Yüzücü gözlükleri yüzme aktivitesi sırasında net bir su altı görüşü sağlar. Yüzmeyi daha keyifli bir hale getiren aksesuarlar arasında bulunan yüzücü gözlükleri aynı zamanda göz sağlığını koruduğu için de sıklıkla tercih edilir. Havuzlardaki klor ve bazı kimyasal maddelerin göze temas etmesini engelleyen yüzücü gözlükleri, tuz oranının yüksek olduğu denizlerde de gözlerinizi koruyabilmenize imkan tanır. Yüzme aktiviteniz sırasında yüzücü gözlüğü kullanarak güneşin zararlı ışınlarına karşı da önleminizi alabilirsiniz.

Yüzerken Gözlerinizi Koruyun

Su altındayken etrafınızı net bir şekilde görebilmek ve yüzme aktivitesinden maksimum düzeyde keyif alabilmek için yüzücü gözlüklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüzücü gözlükleri hem amatör hem de profesyonel yüzücüler için özel olarak tasarlanır. Siz de ihtiyacınıza uygun bir yüzücü gözlüğü tercih ederek daha konforlu bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüzücü gözlükleri göz çevrenizi sardığı için su altındayken gözlerinizin suya temas etmesini engeller. Baş kısmınızdan lastik ile kolaylıkla geçirebileceğiniz yüzücü gözlükleri sayesinde yüzerken rahat bir şekilde etrafınızı görebilirsiniz.

Yüzücü gözlüğü modelleri arasında yüzünüze uyum sağlayabilen yüzücü gözlüklerini bulabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve teknik özelliklerde üretilen yüzücü gözlüklerini seçerken mutlaka yüzünüze uyumlu bir ürün tercih etmelisiniz. Baş, burun ve yanak kısmınıza tam oturan yüzücü gözlüklerini kendi yüzünüze göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Burunlu yüzücü gözlükleri yüzerken burnunuzu korur ve su kaçmasını engeller. Esnek bir yapıya sahip olan burunlu yüzücü gözlükleri, vakumlu lastikleri ile geniş bir alanda yüzünüzü kavrar. Yüzücüler tarafından sıklıkla kullanılan burunlu yüzücü gözlükleri, dalışlarda ve derin alanlarda yüzerken büyük avantaj sağlar. Dayanıklı malzemeler ile tasarlanan burunlu yüzücü gözlükleri ile siz de dalışlarınıza keyif katabilirsiniz.

Konforlu ve Keyifli Bir Yüzme Deneyimi Yaşayın

Yüzücü gözlükleri hem yetişkinler hem de çocuklar için özenle tasarlanır. Cilde temas eden ürünler arasında bulunan yüzücü gözlükleri, herhangi bir alerjiye neden olmayan doğal malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sebeple yüzücü gözlükleri hassas cilde sahip kişiler tarafından da tercih edilen ürünlerdir.

Yüzücü gözlüklerinde kullanılan lensler, darbelere karşı dayanıklı ve zararlı güneş ışınlarına karşı gözleri koruyan bir yapıya sahiptir. Çocuklarınızın hassas gözlerini su altında da korumak için güvenle kullanabileceğiniz yüzücü gözlükleri sayesinde siz de çocuklarınız ile birlikte keyifli bir yüzme aktivitesi yaşayabilirsiniz. Mavi ve mor renklerdeki yüzücü gözlüğü lensleri su altındaki parlamaları önlediği için daha net bir görüş imkanı sağlar. Bol güneşli günlerde yüzme aktivitesi yapmayı düşünüyorsanız bu özelliğe sahip güneş gözlüklerine öncelik tanıyabilirsiniz.

Su geçirmeyen yüzücü gözlüğü modelleri sayesinde derin alanlarda kolaylıkla görüşünüzü koruyabilirsiniz. Su geçirmeyen yüzücü gözlüğü modelleri arasında birçok farklı renk seçeneğini de bulabilirsiniz. Yüzünüze ve ihtiyacınıza uygun yüzücü gözlüğü modellerine göz atarak siz de yüzme aktivitenizin kalitesini artırabilirsiniz.

Yüzücü Gözlüğü Satın Alırken Bu Detayları Unutmayın

Yüzücü gözlüklerini satın almadan önce kullanacağınız alana uygun gözlükleri seçmeye özen göstermelisiniz. Derin dalışlarda kullanmak için profesyonel yüzücüler için özel olarak üretilen yüzücü gözlükleri arasından seçiminizi yapmalısınız. Havuz ve denizlerde tatil için kullanacağınız bir yüzücü gözlüğüne ihtiyacınız varsa amatör yüzücüler için üretilen yüzücü gözlüklerine göz atabilirsiniz.

Yüzücü gözlüğünün lens özelliklerine mutlaka dikkat etmelisiniz. Güneşli günlerde UV filtresi olmayan yüzücü gözlükleri su altındayken görüşünüzün bozulmasına neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz yüzücü gözlüklerinin tasarımında UV filtresi bulunduğundan emin olmalısınız.

Çocuklarınız için yüzücü gözlüğü almadan önce hafif malzemelerden üretilen ve esnek lastiklere sahip ürünleri tercih etmelisiniz. Bu ürünler çocuğunuzun yüzünü sıkmayacağı ve rahat bir yüzme deneyimi sağlayacağı için, su altında çocuğunuzun hassas gözlerini kolaylıkla koruyabilmenize imkan verir.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yüzücü Gözlükleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1118 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/19043