"Denizin olduğu her yerde bir dalış tutkusu da vardır. Siz de bu tutkuya sahip olanlardan biriyseniz ve ekipmanlarınızı uygun fiyatlara hazırlamak istiyorsanız hepsiburada.com'un sunduğu seçeneklere göz atmalısınız. Deniz altında yaşayan canlılardan olmadığımız için kuşkusuz ilk ihtiyaç duyacağımız ekipman şnorkel olacaktır.

Şnorkel alırken nelere dikkat etmeli? Öncelikle dalışın derinliğine bağlı olarak şnorkel borusunun uzunluğunu uygun almak gereklidir. Dalışın niteliğine bağlı olarak daha az profesyonel veya daha profesyonel çeşitlerden hangisinin size uygun olduğunu belirlemeniz de önem taşıyor. Yine tercihinize göre tahliye valfli veya dalga korumalı şnorkel modellerini seçebilirsiniz.

Şnorkel ile ekipmanlarımın hepsini tamamlayayım derseniz, hepsiburada.com'un size uygun olarak satışa sunduğu şnorkel setlerini de inceleyebilirsiniz. Bu setlerde dalış gözlüğü, şnorkel ve dalış paletleri bulunuyor. Dilerseniz çocuklarınıza uygun şnorkel setlerini de sepetinize ekleyebilir ve dalışın keyfini ailece çıkarabilirsiniz.

Hepsiburada.com'da dalış ekipmanlarınızı her bütçeye uygun şekilde tamamlayabilir ve denizin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Şnorkel fiyatları ekipmanların profesyonelliği ile tek veya set olarak satılmasına göre değişebiliyor. Denizin ve dalışın keyfini doyarak yaşarken güvenliğinizi de sağlamak için hepsiburada.com'un sizlere sunduğu dalış ekipmanlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Denizi bir de içinde yaşayan canlıların gördüğü şekilde görebilmek için şnorkeller, gözlükler, paletler fora!.."

Şnorkel Fiyatları

44 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arena
  2. Aqua Sphere
  3. Kızılkaya
  4. Ravel
  5. Busso
  6. GadaHome
  7. Speedo
  8. Picasso
  9. Subea
  10. Tryon
  11. 50Bir
  12. Apprise
  13. Avessa
  14. Bermuda
  15. Delta
  16. Easy Breathe
  17. Hattrick
  18. Innovasub
  19. MP Michael Phelps
  20. Omer Sub
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/19158
BAŞA DÖN