Kaliteli ve konforlu detayları ile rahat bir kullanım sağlayan basketbol ayakkabıları, spor yaparken maksimum verim elde etmenize yardım ediyor. Farklı seçenekler ile hazırlanmış olan basketbol ayakkabısı fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Güçlü ve karizmatik detaylar ile süslenmiş olan ayakkabılar, estetik tasarımları ile spor giyimi destekliyor. Kombinlerinizin daha şık görünmesine yardım edecek tasarımlara sahip ürünler, hem antrenman hem de maç esnasında maksimum konfor ve keyif elde etmenize ortam hazırlıyor. Ayakları destekleyen yapıları sayesinde attığınız her adımı daha güvenli hale getiren ürünler, sahanın yıldızı olmanıza ve basketboldan keyif almanıza yardım ediyor.

Güçlü ve Etkili Tasarım Detayları

Etkili bir yastıklama teknolojisi ile hazırlanmış olan basketbol ayakkabıları, her adımda maksimum performans ortaya koyuyor. Enerji geri kazanımı için geliştirilmiş olan yastıklamalara sahip ürünler, minimum efor ile maksimum verim elde etmenize yardımcı oluyor. Esnek ve yumuşak alt tabanlar ile hazırlanmış ürünler, adım geçişlerini rahatlatıyor. Yumuşak yastıklaması sayesinde alt tabanı koruyan ürünler, uzun süreli kullanımlarda dahi ayakların konforlu bir durumda kalmasına imkân veriyor. Ayak bileğini sabitleyerek daha iyi adım geçişleri sunan ürünler, hızlı ve agresif bir oyun tarzına sahip olanlara hitap ediyor. Çevik hareketler ve manevra yeteneği için tasarlanmış ürünler, oyun içerisinde dilediğiniz gibi hareket edebilmenize destek veriyor. Dolgulu bilek kısmı ile dikkat çeken ayakkabılar, ayak bileğini koruyarak ayak için gerekli desteği sağlıyor.

Dengeli Bir Oyun İçin Hazırlanmış Ayakkabılar

Gelişmiş yastıklama teknolojisi ile hazırlanmış olan ürünler, her adımda esneyip sıkışarak maksimum enerji geri dönüşümü sağlıyor. Bu sayede her daim oyun içerisinde kalmanıza yardımcı olan ayakkabılar, hızlı ve dengeli bir oyunu bir arada sunuyor. Üstün performans ve verim için tasarlanmış olan basketbol ayakkabılar, dış topuk dolgusuna sahip yapıları ile ayak topuğunu ve tarak bölgesini koruyarak etkili bir oyun ortaya koyabilmenize imkân tanıyor. Oyunu hem ofansif hem de defansif bir şekilde oynayabilmeniz için hazırlanmış olan ayakkabı modelleri, dengeli bir performans ortaya koyabilmenizi sağlıyor. Sağlam zemin tutuşu sayesinde adımlarınızı güvenli atabilmenize yardım eden ayakkabılar, takılma ya da kayma gibi sorunları da en aza indirmeyi amaçlıyor. Üstün zemin tutuşu sayesinde maksimum hız sunan ürünler, sahanın yıldızı olmanıza ve oyunu her yönüyle etkili bir biçimde oynayabilmenize yardım ediyor.

Maksimum Konfor Sunan Basketbol Ayakkabıları

Sektörün öncüsü spor giyim markaları tarafından yeni nesil teknolojiler ile hazırlanmış basketbol ayakkabıları, gelişmiş performansı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Güçlü yastıklama ve zemin tutuş teknolojileri sayesinde hızlı ve etkili bir oyun oynayabilmenizi sağlayan ürünler, tasarımları ile de konfor sağlıyor. Nefes alabilen dış yüzeylere sahip olan basketbol ayakkabıları, kullanım boyunca ayakların hava almasına yardım ediyor. Bu sayede kötü koku ve ter oluşumunun önüne geçerek keyifli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Dayanıklı ve sağlam malzemeler ile güçlendirilmiş olan ürünler, uzun süreli bir kullanıma da olanak tanıyor. Yastıklama birimleri sayesinde gelişmiş bir tepki kabiliyeti sağlayan basketbol ayakkabıları, tüm hareketleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor.

  • Esnek ve yumuşak yastıklama teknolojisine sahip ayakkabılar, enerji geri dönüşü sunarak maksimum performans sergilemenize yardım ediyor.
  • Dolgulu bilek tasarımına sahip ürünler, ayak bileğini sararak destek ve konforu bir arada sunuyor.
  • Nefes alabilen dış yüzey ile hazırlanmış basketbol ayakkabıları, ayakların her daim hava almasını sağlıyor.
  • Farklı renk ve tasarım detaylarına sahip ürünler, her zevke ve tarza hitap ediyor.
  • Güçlü ve etkili köpük tabanlara sahip ürünler, hem daha hızlı hareket edebilmenize hem de rahat bir kullanıma imkân tanıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 1227 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/27045326