En Ucuz Kampanyalı ve İndirimli Babalar Günü Hediyesi

Aslında her an aklınızda olan babalarınıza bir güzellik yapmanın en iyi vakitlerinden biri Babalar Günü. Bu günde hediyelerinizle şımartabilecek tek insan elbette yalnızca babanız değil. İsmi Babalar Günü olsa da hayatınızdaki tüm babalara ve baba adaylarına Babalar Günü'nde hediye alabilirsiniz. Eşinize, eşinizin babasına ve sevdiğiniz tüm babalara bu günde hediye alarak onları mutlu edebilir, onlara sevginizi kanıtlayabilirsiniz. 

Özel hediyelerle babalarınızı şımartabileceğiniz, onlara kendilerini değerli hissettirebileceğiniz Babalar Günü'nde satın alabileceğiniz birçok hediye alternatifi bulunuyor. Cep telefonu, akıllı saat, akıllı bileklik, tablet, taşınabilir bilgisayar gibi teknolojik hediyeler, kravat, gömlek, tişört, pantolon gibi giyim ürünleri, saat, bileklik gibi aksesuarlar ve daha fazlasıyla babalarınızı mutlu etmek son derece kolay bir hâle geliyor. Sevginin somut bir delili olan hediyeler, karşınızdaki kişiyi de en iyi şekilde mutlu ediyor.

Teknolojik ürün, kıyafet veya aksesuar, ne alırsanız alın, en küçük hediye bile onları mutlu etmeye yeter. Yine de aklınızda hediye alternatifi yoksa Hepsiburada'daki milyonlarca ürün alternatifini değerlendirebilirsiniz. İlk kez 1910 yılında kutlanan ve her geçen sene daha büyük bir coşku ve hevesle kutlanmaya devam eden Babalar Günü'nde, hayatınızdaki en değerli insanlar olan babalarınıza en özel hediyeleri alabilirsiniz.

Babalar Günü'nün Tarihçesi Hakkında Bilgi Alın

1909 yılında Washington'da yaşayan ve Anneler Günü'nden ilham alarak Babalar Günü fikrini ortaya atan Sonoro Smat Dodd isimli kişi sayesinde Babalar Günü yıllardır kutlanıyor.

Sonoro'nun babası William Smart Amerikan İç Savaşı gazisiydi. Smart'ın eşi ise altıncı çocuklarını doğurduktan sonra vefat etti. William Smart, yeni doğmuş bebeğini ve diğer beş çocuğunu Washington'un doğusunda yer alan bir çiftliğe yerleştirdi. Sonoro ise bu olaydan yıllar sonra babasının ne denli büyük ve yüce bir fedakarlık yaptığını anladı. Böylece babası için bir özel gün düzenlemeye karar verdi.

Sonoro'nun babası haziran ayında doğmuştu. Böylece Sonoro ve babası sayesinde ilk Babalar Günü 19 Haziran 1910 yılında kutlandı. 1924 yılında ise dönemin başkanı Calvin Coolidge, Sonoro'nun ortaya attığı Babalar Günü fikrini desteklediğini açıkladı. 1966 yılında ise Başkan Lyndon Johnsonn, her yılın haziran ayının üçüncü pazar gününü "Babalar Günü" olarak ilan etti.

Babalar Günü, 1966 yılından bu yana her yıl tüm dünya tarafından coşkuyla kutlanıyor..

Babalar Günü İçin Hediye Önerileri

1966 yılından bu yana her yıl kutlanan Babalar Günü'nde milyonlarca evlat, babaları için en özel ve en değerli hediyeleri aramaya koyuluyor. Hediye bulmak zor olsa da en ufak bir hediyeyle babalar mutlu olabiliyor. Hediye seçimi aşamasında ilk olarak babanızın neye ihtiyacı olduğunu düşünmeniz gerekiyor. Onlara ihtiyaç duydukları bir hediyeyi almak hem daha mutluluk verici bir his oluşturuyor hem de hayatlarını kolaylaştırıyor.

