Beşiktaş Ürünleri

Beşiktaş

Yıllardır kalitesiyle ve başarılı maçlarıyla adından söz ettirmeye devam eden Beşiktaş, lisanslı ürünleri ile taraftarlarını mutlu etmeye de devam ediyor. Birçok ürün modeliyle ve gerek çocuklar için gerekse yetişkinler için sunduğu Beşiktaş jimnastik kulübü ürünleri kara kartal figürüne sahiptir. Formalardan kupalara, bayraklardan anahtarlıklara, iç formalardan saha formalarına, futbol formalarından tişört modellerine, sweatshirt modellerinden eşofman takımlarına, duvar kağıdı modellerinden pijama takımlarına varana kadar günlük kullanılan tüm ürünlerde BJK detaylarını görebilirsiniz. Sıkı bir taraftarsanız ve kullandığınız her üründe bir miktarda olsa BJK esintileri olsun istiyorsanız, online raflarda istediğiniz ürünleri bulabilirsiniz. 

Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Futbol şubesi 3 Mart 1903 yılında İstanbul’da kurulan kulüp, günümüzde halen varlığını sürdürmeye başarılı bir şekilde devam ediyor. Jimnastik kulübü olarak ise 18 Temmuz 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamanlarda ilk renkleri kırmızı beyaz olarak bilinen kulübün renkleri sonradan siyah beyaz olarak değiştirilmiştir. 1959 yılında başlayan üst düzey ligleriyle birlikte başarıdan başarıya koşan bir takım haline gelmiştir. Üst düzey yönetici kadrosu ve kaliteli futbolcuları sayesinde her geçen gün daha popüler olmaya devam etmektedir. Balkan savaşları esnasında, spor alanında hissedilen eksikliği ortadan kaldırmak adına kurulan kulüp, Osman Paşa’nın oğulları tarafından kurulmuştur. Hüseyin Bereket ve Şamil Beyler tarafından kurulan kulüp, kurulduğu andan itibaren başarılı bir kulüp haline gelmiştir. Ligler boyunca ise 1965-1966, 1966-1967, 1989-1990, 1991-1992, 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında şampiyonluk elde etmiştir. 

Beşiktaş Yönetim Kadrosu ve Oyuncuları

İlk kez tanışmak isteyenler Beşiktaş kadro hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Oldukça güçlü bir yönetim ve oyuncu kadrosuna sahip olan bir kulüptür. Beşiktaş oyuncuları güncel olarak başarıdan başarıya koşmaya devam ediyorlar. Orta saha Beşiktaş oyuncular arasında Miralem, Alex Teixeira, Georges Kevin, Adem Ljajic, Jeremain Lens, Josef de Souza, Necip Uysal, Emirhan Delibaş, DemirEge Tıknaz, Emirhan İlkhan ve Can Bozdoğan gibi önemli futbolcular yer alır. Defans oyuncuları arasında Umut Meraş, Fabrice Sakala, Fransisco Mentero, Domagoj Vida, Serdar Saatçi ve Douglas ile Wlinton gibi başarılı oyuncular bulunmuştur. Forvet oyuncuları ise birçok golde başarılı isimleriyle anılmış olan Ajdin Hasic, Koray Yağcı, Michy Batshuayi ve Cyle Larin gibi popüler oyuncular yer almaktadır. Kalecileri ise Mert Günok, Ersin Destanoğlu ve Emre Bilgin olarak bilinir. Geçmişten günümüze son derece başarılı futbolcuları bünyesine alan BJK, her sezonda başarısını bir kez daha kanıtlamaya devam ediyor. Özellikle de taraftarları tarafından daha bir tutkuyla sevilmeye başlanıyor. Beşiktaş’ın yönetici kadrosunda ise Kurul Başkanı olarak Ahmet Nur Çebi, Yeniden Yapılanma Sorumlusu olarak Adnan Dalkıran, Futbol A Takımı Sorumlusu olarak Emre Kocadağ, Finansman ve Amatör Şubeler Sorumlusu olarak Fatih Hakan, Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okulları Sorumlusu olarak Fırat Fidan, Fulya Kompleksi ve Fulya AVM Sorumlusu olarak Efe Bezci, TFF, UEFA ve Kamu Kurumları İle İlişkiler Sorumlusu olarak Kemal Erdoğan, Scouting ve Futbol Yapılanması Sorumlusu olarak Erdal Torunoğulları, Gayrimenkul Geliştirme Sorumlusu olarak Umut Şenol, Pazarlama ve İş Geliştirme Sorumlusu olarak Enis Ulusoy ve Genel Sekreter ve İcra Kurulu Başkanı olarak da Ahmet Mesut Urgancılar yer alıyor. 

