Kuru Boyama Kalemi

Bic marka kuru boyama kalemleri ile çocuklar için eğlenceli bir deneyim sunabilirsiniz. Kuru boya kalemleri ayrıca tasarım yapmak ve iş takibi için de kullanabilirsiniz. Yetişkinler için mandala çalışmalarında da tercih edebilirsiniz.

Bic Kids Hakkında

Sürdürülebilir bir gelişim sunma amacıyla faaliyetlerine devam eden Bic Kids çocuk gelişimi ve öğrenme araçları kategorilerinde ürünler tasarlar. Farklı yaş gruplarına dahil olan çocukların gelişimi için geliştirilen seçenekler sayesinde daha iyi bir deneyim elde edilir. Bic Kids tarafından geliştirilen ürünler çocuk gelişimini destekler. Yaratıcılık ve hayal gücü konusunda da avantajlar sağlayan marka, okul öncesi dahil olmak üzere geniş bir çerçevede hizmet verir. Bic Kids markası tarafından tasarlanan öğrenme araçları içerisinde Boyama araçları ve yazım gereçleri yer alır. Boyama ve yazım gereçleri sayesinde farklı alanlarda ürünler tasarlayan Bic Kids, geniş bir yelpazeye sahip. Boyama yaparak motor becerileri ve görsel algıyı geliştirmek mümkün. Erken yaşta görsel algının gelişmesi yaratıcılığı destekler. Bundan dolayı eğitim öğretim hayatı boyunca daha iyi bir süreç geçirmek mümkün olur. Bic Kids ürünleri hakkında kapsamlı bilgi almak ve detayları öğrenmek için inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Bic Kids ürünlerine yönelik merak edilen soruları inceleme içerisindeki bilgiden faydalanarak cevaplandırabilirsiniz.

Bic Kids Boyama Araçları

Ebeveynler tarafından tercih edilen markalardan biri olan Bic Kids, çocukların güvenliğini ön planda tutarak ürünler geliştirir. Çocuk gelişimini destekleyen ve gelişim boyunca ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olan boyama araçları sayesinde daha keyifli bir deneyim elde edilir. Çocukların her anında yanında olma amacıyla geliştirilen boyama araçları çeşitlilik gösterir. Rahat kullanılabilir şekilde tasarlanan Bic Kids boyama araçları konforun artmasında etkili olur. Kullanım sırasında yorgunluk hissi en aza indirildiği için uzun süreli boyama aktiviteleri desteklenir. Boyama aktivitelerini desteklemek ve resme olan yeteneği artırmak amacıyla geliştirilen boyama araçlarıyla birlikte daha keyifli bir deneyim elde edilir. Bic Kids boyama araçları tasarım, işlev ve renk bakımından farklılık gösterir. Farklı amaçlar için özel olarak geliştirilen boyama araçları sayesinde verimlilik artar. Bic Kids boyama araçları üzerinden farklı nesnelere ve ürünlere canlılık katmak mümkün. Bic Kids boyama araçları içerisinde aşağıdaki kategoriler yer alır.

  • Keçeli Kalem
  • Kuru Boya
  • Pastel Boya
  • Yapıştırıcılar

Bic Kids Keçeli Boya Kalemleri

Bic Kids keçeli kalemler özel olarak geliştirilir. Keçeli kalem setleriyle birlikte daha iyi bir deneyim hedeflenir. Farklı renk seçeneklerinden oluşan keçeli boya kalemleri boyama işlemlerini kolaylaştırır. Hem derste hem de ev içerisinde boyama yapmayı mümkün kılan keçeli kalemler sayesinde daha keyifli bir yapı elde edilir. Bic Kids keçeceli boya kalemleri 1 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygundur. 1 yaş ve altındaki çocuklarda keçeli boya kalemi kullanımı önerilmez. Bic Kids boya kalemleri doğum günü hediyesi olarak da tercih edilebilir. Bic Kids keçeli boya kalemlerinde sivri olmayan uçlar mevcut. Sivri olmayan uçlar sayesinde çocukların güvenliği sağlanır. Sivri uç kaynaklı çeşitli problemlerin giderilmesinde etkili olan yumuşak uç boyama sırasında da avantaj sağlar. Bic Kids keçeli boya kalemlerinin mürekkepleri çeşitli testlerden geçtikten sonra kullanılır. Bu sayede mürekkep kaynaklı problemlerin önüne geçilir.

Bic Kids keçeli boya kalemleri yıkanabilir bir deneyimi beraberinde getirir. Mürekkep lekelerini vücuttan ya da kıyafetlerden çıkarmak oldukça kolay olduğu için avantaj artar. Mürekkep lekelerini temizlemek oldukça kolay olduğu için daha keyifli bir deneyim söz konusu olur. Hem kullanım sırasında hem de kullanım sonrasında daha etkili bir deneyim sunan keçeli boya kalemleriyle verimlilik artar. Bic Kids keçeli boya kalemleri dış etkenlere karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanır. Dış etkenlere olan dayanıklılık verimliliği artırır.

