Son yılların en popüler ürünlerinden biri olan elektrikli scooter’lar, pürüzsüz sürüş sağlayan yapıları, dengeli sürüş ve hız imkanları, eğimli yüzeylerde kolayca ilerleyebilme özellikleri ile günümüzün en pratik araçları arasında yerini alıyor. Birçok farklı renk ve modelde sunulan scooter'lar, ürün çeşitliliği ile; genci yaşlısı her yaş için ideal bir teknolojik yenilik oluyor. Kolay öğrenilebilir olması ve maksimum güvenlik sağlaması ile öne çıkan elektrikli scooter’lar, yüksek dayanıklılık sunan yapıları ve trendlere uyan tasarımları ile göz dolduruyor. Dünyaca ünlü isimlerin de tercihi olan elektrikli araçlar, teknolojik özellikleri ile olduğu kadar çevreci özellikleri ile de dikkatleri üzerine topluyor.

Elektrikli Scooter Modelleri

Üstün teknolojileri sayesinde kendi dengesini sağlayan, size sadece yönlendirmesi kalan elektrikli scooter modelleri, güçlü elektrik motorları ile gitmek istediğiniz yöne kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Dengeleme sensörleri sayesinde kendi dengesini sağlayabilen scooter’lar, istediğiniz yöne doğru hafifçe eğilmenizle kolaylıkla o yöne doğru hareket ediyor. Hassas yapıları ile en ufak hareketi bile algılayan modeller ileri ve geri oldukça kolay bir şekilde yönlendirilebiliyor. Sağa ve sola dönmek için özel tasarlanan parçalar, ayak bileklerini zorlamadan kolaylıkla gidilmek istenen yöne doğru çevrilebiliyor. Kolaylıkla şarj edilebilen modeller kilometrelerce yol katedebiliyor. 120 kilo gibi daha birçok farklı kiloda kişiyi rahatça taşıyabilecek şekilde dizayn edilen elektrikli scooter’lar asfalt yollarda olduğu gibi; kum, çakıl, çim, toprak gibi yüzeylerde de oldukça rahat hareket imkanı sunuyor.

Büyükler için uygun modelleri olduğu gibi çocuklar için de modelleri bulunan scooter’lar büyük küçük herkes için güvenli olması ile de dikkat çekiyor. Yüksek hızlara ulaşılmadığından dolayı tehlikeli durumların önüne otomatik olarak geçebiliyor. İşe giderken, dışarı çıkarken, alışveriş yaparken ya da eğlenmek için her yaştan insana hitap eden modeller, hem kolay ulaşım sağlıyor hem de ideal bir eğlence aracı oluyor. Yüksek menzil ve güvenli sunuş sağlayan modeller, güçlü işlemcileri sayesinde sürücünün en ufak hareketini bile gecikmesiz bir şekilde motorlara aktarabiliyor. Kalite ve maksimum dayanıklılık sunan scooter’lar, hafiflikleri, ergonomik yapıları ve kolay kullanımları ile bireysel kullanımda yüksek konfor sunuyor.

Elektrikli Scooter Fiyatları

Evde, parkta, AVM’lerde, okulda, plajda, ofiste kullanılabilen elektrikli araçlar, kendilerini dengeleyen yapıları sayesinde uzun süreli güvenli sürüş imkanı sunuyor. LED’li modeller hem modern tasarımları hem de güvenlik özellikleri ile öne çıkıyor. Bulunduğunuz alanda fark edilmenizi kolaylaştırarak, güvenli sürüş sağlıyor. Elektrik enerjisi ile şarj edilebilir olması bakımından hem ekonomik hem de pratik bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Kullanımı kolay öğrenilen elektrikli ürünler, hafiflikleri sayesinde tatile giderken de kolaylıkla taşınabiliyor. Yüksek kalitede materyalleri sayesinde dış etkenlerden maksimum korunmayı sağlayan ürünler, dayanıklılıkları ile uzun yıllar kullanım olanağı sunuyor.

Fuar, AVM, müze gibi uzun saatler ayakta kalmayı gerektiren yerlerde yorulmanızı önlemek adına en pratik araçlardan biri olan elektrikli scooter’lar, saatlerce gezebilmenize imkan sağlıyor. Gideceğiniz yere hem yorulmadan hem de çabucak ulaşmanızı sağlayan elektrikli araçlar, ulaşım sırasında eğlenmenizi de sağlıyor. Hem çocuklar, hem de yetişkinler için ideal olan araçlar, rengarenk modelleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Bluetooth teknolojisi ile akıllı telefonlarınızla iletişim kurabilen bu ürünler, telefonunuzdaki müziklerden seçim yapmanıza ve yolda giderken dinlemenize olanak sunuyor. İstediğiniz müziği dinlerken LED ışıkları yanarak güzel bir görünüm sağlayan ürünler, bu akıllı araçlara farklı bir hava katıyor. Genç yaşlı herkes için bir eğlence kaynağı olan elektrikli scooter’lar, geleceğin teknolojisini şimdiden deneyimleme imkanı sunuyor.

Elektrikli Scooter Fiyatları

68 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Powerway
  2. Jetbas
  3. I2teker
  4. Tomolco
  5. Smart Balance
  6. Techno Board
  7. Azemax
  8. Beverly Walking Ginger
  9. Chıc Smart
  10. Kawasaki
  11. Smart
  12. Airwheel
  13. Corex
  14. Electroll
  15. Fully
  16. Hamaha
  17. Hoverboard
  18. Kamasonic
  19. Kamosonic
  20. Kartoy
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19050/60006259
BAŞA DÖN