Okula yardımcı kırtasiye malzemeleri arasında yer alan spiralli defterler aynı zamanda ev ortamında ders çalışırken de kullanılabilir. Not almak ve derslerde anlatılan bilgileri anlaşılır şekilde kaydetmek için ideal bir seçim olan spiralli defter çeşitleri çocuğunuzun okuldaki derslerinde verimlilik yaratır. Derslerde işlenen tüm konuların sırasıyla deftere geçirilmesiyle beraber hem konular daha akılda kalıcı hale gelir hem de konu tekrarı yapmak kolaylaşır. Kız ve erkek çocukların beğenilerine uygun tasarımlarla üretilen defterler arasından yapacağınız seçimlerle çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Sayfa sayıları ve sayfa boyutları farklılık gösteren defterler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modelleri satın alabilirsiniz. Yırtılmaya karşı dayanıklı kâğıtlarla üretilen spiralli defterler uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşatır. 

Spiralli Defter Çeşitleri Nelerdir?

Renkleriyle fark yaratan spiralli defter çeşitleri arasından sevdiğiniz renkler doğrultusunda seçimde bulunabilirsiniz. Yetişkinlerin kullanımı için de uygun olan bu defterlerden ofis ortamında yararlanılabilir. Bükülmeye ve yırtılmaya karşı korunaklı bir yapı taşıyan spiralli defter kapakları iç kısımdaki kâğıtları da korur. Spiralli tasarım sayesinde sayfalar arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz. Çek kopart özelliği de taşıyan bu defterler aracılığıyla arkadaşınızın bir yaprağa ihtiyacı olduğunda defterinizden kopartıp hemen verebilirsiniz. 72 yapraklık defterlere ek olarak 80 yapraklık, 120 yapraklık alternatif modeller de bulunur. Sözel dersler için uygun bir seçim yaratan çizgili spiralli defterler Türkçe, sosyal bilimler gibi alanlarda iyi bir şekilde not alabilmenize yardımcı olur. Sayısal dersler için kareli ürünleri kullanabilirsiniz. İşlem yapmanızı kolaylaştıran kareli defterler matematik, fizik, kimya gibi derslerde kullanım kolaylığı yaşatır.

Spirall Defter Fiyatları Ne Kadar?

Plastikli kapaklı spiralli defterlerin yanı sıra karton kapaklı modeller de vardır. Kalın kartondan üretilen kapaklı son derece dayanıklı olan bu defterler çantada taşımak için elverişlidir. Bükülüp kırışmayan karton kapaklar defterin şık görünümünü korumasına yardım eder. Defter üzerine yapıştırmak için etiket ürünleri de sipariş edebilirsiniz. Çocuğunuzun okulda defterini kaybetmemesi ve kaybederse kolayca bulabilmesi için gerekli olan etiketler kapak bölümüne yapıştırılır. Kolayca çıkmayan ve defteri daha şık gösteren etiketlerle daha güvenli bir kullanım alanı oluşturulur. A3, A4 gibi kâğıt türlerine göre üretilen modeller ihtiyaçlarınıza uygun çözümler getirir. Defterin hangi derste kullanılacağına ve çocuğunuzun kaçıncı sınıfa gittiğine göre uygun bir ürünü satın alabilirsiniz. Silgi kullanımına olanak tanıyan ve silme sonrasında yıpranmayan kâğıtlar verimli bir şekilde notlarınızı alabilmenize, konuları deftere aktarabilmenize olanak tanır. Kurşun ve uçlu kalem ile yazı yazılabilmeye uygun spiralli defterler tükenmez ya da pilot kalemle de kullanılabilir.

Spiralli Defter Nasıl Yapılır?

Spiral kısmının bir makine yardımıyla kâğıtlardan geçirilmesi ve kapakların ciltlenmesiyle yapılan spiralli defterler şık dış görünüşleriyle dikkat çeker. Estetik yapılarını dayanıklılık ve kullanışlılıkla birleştiren bu defterlerin sayfalarını saniyeler içerisinde koparabilirsiniz. Süper kahramanlara ya da önemli oyun figürlerine yer veren kapak tasarımlarına sahip modeller çocuğunuz için ideal bir ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Not defteri şeklindeki spiralli ürünler ödevleri ve ders programını kaydetmek için idealdir. Not defterleri az alan kaplamalarıyla taşıma konforu da oluşturur. Resim defterleri arasındaki spiralli modeller resim dersinde çizim yaparken çocuğunuza yardımcı olur. Sulu boyadan pastel ve guaj boyaya kadar farklı materyallerle kullanılabilen resim defterleri ile çizim yaptıktan sonra spiralli tasarım sayesinde yaprak kolayca koparılabilir. Boyutları uygun resim çantaları aracılığıyla resim defterleri kırışmadan taşınabilmektedir. Spiralli müzik defterleri ise müzik derslerinde notaları yazabilmeye katkı sağlar. Sol anahtarlı tasarım müzik notalarını kâğıda geçirebilmeye katkı sağlar. 


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Spiralli Defter

1.804 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Gıpta
  2. Keskin Color
  3. Alfa
  4. Uninote
  5. Le Color
  6. Busquets
  7. Mynote
  8. Fly Color
  9. Keskin
  10. Bayındır
  11. Umut
  12. Faber-Castell
  13. Mikro
  14. Çınar
  15. Umur
  16. Notte
  17. Color Liva
  18. Anı
  19. Pantone
  20. Tranz
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15459
Başa dön