Trampolin

Kenarları korunaklı bir çerçeve içerisinde bulunan zıplama alanı olarak bilinen trambolin, spor ekipmanları arasında yer alır. Spor amacının yanı sıra eğlence için de tercih edilen araç, yaylı yapısıyla belli bir yüksekliğe kadar zıplama imkanı sağlar. Bacak kaslarını çalıştırmasının dışında kol kaslarını da harekete geçiren trambolin nedir sorusu, müşterilerin en fazla merakını çeken detaylar arasında bulunur. Özellikle salonlarda spor hocalarının desteğiyle düzenli olarak yapılan egzersizler, yüksek kalori yakımı üzerinde olumlu etkiler yapar. Fazla kilolar için yapılan zıplama egzersizleri sizi daha zinde ve formda tutar. Alet üzerinde en çok yapılan hareket koşma ve yürümedir. Zıplarken dizlerinizi karnınıza doğru çekerek yapılan koşma egzersizlerini trambolin küçük ile her ortamda yapabilirsiniz. Eğlenceli yanının dışında sıkılaşmaya da etkisi olan küçük trambolin, minimal tarzıyla her alana uygundur. Özellikle balkon ve ev kullanımlarında tercih edilen modeller, kardiyo egzersizleri için ideal boyutlardadır. Az yer kaplama detayı ev tipi trambolin kullanımını en dar alanlarda bile mümkün kılar. Farklı ağırlık ve çaplara sahip ürünler, kaydırmaz ayaklarıyla güvenliğinizi koruma altına alır. Büyük trambolin geniş çapı ve fileli tarzıyla çocuk oyun alanlarının yanı sıra bahçe kullanımlarında da tercih edilir. 150 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan modeller, zemine tam oturan ayakları sayesinde konfor sağlar. Siz de hem form tutmak hem de eğlenceli zaman geçirmek için trambolin satın almadan önce farklı seçeneklerini inceleyerek uygun ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Kullanışlı Trambolin Çeşitleri

Hareket sırasında birbirinden farklı kas gruplarını çalıştıran trambolin çeşitleri, seçimlerde size yol gösterir. Ekipmanlar üzerindeki hareketlerin daha faydalı olması için doğru tekniklerle yapılması önerilir. Her kullanım ve yaşa uygun ölçülerde satılan trambolin modelleri, bazı kriterlere göre belirlenir. Çocuklar için yüksek güvenliğe sahip fileli trambolin modelleri en ideal olanlardır. Yan kısımlarını çevreleyen filelerin verdiği güvenlik hissi, müşterilere özgür hareket etme imkanı yaratır. Esnek ve güçlü yaylardan alınan destekle yapılan tüm egzersizler, kalp ritmini artırarak yüksek kalori yakımının oluşmasını hızlandırır. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilerek yapılan hareketler fit ve sağlıklı bir vücuda ulaşmanızı sağlar. Vinil kumaşlardan üretilen şişme trambolin, küçük yaştaki çocukların eğlence zamanlarında kullanıma uygundur. Emniyet valfleri ile desteklenen modeller, canlı renkleri ile dikkat çeken detaylara sahiptir. Güvenli filesi ve yüksek taşıma kapasitesi ile öne çıkan katlanabilir trambolin, kolay kurulumuyla işlevsellik oluşturur. Salonlarda profesyonel kullanım için tasarlanan spor trambolin, yağ yakmak için son derece idealdir. Esnek lastik yapısıyla ses yapmayan tutamaklı trambolin, çocuklara eğlenceli anlar yaşatır. 100 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan modeller yetişkinler tarafından da tercih edilir. Şişme modellerde kullanılan pembe trambolin çeşitleri hem görsel hem de kullanım açısından fark yaratır. Tam bir denge ve performans aleti olan ürünler, kullanım ve ihtiyaçlara göre satın alınır.

Trambolin Seçiminde Öne Çıkanlar

Kişisel kullanımlarda öne çıkan trambolin tavsiye ve önerilere göre tercih edilir. Her bir ürünün sahip olduğu kapasite ve özellikler farklıdır. Vücut tipine uygun ve güvenilir olan modelleri bütçenize uygun aralıkta satın alabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için uygun olan trambolin önerileri, daha çok ev kullanımına hitap eder. Kas esnekliğini artırarak aktif olmanızı sağlayan araçlar, her yaştan kullanıma uygundur. Kas çevresindeki tendonları harekete geçiren trambolin markaları, özelliklere ve fiyatlara göre değişken aralıkta seyreder. Zıplama trambolini, en zirveye ulaşmanızı sağlar. Vücudun tüm kaslarını aynı anda hareketlendiren zıplama aletleri, dilediğiniz her yerde yapılabilir. Her gün düzenli olarak yapılan hareketler kaslarınızı daha fazla çalışmasına katkıda bulunur. Sağlam yay yapısı ve güvenlik fileleri, size spor sırasında konfor alanı oluşturur. Farklı renk ve detaylara sahip mini trambolin, ev içi egzersizlerinizde kullanıma uygundur. Hem tutamaçlı hem de açık olarak tercih edilen modelleri, kullanımınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Eğlence parklarına uyumlu yapısıyla dikkat çeken ipli trambolin, çoklu kullanımlara göre dizayn edilir. Adrenalin tutkunları için vazgeçilmez olan modeller, açık alanlarda güvenli kullanım sağlar. Siz de her ortamda kullanım için üretilen modeller arasından, günlük yaşama uyumlu trambolin ev tipi seçimleri yaparak aktif yaşama ayak uydurabilirsiniz.

