Bayrak

Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli simgelerinden biri olan, üzerinde taşıdığı ay ve yıldız ile bağımsızlık mücadelesini temsil eden Türk Bayrağına hayatınızın her alanında yer verebilirsiniz. Evinize, ofisinize veya iş yerinize önemli günlerde bayrak asabilirsiniz. Kalıcı olarak kullanabileceğiniz, özel tasarım detaylarına sahip Türk Bayrağı ürünleri de seçenekleriniz arasında bulunur. Milli bayramlarda yapılacak kutlamalarda çıtalı kağıt bayraklar uygun bir seçenek olarak sizleri karşılar. Aynı şekilde bayramlarda balkona Türk Bayrağı asmak için değerlendirebileceğiniz farklı boyut seçenekleri mevcut. Bayrak için belirlediğiniz alana yönelik 12 metre genişliğe değin ulaşabilen boyutları ile her ihtiyaca karşılık verebilen bayrak çeşitleri bulunur. Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün portrelerinin yer aldığı Türk Bayrağı tasarımları da sizlere sunulur. Türk Bayrağı üzerinde Atatürk portresi taşıyan tasarımları, makam odalarında veya iş yerlerinizin özel köşelerinde değerlendirebilirsiniz. Her mekâna ve ihtiyaca yönelik farklı boyut ve malzemelerden üretilen Türk Bayrağı modelleri, her bütçeye hitap eden seçeneklere sahip.

Farklı Boyut Seçenekleri ile Kumaş Türk Bayrakları

Türk Bayrağı çeşitleri; milli merasimlerde, evlerde, iş yerlerinde ve önemli günlerde kullanılmak istenen her yere uygun boyut seçeneklerine sahiptir. Milli merasimler için belirlenen standart ise 150x225 cm boyutudur. Bu boyuta sahip kaliteli kumaş bayrakları göndere çekebilir ve milli değerleri en içten biçimde alanda bulunan herkese hissettirebilirsiniz. Özel kimyasallarla boyanması gerçekleştirilen ve dış mekânda kullanıma uygun bayrakları farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Milli bayramlarda balkonunuza kumaş bayraklar asabilir ve milli değerlere olan bağlılığınızı önemli günlerde gösterebilirsiniz. Balkon korkuluklarına asabileceğiniz küçük ve büyük boyutlu bayrakların yanı sıra, binanızın büyük bir cephesine asmak isteyebileceğiniz oldukça büyük bayraklar da seçenekleriniz arasında bulunur.

Uzun süre görünümünü koruyabilmesi ve dayanıklı bir yapı sunması bakımından, bayrak üretiminde özel kumaşlar tercih edilir. Örneğin, doğal bir malzeme olan alpaka kumaştan üretilen bayraklar dış hava koşullarına karşı da dayanıklılık gösterir. Özel dokuma teknikleri ile üretilen alpaka Türk bayraklarını, kurumların dış kısmında bulunan bayrak direkleri için değerlendirebilirsiniz. Oldukça dayanıklı bir malzeme olan polyesterden imal edilen raşel kumaş da bayrak üretiminde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. Aynı zamanda bayrak direklerinde kullanabileceğiniz ve dış hava koşullarına dayanıklılığı bulunan bayrak ipleri de farklı uzunluk seçenekleriyle sizlere sunulur. Polyesterden imal edilen bayrak ipliklerini, bayrak direğinin boyuna uygun olarak belirleyebilir ve güvenle bayrağınızı göndere çekebilirsiniz.

Kutlamalar İçin Kağıt Bayrak Çeşitleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve daha pek çok milli günde kutlamalar için ellerde bayraklar sallanır. Geniş bir kitleye uygun bir fiyatla bayrak dağıtabilmeyi mümkün kılmak için çıtalı kağıt Türk Bayrağı modellerini tercih edebilirsiniz. Coşkulu kutlamalarda, milli bayramları bayraklarla donatmak ve her an rahat bir şekilde bayrak sallayabilmek için çıtalı bayraklar eşsiz bir seçenek yaratır. Parlak ve kaliteli kağıt üzerine basılan Türk Bayrağını okullarda veya kurumlarda geniş topluluklar için değerlendirebilirsiniz. Set halinde satın alabileceğiniz çıtalı bayraklar içerisinde 10’lu setlerden 100’lü setlere değin her ihtiyaca karşılık verebilen kapasitede ürünler bulabilirsiniz.

