Çerçeveli Ayna Fiyatları

Çerçeveli ayna çeşitleri işlevsel açıdan ve estetik açıdan avantaj sağlayan ürünlerdir. Özellikle makyaj yapma, kıyafet deneme gibi günlük işler sırasında ihtiyaç duyulan büyük çerçeveli aynalar genellikle yatak odası, giyinme odası veya banyolarda tercih edilir. Küçük çerçeveli ayna modelleri ise genellikle antrelerde ya da salonlarda dekoratif amaçlı olarak tercih edilir. Duvarları doldurmanın ve süslemenin ideal yollarından biri olan ayna kullanımı, evinizin olduğundan daha geniş görünmesine yardımcı olur.

Çerçeveli Ayna Modelleri

Çerçeveli ayna modelleri, oldukça şık bir görünüm sağlayarak evinizi dekoratif açıdan güzelleştirir. Salon, antre, hol dekorasyonunuzun önemli bir parçası haline gelebilen çerçeveli ayna modelleri hem dekoratif hem de kullanışlılık bakımından tercih edilebilir. Özellikle evden çıkarken son bir kez bakmak için kullanabileceğiniz antre aynaları, son derece pratik bir kullanım vadeder. Çerçeveli ayna modellerinde oldukça geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Klasik bir dekorasyonla evini döşeyenler için pirinç çerçeveli ya da gümüş çerçeveli aynalar tavsiye edilebilir. Bunun yanında, geleneksel motiflerle süslenmiş çerçeveli ayna modelleri de klasik evler için ideal seçenekler olabilir. Genellikle seramik malzemeden imal edilen ayna çerçeveleri, oldukça şık bir görünüm vadeder. İşlemeli çerçevelerle üretilen ayna modelleri ise hem klasik hem de vintage tarzdaki ev dekorasyonları ile uyumludur. Geçmişi anımsatan nostaljik havası nedeniyle sıklıkla tercih edilen işlemeli çerçeveli aynalar, zarif bir tarzı yansıtır. Ahşap çerçeveli ayna modelleri ise oldukça estetik görünümlerinin yanı sıra rustik, endüstriyel ve bohem tarzdaki dekorasyon stilleri ile uyum sağlar. Sıcak ve samimi bir imaj yaratan ahşabın aynalarla birlikte kullanımı yaygın görülen bir dekorasyon geleneğidir. Bütün bunlara ek olarak sunulan set aynalar ise, duvarında geniş alan bulunan evler için ideal seçenekler olabilir. Duvarında boş bir görüntü istemeyenler için önemli bir avantaj sağlayan çerçeveli ayna setleri oldukça dekoratif bir görünüm oluşturur.

Hem Dekoratif Hem İşlevsel Kullanım

Hem dekoratif açıdan tatmin edici hem de işlevsel açıdan kullanışlı olan çerçeveli ayna modelleri, evin her alanında kullanılabilir. Ayna kullanımının en yoğun olduğu alanlar genellikle salon, antre, banyo ve yatak odasıdır. Ancak duvarınızda yeterli boşluk bulunuyorsa, çerçeveli ayna modellerini dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Çerçeveli ayna modellerinin öne çıkan avantajları ise şu şekildedir:

  • Evde ayna kullanımı, alanı olduğundan daha geniş göstererek ferahlık hissi sağlar.
  • Evinizdeki dekorasyon stilini tamamlamak için tercih edebileceğiniz çerçeveli ayna modelleri, oldukça dekoratif aksesuarlardır.
  • Salonunuzda ekstra renk karmaşası oluşmasını istemiyorsanız tablo yerine ayna kullanımına yönelebilirsiniz.
  • Kullanım bakımından da pratiklik sağlayan çerçeveli aynaları antrenize, evinizin giriş bölgesine yerleştirerek evden çıkarken kıyafetinizi ya da makyajınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Set halinde sunulan çerçeveli ayna çeşitleri ise duvarda son derece uyumlu bir görünüm yaratır. Evinizin genel dekorasyonuna uyum sağlayan tonlarda bir çerçeveli ayna seti tercih ederek duvarlarınızı doldurabilirsiniz.

Çerçeveli Ayna Fiyatları

Çerçeveli ayna fiyatları ürünün kalitesine, boyutuna, ağırlığına, işçilik oranına göre değişiklik gösterebilir. Özellikle çerçevesinde işleme bulunan aynalar bir miktar daha yüksek fiyatlı olabilir. HepsiBurada ürün gamında bulunan çerçeveli ayna setleri ise içerdiği ayna sayısına göre fiyat değişikliği gösterebilir. Set olarak sunulan ürünlerde ayna sayısının yanı sıra, ürünün toplam boyutu da fiyata etki eden unsurlar arasındadır. Duvara asılan çerçeveli aynalara göre ayaklı çerçeveli ayna modelleri daha yüksek fiyat aralığında olabilmektedir. Ürünün imalatında kullanılan malzeme türleri de fiyata doğrudan etki eden unsurlar arasında sayılabilir. Dikdörtgen, kare ya da daire şeklinde üretilen çerçeveli ayna modelleri arasından kişisel zevklerinize ve kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çerçeveli Ayna Fiyatları

504 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 504 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021308/60003817