Trambolin Özellikleri ve Fiyatları

Her ortamda spor ve egzersiz yapma ayrıcalığı sağlayan trambolin fiyatları, markadan markaya farklılık gösterir. İpli ve zıplamalı hareketler, bacak kaslarının dışında kol kaslarını da etkili olarak çalıştırır. Ürünleri satın alırken ortamın yüksekliği ve genişliği önemli bir ayrıntıdır. Kan dolaşımını hızlandırarak vücudu ritme sokan trambolin fiyatları en ucuz aralıklarla her bütçeye uygunluk gösterir. Bedensel faydalarının yanında zihninizi de boşaltan egzersizler, üst seviyelere kadar taşıma kapasitesi sağlar. Yetişkinlerin kullandığı modellerin dışında küçüklere uygun olan çocuk trambolin fiyatları, tüm bütçelere uygun aralıkta bulunabilir. Oyun parkları ve anaokullarında yaygın olarak kullanılan modelleri, dilerseniz ev boyutlarında tercih edebilirsiniz. Siz de bütçenize ve imkanlarınıza uygun trambolin en ucuz fırsatlarını takip edebilirsiniz. Belli dönemlerde yapılan kampanyalar size dilediğiniz ürünü alma imkanı sağlar. Kalp sağlığına destek olan trambolin ucuz fiyatlarla bütçenizi zorlamaz. Her ortama ve özelliklere sahip ürünleri, Hepsiburada ayrıcalığıyla inceleyerek trambolin ne kadar sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Burada önemli olan seçtiğiniz modelin özellikleri, taşıma kapasitesi ve markasıdır. Her bir ürün farklı detaylarıyla değişen müşteri portföyüne hitap eder. Sağlığınızı korumak adına hayatınıza hareket kazandıran seçimler yaparken, bu sırada giyebileceğiniz fitness ayakkabıları kategorilerine de göz atabilirsiniz.

Trambolin Ne İşe Yarar?

Klasik spor ekipmanlarının sıradanlığından kurtulmanızı sağlayan trambolin faydaları ile tüm vücudu kısa sürede harekete geçirir. Alt ve üst vücut kaslarını hızlı olarak aktif hale getiren trambolin yararları küçük büyük her yaş grubu için farklı detaylara sahiptir. Değişik kullanımlar için özel donanımlarla sunulan trambolin özellikleri ile de size eğlenceli spor zamanları yaratır.

Trambolin Nerelerde Kullanılır?

İşlevselliği ile geniş kullanım imkanı sunan ev trambolini, her an hareket etmek isteyenler için uygundur. Hem küçük hem de büyük boyutlarda satılan ürünler, kişisel programlara dahil edildiğinde kilo verme sürecini destekler. Açık alan ve bahçe trambolin olarak bilinen çeşitler, fileli detaylarıyla güvenliğinizi sağlar. Kaliteli yay malzemeleriyle istediğiniz yüksekliğe kadar zıplama imkanı sağlayan havuz trambolin, oyun alanlarında sıklıkla kullanılır.

Trambolin Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Farklı çap ölçüleri olan modeller, her kullanım için dizayn edilir. 100 cm trambolin, ev ve teraslarda kullanım için uygundur. Daha üst seviyede müşterilere özel olarak üretilen trambolin 120 cm ebatlarıyla 100 kilo üzeri kullanım için idealdir. Daha fazla zıplama alanı için 140 cm trambolin modellerini tercih edebilirsiniz. 140 kilo ve üzeri taşıyabilecek kapasitedeki trambolin 200 cm, file detayı ile hareket etme isteğini artırır.

Trambolin Her Yaş İçin Güvenilir midir?

Dört veya altı ayak detayına sahip olan çeşitler, denge sağlamada istediğiniz performansı yaratır. Yetişkin trambolin çeşitleri kas ve eklemlerin çalışmasına katkı sağlar. Kenar kısımları tutamaç ve filelerle desteklenen korumalı trambolin, kalitesiyle dikkat çeker. Sağlam yaylara sahip çocuk trambolin, dilediğiniz zaman zıplama hareketleri yapmalarına destek olur. Şişme özellikli bebek trambolin 3 yaşına kadar çocuklar için uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Trambolin Fiyatları

189 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 189 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?