Bisiklet parçaları ve aksesuarları antrenman ve yolculuklarınızın daha güvenli ve keyifli geçmesini sağlayan ekipmanlardır. Bisikletinizi ve eşyalarınızı taşımak, sürüşü güvenliğini almak ve performansını kaydetmek için kullanabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Güvenli Bir Sürüş İçin Bisiklet Güvenlik Ekipmanları

Bisiklet severlerin dikkat etmesi gereken konuların başında bisikletin ve kendilerinin güvenliği gelir. Bisikletinizin güvende olması için ihtiyacınıza yönelik bir bisiklet kilidi kullanabilirsiniz. Bisikletinizi park ettiğiniz esnada çalınmasını önlemek için kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip bisiklet kilitleri vardır. Kilit seçiminde, bisikletinizi park edeceğiniz yeri ve ihtiyaç duyduğunuz güvenlik seviyesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bisikleti park edeceğiniz yere göre ürünün uzunluğuna karar verebilirsiniz. Çelik, kilitlerde sık tercih edilen ve dayanıklılığı ile bilinen bir malzeme olmakla beraber PVC ve zincirden üretilen modeller de bulunur. Kilit kısmında ise çeşitli anahtarlarla açılabilecek ürünlerin yanı sıra özel şifrelerle güçlendirilen seçenekler yer alır.

Sürüş esnasında güvenliğinizi sağlamak için kask ve korumalık kullanmanız gerekir. Korumalıklar yaşayabileceğiniz bir kaza ya da alacağınız darbe esnasında büyük sakatlıkların önlenmesini sağlar, hayatınızı kurtarabilir. Korumalıkları kask, dizlik ve dirseklik setleri halinde alabileceğiniz gibi ayrı ayrı da alabilirsiniz. Alacağınız ürünün, fiziksel özelliklerinize uygun olmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca bisiklet korumalıklarının başlangıç ve ileri seviye modelleri bulunur. Sürüş yapacağınız alanın güvenlik seviyesini ve bütçenizi göz önünde bulundurarak dayanıklılığı mümkün oldukça fazla olan ürünleri incelemenizde fayda vardır.

Karanlıkta Sürüş Keyfi İçin Aydınlatma Aksesuarları

Bisiklet aydınlatmaları ve ikaz ışıkları, her bisiklette yer alması gereken temel parçalar arasında yer alır. Bisikletin ön ve arkasına monte edilen ikaz ışıkları, karanlıkta fark edilmenizi sağlayarak kazaların yaşanmasını önler. Gidona takılan ve yolunuzu aydınlatan fenerlerin farklı özellikler sunan çeşitli modeller vardır. Ayrıca tercihen kullanabileceğiniz ve bisikletinize estetik bir görünüm katan çakar lambaları, teker ledlerini ve ışıklı kornaları inceleyebilirsiniz.

Konforlu Sürüşler İçin Yolculuk Ekipmanları

Yolculuklarınız daha keyifli ve konforlu geçmesi için kullanabileceğiniz çeşitli bisiklet yolculuk ekipmanları bulunur. Sürüş esnasında yaşayabileceğiniz bir arızaya karşın, yanınızda bir tamir kiti bulundurabilirsiniz. Pompa, alyan, lastik yaması gibi parçalardan oluşan set, yolda kalmanızın önüne geçebilir.

Eşyalarınızı rahatlıkla yanınızda taşıyabilmek için bisiklete özel tasarlanan bisiklet çantalarını kullanabilirsiniz. Bisikletinizin gidonu, kadrosu ya da selesine takarak kullanabileceğiniz bisiklet çantalarına yolculuk esnasında kullanacağınız eşyalarınızı sığdırarak tur keyfinizi artırabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz için üretilen ve sürüş esnasında rotanızı takip etmenizi kolaylaştıran bir telefon tutucu kullanmanız da avantaj sağlar.

Antrenman esnasında kaybettiğiniz sıvıları yerine koymanız ve performans kaybı yaşamamanız için yanınızda suluk bulundurmanız son derece önemlidir. Antrenman ya da yolculuk sürenize uygun hacimde bir suluk kullanabilirsiniz. Sıcak havalar için ısı yalıtımı sağlayarak içeceklerinizi soğuk tutan termosları tercih edebilirsiniz.

Bisikleti Her Zaman Yanında İsteyenler İçin Taşıyıcılar

Bisikletlerini gittikleri her yerde yanlarında isteyen bisiklet severler için tasarlanan taşıyıcılar sayesinde tatilde, piknikte ya da seyahatlerinizde bisikletinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Aracınıza monte ederek kullanabileceğiniz bisiklet taşıyıcılar dayanıklı ancak aracınıza zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilir. İsteğinize bağlı olarak bir ya da daha fazla bisiklet taşıyabileceğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız taşıyıcıya karar verirken araca kolay monte edilmesine, bisiklet ve araca zarar vermeyecek malzemelerden yapılmasına ve fazla yer kaplamamasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca katlanır bisikletler için her an yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bisiklet taşıma çantalarını da inceleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın küçük yaşta bisikletle tanışmaları ve spor alışkanlığı kazanmaları için tasarlanan çocuk taşıma aparatları da ebeveynlerin sıklıkla kullandığı aksesuarlar arasında yer alır. Yüksek koruma sağlayan ürünler, darbeler esnasında çocukların sarsıntıdan mümkün oldukça az etkilenecekleri şekilde üretilir.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bisiklet Parçaları ve Aksesuarları

2.111 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Topeak
  2. XLC
  3. Plus
  4. Jing Yi
  5. HSGL
  6. Zefal
  7. Giyo
  8. Shimano
  9. KNT
  10. Elite
  11. Procycle
  12. Nike
  13. Buyfun
  14. Zozo
  15. B'TWIN
  16. Polisport
  17. Zhongli
  18. Konnix
  19. Sigma
  20. Lampa
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Cinsiyet
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/27064236
Başa dön