Parçalı Aynalar

Duvar dekorasyonunda kullanılan ürünlerden biri olan aynalar, çerçevesine ve kesimine bağlı olarak farklı şekillere sahip oluyor. Genellikle yatak odası, salon ve antrelerde kullanılan aynalar, çerçeveli yapıları ve yuvarlak, dikdörtgen gibi şekilleri ile klasik modeller olarak öne çıkıyor. Parçalı aynalar ise klasik aynaların aksine çerçevesiz ya da farklı çerçevelere sahip modelleri, modern biçimleri ve birden fazla parçadan oluşan tasarımları ile klasik aynaların yerini almaya başlıyor. Kolay yapışan biçimleri ile aynı zamanda oldukça pratik bir dekorasyon aracı da olan ürünler, kullanılacak ortama göre farklı temalarda ve modellerde bulunabiliyor.

Parçalı Ayna Modelleri

Parçalı ayna modelleri, değişen temaları ve ebatları ile farklı dekorasyon anlayışlarına hitap ediyor. Özellikle ebatlarına bağlı olarak tasarımları değişen ürünler, çok parçalı yapıları ile duvarınıza hareket katıyor. Sade ve boş duvarlara yaratıcı temaları ile estetik bir hava kazandıran aynalar, aynı zamanda ortamın daha aydınlık ve geniş görünmesine de yardımcı oluyor. Özellikle asimetrik kesimli büyük ebatlı aynalar, kullanıldıkları ortamda odak noktası hâline geliyor. Kare, elips ya da yuvarlak gibi küçük parçaların bütünleşmesi ile oluşan asimetrik aynalar, doğru ışıklandırmayla evinizin atmosferini tamamen değiştiriyor.

Parçalı aynalar arasında üç parçadan oluşan uyumlu ürünler ise salonda farklı aksesuarlar ile tamamlanarak kullanılabiliyor. Gerek çapraz asarak gerekse yan yana sıralayarak duvar dekorasyonunuzu tamamlayabileceğiniz ürünler arasında çerçeve kısımları eskitme görünümlü, motifli ya da farklı boyama gibi tekniklerle süslenmiş ürünleri de tercih edebilirsiniz. İki adet ayna ve bir adet saatten oluşan ürünler ise yemek odalarında ya da çıkıntılı duvarlarda ideal bir kullanım sunuyor.

Parçalı ayna modelleri arasında mutfak, çocuk odası ve yatak odasına uygun temalarda ürünler de sizlere sunuluyor. Mutfak aynalarında mutfak gereçleri biçimindeki ürünler, genellikle dekoratif parçalar olarak kullanılıyor. Bir dekorasyon aracı olarak çocuk odasında kullanacağınız parçalı aynalar ise ay, yıldız, gemi, çıpa gibi daha sevimli tasarımlar ile özellikle doğru yerde kullanıldığında ortama ferah bir hava veriyor. Çok parçalı aynalar arasındaki küçük ebatlı ürünlerse sadece duvarda değil; çeşitli mobilyalar üzerinde de kullanılarak kişisel zevklerinizi yansıtıyor.

Parçalı Ayna Fiyatları

Parçalı aynalar; üretildikleri malzemeye, modele ve markaya bağlı olarak farklı fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor. Ayna çeşitlerinde üçlü setler hâlinde satılan çerçeveli ürünler, özellikle kaliteleri ve fiyatları ile uyumluluk gösteriyor. Çerçeve kısımları çeşitli motiflerle süslü olan ve ebatları değişen ürünleri tasarım açısından karşılaştırarak seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda set hâlindeki aynalar arasında daha küçük ebatlara sahip ürünler de kullanıcının ilgisini çekiyor. Dekorasyon amacı ile kullanılan parçalı ayna çeşitlerinde asimetrik kesimlere ve modern biçimlere sahip ürünlerse fiyat farkları ile birbirinden ayrılıyor. Markaları aynı olan dekoratif aynalarda mobilyalar ile bütünleşen ve dikkati duvara toplayan geniş açılı ürünler, ebadına uygun değerler ile sunuluyor.

Orta ebatlı parçalı ayna fiyatları ise birbiri ile aynı aralıklarda etiketleniyor. Özellikle aynı markanın farklı tasarımlarda ürünlerini bulabilir; yatak odası ya da çocuk odasında kullanılacak parçalı aynalara aynı fiyat aralığında ulaşabilirsiniz. Ayna çeşitlerinde fiyatları değişen diğer bir ürün ise tek parçadan oluşan kenarları çiçek benzeri motiflerle süslü ürünler oluyor. Bu türden farklı ürünleri evin girişinde veya salonlarda kullanabilirsiniz. İki ya da üç parçalı mutfak ve banyo aynaları ise küçük ebatları ve az parça sayısı ile orantılı fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Tasarımları ile farklı ortamlarda kullanacağınız parçalı ayna çeşitlerinden evinize uygun olanı sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Parçalı Aynalar

136 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 136 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021308/60006507