Bütün spor branşları için sporcu sağlığı ürünleri arasında önemli bir yer edinmiş olan kinesiology bantı, kas ve eklem ağrılarınızdan kurtulmak için en büyük yardımcınız olacak. Hepsiburada.com üzerinden en iyi markalara ait farklı modellerine ulaşabileceğiniz bu ürünler,  özellikle bel-boyun bölgesi ve sırt ağrıları olmak üzere her türlü kas ağrısında, yumuşak doku sakatlanmalarında, eklem ağrılarında, zorlamaya bağlı komplikasyonlar ve şişlik, ödem gibi sorunların giderilmesinde etkili bir çözüm sunuyor. Kinesiology bantı çeşitlerini, hiçbir ilaç ya da farmakolojik kimyasal içermediği ve üretimlerinde de lateks kullanılmadığından 4 yaşından büyük herkes kullanabilir.
Kategoride ister rulo olarak isterseniz de hazır kesilmiş parçalar hâlinde bulabileceğiniz kinesiology bantı ürünlerini; ameliyat sonrası rehabilitasyon süreci, duruş bozukluğu, yuvarlak omuzlar, kas güçsüzlüğü, kas yırtılması gibi pek çok ortopedik sorunun giderilmesinde de tedaviye destek amaçlı kullanabilirsiniz. Geleneksel elastik bandajın aksine kinesiology bantı, hareket kabiliyetini kısıtlamaz; uygulandığı bölgedeki kan dolaşımını azaltmaz. Kullananlara tam bir hareket serbestliği sağlar; cildin hava almasına izin vererek kaşıntıya, tahrişe neden olmaz.
Kinesiology bantını, 4-5 gün boyunca ve 24 saat etkili biçimde kullanabilir; spor yaparken, yüzerken, duş alırken ya da uyurken bile takmaya devam edebilirsiniz. 5 cm. eninde 5 metrelik rulolar hâlinde edinebileceğiniz 7 farklı renkteki kinesiology bantı çeşitleri, "Matrix Örgü" sistemi sayesinde yüzde 140 oranında esneyebilir ve ciltle aynı kalınlık ve elastikiyete sahip olduğundan rahatsızlık hissi de vermez. Özel dengeli yapışkan formülü sayesinde her koşulda deride kalır ve kolayca çıkarılabilir. Dilerseniz hepsiburada.com kalitesiyle sunulan bu ürünleri, hazır kesilmiş olarak da satın alabilirsiniz.
Kategorimizde yer alan kinesiology bantı çeşitlerini sadece spor/fitness tutkunları değil; kas, eklem ağrısı veya çeşitli ortopedik inflamasyon ya da sakatlık sorunu yaşayan herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kinesiology Bandı

115 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Zerosportsmed Kinesiology Bantları
  2. Cramer Kinesiology Bantları
  3. BSN Kinesiology Bantları
  4. Kindmax Kinesiology Bantları
  5. Pino Kinesiology Bantları
  6. Maxtape Kinesiology Bantları
  7. Ares Kinesiology Bantları
  8. Vzn Kinesiology Bantları
  9. Thera-Band Kinesiology Bantları
  10. Kifidis Kinesiology Bantları
  11. Kinesio Tape Kinesiology Bantları
  12. Ortholand Kinesiology Bantları
  13. Kinesio Tex Kinesiology Bantları
  14. Spol Kinesiology Bantları
  15. Buyfun Kinesiology Bantları
  16. DERMOSEPT Kinesiology Bantları
  17. Jaybird Kinesiology Bantları
  18. Şifa Kimya Kinesiology Bantları
  19. Damla Kinesiology Bantları
  20. Gazofix Kinesiology Bantları
 2. Beden
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/60001995/60001997
Başa dön