Bisiklet Pompası

Outdoor bisiklet pompası ve parçaları aracılığıyla iki tekerli ürününüzün ihtiyaçlarına uygun şekilde bakım yapabilirsiniz. İdeal hava basıncı oranını lastiklerde oluşturmak güvenli bir yolculuk için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Lastiklerinizi bisikletinizi kullanmadan önce düzenli olarak kontrol etmeye dikkat etmeniz gerekir. Fazladan güç harcamamanız için de bisikletinizin lastiklerinin basınç seviyesinin uygun ölçülerde olması gerekir. Tekerlerin siboplarına uygun ince uçlara sahip pompalar kısa sürede hava basabilmeniz için idealdir. Bisiklet aksesuarları arasındaki parçalardan olan iğne uçlarını alternatif uzunluklara sahip modeller sayesinde farklı özelliklere sahip lastiklerde başarıyla kullanabilirsiniz. Outdoor bisiklet pompası ve parçaları arasındaki basınç göstergeli modeller hava basıncının hangi düzeyde olduğunu kolayca gözlemleyebilmenizi sağlar. Uzun hortumlarıyla hareket alanını genişleterek rahatça hava basabilmeye yardımcı olan pompalar pratik bir şekilde katlanır. Bisikletinizde yer alan çantalarda ya da evinizdeki dolaplarda pompanızı saklayabilirsiniz.

Güvenli ve Konforlu Bir Sürüş Deneyimi İçin

Açılıp kapanabilir sibop başlıklarına sahip pompalarla hava akışını kesip devam ettirmek kolaylaşır. Ayaklı tasarıma sahip modeller bisikletinizin tekerlerini tek başınıza şişirirken size kolaylık yaratır. Ergonomik tasarımları ve küçük boyutlarıyla beğeni toplayan modern bisiklet pompaları son derece hafif oldukları için taşıma işlemlerinde avantaj yaratır. Bisiklet lastiklerinin yanı sıra araba, top, deniz oyuncakları gibi basınçlı havaya ihtiyaç duyan diğer ürünlerde de uygun ağızlıklarla kullanabileceğiniz pompalar çok yönlü bir kullanım yaşamak isteyen kullanıcılar için idealdir. Birden fazla şişme ucu ile çok yönlülüğü pratiklikle birleştiren pompalar farklı siboplara kolayca uyum gösterir. Metal gövdeye sahip bisiklet pompaları hem paslanmaya hem de darbelere karşı dayanıklı modellerle iki teker tutkunları için büyük bir konfor yaratmayı başarır. Ayaklı pompalar ayak gücünden yararlanarak kısa sürede şişirme işlemini tamamlamak için uygundur.

Kullanışlı Piston Sistemi

Kol ve ayak gücüyle çalıştırılabilen Outdoor bisiklet pompası modelleri pistonlu tasarım sayesinde basınçlı havayı kolayca aktarabilmenizi sağlar. Mandallı pompalar açık ve kapalı konumda ayarlanarak farklı işlevlerden yararlanmak için kullanılabilir. Hava basmak ya da içerideki havayı tahliye etmek için mandallardan yararlanabilirsiniz. Cebe dahi sığabilen minik pompalar tamirciye ulaşamayacağınız ıssız bölgelerde sürüş yaparken, iki tekerlekli ürününüzün lastiklerini kullanıma uygun hava basıncı düzeyine getirebilmeniz için size yardım eder. Askı aparatı bulunan pompalar uygun noktalara asılarak da konumlandırılabilir. Dayanıklı yapılarıyla kırılma sorunu yaşatmayan şişirme iğneleri toplara uygun modeller de içerir. Bu sayede sibopları içe gömülü olan toplara hava basabilmek kolay bir hal alır. Pompa başlığına kolayca takılabilen iğneler verimli bir şekilde uygun hava basıncını yaratabilmeyi sağlar.

Tamir ve Bakım İhtiyaçları İçin Uygun Ürünler

Bisiklet tamir setleri içerisinde yer alan pompalar iki tekerli taşıtınızın lastiklerinde yaşayabileceğiniz sorunları çözebilmeniz için uygun ekipmanlara sahip olmanızı sağlar. Yama setine de paket içeriğinde yer veren ürünler sayesinde lastiklerde oluşmuş delikleri kapatarak hava kaçaklarını önleyebilirsiniz. Zımpara ve yapıştırıcı gibi elemanlarla doğada sürüş yaparken yaşayabileceğiniz sorunları kendi kendinizde kısa sürede hallederek bisiklet kullanma keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz. Pompalardan daha geniş bir alanda yararlanabilmek için satın alabileceğiniz uzatma hortumları sayesinde daha rahat bir şekilde lastiklere hava basabilmek mümkün hale gelir. Korunaklı örgülerle hava kaçağı sorunu yaşamadan lastikleri şişirebilmeyi sağlayan uzatma hortumları esnek yapılarıyla da verimli bir kullanım yaşatır. Alyan ve lokma gibi tamir aletlerine içeriklerinde yer veren tamir setleri ile hem lastiği çıkarabilir hem de pompa aracılığıyla hava basabilirsiniz. Kadro kısmına sabitlenebilen pompalar sürüş yaparken yanınızda güvenli şekilde taşıyabilmeniz için uygun bir tasarıma sahiptir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Bisiklet Pompası ve Parçaları

1361 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1361 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/27064236/60004739