Bic Kids Keçeli Boya Kalemi Kullanımı

Bic Kids keçeli boya kalemlerinin kullanımı oldukça basit. Farklı seriler altında kullanıcı deneyimine sunulan boya kalemleri farklı renkte boyama yapmayı mümkün kılar. Seri altında geliştirilen seçeneklerin uç boyutları da farklılık gösterir. Bundan dolayı boya kalemi tercihi yaparken uçlara dikkat etmek gerekir. Bic Kids keçeli boya kalemi serilerinden biri olan Kid Couleur serisinde medium uç tercih edilir. Yıkanabilir şekilde tasarlanan medium uç daha kısa sürede daha fazla alanı boyamaya yardımcı olur. Ağaç kovukları, güneş ve deniz gibi geniş alanlar medium uçlu keçeli kalemle daha rahat bir şekilde boyanır. Bic Kids Vısacolor XL serisinde yer alan keçeli boya kalemleri geniş uçlarıyla ön plana çıkar. Geniş uçlarla tasarlanan keçeli kalem daha iyi bir deneyimi beraberinde getirir. Bic Kids XL boyama kalemi yaklaşık 2 ay boyunca kurumayacak şekilde tasarlanır. Bic Kids keçeli kalemin ağzı açık kaldığında bile kuruma söz konusu olmadığından daha keyifli ve işlevsel bir deneyim elde edilir. Magic Felt Pens olarak belirtilen boya kalemi silinebilir şekilde tasarlanır. Silinebilir özelliğe sahip keçeli kalemler daha keyifli bir kullanımı beraberinde getirir. 2 adet silgi mürekkepli kalemden oluşan set sayesinde daha verimli bir deneyim söz konusu olur. Fırça uçlu yıkanabilir kalem özellikleri sayesinde fırçanın ucunu yıkayarak temizlemek mümkün.

Bic Kids Kuru Boyalar

Bic kuru boya sayesinde çocukların gelişimini desteklemek mümkün. 2 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilen kuru boyalar yaratıcılığa katkı sağlar. Yaratıcılığı ve hayal gücünü artırma amacıyla özel olarak geliştirilen kuru boyalar sayesinde farklı tasarımlara renk katmak mümkün. Bic Kids kuru boyalar içerisinde Evolution ailesi var. Bic Kids Evolution kuru bolar verimliliği artırır. Kuru boya ürün yelpazesiyle ön planda olan Bic Kids, konfor ve pratiklik sağlar. Bic Kids kuru boyalar çocuk güvenliğini göz önünde bulundurarak tasarlanır. Kırılmalar sonucu oluşabilecek çeşitli durumlar fark edilerek önceden önlem alınır. Bic Kids kuru boyalar kırıldığında kıymık oluşturmaz. Bu sayede kıymık batması sonucu oluşabilecek çeşitli olumsuz durumların önüne geçilir. Kolaylıkla kullanılabilen kuru boyalar resim derslerinde ve diğer aktivitelerde deneyimi artırır. Bic Kids kuru boyaların gövde tasarımı dış etkenlere karşı dayanıklılık gösterir. Bu sayede darbelere karşı daha güvenli bir yapı elde edilir. Yüksek dayanıklılığa sahip kuru boyalar farklı paketleme seçenekleriyle deneyime sunulur. Paketler kolay bir şekilde açılabileceği için işlemler daha rahat tamamlanır. Kuru boyalar içerisinde üçgen formlu seçenekler mevcut. Üçgen kuru boyalar sayesinde daha güçlü bir boyama deneyimi elde edilir. Boyama deneyimini artıran üçgen kuru boyalar çok amaçlı bir yapı oluşturur. Bic Kids kuru boyalar içerisinde renkli kuru sulu boyalar mevcut. Sulu boya işlevine de sahip kuru boyalar verimliliği artırır.

