El Aynaları

El aynası ürünleri, özellikle kadınların vazgeçilmezleri olarak çantalarında, evlerinde yer alıyor. Farklı desenlerle süslenen aynalar; kullanışlı özellikleri, şıklıkları, pratik ve dayanıklı oluşları ile dikkat çekiyor. Hem günlük kullanım için uygun olan hem de farklı etkinliklerde hatıra olarak misafirlere hediye edilebilen el aynası, zarafetin temsili olarak anıldığından doğum günü gibi özel tarihlerde de kadınlara armağan olarak verilebiliyor. Aynalar tarak bulunduran setlerle beraber de paketlenebiliyor. Her yaştan kadının gözdesi olan aynalar, özel kutularında saklanabildiği gibi direkt çantalarda da taşınabiliyor. Farklı boyutlardaki aynalar arasından seçim yapılırken ürünlerin boyutlarına, aynaların yansıtma özelliklerine dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Her ürün hakkında açıklayıcı materyal ve özellik bilgileri, ürün detay sayfasında yer alıyor. Üzerindeki desenlerle dekoratif özellik kazanan, sloganlarla günlük motivasyonunuzu sağlayan ürünlerle aynalarla barışabilir; güzelliğinizi ve bakımınızı her an kontrol altında tutabilirsiniz. Akan maskaralar, bulaşan rujlar ve dağılan saçlar için panik yapmayı geride bıraktıran tasarımlar, doğum günlerinde de alınabilecek en kullanışlı hediyeler arasında sayılıyor.

El Aynası Modelleri

El aynası modelleri, aynaların özelliklerine göre çeşitleniyor. Standart aynalar gibi, büyük gösteren, yakınlaştırma özellikli aynalar da çeşitler arasında yer alıyor. İkiye katlanan, çantada taşınabilen aynalar bulunabildiği gibi bu tasarımlar, aynaların çizilmesine de mani oluyor. Kullanıcıların gerek duydukları her an ulaşabildikleri taşınabilir ayna ürünlerine, masa üstü kullanıma uygun ayaklı ürünler eşlik ediyor. Metal, çelik veya gümüş çerçevelerle çevresi sarılan aynalarda floral desenler, hayvan figürleri, işleme ve burgular yer alabiliyor. El aynaları çeşitlenirken katlanan aynaların kare ve yuvarlak alternatifleri dikkat çekiyor. Kullanıcılar, zevklerine göre diledikleri aynalara sahip olabiliyor, ürünlerin dış kaplamalarında ise el işlemeleri, otantik desenler, modern baskılar kendine yer bulabiliyor. Baskılarda sloganlar da yer alırken, kişilerin üzerine fotoğraf bastırabileceği kişiselleştirilebilir aynalar da bulunabiliyor. Her renkte alternatifin yer aldığı ürünler, özellikle seyahatlerde sıklıkla tercih ediliyor. Arabalarda torpido gözlerinin; ofislerde masa çekmecelerinin vazgeçilmezi olan el aynaları, makyaj tazelemek ya da kaş almak için rahatlıkla kullanılabiliyor.

El Aynası Fiyatları

El aynası fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. El işlemesi olan aynalar, daha yüksek fiyatla alıcı buluyor. Çelik ve gümüş el aynaları karşılaştırıldığında gümüş materyalden imal edilenlerin daha pahalı olması beklenirken ürünler arasında her bütçeye uygun bir alternatif bulunabiliyor. Fiyatlar arasındaki fark; aynaların boyutları, tarak gibi başka aksesuarlar bulundurup bulundurmamaları, baskı kaliteleri, dış yüzey kaplamalarından kaynaklanıyor. Katlanan aynaların kapakları; metal, çelik veya gümüşten yapılabildiği gibi kumaş kaplamalarla da tamamlanabiliyor. Kaplamaların üzerinde kristal taşlar da yer alabiliyor. Her eklenti, aynanın fiyatı üzerinde etki ediyor. Aynalar, menteşelerle birbirlerine tutturulduğu için uzun süre kullanılarak dayanıklılığını ispat ediyor. Cazip fiyatlarla etiketlenen tasarımlar, çantada ve bavulda rahatlıkla taşınarak kişisel bakımına önem veren herkesin yardımcısı oluyor.

Her kadının vazgeçilmez yardımcısı, şık aksesuarı olan el aynaları, ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarını bekliyor. Gece şık bir yemekte küçük el çantalarına bile sığabilen aynalar, günlük yoğunluk içinde cepte bile taşınabilecek boyutlarıyla pratiklik vadediyor. Tek elle açılan tasarımlar, bu sayede rahatlıkla ruj tazelemeye imkan verirken, kadınların da beğenisini topluyor. Baskıları, şıklığı, işlevsel özellikleri ve dayanıklılığı ile tercih edilen el aynalarından birini siz de kolaylıkla sipariş verebilir; bakımda pratik yardımcınızı çantanıza atabilirsiniz. Ayrıca; kına gecesi, düğün, nikah, sünnet ve açılış gibi organizasyonlarda nikah şekeri veya etkinlik hatırası yerine ayna dağıtarak bu özel günü ölümsüzleştirebilir; arkadaşlarınıza ve aile dostlarınıza şık birer armağan hazırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

El Aynası Modelleri

343 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 49 / 343 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?