Teknolojik ürünler, üstün teknolojileriyle büyük bir hayat kurtarıcı hâline geliyor. Teknolojik ürünler arasında yer alan akıllı telefonlar, uzakları yakınlaştıran özel hediyeler arasında. Babanız için alabileceğiniz akıllı telefon ile her an onları yanınızda hissedebilmenize olanak tanınıyor. Görüntülü görüşmelerle sevdikleri yakınlaştırmasının yanı sıra akıllı telefonlar, benzersiz fotoğraflar çekme, internette gezinme, sosyal medya hesaplarını kontrol etme gibi birçok eylemi kolayca yapabilmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda akıllı telefonlar, kolay kullanım özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Benzersiz teknik özelliklere sahip olan akıllı telefonlar, karmaşaları ortadan kaldırıyor ve her kullanıcı tipine kolayca hitap edebiliyor.

Akıllı telefonların yanı sıra bilgisayarlar, hem dizi ve film izleme, hem haberleri takip etme, hem de interneti güvenle kullanabilme anlamında babalara büyük fayda sağlıyor. Aynı zamanda babalar için ofis ve diğer işleri için kolaylıklar sunan bilgisayarlar, dünyadaki tüm gelişmeleri takip etmek için de mükemmel alternatifler arasında yer alıyor.

Tabletler ise hem bilgisayar hem de telefonu bir araya getiren hediyeler arasında. Hem telefon gibi elde tutulabiliyor ve kolayca taşınabiliyor hem de bilgisayarın yaptığı birçok işlemi kolayca yapıyor. Çeşitli bağlantı özellikleriyle internet ağlarına katılabilme ve diğer cihazlarla etkileşim kurabilme imkanı ortaya koyan tabletler, diğer tüm özellikleriyle babalarınıza büyük fayda sağlıyor.

Teknolojik ürünlere ihtiyaç duymayan veya daha farklı ihtiyaçları bulunan babalar için de birçok hediye alternatifi bulunuyor. Bu alternatifler arasında belki de en çok tercih edilenlerin başında ise giyim ürünleri geliyor. Tişörtler, hem babalar için rahat bir kombin oluşturma imkanı ortaya koyuyor hem de yaz için mükemmel kurtarıcılar oluyor. Özel desenleriyle beğeni kazanan tişörtlerin yanı sıra düz renkli veya çizgili tişörtler de bulunuyor. Şortlar ve pantolonlar, hem kombinleri tamamlıyor hem de her mevsim için kurtarıcı olabiliyor. Şortlar, yazın plajda, havuzda, sahilde veya herhangi bir yere giderken, hatta işe bile giderken en iyi kıyafetler arasında yer alıyor. Hem terletmiyor hem de rahatlığı en üst seviyeye çıkarıyor. Pantolonlar ise her mevsimin en iyi alternatifleri arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

Gömlekler, babalar için hem özel günlerin hem de günlük kombinlerin en iyi parçaları arasında bulunuyor. Özel desenleri ve dönemin modasına uygun renkleri ve tasarımlarıyla gömlekler, babalar için alınabilecek en iyi hediyelerden biri oluyor. Gömlekler, şık bir kravat ile tamamlandığında da mükemmel kombinler ve şık tarzlar ortaya çıkıyor.

Özel kombinlerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar ile babanıza şık ve modern bir tarz oluşturabilirsiniz. Saatler, hem erkeklerin sevdiği aksesuarlar arasında bulunuyor hem de kombinlere bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Farklı markaların farklı saat modelleriyle babanızın tarzına uygun saati kolayca bulmanıza olanak tanıyan Hepsiburada'da klasik saatlerin yanı sıra teknolojiye uygun akıllı saatler de yer alıyor. Akıllı saatler hem sağlık bilgisine kolayca ulaşma, hem de günlük aktivite sayısını hesaplama konusunda kullanıcılara büyük fayda sunuyor. Aynı zamanda aramalar yapabilme, mesajlar gönderip alabilme ve uygulamalar kullanabilme gibi fonksiyonları bulunan akıllı saatler ile babalarınıza saatlerle bile teknolojiyi en iyi şekilde yaşatabilmenize imkan sağlanıyor.

