Aynalar

Evinizi daha dekoratif hale getirmek için duvar ayna modelleri arasındaki birbirinden özel tasarımları inceleyebilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen bu aynalar, evinizin farklı alanlara uygun tercihler yapmanız için size çeşitlilik sunar. Ev ortamının yanı sıra ofisinizi dekore etmek için de kullanabileceğiniz duvara yapışan ayna çeşitleri, daha ferah ve geniş bir alan elde etmenizi sağlar. Dikdörtgen şeklinde tasarlanan duvar ayna dekorasyon ürünlerinin yanı sıra yuvarlak hatlarıyla öne çıkan modeller de size sunulur. Farklı geometrik şekillere sahip çok sayıda alternatifin bulunması, hayalinizdeki dekoru kolayca oluşturmanıza yardım eder. Duvar dekor aynaları ile süsleme işlemlerini de rahatça gerçekleştirerek evinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Duvar sticker çeşitleri ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz duvar dekoratif ayna modelleri, dikkat çekici bir tarz oluşturmanıza imkân tanır. Yaşam alanlarınızı dekore ederken sanatsal aksesuarlardan da yararlanabilirsiniz. Bu ürünler arasında bulunan tablolar, yaratıcı ve estetik bir stil oluşturmanız için idealdir. Tablo fiyatları bakımından inceleyerek tercih edebileceğiniz çok sayıda tablonun bulunması, bütçenize uygun seçimler yapmanıza imkân tanır. Sticker, tablo ve ayna çeşitleri hafif şekilde üretildiği için bu aksesuarları kolayca taşıyarak dekor oluşturabilirsiniz. Öte yandan dayanıklılıklarıyla da dikkat çeken salon duvar ayna modelleri, uzun ömürlü ve estetik bir aksesuara sahip olmanıza imkân sağlar. Duvar aynaları özellikleri arasında bulunan ince gövde detayı, dar ve küçük alanları son derece rahat şekilde kullanmanızı sağlar.

Çerçeveli Duvar Aynaları ile Oluşan Şıklık

Ev ortamını çok daha şık hale getirmeye yardımcı olan çerçeveli duvar aynaları, estetik hatları sayesinde dikkat çekici bir görünüm yaratmayı başarır. Boydan duvar aynaları arasında da yer alan çerçeveli modeller, ayna yüzeyini daha belirgin kılmayı başarır. Böylece ayna karşısında görüntünüzü kolayca inceleyerek detayları net olarak görebilirsiniz. Pürüzsüz ve parlak yüzeyler ile dikkat çeken bronz ayna duvar kaplama seçenekleri, yüzünüzü ve giyiminizi kontrol ederken size zaman kazandırır. Net görüntüler sağlayan ve dekoratif duvar ayna modelleri yardımıyla, evden çıkmadan önce görüntünüze son bir kez göz atabilirsiniz. Duvara kolayca monte edilebilen aynalar, alan tasarrufu sağlamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Tasarımlarında ayak bölümüne yer vererek kullanışlılık yaratan modelleri tercih etmeniz, yerleşim işlemleri sırasında size kolaylık sağlar. Ayak desteği sayesinde denge kazanan ve devrilme sorununa karşı koruma yaratan 3'lü duvar ayna seti ile evinizin farklı alanlarını oldukça pratik bir şekilde dekore edebilirsiniz. Duvar aksesuarları ayna çeşitleri, farklı yüksekliklerde monte edebileceğiniz modelleri içerdiği için evinize kolayca uyum gösteren ürünlere sahip olabilirsiniz. En ve boy bilgilerinin yanı sıra ayna kalınlığı seviyesine göre de alternatif modeller arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Parlatılmış yüzeyleriyle ön plana çıkan duvar ayna çeşitleri, estetik özellikleriyle bulundukları alana şıklık kazandırır. Arka yüzeyinde kaplama detayına yer veren modeller, ışığı daha başarılı bir şekilde yansıtarak net görüntüler elde etmenizi sağlar.

  • PVC kenar bandı ile daha dekoratif hale getirilen aksesuar duvar aynaları, estetik hatları sayesinde son derece zarif bir stil oluşturmayı başarır.
  • Ayakları açılı şekilde ayarlanabilen duvar ayna çeşitleri aracılığıyla yaratıcı dekorlar oluşturarak evinizin çehresini değiştirebilirsiniz.
  • Duvar süsü ayna çeşitlerinin sahip olduğu farklı renk seçenekleri, hayalinizdeki dekoru kolayca elde etmeniz için size kolaylık sağlar.
  • Duvara yapıştırılan aynalar kısa bir sürede yapışıp güvenli bir kullanım yaşamaya başlamanıza imkân tanır.

