Varaklı Aynalar

Varak, ahşap ya da seramikten tasarlanmış çerçevelerin üzerine parlaklık veren bir tür bezeme işlemidir. Ayna ve tablo çerçevelerinde, mobilyaların ahşap kısımlarında kullanılır. Yenilenen ve değişen dekorasyon modasında varak, en çok aynalarda kullanılır. Bulunduğu ortama şıklık ve zarif bir hava katan varaklı aynalar, farklı model ve dizaynlarıyla dekorasyonda hoş bir görünüm yaratır. Salon, yatak odası ve antrede kullanılan aynaların farklı ebatlardaki modelleri; banyo, çocuk odası ve mutfaklarda kullanılabilir. Yemek odalarına ferahlık katan aynaları şifoniyer üzerinde ve boş duvar dekorasyonunda kullanarak evinize elit bir hava kazandırabilirsiniz. Antik, modern, mistik ve gotik tarzlarda tasarlanmış modelleri farklı stillerdeki eşyalarla bir arada kullanabilir; evinize kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Varak Ayna Modelleri

Varak ayna modelleri; renk, ebat ve desen seçeneklerine göre değişir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen dizayn edilen modellerin altın ve gümüş seçeneklerine alternatif neon renkleri de enerjik bir görünüm yaratır. Duvara monte, ayaklı ve 3'lü setler hâlinde bulunan modellerden evinizin dekorasyonuna uygun olanı seçebilir; küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratabilirsiniz. 3'lü set hâlinde bulunan varak ayna modelleri, farklı ebatlarda tasarlanır. Küçük duvar dekorasyonunda, antrede, komodinlerinizin üzerinde ve tablolarla bir arada kullanılabilir. Çiçek, yaprak ve hayvan motiflerinin ön plana çıktığı modelde Osmanlı motifleri de mistik bir ortam oluşturur.

Büyük, oval ya da kare dizayn edilen varaklı aynalar, yemek odalarında ihtişamlı bir görünüm yaratır. Eskiden klasik parçalarla bir arada kullanılan varaklı aynalar, modern ve minimalist dekorasyonlarda da şık bir görünüm yaratır. Ahşap mobilyalar, metal aksesuarlarla kullanılabilen ayna modelleri ile sade mobilyalarınızı hareketlendirebilir; klasik parçalarla bir arada kullanarak mistik bir tarz yaratabilirsiniz. Pastel tonların ve çiçek desenlerinin hakim olduğu modeller, yatak odalarında romantik bir atmosfer sağlar. Masa üstü için tasarlanmış ayaklı modeller, şifoniyer ve makyaj masalarının üzerinde kullanılabilir.

Neon renklerin kullanıldığı antik modeller, gotik dekorasyonlara en çok yakışan ayna modelleridir. Duvar aydınlatmalarıyla bir arada kullanılan modeller, bulundukları mekanda gösterişli bir hava yaratır. Yatak odaları, salon ve yemek odalarına derinlik katan modeller, büyük ve kollu avizelerle uyumludur. Koyu mobilyalar için altın ve renkli modeller kullanılırken, daha soft ve beyaz tonlarda gümüş ve koyu renkli aynalar tercih edilir.

Varak Ayna Fiyatları

Varak ayna fiyatları; ebat, malzeme ve model seçeneğine göre değişir. İşçilik bakımından da farklılık gösteren ayna fiyatları, geniş fiyat aralığıyla sunulur. Varak aynaların temizliği ve bakımı kolaydır. Düzenli ve hafif nemli bezle temizlemek yeterlidir. Kimyasal içermeyen hafif ve doğal ürünlerden üretilmiş temizleyiciler kullanmak, malzemesinin korunmasına yardımcı olur. Oymalı ve desenli çerçevelere sahip olan aynalara özel tasarlanmış küçük temizlik fırçaları bulunur. Küçük ebatlardaki aynalar, elde yıkanabilir. Bulaşık makinesi, boyasına zarar verebileceğinden makinede yıkanması önerilmez.

Şömine üzerinde ve banyo dekorasyonunda da kullanılan varaklı aynalar ile siz de evinizde kendinize özel alanlar yaratabilirsiniz. Çalışma odaları ve okuma köşelerini varaklı aynalarla hareketlendirebilirsiniz. Evinizin girişinde hem genişlik kazandıracak hem de hoş bir görünüm sağlayacak ayna modellerini dresuar üzerinde kullanabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda apliklerle beraber kullanılan varaklı aynaları, desenli duvar kağıtlarının üzerinde de kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz sade dekorasyonları hareketlendirmek için kullanılan altın ve gümüş varaklı aynalar, bulundukları ortama şıklık ve zenginlik katar. Konsolların üzerinde, yemek odasında ve salonda büyük ebatlardaki varaklı aynalar, daha estetik bir görünüm sağlar. Yatak odasında ise orta boy ve küçük aynalar tercih edilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Varaklı Aynalar

11 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?