Aksesuarlar arasında yer alan cüzdanlar, saatler gibi erkeklerin en sevdiği aksesuarlar arasında yer alıyor. Şık ve kullanışlı cüzdanlar, hem nakit parayı, hem bozuk parayı hem de kredi kartlarını ve diğer tüm kartları güvenle saklayabilme imkanı ortaya koyuyor. Cüzdanların yanı sıra kemerler, hem kombinleri tamamlıyor hem de daha rahat bir giyim ortaya koyuyor. Kemerler de babaların ve diğer tüm erkeklerin en sevdiği aksesuarlar arasında yer alıyor. Kemerler, cüzdanlar ve kravatlarla birlikte set hâlinde bulunabildiği gibi ve ayrı ayrı şekilde de satın alınabiliyor. Kol düğmesi, çerçeve, kupa, çakmak gibi birçok ürün de babaları mutlu edecek hediyeler arasında yer alıyor.

Birçok hediye alternatifi bulunan Hepsiburada'da babalarınıza en özel hediyeleri kolayca bulabilirsiniz. Milyonlarca hediye seçeneği arasından seçiminizi kolayca yapabilmenize imkan tanıyan Hepsiburada, babalarınızı mutlu etmenin en iyi ve en pratik yolunu sizlere sunuyor.

En İyi ve En Pratik Kullanımlı Hediyeler Arasında: Teknolojik Ürünler

 • Akıllı Telefonlar

Hepsiburada'da bulunan teknoloji kategorisi içerisinde milyonlarca ürün bulunuyor. Teknoloji kategorisi içerisinde bulunan akıllı telefonlar, hem kullanım kolaylıklarıyla hem de modern görünümleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Üstelik onlarca markanın binlerce telefon modelini bünyesinde barındıran kategori içerisinde dilediğiniz özelliklere sahip ürünleri aratabilmeniz de oldukça kolay.

Samsung markasının akıllı telefonları, hem yenilikçi teknolojileriyle beğeni kazanıyor hem de güçlü işlemcileriyle performansına hız katıyor. Bu sayede babalarınıza hızlı ve verimli çalışan bir akıllı telefon alabilme olanağı sizlere sunuluyor. Samsung markasının farklı teknolojileri ve farklı özellikleri bünyesinde barındıran akıllı telefonları, modern görünümleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Ürünler geniş RAM kapasiteleri sayesinde birden fazla uygulamayı çalıştırabilme ve uygulamalar arasında hızlı geçişler yapabilme imkanı ortaya koyuyor. Babalarınızı hiçbir şekilde zorlamayacak ürünler, güçlü işlemcileri sayesinde ise hızına hız katıyor. Uygulamaları saniyeler içinde başlatan Samsung akıllı telefonlar, gelişmiş işletim sistemleriyle ise son derece kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzü ortaya koyuyor. Diğer tüm özellikleri ve daha fazlasıyla Samsung'un akıllı telefon modelleri, babalarınıza alabileceğiniz mükemmel hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Hepsiburada'da yer alan Apple markalı akıllı telefonlar, Apple'a özgü benzersiz teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Apple'ın akıllı telefonlarında bulunan kişisel asistan Siri, babalarınızın tek bir seslenmesiyle devreye giriyor. Bu sayede en zorlu işleri yapmak son derece kolay bir hâle geliyor. Apple'a özgü iOS işletim sistemiyle donatılan ürünler, hem kolay kullanımlı bir arayüz ortaya koyuyor hem de tüm uygulamaları tek ekranda birleştiriyor. Benzersiz fotoğraflar ve videolar çekebilmeye olanak tanıyan Apple akıllı telefonlar, en güzel anıları en iyi şekilde fotoğraflayabilmeye yardımcı oluyor. Bu sayede babalarınız, dilediği her kareyi yakalayabiliyor ve istediği her zaman o güzel güne geri dönebiliyor.

Huawei markası da Hepsiburada'da yer alan akıllı telefon markaları arasında. Modern görünümleri ve güçlü bataryalarıyla beğeni kazanan Huawei akıllı telefonlarla, güçlü özellikleriyle dikkat çeken Xiaomi'lerle, Asus, Lenovo, Vestel, Casper ve diğer onlarca markanın akıllı telefonlarıyla babalarınızı mutlu etmek son derece kolay.

