Amatör ya da profesyonel olsun, basketbol oyuncularının çok iyi bildiği gibi doğru basketbol ayakkabısı seçimi, çok önemlidir. Sporcuların basketbol oynarken uyguladıkları koşma, zıplama ve ani yön değişikliği hareketlerine anında tepki vermek için tasarlanmış olan dünyaca ünlü markaların basketbol ayakkabısı alternatifleri, spor giyim-aksesuar konusunda ince eleyip sık dokuyanların bile ayakkabı seçerken taşıdıkları yüksek beklentilere cevap verecek özelliklere sahip.
İster açık havada sokak basketbolu için isterseniz de salonda oynamak için basketbol ayakkabısı arıyor olun, kategoride bulabileceğiniz basketbol ayakkabıları, ayak ve bilek sakatlıklarını önlemek ve yüksek performans için geliştirilmiş olduklarından sizi tatmin edecek. Ayağınızla tam uyum sağlayarak dengenizi korumanıza yardımcı olacak modellerle maçlarda farkınızı daha rahat ortaya koyacaksınız.
Kategoride sunulan birinci sınıf markaların birinci sınıf malzemeler kullanarak üretmiş olduğu basketbol ayakkabısı modelleri, ayaklara nefes aldıracak şekilde ve optimum kavrama sağlayan destek dolgu noktalarıyla maksimum konforu sağlamak üzere tasarlanmışlardır.
Bu başlık altında hızlı ve sahanın her yanına koşan oyuncuların tercih edebileceği hafif modelleri de, daha sert ve güçlü oyuncular tarafından kullanılan maksimum denge ve destek sağlayan ayakkabıları da bulabilirsiniz. Daha sağlam bir bilek koruması için yüksek boğazlı modelleri ya da daha fazla hareket serbestliği için orta veya düşük boğazlı modellerimizi tercih edebilirsiniz.
Spor giyim-aksesuar endüstrisindeki en son gelişmeler doğrultusunda, son teknoloji kullanılarak tasarlanmış en yeni model seçenekleri ve farklı renk alternatifleriyle sunduğumuz basketbol ayakkabıları arasından aradığınız ayakkabıyı kolayca bulabilir; en iddialı maçlarda bile performansınızı artırabilirsiniz.

Basketbol Ayakkabısı Fiyatları

207 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Nike
  2. Adidas
  3. Lescon
  4. Puma
  5. Under Armour
  6. Jump
  7. Muya
  8. Kinetix
  9. Bewild
  10. Anta
  11. Jordan
  12. Lotto
  13. Vans
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Numara A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/27045326
BAŞA DÖN