En Ucuz ve Kaliteli Tül Perdeler

Dekoratif açıdan evi tamamlayan tül perde çeşitleri, günümüzde farklı stillerde dizayn ediliyor. Perdeler; evin oturma odasından salona, mutfaktan antreye kadar birçok bölümünde kullanılıyor. Dekorasyonda önemli etkiye sahip olan modeller, aynı zamanda tarzınızı yansıtmanıza da olanak tanıyor. Tül kumaştan üretilen perde seçenekleri, evinizi daha ferah ve dingin bir atmosfere bürüyor. Siz de kendi dekorasyonunuzu baz alarak evinizi farklı perdelerle süsleyebilirsiniz.

Tül Perde Modelleri

Sade ve gösterişli stillerde tasarlanan tül perdeler, birbirinden farklı modellerle karşınıza çıkıyor. Renklerine, desenlerine ve dekoratif eklentilerine bağlı olarak farklılaşan modeller, şık bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı oluyor. Tül modellerin renkleri, genellikle açık tonlarda ağırlık gösteriyor. Beyaz, krem ve somon gibi açık tonlar, her zaman tercih sebebi oluyor. Tül perde seçilirken ayrıca mobilyaların renk tonuna da bağlı kalınıyor. Mobilyalarınızda ve perdelerinizde aynı renk tonlarını kullanarak ton sür ton trendini deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz zıt renkleri, bir arada kullanarak eklektik bir stil oluşturabilirsiniz.

Tül perde modelleri, desen açısından geniş çeşitlilik oluşturuyor. Desen yelpazesinde jakarlı, örme dokulu ve damasklı gibi daha pek çok model yer alıyor. Jakarlı modeller, genellikle klasik tarzda döşenmiş dekorasyonlara hitap ediyor. Örme dokulu perdeler, estetik tasarımları sayesinde odanıza doğal bir duruş bırakırken; damasklı perdeler, nakış ve taş işlemeleriyle göz dolduruyor. Fransız tül ve markuzed zemin üzerine tasarlanan damask modeller, aynı zamanda boya işleminden geçmedikleri için uzun yıllar kullanılıyor.

Tül perde çeşitleri, son yıllarda dijital baskı teknikleriyle hazırlandığı için daha net ve hareketli desenlerle göze çarpıyor. Çiçekli, ilizyonist baskılı ve şal desenli modeller, günbegün popülaritelerini artırmaya devam ediyor. Fırfırlarla süslenen çiçekli modeller, evinizin atmosferini enerjik bir havaya bürüyor. Fas ve Japon stilinin trend olmasıyla birlikte ilizyonist baskılı perdeler ön plana çıkıyor. Şal desenli tül modeller ise genellikle retro tarz ev dizaynlarında ağırlık kazanıyor.

Tül Perde Fiyatları

Tül perde fiyatları, kumaşların kalitesine, el işçiliğine ve uzunluklarına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Ancak fiyatlar, cazip aralıklarda tutulduğu için herkesin istediği modele sahip olmasını sağlıyor. Hafif güneş ışığı almaya olanak tanıyan tül perde çeşitleri, genellikle yerlere kadar uzayan boyutlarda tasarlanıyor. Uzun boyutlarıyla elegant ve şık görünüm veren modeller, özellikle geniş odalarda daha hoş bir duruş oluşturuyor.

Asimetrik, oval veya düz şekilde kesilen tül perde modelleri, farklı dekoratif eklentiler ile zenginleştiriliyor. Taç, kemer, boncuk veya pul gibi süs eklentileri, modellerin daha gösterişli olmasına imkan tanıyor. Ayrıca tül modellere dekoratif eklenti olarak genellikle fon perdeler, ponponlar ve püsküller eşlik ediyor. Tül kumaşa zıt olarak seçilen fon modeller, perdelere dekoratif şıklık kazandırıyor. Odanızın genişliğine ve diğer eşyalarınızın türüne uyumlu tül perde seçerek, estetik bir mekan yaratabilirsiniz.

Çift renk yansımalı tül modeller üzerinde tercih edilen ponponlar, dinamik ve gösterişli bir kombinasyon elde etmenize yardımcı oluyor. Perdelerin aralarından veya kenar kısımlarından sarkıtılan püskül eklentileri ise klasik tarzda döşenmiş evleri şıklığa dönüştürüyor. Gösterişli detayların belirginleştirildiği klasik tarz perdelerde ayrıca kabartılmış iri gül desenli motifler de sıklıkla görülüyor. Siz de estetik tül perdeler arasından beğeninize uygun seçimler yaparak evinize son ve asil bir dokunuş getirebilirsiniz. Evinizin misafir, salon veya oturma odası gibi bölümlerini ipeksi kumaşa sahip tül modellerle; çocuk odası bölümünü de çizgi film karakterli perdelerle dekore edebilirsiniz. Perdelerinize dekoratif su taşlarıyla ufak hareketlilikler ekletebilir veya taçlarla daha estetik şekle dönüştürebilirsiniz.

Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

554 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Brillant
  3. Milano Home
  4. Premier Home
  5. Modafabrik
  6. Buldan Concept
  7. Melodi
  8. Gizem
  9. Belle Cose
  10. Casandra
  11. Aisha Home
  12. Gravel
  13. Bedinn
  14. Denokids
  15. Premier
  16. MissiaHome
  17. can
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar A-Z
 6. Tema
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/60001357
BAŞA DÖN