Kırılmaz Aynalar

Duvar dekorasyonunuzda estetik bir değişiklik düşünüyorsanız kırılmaz aynaları mutlaka denemelisiniz. Yüzlerce farklı seçenekle sizlere sunulan kırılmaz aynalar, uygulandıkları odanın havasını anında değiştiriyor. Kırılmaz aynalar, cam aynalar gibi kırılıp dağılmayacağından siz ve çocuklarınız için de güvenli bir kullanım sunuyor. Kırılmaz aynaları salon, yatak odası, banyo, çocuk odası, mutfak, koridor gibi evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Ayrıca, ofis dekorasyonunuzda da kırılmaz aynalarla estetik değişikliklere imza atabilirsiniz.

Aynalar, duvar dekorasyonunda önemli bir yer tutuyor. Kullanıldıkları odaya genişlik ve ferahlık hissi veren kırılmaz aynalar, çok parçalı desenleri ile sizlere hayallerinizin de ötesinde seçenekler sunuyor. Örneğin, çocuk odanızın duvarlarına çocuğunuzun en çok sevdiği hayvan figürü şeklinde hazırlanmış dekoratif bir kırılmaz ayna asabilirsiniz. Ya da şirin kelebekler, balıklar, çiçekler, arabalar, balonlar veya bir çizgi film kahramanı şeklinde tasarlanmış kırılmaz aynalarla çocuğunuzun odasında estetik bir düzenleme yapabilirsiniz. Doğru yerde doğru tasarımı kullanarak dengeli ve şık bir dekoratif düzenleme yapabilirsiniz. Eğer küçük bir yatak odanız varsa mekanlara genişlik algısı veren büyük boyutlarda bir kırılmaz ayna kullanabilirsiniz. Şık bir çiçek figürü ya da baharı anımsatan kelebek figürleri yatak odanıza bambaşka bir hava katabilir. Dilerseniz eşinizin hobilerini simgeleyen figürler de seçebilirsiniz. Yüzlerce seçenekten biri, mutlaka sizin zevkinize hitap edecektir.

Kırılmaz Ayna Modelleri

Kırılmaz ayna modelleri, farklı boyutlarda ve figürlerde yüzlerce seçenekle sizlere sunuluyor. Siz de evinizde kırılmaz ayna kullanmak istiyorsanız öncelikle hangi odanızın duvarında uygulayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra bu odada ne tür bir etki oluşturmak istediğinizi belirlemelisiniz. Örneğin, küçük bir mekana genişlik algısı vermek için mi kullanacaksınız yoksa sadece dekoratif amaçlı mı kullanacaksınız? Küçük bir odada kullanacaksanız daha az parçalı ve yatay kırılmaz aynaları tercih edebilirsiniz. Büyük duvarlar içinse tek parça büyük bir ayna yerine birkaç parçadan oluşan dekoratif kırılmaz bir aynayı da tercih edebilirsiniz. Yemek konseptine uygun bir figürle daha şık bir duvar elde etmiş olursunuz.

Aynalar, genellikle yatak odası, banyo ya da koridor gibi yerlerde kullanılıyor. Siz farklı figürlerdeki kırılmaz aynalarınızı tavan veya dolap içi gibi hiç beklenmedik yerlere de yerleştirebilirsiniz. Küçük ve karanlık mekanlarda pencere görünümü verecek şekilde tasarlanmış kırılmaz aynalar kullanarak esprili, işlevsel ve etkili bir dekorasyon uygulamış olursunuz.

Kırılmaz Ayna Fiyatları

Fiyatları; boyutlarına ve parça sayılarına göre farklılık gösterebilen kırılmaz aynalar, mutfak dekorasyonları için de sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Kaynayan bir tencere, çay ya da kahve fincanı; şef başlığı; kekler, pastalar ve bardaklar gibi yemek ve mutfağı hatırlatan figürleri mutfak ve yemek odası dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Ya da sadece kendi sevdiğiniz figürlere de bu mekanlarda yer verebilirsiniz.

Kırılmaz aynaları evinize estetik bir görünüm katmak için kullanabileceğiniz gibi duvarlarınızda gizlemek istediğiniz kusurları kapatmak için de kullanabilirsiniz. Çivi delikleri, boya kusurları ya da çocuğunuzun kirlettiği herhangi bir bölümü, odanızın dekorasyonuna uygun figürlerdeki kırılmaz aynalarla kolay ve estetik bir biçimde gizleyebilirsiniz.

Kırılmaz aynalar, arka yüzeylerindeki çift taraflı bant sayesinde kendi kendinize kolaylıkla uygulayabileceğiniz ürünlerdir. Başka bir duvarda kullanmak istediğinizde ise çıkarıp yeniden monte edebilirsiniz. Çok parçalı kırılmaz aynaları klasik tarzda yerleştirmeyi tercih edebileceğiniz gibi kendi zevkinize göre farklı dizaynlar yapmayı da deneyebilirsiniz. Böylece kullandığınız kırılmaz ayna, beklenenin dışında bir etki oluşturacaktıbilir. Ofis dekorasyonunuzda da kırılmaz aynalara yer verebilirsiniz. Özellikle küçük ofislere genişlik algısı katmak için kullanılan kırılmaz aynalarla ofisinizde keyifli bir düzenleme yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kırılmaz Ayna Modelleri

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?