Milli bayramlarda, kutlama yapılacak olan okul, kurum veya evler için bayrak tasarımlı dekoratif ürünler tercih edilir. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında ise ipli kağıt Türk bayrağı çeşitleri yer alır. Kağıt bayrakların ip üzerinde paralel bir biçimde yerleştirildiği bu ürünleri panolarda, duvarlarda veya asılabilecek her türlü uygun alanda kullanabilirsiniz. İpli bayraklar arasında Atatürk’lü tasarımlar da bulunur. Hem Türk Bayrağı hem de Atatürk’ün özel tasarımlarla bir bütünlük yarattığı bu bayraklar, milli günlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin değerlerini bir arada bulundurabilmenizi mümkün kılar. Üzerinde Türk Bayrağı ve Atatürk silueti ile birlikte Ata yazısı bulunan bayrakları, ilkokullarda yapılan kutlamalarda değerleri bütünlüklü bir şekilde içermesi bakımından tercih edebilirsiniz. Küçük çocukların bayrak ve Atatürk arasında kuracağı bağı bu özel tasarımlarla destekleyebilirsiniz.

Dekoratif Masa Bayrağı Modelleri

Ofiste bulunan çalışma masanızda ve makam odalarında değerlendirebileceğiniz masa bayrakları, bulunduğu ortama değerli bir ayrıntı kazandırır. Kumaş malzemeden üretilen ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan masa bayrakları, fazlaca yer kaplamaması ile birlikte kendisini gösteren bir yapıya sahiptir. Özellikle saten kumaştan imal edilen masa bayrakları, ışıltılı bir yapı sunar. Krom, pirinç ve metal gibi malzemelerden imal edilen masa bayrağı direkleri, dayanıklı bir yapı içerir. Tabanında bulunan ağırlık dengeleme aksamı ile sağlam bir kullanım sunarken, parlak direkleri bütünlüklü bir dekoru mümkün kılar. Aynı zamanda sevdiklerinizin çalışma masalarında sizden gelen değerli ve anlamlı bir hediye olarak Türk masa bayraklarını değerlendirebilirsiniz.

Masa bayrakları arasında yalnızca Türk Bayrağının yer aldığı ürünlerin yanı sıra set halinde ve farklı tasarımlar içeren bayraklar da bulunur. Atatürk ve Türk Bayrağının iki farklı direk üzerinde yer aldığı masa bayraklarını seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Eğer farklı Türk devletlerinin bayraklarının yer aldığı bir masa bayrağı arayışınız varsa, bu ihtiyacınızı karşılayan pek çok çeşit bulunur. Özbekistan, Doğu Türkistan ve Kazakistan gibi devletlerin bayraklarının yer aldığı masa bayraklarını, sevdiklerinize milli değerler taşıyan bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Sahip olduğunuz bayraklar için masa bayrağı direği arayışınıza karşılık veren ürünler arasında 6 adet direğe kadar varabilen krom ve nikel direkler de sizlere sunulur. Bulunduğu ortama özel bir anlam katan ve çalışma masalarına dekoratif bir ayrıntı kazandıran masa bayrağı çeşitleri, hem Türkiye’nin hem de pek çok Türk ülkesinin bayrakları ile geniş bir ürün yelpazesi içerir. Farklı Türk bayraklarının bir arada bulunduğu ve ahşap kaideye sahip ürünleri de özel tasarımlar için değerlendirebilirsiniz.

Makam Odaları İçin Direkli Türk Bayrağı

Makam odalarının en değerli ayrıntılardan birini bayrak kullanımı oluşturur. Makam odasının gerektirdiği ağırlığı ve anlamı destekleyen direkli Türk Bayrağı ürünleri özel ayrıntılara sahiptir. Uzun ve görkemli bir direğe eşlik eden telalı bayraklar dekoratif bir görünüm için özel işlemlere tabi tutulur. Makam odaları için üretilen bayraklardaki telalama işlemi, bayrağın dağınık bir biçimde durmasını engeller. Oval bir görünümle ay ve yıldızın olması gerektiği biçimde göründüğü ve karmaşık bir görünümü engelleyen telalı bayrakları güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok üründe ay yıldız himayesi de bulabilirsiniz. Bayrak direğinin üzerinde yer alan bu himaye ürünün bütününü destekleyen bir ayrıntı kazandırarak, oldukça hoş bir görüntü sunar. Makam odaları ve ofislerde kullanmak için kırlangıç bayrakları da tercih edebilirsiniz. Uzun bir direk üzerinde yalnızca Türk Bayrağının bulunduğu ürünleri bulabileceğiniz gibi iki yönlü ürünler de seçenekler arasında yer alır. Bir tarafında Türk Bayrağı ve diğer tarafında Atatürk portresinin yer aldığı özel bir bayrak bulunduran kırlangıç bayrakları ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebilirsiniz.