Bic Kids Kuru Boya Kullanımı

Bic Kids tarafından geliştirilen farklı seriler mevcut. Özel olarak tasarlanan bu seriler kullanım yönünden farklılık gösterir. Renk sayısı, kullanım ve malzeme bakımından farklılıklara sahip olan kuru boyalar daha keyifli bir boyama deneyimini beraberinde getirir. Bic Kids kuru boya kalemleri içerisinde Evolution Circus serisi mevcut. Bu seri altında geliştirilen ürünlerin uç kısmında neşeli renkler yer alır. Canlı ve neşeli renk alternatifleriyle geliştirilen kuru boya kalemleri uç kısmıyla avantaj sağlar. Bic Kids kuru boya kalemleri içerisinde süper yumuşak özelliğe sahip seçenekler var. Supersoft olarak adlandırılan bu seçenekler diğer kuru boyalara göre daha büyük tasarıma sahip. Büyük boy kuru boya kalemi sayesinde renklendirilecek alanın büyüklüğü ne olursa olsun daha verimli bir deneyim elde edilir. Bic Kids kuru boya kalemleri içerisinde dikkat çeken serilerden biri de Bic Kids Tropicolors. Canlı renklerden oluşan kuru boya kalemleri altıgen şekilleriyle ön plana çıkar. Altıgen şekilli kuru boyalar ahşap içermez. Ahşap içermeyen kuru boya kalemiyle birlikte daha verimli bir deneyim elde etmek mümkün olur.

Kuru Boyalar ve Keçeli Kalemler Nasıl Saklanır?

Kuru boyalar ve keçeli kalemlerin saklama koşullarına dikkat etmek gerekir. Daha avantajlı bir deneyim için saklama koşullarına göre hareket etmek lazım. Kuru boyaların ve keçeli kalemlerin ağzı kapalı bir şekilde saklanması lazım. Ağzı kapalı bir şekilde kendi paketi içerisinde saklanan ürünler daha uzun süre kullanılabilir. Bic Kids keçeli kalemlerin ucu daha uzun süreli bir deneyimi beraberinde getirir. Ürün belirli bir süreye kadar kuruma yapmasa da kuruma sorunlarının önüne geçmek için kapalı bir şekilde muhafaza gerekir. Kuru boyaların nemli ortamlardan uzakta saklanması lazım. Nem ve güneş ışınları yapısal hasarlara yol açabilir. Bundan dolayı daha iyi ve uzun süreli bir deneyim için saklama koşullarına göre hareket edilmesi gerekir. Saklama ve kullanım koşullarına özen gösterildiğinde daha keyifli bir deneyimle karşı karşıya kalmak mümkün.

Bic Kids Pastel Boya Ürünleri

Bic Kids pastel boyalar için ideal yaş sınırının 30 ay olduğu belirtilir. Marka tarafından belirtilen yaş sınırı sonucunda çocukların gelişimi desteklenir. Çocuk gelişimini ve yaratıcı aktiviteyi destekleyen pastel boyalar sayesinde daha verimli bir deneyim söz konusu olur. Temiz ve dayanıklı bir şekilde tasarlanan pastel boyalar çeşitli olumsuz durumlara karşı yüksek performans gösterir. Bu sayede kullanım sırasında avantaj sağlanır. Boyama yapmaya yeni başlayan 30 ay ve üzeri çocuklar için ideal olan Bic Kids pastel boyalar boyama deneyimini artırır. Farklı derslerde ve aktivitelerde tercih edilen pastel boyalar sayesinde resimlere canlılık katmak mümkün. Dayanıklı bir şekilde tasarlanan pastel boyalar boyama sırasında kırılmaz. Bu sayede kırılma sonucu oluşabilecek çeşitli olumsuz durumların önüne geçilir. Bic Kids pastel boya ürünleri içerisinde Turn & color serisi var. Bu seri altında yer alan ürünler çevrilerek kullanılır. Bu sayede daha kolay bir boyama deneyimi elde edilir. Üçgen pastel boya seçenekleri sayesinde boyama işlemleri daha kolay bir şekilde tamamlanır. Ürün portföyü içerisinde yağlı pastel boya seçeneklerine de yer veren Bic Kids, deneyimin artmasına destek olur.

Bic Kids Yazım Gereçleri

Bic Kids yazım gereçleriyle birlikte çocukların el yazısını öğrenmesi kolaylaşır. 4-8 yaş arasına hitap eden Bic Kids yazım gereçleri sayesinde daha iyi bir yazı yazma desteklenir. 4-8 yaş arası çocukların kişisel gelişimi göz önünde bulundurularak geliştirilen yazım gereçleri farklı avantajları beraberinde getirir. Ar-GE çalışmaları sonucu elde edilen yazım gereçleriyle daha iyi bir deneyim elde etmek mümkün.

Bic Kids Ürün Fiyatları

Bic Kids ürün fiyatlarına dair kapsamlı bilgi almak için Hepsiburada.com’da ilerlemeye devam edebilirsiniz. Yazım gereçleri ve boyama yardımcıları kategorileri altında sunulan seçenekleri kendi arasında değerlendirerek ön araştırma ve satın alma deneyimini artırabilirsiniz. Fırsatlardan yararlanarak bütçe tasarrufu oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kuru Boya Kalemleri

4788 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 4788 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15440