Kırılmaya Karşı Dayanıklı Duvar Aynaları

Son derece sağlam ve dayanıklı şekilde imal edilen duvar aynası modelleri sayesinde uzun ömürlü kullanım için uygun olan ürünlere erişebilirsiniz. Salon duvarında ayna dekorasyonu yaratmayı sağlayan aksesuarları tercih ederek salonunuzu daha estetik hale getirebilirsiniz. Tasarımlarında metal çerçeve özelliğinden yararlanılan modeller, aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklı yapılarıyla kullanıcılarına güven verir. Alt kısmı düz, üst kısmı ise oval şekilde üretilmiş olan gümüş duvar aynaları son derece şık bir görünüm yaratır. Gümüş duvar ayna fiyatları açısından hesaplı şekilde sahip olabileceğiniz bu modellere antre duvar ayna modelleri arasından kolayca erişebilirsiniz. Yüzeylerinin bozulmaması için özel kaplamalardan yararlanılan kalpli, taşlı, çiçekli, şekilli, melekli duvar aynaları hem şık hem de kullanışlı modellere sahip olmanıza uygun bir yapı taşır. Elektrostatik boya ile üretilen çerçeveleri bulunan tasarım duvar aynaları yardımıyla oldukça dayanıklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Çerçevelerinin renkleri solmaya karşı dayanıklı olan gümüş, ahşap duvar ayna modelleri ile birlikte oldukça kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Duvar boy ayna fiyatları yönünden inceleyebileceğiniz alternatif modeller, bütçenize uygun olan klasik duvar aynaları arasından seçim yapmanıza imkân tanır. Dikkat çekici ve zarif bir stile sahip olan süslü duvar aynaları, evinizi son derece şık şekilde dizayn etmeniz için geliştirilmiştir. Katlanır ayak bölümüne sahip gümüş duvar ayna seti çeşitlerinden yararlanarak taşıma ve saklama kolaylığı yaratan modellere sahip olabilirsiniz.

Zarif Özellikler Taşıyan Duvar Aynaları

Dalgalı şekilde dizayn edilen ayna seti duvar ürünlerini tercih ederek evinizde son derece dikkat çekici bir aksesuara yer verebilirsiniz. Dekoratif duvar aynaları modelleri ve fiyatları, geniş bir seçki üzerinden ekonomik ürünlere ulaşmanıza imkân tanıyarak size yardımcı olur. Koridorları daha geniş göstermek ve küçük odaları daha ferah hale getirmek için evinizde antik ayna duvar kaplama modellerinden yararlanabilirsiniz. Tasarım özellikleri ile ön plana çıkan baklava ayna duvar seçenekleri, evinizdeki geometrik aksesuarlarla uyumlu bir dekor yaratmanız için idealdir. Baklava desen ayna duvar ürünleri arasında parçalardan oluşan modeller de yer alır. Parçalarının birbirini tamamlaması sayesinde oldukça estetik bir görünüm kazanan bu aynalarla ofis ortamını da son derece şık şekilde dekore edebilirsiniz. Baklava desenli duvar ayna fiyatları açısından size sunulan opsiyonel modeller, hem bütçenizle hem de zevklerinize uyumlu tercihler yapmanızı kolaylaştırır. Duvar aynaları ve fiyatları bakımından inceleyebileceğiniz seçenekler sayesinde ekonomik modellere kolayca ulaşabilirsiniz. İndirimli duvar aynaları arasındaki modaya uygun modeller, hesaplı seçimler yaparak evinizin dekorasyonunu tamamlamanıza yardımcı olur. Rengârenk aksesuarları evinizde kullanarak dekor oluşturmak için renkli duvar aynaları arasındaki modelleri tercih edebilirsiniz. Duvar aynası çeşitleri arasında banyonuzda kullanabileceğiniz şık modeller de yer alır. Aynı karşısında makyaj yaparken ya da tıraş olurken kullanıcılarına kolaylık sağlayan bu ürünler, konforlu bir kullanım deneyimi için elverişli seçenekleri size sunar.

Duvar Aynaları Nasıl Temizlenir?

Nemli bir bezle beraber silebileceğiniz duvar aynaları, tozları ve lekeleri kolayca bertaraf etmeniz için uygun bir yüzeye sahiptir. Yumuşak yüzeyli bezleri kullanmaya özen göstererek ayna yüzeyini hassas şekilde silebilirsiniz. Aynı zamanda cam silme spreylerini de temizlik işlemleri esnasında güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Duvar Aynası Modelleri Nelerdir?

Dikdörtgen ve yuvarlak ayna modellerinin yanı sıra dalgalı ve oval ayna çeşitleri de size sunulan ürünler arasında bulunur. Renk tonlarının yanı sıra çerçeve malzemelerine göre seçebileceğiniz çok sayıda model de bulunur. Çift taraflı ve ayaklı aynaları işlevsel şekilde kullanabilirsiniz.

Duvar Aynalarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Dekoratif özellikler taşıyan duvar aynaları, evinizin tasarımına uygun bir doku oluşturmak için yararlanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Duvar aynaları geniş, parlak ve estetik bir alan elde etmenize yardımcı olarak evinizin daha şık hale gelmesini sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duvar Aynaları

5734 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Aynalar
Aynalar
Ayna Stickerlar
Ayna Stickerlar
Parçalı Aynalar
Parçalı Aynalar
Çerçeveli Aynalar
Çerçeveli Aynalar
Kırılmaz Aynalar
Kırılmaz Aynalar
El Aynaları
El Aynaları
Boy Aynaları
Boy Aynaları
Varaklı Aynalar
Varaklı Aynalar
Dekoratif Aynalar
Dekoratif Aynalar
Hepsiburada Limiti
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
En
Toplam 42 / 5734 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?