 • Bilgisayarlar

Teknolojiyi en iyi hâliyle kullanabilmenize olanak tanıyan bilgisayarlar, babalarınızın hayatını kolaylaştıracak hediyeler arasında bulunuyor. Lenovo'nun yenilikçi bilgisayarları, hem incecik yapılarıyla kolay taşıma ve kolay kullanma imkanı ortaya koyuyor hem de güçlü özellikleriyle büyük beğeni kazanıyor. Geniş RAM kapasiteleriyle Lenovo taşınabilir bilgisayarlar, uygulamaları çalıştırma konusunda benzersiz bir performans ortaya koyuyor. Geniş hafızalarıyla veri depolama konusunda büyük fayda sunan ürünler, ön panellerinde yer alan kamera ile ise görüntülü görüşmeler oluşturma imkanı sağlıyor.

HP'nin bilgisayarları da gerek teknolojileriyle gerekse görünümleriyle benzersiz bir performans ortaya koyuyor. İşletim sistemleri sayesinde kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzü ortaya koyan ürünler, uygulamaları tek ekranda topluyor ve güvenle internette aramalar yapabilmenize yardımcı oluyor. Haberleri tek tıkla okuyabilmenize, oyunlar oynayabilmenize, sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilmenize ve çok daha fazlasına yardımcı olan HP taşınabilir bilgisayarlar, babalarınız ve diğer sevdikleriniz için en iyi hediye alternatifleri arasında yerini alıyor.

Apple markasının bilgisayarları, kendine özgü teknolojileriyle büyük beğeni kazanıyor. MacBook adı verilen bilgisayarlar, macOS işletim sistemi, telefonla uyumlu bir çalışma performansı ortaya koyuyor. Hem Apple marka telefondaki verileri kontrol edebilme imkanı sağlayan hem de bilgisayar üzerinden dilediğiniz işlemi yapabilmeye yardımcı olan MacBook'lar, farklı kullanıcı tiplerine de en iyi şekilde hitap ediyor.

Apple, HP ve Lenovo'nun yanı sıra Asus'un, Casper'ın, Dell'in ve daha onlarca markanın taşınabilir bilgisayar modeliyle babalarınızla görüntülü görüşmeler yapmak ve onlara teknolojiyi tattırmak son derece kolay bir hâle geliyor.

Taşınabilir bilgisayarların yanı sıra masaüstü bilgisayarlar da hem verimli performanslarıyla hem de modern görünümleriyle babalarınıza alabileceğiniz bilgisayarlar arasında yerini alıyor.

 • Tabletler ve Diğer Teknolojik Ürünler

Bilgisayar ve telefon teknolojisini bir araya getiren tabletler, öne çıkan özellikleriyle alınabilecek hediye alternatifleri arasında bulunuyor. Samsung tabletler, işletim sistemleriyle öne çıkıyor ve hızlı bir çalışma performansı ortaya koyuyor. Apple'ın tabletleri de Apple markasına özgü teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Onlarca markaya ait tabletler, hem telefon gibi bir çalışma sistemi ortaya koyuyor hem de bilgisayar gibi bir verimlilik sağlıyor. Sabah haberlerini rahatlıkla okuma imkanı sağlayan tabletler, sosyal medya hesaplarını kontrol etme konusunda da mükemmel bir verimlilik sunuyor. Arka kameraları üzerinden fotoğraflar ve videolar çekebilme imkanı sunan tablet modelleri, ön kamera üzerinden ise hem selfieler çekebilmeye yardımcı oluyor hem de görüntülü görüşmelerin kapısını aralıyor.

Günümüz teknolojisiyle teknolojik ürünler de bambaşka bir hâle geliyor. Bileklikler akıllı bir hal alırken saatler de teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor. Akıllı bileklikler, günde kaç adım atıldığını takip edebilmeye, kalp atış hızını görebilmeye, Bluetooth bağlantısı üzerinden bildirimler alabilmeye yardımcı oluyor. Wi-Fi ağı özelliğine sahip olan akıllı bilekliler, internet erişimi imkanı da sağlıyor. Bu sayede teknolojiye incecik bilekliler üzerinden kolayca ulaşılabiliyor.

