Mont-Kaban

Kış günlerinde soğuktan koruyan, çeşitli özellikleri ile konfor sağlayan ve her şeyden öte bir moda göstergesi olan mont-kaban modelleri, doğru kombin ve doğru seçimler ile birlikte eşsiz bir stil oluşturabilir. Kadınlar için de erkekler için de ayrı modalara sahip olan mont ve kabanların zengin model seçenekleri, alternatif yaratması bakımından da sınırsız bir kombin olanağı tanır. Vücudunu tanıyan ve ihtiyaçlarını belirleyen herkes, tamamlayıcı özelliği ile mont / kaban modelleri arasından kusursuz bir seçim yapabilir. Bunu yapabilmek içinse mont ve kaban modellerinin farklılıklarını bilmeniz, öte yandan da kendi vücudunuzu tanımanız gerekir.

Erkek Mont-Kaban Modelleri

Erkekler için dizayn edilmiş mont ve kaban modellerine bakıldığında farklı türlerin sunulduğu görülür. Şişme montlar, yağmurluk tipindeki ürünler, blazer ceketler, kapüşonlu kabanlar, outdoor montlar ve çeşitli yelekler, bu kategori altında değerlendirilebilir. Şişme montlar genellikle en soğuk günlerde tercih edilir. Koyu rengin ağırlıkta olduğu bu mont türü yine koyu renkli pantolonlar ve kahverengi / siyah botlar ile birlikte uyum yakalayabilir. Yağmurluk tipindeki ürünler tam anlamıyla bir joker işlevi görürken blazer ceketler daha resmi ortamlarda ya da nispeten bahar aylarında denenebilir. Kapüşonlu kabanlar ise hem rahatlığı hem de görünümü ile dikkat çeker. Her ortama bütünlük katacak olan bu kaban modelleri de renk skalası ile fikir verebilir. Outdoor montların ve yeleklerin daha çok sportif aktivitelerde ya da şehir dışı gezintilerinde tercih edileceği düşünülse de estetik görünümleri, outdoor tarzını şehir merkezine de taşıyacaktır. Outdoor montların yapısı ve kumaşı birçok açıdan avantajlıdır. Su geçirmeyen bu montlar, özel olarak geliştirilen esnek yapısı sayesinde de hareket kabiliyetini maksimum seviyelere çıkaracaktır. 

Kadın Mont-Kaban Modelleri

Kadınlar için sunulan mont ve kaban modellerinin daha da geniş bir koleksiyona sahip olduğu ifade edilebilir. Trençkot, parka, düğmeli kaban, yağmurluk, outdoor mont, panço, yünlü ya da kürklü ürünler, redingot gibi sayısız model biçiminden bahsetmek mümkündür. Tüm bu mont-kaban modelleri farklı amaç ve istekler doğrultusunda kullanılır. Örneğin trençkot modelleri bahar aylarında yapılacak kombinlerin olmazsa olmazıdır. Genellikle yeşil ya da kahve tonlarında olan trençkotlar, bu dönemde şık bir görünüm kazandırır. Parkalar da tıpkı trençkotlar gibi yeşil ve tonlarına sahiptir. Uzun boylu kadınlara tavsiye edilen parkalar, kıyafetlerinize ciddiyet bile katabilir. Outdoor montlar da yine erkek modellerinde olduğu gibi şehir merkezinde farklı bir tarz sunarken bu mont modellerinde rahatlık ön plandadır. Özel gün ve gecelerde kürk ya da redingot tercih edilebilir, böylece göz kamaştıran estetik bir görünüme sahip olunabilir. Mont ve kaban modasının her geçen yıl değişikliğe uğradığı aşikardır ancak kayık yaka montların, v yaka kabanların ya da kemerli modellerin her daim bir adım önde olduğu bilinir.

Çocuk Mont-Kaban Modelleri

Çocuklar için yapılmış olan mont ve kaban modellerinin rengarenk, cıvıl cıvıl olduğu belirtilebilir. Kız çocukları için pembe, erkek çocukları için ise siyah, mavi gibi renkler ilk alternatiflerdir. Öte yandan küçük yaştaki çocukların çizgi film kahramanlarını taşıyan montlara yöneldiği göz önünde bulundurulursa ortaya eğlenceli tasarımlar çıkabilir. Yapı ve model olarak ise genellikle şişme montlar bulunur. Bu şişme montlar hem ısı geçirgenliği hem de kalınlığı ile en soğuk havalara bile karşı koyacaktır. Ayrıca spor ile ilgilenen çocuklar için outdoor mont ve kaban seçenekleri de değerlendirmeye alınabilir. Kalitesini kanıtlamış uluslararası tüm markalar, kız ve erkek çocukları için de özel ürünler üretmektedir. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mont-Kaban Modelleri

2223 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 2223 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?