Bisiklet Aydınlatma İkaz

Bisiklet Aydınlatma İkazları

Bisiklet hem bir noktadan bir noktaya gitmek için kullanılan hem de doğa aktivitesi olarak kullanılan bir üründür. Özellikle yaz aylarında gün batımında bisikletle gezmek en güzel yaz aktiviteleri arasında yer alır. Havanın kararmasıyla yolunuzu aydınlatacak ürünlere ihtiyaç duyacaksınızdır. Bu ihtiyacınızı karşılayacak en kullanışlı ürün bisiklet ışıkları olacaktır. Bisiklet ışıklarının yardımıyla ilerlediğiniz yönde yeri daha iyi görebileceğiniz gibi aynı zamanda da karşıdan gelen araç veya yayaların sizin geldiğinizi görmesini sağlayacaksınız. Bisiklet ışıkları hayati riskleri oluşturacak durumları ortadan kaldıracak çeşitli kazaların yaşanmasının önüne geçecektir. Bu ürün ile gece bisiklet sürüşleriniz artık daha güvenli olmuş olacaktır. 

Bisiklet Aydınlatma İkazlarının Özellikleri

Bisiklet aydınlatma ikazlarının gerek yapısı gerek işlevi bakımından çeşitli özellikleri bulunur. Bu ürün bir aydınlatmadan daha fazla özelliğe sahiptir. Bazı aydınlatmalarda ışık miktarı kısıtlı iken bu ürün maksimum aydınlatma sağlar. Aynı zamanda görsel olarak çok şık duran bir üründür. Ağır ve kaba bir görüntü yerine hafif ve kibar bir görüntüye sahiptir. Ürünün çok rağbet görmesinin altında yatan gerçeklerden bir tanesi şık bir duruşa sahip olmasıdır. 

1.Teknik Özellikleri

Teknik bakımdan teknolojik bir ürün olan bu ürün LED ışıklardan oluşur. İki parça şeklinde kullanıcılara ulaşır. Bunlardan biri ön aydınlatma diğeri de arka aydınlatmadır. Bu ışıklar hem ön tarafta karanlıkta karşınıza çıkacak olan şeyleri fark etmenizi sağlar hem de arkadan gelen araç ve yayaların sizi fark etmesini sağlar. Uzunluk 10,5 cm arka, genişlik olarak da 7,5 cm özelliğe sahiptir. Hafiftir ve bisiklet üzerinde ekstra bir ağırlık yapmaz. Bisiklet sürerken size zorluk çıkarmaz. Bisikleti ister hızlı ister yavaş tempoda sürün ürün hiç bir zaman sizi zorlamaz. LED ışıklar teknik olarak ürünün içerisine özenli bir şekilde dizayn edilmiş ve kurulmuştur. 

  1. Aydınlatma Özellikleri 

Bisiklet için aydınlatmaların önemi bir tık daha fazladır. Bu ürün maksimum bir aydınlatma sağlayarak sizin sürüş keyfinizin yarıda kalmasını önler. Ön ve arka kısma takılan bu aydınlatma ikazlarının içerisinde bulunan LED ışıklarının sayısında farklılık vardır. Ön tarafa takılan bisiklet aydınlatması 5 Ledli fenerden oluşur. 3 yanma şekli bulunur. Bunlar sabit, hızlı flaşör ve yavaş flaşördür. Yanma şeklini çok basit bir şekilde ayarlayabilir, istediğiniz modda kullanabilirsiniz. Arka aydınlatması içerisinde 3 Ledli fener yer alır. Bu ledlerin rengi kırmızıdan oluşur. Özellikle kırmızı renk seçilmiştir. Kırmızı renk arkadan gelen araçların kolaylıkla sizi fark etmesi içindir. Arka aydınlatmanın 7 farklı yanma şekli bulunur. Bunlar hızlı flaşör, sabit, yavaş flaşör, soldan sağa (kara şimşek stili), sağdan sola, soldan sağa hızlı, sağdan sola hızlıdır. Ön aydınlatmasının modları gibi arka aydınlatmanın modları da kişiye bağlıdır. İstediğinizi seçip kolaylıkla değiştirebileceğiniz özelliktedir. 

3.Kurulum Özellikleri 

Bu ürünün birçok kişi tarafından seçilme nedenlerinden bir tanesi de kurulumun oldukça basit olmasıdır. Ürün elinize ulaştıktan sonra pilleri takılır ve kendi aparatları sayesinde bisikletin üzerine kolayca monte edilir. Ürünün kurulumu kadar çıkarılma işlemi de bir o kadar kolaydır. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde ürünü çok kolay bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Ürün, kullanım sırasında ekstra teknik bilgi veya araç gereç ihtiyacı duyurmaz. Hiç bir bilgiye sahip olmadan da kolaylıkla ürünün kurulumunu yapabilirsiniz. 