Babalarınız için en özel ve en iyi hediyeler arasında yer alan bilekliklerin yanı sıra akıllı saatler de büyük fayda ortaya koyuyor. Akıllı saatler, akıllı telefonlarla uyumlu bir biçimde çalışıyor. Böylece cep telefonuna gelen aramaları yanıtlayabilme, aramalar yapabilme, kamera desteği bulunan saatlerle görüntülü görüşmeler yapabilme gibi iletişimsel özellikler akıllı saatlerde yer alıyor. Kısa mesajlar gönderip alabilmeye de katkı sunan akıllı saatler, aynı zamanda çeşitli uygulamaları saat üzerinden kontrol edebilmeye de yardımcı oluyor. Bu sayede WhatsApp mesajlaşma uygulaması üzerinden mesajlar gönderilebiliyor. Facebook ve Twitter uygulamaları üzerinden ise sosyal medya hesapları kontrol edilebiliyor. Farklı fonksiyonları bünyesinde barındıran akıllı saat modelleri, akıllı bileklikler gibi sağlık açısından gerekli verileri de akıllı ekranlarında sunuyor. Böylece kalp ritmi, adım sayısı, aktivite süresi gibi verileri rahatlıkla kontrol edebilme imkanı babalarınıza sağlanıyor. Akıllı saat ve akıllı bileklik markaları arasında bulunan Apple, Samsung, Xiaomi ve çok daha fazlasıyla dilediğiniz ve babanızın ihtiyaçlarına uygun akıllı saati kolayca seçebilmenize yardımcı olunuyor.

Yenilikçi teknolojiler ve daha fazlasıyla bilgisayarlar, telefonlar, tabletler ve diğer tüm ürünler, babalarınızı mutlu edebilecek en iyi hediyeler arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

Babanızın Tarzını Şekillendirin: Giyim Kategorisi

Tekstil ürünleri, her yıl en çok alınan hediyeler arasında bulunuyor. Babalara en çok hediye olarak alınan gömlekler, onları mutlu etmenin kapılarını da aralıyor. Gömlek modelleri, hem renkleriyle hem de modern görünümleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Her marka, ürünlerini kendine özgü tarzıyla bütünleştirip satışa sunuyor. Hepsiburada'da yer alan gömlek modelleri de her babanın ihtiyacına en iyi şekilde yanıt verecek tarzlarıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Gömlek giymeyi sevmeyen veya çok fazla gömleği olan babalar için ise ikinci bir alternatif tişörtler oluyor. Tişört modelleri, dikkat çeken desenli olanları, düz renklileri, polo yaka görünümleri ve daha fazlasıyla her bir tarza en iyi şekilde hitap ediyor. Tişörtler, şortlarla ve pantolonlarla en iyi şekilde kombinlenebiliyor. Böylece yaz için şortlu bir görünüm, hem serinlik açısından hem de görünüm açısından benzersiz bir tarz ortaya koyuyor. Pantolonlu kombinler de hem günlük kıyafetlerin hem de özel günler için en iyi seçenekler arasında yerini alıyor.

Pantolonlar her mevsimin en iyi parçalarından biriyken şortlar ise yaz mevsimi için en iyi parçalar arasında bulunuyor. Pantolon ve şortların yanı sıra kravatlar da şık kombinler için babalara alınabilecek özel hediyeler arasına giriyor. Kravat, gömlek ve pantolon kombini, çalışan babalar için iş yerlerinde en iyi tercihlerden biri oluyor. Özel günler için de tercih edilebilen bu parçalar, babalarınızı mutlu etmek için en iyi yollardan biri hâline geliyor.

Kravatları, pantolonları, şortları, gömlek ve tişörtleri kategorileri içerisinde bulunduran giyim kategorisinde her babaya uygun mükemmel parçalar yer alıyor.

Aksesuarlar ve Süs Eşyalarıyla Babanızı Mutlu Edin

Aksesuarlar, babaların en sevdiği hediyeler arasında bulunuyor. Bileklikler, babalarınızın ve diğer sevdiklerinizin tarzlarına şıklık kazandırıyor. Klasik saatler ise kombinleri en iyi şekilde tamamlıyor. Farklı fonksiyonları bünyesinde barındıran ve suya dayanıklılık özelliği bulunduran saatler, hem uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor hem de günlük hayatta büyük kolaylık ortaya koyuyor.

