Son yılların en çok kullanılan spor aletlerinden biri olan kettlebell, en cazip fiyatlar ve en kaliteli ürünler eşliğinde ayağınıza geliyor. Yapacağınız hareketlere ve kullanım amacınıza göre, dilerseniz tek tek, dilerseniz de bir set oluşturarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Dambıllar ve ağırlık plakaları üst kategorisinin hemen altında yer alan Kettlebell kategorisinde, 2 kilogramlık ağırlık ürünlerinden, 28 kilogramlık kettlebell ürünlerine kadar aradığınız özellikteki ağırlık aletini bulabilirsiniz.

Kettlebell kategorisi altında yer alan kaliteli plastik ürünlerin yanı sıra, dökme demirden yapılmış oldukça sağlam ağırlıklar da rahatlıkla bulunabiliyor. Bu kategorideki ürünlerin en avantajlı yanları ise normal piyasa fiyatlarından çok daha uygun rakamlara bu ürünlere sahip olunabilmesi.

Zaman zaman özel kampanyalarla daha uygun fiyatlarla sunulan kettlebell ürünleri, hepsiburada.com garantisi altında, en kaliteli markalar eşliğinde sayfalardaki yerlerini alıyor. Özellikle evde, salonda ya da dışarıda ağırlık çalışmak isteyen sporcuların tercihi olan bu ürünler, her ortamda kullanılabilir oldukları için de tercih ediliyorlar.

Kettlebell başlığı altında en çok satılan ağırlıkların bilgilerinin de yer alması detaylı bilgi edinmenize yardımcı oluyor. Böylece ihtiyacınıza ve seviyenize göre en uygun ürünü seçebiliyor ve alışverişini yapabiliyorsunuz. Hızlı ve kusursuz bir alışveriş için bilgileri inceleyebilir, alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışveriş sonrasında kargonuz kısa sürede size ulaştırılacaktır.

Kettlebell Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar
  1. Voit
  2. Valeo
  3. Usr
  4. Avessa
  5. Busso
  6. Delta
  7. Tryon
  8. York
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/60004761/387327/60004344
BAŞA DÖN