Kol kası yapmak ve kapalı alanlarda vücudu çalıştırmaya devam etmek için ideal ekipmanlar arasında yer alan dambıllar aracılığıyla bedeninizi geliştirebilirsiniz. Hem sol hem de sağ kolu aynı anda çalıştırabilmek için dambıl setlerinden yardım alabilirsiniz. Güvenli bir kullanım için plastik ve ya da demir gibi kullanışlı ürünlerle üretilen dambıl setleri spor salonları, fitness merkezleri gibi alanlarda da kullanılabilir. Vücudunuz için uygun bir program oluşturmak adına spor hocanızdan ya da bir uzmandan destek alarak verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Farklı kilogram ağırlıklarına göre sınıflandırılmış alternatif setler arasından çalışmak istediğiniz ağırlıklara uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkeklerin yararlanabileceği bu ürünler dambıl seti fiyatları bakımından da ekonomik seçenekleri size sunar. Ergonomik olarak tasarlanan ağırlıklar sayesinde sakatlık ve kaza gibi problemler yaşamadan kaslarınızı geliştirebilirsiniz. Kolay kavrama için ergonomik tutamak kısmını kullanarak dambılınızı rahatça aşağı ve yukarı doğru hareket ettirebilirsiniz. Kaymayı önlemeye yardımcı yüzey sayesinde parmaklarınız avuç içiniz ağırlığı kolayca tutar.

Hayalinizdeki Görünüme Dambıllarla Ulaşın

Kısıtlı alanları verimli bir şekilde değerlendirebilmek için ideal olan dambıl setleri sayesinde aynı zamanda kötü hava koşullarında spor yapmaya ev ortamında devam edebilme şansı yakalarsınız. Ağırlığın eşit oranda dağılmasını sağlayan dengeli tasarımlarıyla da öne çıkan dambıl setleri sayesinde kolunuzu ve bileğinizi incitmeden kaslarınızı çalıştırmaya devam edebilirsiniz. İkiden fazla dambılı içeren setler arkadaşlarınızla beraber spor yaparken size yardımcı olur. Çok sayıda dambılı içeren setler sayesinde spor salonunuz için kullanışlı ekipmanlar da satın alabilirsiniz Gövdelerinde ağırlık bilgisine yer veren ürünler aracılığıyla hangi dambılı hangi ağırlığa sahip olduğu ürünü elinize almadan görebilirsiniz. Kol ve omuz kaslarını etkili bir şekilde çalıştırarak geliştirebileceğiniz dambıllar deformasyona karşı dayanıklı gövdeleri sayesinde gövde yapılarını korur ve spor hayatınızda size verimli bir kullanım yaşatır.

Bar Çubuklarıyla Ağırlık Ayarı Yapın

Uzun ve kısa bar çubuklarını içeren setler sayesinde farklı ağırlık düzeylerine sahip dambılları kısa sürede kullanım hazır hale getirebilirsiniz. Kendi halterinizi oluşturarak dilediğiniz ağırlık seviyesinde antrenman yapabilirsiniz. Dayanıklı metal bar çubukları dambılların ağırlığını kolayca kaldırır. Çelik sıkıştırma yayı bulunan setlerle ağırlıkları sıkıştırıp dengeleyerek güvenli bir şekilde idmanınızı gerçekleştirebilirsiniz. Farklı ağırlıklara sahip plakaları içeren setler aracılığıyla o günkü antrenman programınız doğrultusunda bar çubuklarını uygun ağırlık seviyesinde kısa sürede ayarlayıp çalışmaya başlayabilirsiniz. Paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilen dambıl setleri uzun süreli ve konforlu bir kullanım yaşamak isteyen sporseverler için geliştirilmiştir. Dolgulu plakaların patlamaya ve deforme olmaya karşı dayanıklı kaplamaları spor sırasında kullanıcılar güven verir. Dambıl stantlarını kullanarak ağırlık kaldırırken sırtınızı emniyet altına alabilirsiniz.

Ağırlık Setleriyle Vücudunuzu Biçimlendirin

Düzenli olarak antrenman programınızı uygulayıp vücudunuzu geliştirebilmek için dambıl setlerinden yardım alabilirsiniz. Farklı renklerde üretilen dambıllarla açık ya da koyu renklere sahip ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıkıştırma vidasına sahip dambıllar dilediğiniz ağırlığı elde edip ürünü güvenli bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Dairesel olarak şekillendirilmiş plakalar rahat bir kullanım yaşamanıza yardım eder. Dambılların düz zeminlerde yuvarlanmasını önlemek için yuvarlak hatlar düz alanlarla beraber kullanılmıştır. Demir döküm malzemeyle üretilen dambıllar küçük boyutlarına rağmen yüksek ağırlık düzeyine sahip çeşitlerle dilediğiniz ağırlıkta konforlu bir şekilde çalışabilmenize katkı sağlar. Özel döküme sahip tutma bölümleri ellerinizin kızarmasını, su toplamasını ve tahriş olmasına önlemeye yardım ederek spor yaparken güvenliğinizi artırır. Neopren ve PVC gibi malzemelerden üretilen dayanıklı dambıllar da tercih edebileceğiniz alternatif ürün modelleri arasında bulunur.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dambıl Seti Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 598 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/60004761/387327/387329