Cüzdan modelleri, çeşitli kart bölümleriyle babanızın tüm kartlarını tek yerde toplayabilmesine, bozuk paralarını ayrı bölümde, nakit parasını ayrı bölümde saklayabilmesine yardımcı oluyor. Böylece parasına ve kartlarına ihtiyaç duyduğu her an her parça babanızın elinin altında ve kolay ulaşılabilir bir bölmede yer alıyor. Cüzdanlarla birlikte kemerler de babalara alınabilecek hediyeler arasında bulunuyor. Bazı markalarda bulunan cüzdan ve kemer setleri, babanıza özel bir hediye almanın kapılarını aralıyor.

Çerçeveler de babalarınıza alabileceğiniz özel hediyeler arasında yer alıyor. Şık bir çerçeve içerisine hediye aldığınız kişiyle birlikte olan hoş bir fotoğrafınızı koyarak Babalar Günü için özel bir hediye tasarlayabilirsiniz. Birden fazla fotoğraf için ikili, üçlü çerçeveler kullanılabildiği gibi albümler de kullanılabiliyor. Fotoğraf albümleri ile hediye alınacak kişiye hem eski günler hatırlatılabiliyor hem de son derece şık, zarif bir hediye verilmiş oluyor.

Yazmayı seven babalara özel kalemler de hediye edilebiliyor. Şık ve zarif görünümlü pilot kalemler her yazı yazdığında babanıza sizi hatırlatacak hediyeler arasında bulunuyor. 

Babanıza özel olarak alabileceğiniz kupalar, çay, kahve ve diğer meşrubatları içtiklerinde daima sizi hatırlatabilecek özel hediyeler arasında bulunuyor. Anahtarlıklar, tespihler, çakmaklar, kravat iğneleri, kol düğmeleri, güneş gözlükleri ve çok daha fazla hediye babalarınızı en iyi şekilde mutlu edebilmenize imkan tanıyor.

Yalnızca babanıza değil, eşinize, sevgilinize, eşinizin babasına, abi ve kardeşlerinize ve diğer tüm babalara özel hediyeler alarak onları mutlu edebilir; her an ve daima onlara kendinizi hatırlatabilirsiniz.

Siz de Hepsiburada'dan Babalar Günü'ne özel ve babanıza ve diğer sevdiklerinize özel milyonlarca hediyeyi en uygun fiyatlarla bulabilir; hayatınızdaki babaları en iyi şekilde mutlu edebilirsiniz.

En özel hediyelerin sahibi babaların ve tüm baba adaylarının Babalar Günü kutlu olsun.

Babalar Günü ne zamandan beri ve ne zaman kutlanıyor?

Her yılın haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü'nün tarihi 1900'lü yılların başına dayanıyor. Babalar Günü resmi olarak 1966 yılından beri tüm dünyada kutlanıyor.

Babalar Günü'nde alınabilecek hediyeler nelerdir?

Babalar Günü'nde babanıza cep telefonundan tablete, dizüstü bilgisayardan giyim ve tekstil ürünlerine, akıllı saatlerden bilekliklere, tespih, çakmak ve kaleme kadar sayılamayacak kadar çok hediye alabilirsiniz. Bu özel günde babanızı ufacık hediyelerle de kocaman hediyelerle de en iyi şekilde mutlu edebilirsiniz.

Babalar Günü'nde kimlere hediye alınabilir?

Babalar Günü'nde babanıza hediye alabileceğiniz gibi, eşinize, sevgilinize, dedenize, eşinizin babasına ve hayatınızdaki diğer tüm babalara ve baba adaylarına hediyeler alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Babalar Günü Hediyesi

536 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Braun
  3. Samsung
  4. Sony
  5. Xiaomi
  6. Bosch
  7. Lenovo
  8. HP
  9. Philips
  10. AVVA
  11. Microsoft
  12. Pirge
  13. AMD
  14. Huawei
  15. Hyundai
  16. Stanley
  17. Wahl
  18. Dremel
  19. Emporio Armani
  20. Oppo
 2. Renk A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Başa dön