İş yerinizde, evinizde, işletmenizde ya da ofisinizde kullanabileceğiz Türk bayrağı çeşitleri ile milli bayramları kutlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda bağımsızlığın simgesi Türk bayrağı bulundurmak için de uygun boyutlarda üretilmiş modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Okullarda ve eğitim kurumlarında da kullanılabilen Türk bayrakları sınıfları ve danışma bölümünü daha zarif hale getirmek için de kullanılabilir. Kaliteli bez kumaşlardan anayasamızda belirtilen kurallara uygun şekilde üretilmiş bayrak modelleri açık ya da kapalı alanlarda kullanılabilir. Yırtılmaya ve güneşte solmaya karşı dayanıklı modellerden sipariş ederek işletmenizin bahçesinde Türk bayrağına yer verebilirsiniz. Kağıttan üretilen ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda öğrencilerin geçit törenlerinde sallayabilmesi için ideal olan bayraklar tutma sapları ile kullanım konforu yaratır. 

Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Sadece Türk bayrağı modellerini içermeyen ve yabancı ülkelerin bayraklarına da yer veren ürün çeşitleri özellikle turistik işletmelerde, acentelerde ve otellerde kullanılabilir. Danışma ya da vestiyer bölümünde kendi ülkesinin bayrağını da gören misafirler bu jestle memnun edilebilir. 80 cm x 120 cm, 100 cm x 150 cm gibi alternatif boyutlarda üretilen bayraklar arasından ihtiyaçlarınıza ve ürünü asacağınız yerin ebatlarına göre seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Çıtalı bayrakları elde taşıyıp sallayabileceğiniz gibi uygun bir aparat yardımıyla asabilirsiniz de. Üzerinde Atatürk görselinin yer aldığı Türk bayrakları aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunu da anabilirsiniz. 10 Kasım'daki törenlerde Atatürklü bayrakları evinizin camına, balkonunuza asabilirsiniz. Göndere çekilmeye uygun kumaş bayraklar devlet kurumlarında ve özel işletmelerde yer alan gönderdeki yıpranmış bayrakları değiştirmek için idealdir. Rüzgârdan ve yağışlardan dolayı zaman içerisinde yıpranabilen bayrakları yenileriyle değiştirerek bağımsızlığın simgesi Türk bayrağını dalgalandırabilirsiniz.

Bayrak Fiyatları Ne Kadar?

Farklı kullanım alanlarına uygun seçenekler içeren Türk bayrakları bütçenize hitap eden birçok model barındırır. Gönder bayraklarının kenarlarındaki asma bölümlerini kullanarak ürünü kolayca asabilirsiniz. Yıkanabilen kumaş bayrakları arasından satın alacağınız ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Ütülemeye de uygun bayraklar sayesinde kusursuz şekilde dalgalanan bir bayrak elde edersiniz. Masa bayrağı modelleri ile ofisinizdeki masanızda Türk bayrağı bulundurabilirsiniz. Taban genişliği ve devrilmeyi önleyen ağırlıkları sayesinde güvenli bir kullanım sunan masa bayrakları bulunduğunuz ortamı daha şık hale getirir. Lüks kumaşla üretilen ve parlak baskıları sayesinde son derece zarif bir görünüm sunan masa bayrakları metal direk ile kullanılır. Kamu kurumlarında makam odalarında kullanılabilen bayrak modelleri saten kumaşları ile pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Kenar kısımlarında saçaklar bulunan bayraklar estetik görüntüleri ile dikkat çeker.

Türk Bayrağı Modelleri Nelerdir?

Hem Türkiye Cumhuriyeti'nin hem de tarihte yer alan ve cumhurbaşkanlığı forsundaki yıldızlarla da simgelenen Türk devletlerinin bayrakları ile makam odanızı zenginleştirebilirsiniz. Türk bayrağını dikey bir şekilde asacağınız zaman hilalin alta, yıldızın üste denk geleceği şekilde asmaya özen gösterebilirsiniz. Yas günlerinde, milli bayramlarda ve milli başarıların ardından etrafı süsleyen Türk bayrakları santimlerle ölçülen ebatlara sahip modellerden metrelerle ölçülen boyutlara ulaşan modellere kadar çok sayıda ürün seçeneği içerir. Bir direğe iki bayrağın bir arada asılabildiği ürün modelleri ile hem Türk bayrağına hem de Atatürk imzasının yer aldığı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Atatürk portresine yer veren Türk bayrakları çerçeveli tasarımlarıyla ofisinize ya da iş yerinize asılabilmeye uygundur. Atatürk'ün farklı görsellerinin kullanıldığı alternatif dizaynlar arasından beğenilerinize göre seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. İpli kağıtlarla tasarlanan kaliteli Türk bayrakları 30 Ağustos, 29 Ekim gibi milli bayramlarda sınıfları ve koridorları süslemek amacıyla okullarda kullanılabilmektedir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Türk Bayrakları

2.727 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. DORUK
  2. Özgüvenal
  3. Gönder Bayrak
  4. BAYRAKAL
  5. ReklamEdiyoruz
  6. Ekin Bayrakçılık
  7. Buket
  8. Vatan
  9. Magnet Market
  10. MFK
  11. Öncü Bayrak
  12. Yükselen
  13. Meteor
  14. Alsancak
  15. İnterPano
  16. Us Bayrak
  17. desen bayrak
  18. Karanfil
  19. Sihir Dükkanı
  20. Vatan Bayrak
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15470/287975
Başa dön