Bisiklet Aydınlatma İkazlarının Avantajları 

Bisikletlerde aydınlatma ikazları hayati bir önem taşıdığı çoğu kez ispatlanmıştır. Birçok uzman, bisikletlerde yaralanmaları ve kazaları ortadan kaldırmak için aydınlatma ikazlarının kullanılmasını önerir. Keyifli bir sürüş keyfinin olumsuz bir durumla sonuçlanmaması için mutlaka aydınlatma ikazlarından yardım alınmalıdır. Alacağınız bu bisiklet aydınlatma seti ile sürüş keyfinizi sadece gündüz değil aynı zamanda gece de gerçekleştirebileceksiniz. Bisiklet aydınlatma setleri bisiklet yarışları gibi etkinliklerde de sıkça kullanılan bir üründür. Arkadaşlarınızla beraber gerçekleştirilecek bisiklet turlarında bu ürün sayesinde hem kendi güvenliğinizi sağlamış hem de arkadaşlarınızın güvenliğini sağlamış olacaksınız. Yolunuza ışık tutacak bu ürün, bisiklet aksesuarları arasında da yer almaktadır. Şık duruşu nedeniyle aydınlatmanın yanı sıra aksesuar görevi de üstlenir. 

Bisiklet Aydınlatma İkazlarının Fiyatları 

Bisiklet aydınlatma setlerinin birçok firmada farklı fiyatlarla satışı yapılır. Bu ürün özelliklerine göre ve firmasına göre fiyat bakımından değişkendir. Aradığınız, hem bütçeye uygun hem de kullanışa uygun bir aydınlatma ikazı ise bu ürünü tercih edebilirsiniz. Hem fiyat bakımından hem de kullanım bakımından size çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Genellikle aydınlatma ikazları ön ve arka olmak üzere iki ayrı parça olarak satışı gerçekleştirilir. Bu üründe ise ön ve arka aydınlatma ikazları birlikle gönderilir. Bu da ayrı ayrı fiyat ödemek yerine tek bir fiyat ödeyerek ürünün her ikisine sahip olmanızı sağlar. Bu, maddi açıdan sizin kar elde etmenizi sağladığı gibi ön ve arka aydınlatma ikazlarının arasında uyum ve bütünlük oluşmasını da sağlayacaktır. 

Bisiklet Aydınlatma İkazları Ne ile Çalışır? 

Bisiklet aydınlatma ikazlarının birçok çalışma yöntemi vardır. Bazıları güneş enerjisiyle bazıları da elektrikle çalışmaktadır. Fakat bu çalışma yöntemleri sizin yolda kalmanıza sebep olabilir. Bisikletle yaptığınız yolculukta elektrikli olan aydınlatma ikazlarının şarjı bitmesi ile yolda kalabilir ve etrafta cihazı şarj edebilecek bir yer bulamayabilirsiniz. Güneş ışığı ile çalışan aydınlatma ikazları ise gece güneş ışığının kaybolmasıyla etkisini kaybedecektir. Bu yüzden yolda kalmamak adına pilli olan aydınlatma ikazlarını kullanmak daha doğru olacaktır. Uzun süreli bir bisiklet sürüşü yapacaksanız yanınıza yedek piller alarak yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu ürün de pille aydınlatma sağlamaktadır. Ön tarafa 4 adet ince pil takılırken arka aydınlatma ikazına 2 adet ince pil takılır. 

Bisiklet Aydınlatma İkazlarının Işıkları Ayarlanabilir mi? 

Bisiklet aydınlatma ikazları için en merak edilen soruların başında, ışıkların ayarlanıp ayarlanmaması gelmektedir. Alacağınız bu ürün, aydınlatma ışıklarını kendiniz ayarlayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Yani istediğiniz zaman ister ön tarafı ister arka tarafı istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Ön tarafta uzun, sabit, yanıp sönen yanma modları bulunur. Bu modları bulunduğunuz ortama göre seçebilirsiniz. Yanıp-sönme modu genellikle sinyal vermek için kullanılır. Bu durum aynı şekilde arka aydınlatma ikazı için de geçerlidir. Bisiklet aydınlatma ikazının ışıklarının ayarlanabiliyor olması size sürüş deneyiminiz sırasında çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Bu ürün ile bisiklet sürmenin keyfini en üst noktalara kadar yaşayabilirsiniz. 

Bisiklet Aydınlatma İkazlarının Kullanımı Kolay mıdır? 

Bisiklet sürerken bisikletin üzerinde olan araç ve gereçlerin, mümkün olduğunca kullanımının basit olması gerekir. Aksi taktirde zorlayacak olan ürünler, bisiklet sürerken sizi zorlayacak ve dikkatinizin dağılmasını sağlayacaktır. Bu da olumsuz durumlara ne yazık ki davetiye çıkarabilir. Bu ürün pratik kullanımı sayesinde sadece bir kaç müdahale ile kolaylıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Ürünü kullanmak için ekstra bir güce veya bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. Aydınlatma cihazlarının ışık geçişleri de aynı şekilde bir o kadar basittir. Bisiklet üzerinde sürüş yaparken çok kolay bir şekilde ışık modlarını ayarlayabilirsiniz. Bazı yerlerde ışığın az yansımasını, bazı yerlerde ışığın çok yanmasını, bazı yerlerde ise ışığın yanıp sönmesini isteyebilirsiniz. İşte bunları tek bir hareketle yapmak bu ürün sayesinde mümkün olacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bisiklet Aydınlatma İkazı

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 53 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?