlık görünmesinde de beyaz renkten tasarlanan modern koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alanın oturma odası veya salon olması bu noktada önemlidir. Yatak olarak kullanım sağlayacağınız ya da sadece oturma amaçlı tercih edeceğiniz ürünler birbirinden farklılık gösterebilir. Rahat modern koltuk takımı geniş oturma alanı ve rahat kol başlıkları ile dinlenmenize katkı sağlar özelliktedir. Ayaklarınızı uzatabilir, uzanabilir, başınızı yaslayarak dinlenebilirsiniz.

Modern Koltuk Takımı Fiyatları

Şık tasarımlarıyla göz renklerinize hitap etmeyi başaran modern spor koltuk takımı, renk ve seçenekler açısından birçok alternatif sunar. Bu durumda ortaya farklı zevklerin tercih edebileceği modeller çıkarken fiyat aralıkları da belirlenmiş olur. Üretim aşamasında malzeme ve materyal ile çeşitliliği, ürünlerin dayanıklılığı, ham maddesinde tercih edilen iskelet sisteminin farklılıkları fiyat aralıklarının belirlenmesine etki eder. Modern salon koltuk takımı modern görünümün yanı sıra şık ve gösterişli tasarımlara sahip olması bakımından farklı aralıklarda sunulabilir. Koltuk döşemelerinin daha parlak yüzeyden ve işlemeli olması, ağaçtan elde edilen mobilyaların uzun süre kullanım ömrünün olması, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olması gibi farklılıklar fiyatları etkiler. Takımların içinde yer alan parça sayıları, uzunluk ölçüleri, tekli koltukların 1 ve 2 adet şeklinde değişebilir olması, takımı ilave olarak orta sehpa, yan sehpa gibi seçeneklerin sunulması aralıkların değişiklik göstermesine normal kılar. Modern koltuk takımı fiyatları bütçenize uygun birçok seçenek bulabilmenizi modellerdeki çeşitlilikler sebebiyle kolaylaştırır. Koltukların büyük parçalarının üçlü veya ikili şekilde seçilebilir olması, yatak şeklinde kullanılabilmesi, sadece baza olarak kullanımının mümkün olması gibi seçeneklerde fiyatların değişiklik göstermesinde rol oynayan diğer unsurlardır. Hepsiburada salon veya oturma odalarınız için uygun fiyata sahip model koltuk takımlarını sizlere sunarak kolay bir alışveriş süreci geçirmenize yardımcı olur.

Modern Koltuk Takımlarının Özellikleri Nelerdir?

Modern koltuk takımları, ayaklı ayaksız, deri veya kumaş döşeme, ikili üçlü gibi çeşitlere sahip olması bakımından avantaj ve özellikler de sunar. Salon ve oturma odalarında kullanılabilir özelliğine sahiptir. Takımın içindeki bazı parçalar farklı renklerden tasarlandığı için kombinlenebilmesi açısından ayrıcalıklı özellikler sunar.

Modern Koltuk Takımlarının Avantajları Nelerdir?

Her ortamda kullanılabilirlik özelliğine sahip modern koltuk takımlarının en önemli avantajlarından birisi evlerde farklı konseptler oluşturabilmenize yardımcı olur. Modern ve şık tasarımları farklı yapıdaki evlerin tümünde kullanabilir istediğiniz görünümleri elde edebilirsiniz.

Modern Koltuk Takımlarında Renk Seçeneği Var mıdır?

Modern koltuk takımlarında evinize istediğiniz her şekilde dekore edebilmeniz açısından birçok renk seçeneği vardır. Genel olarak alışılagelmiş temel renklere ilave olarak açık veya koyu tonları içeren farklı seçenekler de vardır.

Modern Koltuk Takımları Fiyat Aralıkları Nasıl?

Modern koltuk takımları yenilenen mobilya anlayışının yer verildiği, çeşitli alternatifler sunan birçok modele sahiptir. Modellerin farklılık göstermesindeki temel etken markalardan kaynaklıdır. Markaların birinci sırada işçilik, malzeme, renk ve doğal hammadde gibi unsurlara yer vermesi bütçenize uygun fiyat aralıklarını sahip ürünler bulabilmenizi kolaylaştırır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Modern Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

1018 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yatak Özelliği
Toplam 24 / 1018 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021333/60000853/60000853