Beşiktaş Forma Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeken Beşiktaş forma modelleri günlük kullanıma, maç izleme kullanımına ve özellikle de maçlara giderken yapılan kombinlere oldukça uyum sağlar. Çeşitli kumaş seçenekleri tercih edilerek tasarlanan forma modelleri sayesinde taraftar tutkunuzu çok daha yakından hissedebilir ve hissettirebilirsiniz. Beşiktaş basketbol formalarından futbol formalarına, maç formalarından antrenman formalarına tüm modellerde orijinal BJK lisansı kullanılır. Uzun yıllar boyunca bozulma olmadan satın aldığınız ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. İster maça giderken giymek için ister günlük hayatta antrenman yaparken giymek için ister evde maçınızı izlerken moda daha fazla girmek için bu forma modellerine göz atabilirsiniz. Zeminde kullanılan renk seçeneklerini tamamlayan kartal figürleri ve sponsor figürleri de lisanslı şekilde basılır. Bu sayede yıkama yaptığınız zaman baskı kısımlarında bir bozulma ya da renginde atma meydana gelmez. İster canlı olarak ister kayıt olarak izleyeceğiniz Beşiktaş maç seansları esnasında, taraftarı olduğunuz bu takımı forma giyerek çok daha yürekten destekleyebilirsiniz. 

Beşiktaş İç Saha Forması

Kulüp takımlarının iç sahada oynarken giydiği forma modellerine buradan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İç saha maçlarında takıma ait olan renk ve desenlerin daha belirgin bir şekilde ifade edilmesi gerekir. Bu özellik göz önünde bulundurularak tasarlanan iç saha formalarında beyaz ve siyah renk her zaman ön plandadır. Zemin renk olarak beyaz kullanılır ve detaylarında ise siyah çizgiler göze çarpar. Aynı zamanda Beşiktaş logo tasarımı da mutlaka göğüste yerini alır. Üç yıldızlı logo, baktığınız zaman buram buram kalitesini gözler önüne serer. Yaka kısmı yuvarlak başlar ve göğüs kısmına doğru V şeklinde iner. Bu forma modeli hiçbir şekilde rahatsız etmeden maç yapmanıza ve maçları izlemenize olanak sağlar. Sponsor olan firmaların baskıları ise formanın çeşitli alanlarında yerini alır. Ön göğüs kafes kısmında ve kollarda sponsor olan markaların baskılarını görebilirsiniz. Ortadan geçen siyah çizgi kırmızı çizgi ile uyumlu bir şekilde kullanılır. Kolların uç kısımlarında ise minik lastik detaylar bulunur. 

Beşiktaş Çubuklu Forma

XS-S-M-L ve XL gibi tüm bedenlere sahip olan çubuklu forma, maç izleme formalarından birisidir. Maçınızı ister sahada ister televizyondan izlerken desteklemek adına giyebileceğiniz forma modelleridir. Çubuklu bir tasarıma sahiptir. İnce çizgiler kullanılarak tasarlanan bu modeller rahatlığı ile ön plana çıkar. Çubuk detaylarında açık mavi ve beyaz renk tonlarına yer verilir. Yaka kısmında ve koldan aşağıya inen kısımlarda ise siyah ve beyaz detaylar kullanılır. Sol üst göğüs kısmında kulübün amblemi yer alır. Yaka kısmı ise standart V yaka forma kesimine sahiptir. Sponsor olan firma ve markaların baskıları da kollarda ve ön göğüs kafesinde yerini alır. Kol uçlarında lastik kullanılmadığı için çok daha rahat bir şekilde hareket etmenize olanak sağlar. 

Beşiktaş Özel Ahşap Kutulu Forma 

Her sezona özel giyebileceğiniz özel tasarım forma, ahşap kutulu bir detaya sahiptir. Kutuda ve formada bozulma meydana gelmeden uzun yıllar boyunca kullanmaya devam etmeniz mümkün olacaktır. Kalitesini ve BJK tasarımını net bir şekilde gözler önüne seren bu formanın zemin rengi siyahtır. Kollarında ve yakasında ise beyaz kullanılır. Sol üst göğüs kısmında logoya yer verilir. Kollarının uç kısımları da ince siyah çizgilerle bezenir. Baktığınız zaman tam olarak bir taraftar forması olduğunu görebilirsiniz. Özel pamuklu kumaş tercih edilerek tasarlanan bu forma modelleri hem çocuklar için hem de yetişkinler için özel bedenlere de sahiptir. Terleme yapmayan ve maç esnasında kesinlikle rahatsızlık vermeyen bir yapısı mevcuttur. Gerçek bir ahşap kutu içerisinde gönderilen bu modeller hediyelik bir ürün olarak da temin edilebilir. Sevdiklerinize sıra dışı bir özel gün hediyesi vermek istediğinizde ve bu kişiler gerçek bir BJK taraftarı olduğunda, gönül rahatlığıyla temin edebileceğiniz bir üründür. Ahşap kutusunda yer verilen kara kartal eskitme motifi de son derece şıktır. 5-6 yaş grubundan itibaren kullanıma uygun bir modeldir. Hem orijinal şekilde hem de hologramlı şekilde gönderilir. 