Özel Tasarımları ile Atatürk’lü Türk Bayrakları

Milli bayramlarda kullanmak veya ofis, ev ve işyerleri gibi dilediğiniz alana asmak için tercih edebileceğiniz bayraklar içerisinde Atatürk portrelerinin yer aldığı ürünler de yer alır. Atatürk’ün birbirinden özel fotoğraflarının kaliteli baskı yöntemleri kullanılarak bayrakla bütünleştirildiği bu tasarımları keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan üretilen ve dış hava koşullarına dayanıklı ürünleri bayramlarda balkonlarınıza asabilir ve coşkulu kutlamalara katılabilirsiniz. Asacağınız ortamın koşullarına uygun olarak 9 metre gibi uzunluklara kadar varabilen Atatürk’lü bayraklar bulabilirsiniz. Genel olarak okul veya büyük kurumlarda tercih edilen büyük boyutlu ürünleri, milli bayramlarda gösterişli bir biçimde sergileyebilirsiniz.

Atatürk’lü Türk Bayrağı ürünlerinde, parlak bir görünüm arıyorsanız eğer saten kumaşlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı parlaklığı sunabilen ve dış hava koşullarına dayanıklılık gösterebilen raşel kumaştan üretilen bayraklar da seçenekleriniz içinde bulunur. Polyester iplikten imal edilen raşel kumaş, özel örme işlemleri ile dayanıklılığını artırırken renklerin de oldukça canlı bir biçimde görülmesini mümkün kılar. İster milli bayramlarda yapacağınız kutlamalarda ister iç mekân dekorasyonunda kullanmak için, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün yer aldığı bayraklara birbirinden özel boyut ve tasarım seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Türk Devletlerinin Birbirinden Özel Bayrakları

Evinizde, ofisinizde veya Dünya Türkçülük Günü gibi özel günlerde Türk devletlerinin bayraklarını asmayı tercih edebilirsiniz. Büyük boy kumaş Türk bayrakları içinde Azerbaycan, Doğu Türkistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkmenistan gibi pek çok ülkenin bayraklarını bulabilirsiniz. Hem iç hem de dış mekânda kullanıma uygun malzemelere sahip ürünler arasında ihtiyaçlarınızı karşılayan bir bayrak bulmak oldukça kolay. Dış mekânda kullanmak istediğiniz Türk bayraklarında polyester ürünleri tercih edebilir ve yağmur gibi etkenlere karşı dayanıklı bir bayrak sahibi olabilirsiniz. Güncel bayraklarla birlikte eski Türk devletlerinin bayraklarını da milli değerler taşıyan bir dekorasyon için değerlendirebilirsiniz. Büyük Timur İmparatorluğu, Karahanlılar, Göktürk İmparatorluğu ve Büyük Selçuklu Devleti gibi birçok eski Türk devletinin bayrakları seçenekleriniz arasında yer alır. Eski Türk devletlerinin bayraklarının set halinde sunulduğu ürünlerle, tek bir siparişle 20’den fazla devletin bayrağına sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Seçeneklerle Türk Bayrağı Fiyatları

Binlerce ürünle her bütçeye hitap eden Türk bayrakları arasında aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Milli merasimlerde kullanılmak üzere hazırlanan ve dış koşullara dayanıklı kumaş bayraklar, yıkanabilmesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getirir. Kullanacağınız amaca yönelik farklı boyut seçenekleri de bulunur. Kumaş bayraklarda 50x75 cm gibi küçük ürünler bulabileceğiniz gibi uzunluğu 20 metreye kadar ulaşabilen büyük boyutlu bayraklar da bulunur. Kumaş Türk Bayrağı fiyatları uzunlukları ve üretiminde kullanılan malzemenin seçimine göre farklılık taşır. Kutlamalarda geniş bir kitlenin bayrak taşımasını uygun fiyatlarıyla mümkün kılan çıtalı Türk Bayrağı modelleri ise en çok tercih edilen bayrak ürünler arasında bulunur. Set halinde alabileceğiniz çıtalı Türkiye Bayrağı ürünleri ile coşkulu kutlamalarda herkesin bayrak sallamasını mümkün kılabilirsiniz.

Makam odaları için özel olarak hazırlanan ve tela özelliğine sahip bayraklar da uygun fiyatlı pek çok ürün içerir. Krom, nikel ve metal gibi dayanıklı malzemelerden üretilen direkleri ile uzun yıllar makam odasında kullanabileceğiniz direkli bayrak modelleri içinde, püsküllü ürünler de bulunmaktadır. Sevdiklerinizin ofislerinde kalıcı ve anlam yüklü bir hediye için bayrak modellerini değerlendirebilirsiniz. Dayanıklı kumaş üzerine kaliteli baskı yöntemleri ile Atatürk ve Türk Bayrağının basıldığı ürünleri tablo olarak kullanabilir ve mükemmel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda masa bayrakları da küçük ve anlamlı bir hediye olarak seçenekleriniz içinde bulunur. Hayatın her alanında kullanılabilecek ve milli bayramları coşkuyla karşılamak için dilediğiniz yere asabileceğiniz Türk Bayrağı modelleri her bütçeye hitap eden seçeneklerle sizleri bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Türk Bayrakları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 52 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?