Temel kırtasiye gereçlerinin başında gelen defterler, öğrencilik hayatından günlük yaşama kadar birçok alanda kullandığınız gereçler oluyor. Okulda not almak, günlük yaşamda gerek iş için gerekse özel notları yazmak için başvurduğunuz defterler arasında yaygın olarak kullanılan defter türlerinden biri de spiralli defterler oluyor. Spiralli defterler, yaprakları spiral şeklinde telle tutturulmuş defter biçimi olarak tanınıyor. Kullanım açısından normal deftere oranla daha kolay bir kullanım sunan spiralli defter çeşitleri, tasarım ve biçimleri ile değişiklik gösteriyor.

Spiralli defter çeşitleri arasında büyük boy ve orta boy defterlerin yanında bloknot şeklinde defterler de bulunuyor. A4 kâğıdı ebatlarında büyük boy defter çeşitlerinde özellikle okulda kullanıma elverişli kalın modeller öne çıkıyor. 100, 200 ya da 300 sayfalık defterler, kalın kapak veya PVC kapak tasarımına sahip olup yıl boyunca kullanılmaya uygun nitelikler taşıyor. Sayfa sayısı ile değişiklik göstermekle birlikte kareli ve çizgili olmak üzere temel iki tür olarak bulunuyor. Kullanışlı modelleri ile okula yönelik tasarlanan A4 defterler, birbirinden farklı kapak dizaynları ile farklı zevklere sahip öğrencilerin dikkatini çekiyor. Defter çeşitleri arasında daha az sayfa içeren modeller de yer alıyor. Büyük boy tasarıma sahip olan az yapraklı defterleri birçok farklı alanda kullanabiliyorsunuz.

Orta boy defterler ise ideal ebatları ile yalnızca okulda değil; işte veya kişisel notları almak için de tercih ediliyor. Özellikle birinci kalite hamurdan sayfalara sahip olan ve deri gibi kaliteli kapak dizaynı ile dikkat çeken ürünlere erişebilirsiniz. Belirli markalarda bulacağınız orta boy defterlerin bloknot biçimlerini de tercih edebilirsiniz. Aynı markaların ürünleri oldukları için aynı kaliteye sahip olan defter çeşitleri dışında özel defter tasarımlarını da spiralli defterler arasında bulmak mümkün oluyor. İnce ve uzun tasarımı ile sıra dışı bir dizayna sahip olan ürünlerden kullanım amacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Spiralli Defter Fiyatları

Sayfa sayısından dizayna kadar birçok açıdan değişen spiralli defter çeşitleri, fiyatları ile de farklı bütçelere hitap ediyor. Defter çeşitleri arasında fiyatları ile öne çıkan ürünlerin başında özel tasarımlı ürünler geliyor. Ünlü grafik tasarımcılarının tasarladığı kapak dizaynları ile klasik bir defterden daha seçkin bir görünüme sahip olan defter çeşitleri, genellikle çocuklara yönelik ürünler olarak göze çarpıyor. Şık kapak dizaynının yanında yaprak kalitesi gibi özellikleri ile de değişen ürünleri detaylıca inceleyebilir; çocuğunuz için özel ürünleri seçebilirsiniz.

Spiralli defter fiyatları, tasarım dışında yaprak sayısı gibi etkenlere bağlı olarak da değişiyor. Okula yönelik yoğun kullanım için tasarlanan ve A5 ya da A4 ebatlarına sahip olan defterler, genellikle aynı markaların ürünleri oluyor. Marka açısından değişiklik göstermeyen; yalnız tasarım açısından farklı olan ürünler, aynı fiyat aralığında satılıyor. Tasarım açısından ise kız ve erkek çocuklara yönelik temalara sahip olan büyük boy defterlerin sayfa tasarımlarını inceleyerek uygun ürünleri seçebilirsiniz. Büyük boy defterlerde sert karton ya da PVC kapaklı defterleri ise sayfa sayısı ve kalitesine uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Defter çeşitleri arasında orta boy tasarımı ve sert kapağı ile iş amaçlı da kullanıma uygun ürünler ise fiyat açısından daha makul oluyor. Deri kapaklı ve kaliteli sayfa tasarımına sahip ürünler, benzer defterlerde olduğu gibi daha cazip fiyatlar ile satılıyor. Bloknot biçimdeki defterler ise tasarımları ile değişiyor ve markasına bağlı olarak ürünler arasında küçük fiyat farkları söz konusu olabiliyor. Farklı kalitelerde ve tasarımlarda değişik defterlere ulaşacağınız spiralli defter modelleri arasından size uygun birçok defter çeşidini temin edebilirsiniz.

Spiralli Defter

385 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Gıpta
  2. Busquets
  3. Keskin Color
  4. Piyop
  5. Mynote
  6. Notte
  7. Rhodia
  8. Pulp
  9. Madame Coco
  10. Keskin
  11. Hepsiburada
  12. Jordi Labanda
  13. Pantone
  14. Victoria's Journals
  15. Alfa
  16. Faber-Castell
  17. Mopak
  18. Top Model
  19. Canson
  20. Clairefontaine
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15459
BAŞA DÖN