Beşiktaş Bordo Maç Forması

Zemin rengi olarak koyu bordo tercih edilen forma modelinde ise detaylar yine siyah beyaz olarak karşınıza çıkar. Bazı modellerde orijinal Beşiktaş fotoğrafları kullanılarak taraftar desteği daha yoğun bir şekilde hissedilir. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için yeni sezon formalardan biri olan bordo maç forması daha çok iç sahada maç esnasında tercih edilir. İster futbol maçlarında ister basketbol maçlarında ve antrenmanlarda tercih edebileceğiniz klasik formalardan birisidir. Orijinal lisanslı şekilde gönderilen bu formaları çocuklarınız için ya da kendiniz için temin edebilirsiniz. Antrenman yaparken ya da maç esnasında kullanabileceğiniz gibi, desteğinizi göstermek adına maç izlerken de kullanabilirsiniz. 

Beşiktaş Third Jersey Forması

Beşiktaş yeni sezon forma modelleri arasında yer alan Third Jersey ise daha çok basketbol maçlarında tercih edilen bir modeldir. Kısa kollu tasarımlarının yanı sıra atlet tasarımları da mevcuttur. Bahar ve yaz aylarında, açık alanlarda yapılan basket maçları için en ideal formalardan birisidir. Baskıları ve sırt numarası daha büyük şekilde göze çarpar. %100 pamuklu kumaşlar kullanılarak elde edilen bu forma modellerini lisanslı bir şekilde temin edebilirsiniz. Orijinal lisanslı şekilde basılan forma modellerinde çekme ya da sökülme meydana gelmez. Uzun yıllar boyunca kaliteli bir şekilde giymeye devam edebilirsiniz. Hem kız çocukları hem erkek çocukları hem de yetişkinler tarafından tercih edilebilir. Tüm yaş gruplarına ve bedenlere uygun alternatifleri mevcuttur. 

Beşiktaş Tişört Modelleri

Forma giymekten hoşlanmayan ya da günlük olarak takımını desteklemek isteyenler için özel tasarım tişört modelleri de mevcuttur. Beşiktaş’ın logosunun kullanıldığı, numara ve bazı futbolcuların adlarına yer verildiği birçok detaya sahip olan tişört modelleri de oldukça kullanışlıdır. Günlük antrenmanlarda, sokak stilinde yer verebileceğiniz modellerdir. Çeşitli kumaş seçenekleri kullanılarak tasarlanan tişört modelleri yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle de takımını yürekten destekleyen ve maç zamanları desteğini daha fazla göstermek isteyen küçük büyük herkes için tişört modelleri hız kesmeden sunulmaya devam ediyor. 

Beşiktaş Away Çocuk Forması

Beşiktaş resmi logosunun kullanıldığı ve lisanslı olarak sunulan Away çocuk formaları ise 5 yaştan 16 yaşa kadar uygun beden seçeneklerine sahiptir. Küçük yaştan itibaren koyu bir BJK taraftarı olan çocukların bu desteğini ve sevgisini daha net bir şekilde yaşaması adına Away çocuk formaları oldukça kullanışlıdır. Pamuklu içerikler tercih edilerek tasarlanan formalar, çocuklar için sağlıklı bir şekilde dikilir. Tamamen orijinal ve lisanslı ürünler olarak sunulur. Böylece çocuklar için alerji riski ya da cildi tahriş etme riski taşımaz. Günlük olarak giyebilecekleri gibi yalnızca maça destek vermek için de giyebilirler. 

Beşiktaş Anahtarlık Modelleri

BJK’ye olan tutkusunu ve sevgisini yalnızca giyim ürünlerinde değil farklı alanlarda da yansıtmak isteyenler için anahtarlık modelleri en sıra dışı ürünler arasında yer alır. İster evinizin anahtarlıklarını ister arabanızın ve dolaplarınızın anahtarlıklarını BJK logosunun basılı olduğu tasarımlarla kullanabilirsiniz. Anahtarlarınızda da bu tutkuyu yaşatmaya devam edebilirsiniz. Küçük büyük çeşitli logoların kullanıldığı anahtarlık modelleri, paslanmaz çelik ve metaller kullanılarak elde edilir. Böylece uzun yıllar boyunca kırılma, küflenme ya da paslanma gibi bir sorun meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Oldukça kaliteli bir şekilde basılan anahtarlık modellerinde ister kartal figürlerini ister logo figürlerini tercih edebilirsiniz. Anahtarlık modellerini tek başına temin edebileceğiniz gibi kupa ve çakmak gibi bazı kişisel ürünlerle takım halinde de temin edebilirsiniz. 

Beşiktaş Eşofman Takımı Modelleri

Online Beşiktaş store kapsamında sunulan eşofman takımı modelleri, konforu her zaman ön planda tutan modellerdir. Alt ve üst olmak üzere takım şeklinde tasarlanan eşofmanlar, günlük aktiviteler için tercih edilebilir. Spor yaparken, yürüyüş yaparken, koşu yaparken, maç yaparken ya da maçlara hazırlık ve antrenman yaparken rahat bir şekilde hareket etmek son derece önemlidir. Hareket özgürlüğünüzü size sonuna dek veren eşofman takımları sayesinde esnek olmaya devam edebilirsiniz. Hem alt modellerinde hem de üst modellerinde pamuklu kumaşlar tercih edilen eşofman takımlarının belleri ise lastiklidir. Uzun yıllar boyunca lisanslı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bel kısmında yer alan lastiğin yanı sıra bağcık detayları da mevcuttur. Belinizin genişliğine göre ayarlama yapabilirsiniz. 

Beşiktaş Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuk odalarında, oyun odalarında, antrenman salonlarında ve daha pek çok alanda, taraftar tutkusunu arttıran Beşiktaş duvar kağıdı modelleri sunulmaya devam ediyor. Lisanslı ürünler arasında yer alan duvar kağıdı modelleri sayesinde tutkunuzu çok daha arttırabilirsiniz. Özellikle de antrenman sahalarında kullanılan duvar kağıtları hem antrenmana olan motivasyonu arttırmakta hem de takıma olan sevgiyi arttırmaktadır. Çocuk odalarında kullanılan duvar kağıtları ise çocuklarınızın erken yaşlardan itibaren takımını desteklemesi için güdülenme sağlar. Duvar kağıtlarında kullanılan renkleri logolar ve baskılar da tamamen orijinaldir. Kara kartal, üç yıldız ve BJK logosunun yer verildiği duvar kağıtlarının yapışkan kısımları da oldukça kalitelidir. Bir kez yapıştırdıktan sonra uzun yıllar boyunca yırtılma, atma ve bozulma meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Beşiktaş Kupa Modelleri

Çayınızı ve kahvenizi yudumlarken de keyfinize keyif katmak ve takımınıza olan desteğinizi hatırlamak istemez misiniz? O halde BJK logosu, renkleri ve kalitesini taşıyan kupa modellerine göz atabilirsiniz. Birbirinden şık desenlere sahip olan kupa modelleri her yaş grubu ve her cinsiyet tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyatlar kapsamında sunulan kupa modelleri arasında cam, seramik, kil ve porselen olanları temin edebilirsiniz. Baskıları tamamen orijinal şekilde yapıldığından ister elde ister bulaşık makinesinde yıkama yapabilirsiniz. Baskılarında herhangi bir atma meydana gelmez. 

Beşiktaş Logosu Tasarımı Nasıldır?

BJK logosunda büyük harflerle BJK yazar. Bu harflerin altında ise bir Türk Bayrağı amblemi bulunur. Bayrağın hemen alt kısmında ise 1903 yazar. Bazı logolarda özel tasarım olarak kartal başına ya da kartal kanatlarına da yer verilir. Ancak genel logosunda mutlaka üst kısımda üç yıldız tasarımı bulunur. 

Beşiktaş Ürünlerinde Fiyatlar

Tamamen orijinal ve lisanslı şekilde sunulan ürünlerin fiyatları gayet uygundur. Özellikle de BJK tutkunları tüm ürünlerden kolaylıkla temin edebilirler. Takıma olan desteğinizi her alanda göstermek adına tüm ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. 

Beşiktaş Ürünlerinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Giyim ürünlerinde her zaman pamuklu kumaşlar tercih edilir. Mutfak ürünlerinde porselen ve seramik gibi kaliteli malzemeler tercih edilir. Logolarının basımında ise özel baskı boyaları tercih edilir. 

Beşiktaş Ürünleri Lisanslı mıdır?

Tüm BJK ürünleri tamamen orijinal ve lisanslı şekilde sunulur. Bu nedenle aldığınız ürünleri kaliteli bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkün olacaktır. 

Beşiktaş Logosuna Giyimde Yer Verilir mi? 

BJK logosuna tüm ürünlerde özel olarak yer verilir. Bunun en önemli nedeni ise, takıma ait ürünler olduğunu orijinal bir şekilde göstermektir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beşiktaş

27 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Taraftar Ürünleri
Taraftar Ürünleri
Beşiktaş Ürünleri
Beşiktaş Ürünleri
Beşiktaş Forması
Beşiktaş Forması
Aksesuar
Aksesuar
Beşiktaş Eşofman
Beşiktaş Eşofman
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 27 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?