Spor yaparken istenmeyen kazalar sonunda oluşan yaralanmalara karşı her türlü malzemeye hepsiburada.com’da bulabilir, spor yaparken sağlığınızı koruyabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip dizlik ve bileklik modellerine veya sprey ve bandaj çeşitlerine, spor branşları altında sporcu sağlığı kategorisinden ulaşabilirsiniz.
Spor yaparken oluşan incinmelere karşı ayarlanabilir, ortası açık ve manyetik dizlik modellerinin yanında farklı malzemelerden üretilen baldırlık modelleri ile spor yaparken sağlığınızı güvenceye alabilirsiniz. Zayıf ve zorlanmış ayak bileklerine uygun üretilen ayarlanabilen bileklik modellerini Busso, Voit, Ravel Deluxe Neopren, Lp Extreme ve Altis gibi markalarda bulabilirsiniz.
Sıcak ve soğuk koruyuculu ayak bilekliği, tek parça ayak bilekliği veya burnu ve topuğu açık ayak desteği çeşitlerine sporcu sağlığı kategoriden ulaşabilirsiniz. Ayak bileğinin yanında farklı bedenlerde dirseklik ve farklı özelliklere sahip el destekleri ile incinmelere karşı önlem alabilirsiniz. İncinmiş ve zayıf bilekler için Busso ve Ravel Deluxe Neopren gibi kaliteli markalarda ayarlanabilir, esnek bileklik ve bilek koruyucu çeşitlerinden uygun sporcu sağlığı ürününü seçebilirsiniz.
Ayak ve el bileklikleri dışında spor yaparken kullanılan sporcu bandı ve farklı özelliklere sahip ağrı bandı çeşitleri ile yaralanmalardan kaynaklanan ağrıları hafifletebilirsiniz. Bant çeşitlerinin yanında bant yapışkanını temizleyen yapışkan çıkarıcı spreylerini bulabilirsiniz. Bunun yanında hepsiburada.com aracılığı ile düşme, ezilme ve burkulma gibi durumlarda ağrıyı dindiren soğutucu sprey çeşitlerine ve alkol bazlı temizleme spreylerine ulaşabilirsiniz.

Sporcu Sağlık Malzemeleri

417 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Nike
  2. Altis
  3. Voit
  4. Busso
  5. McDavid
  6. Sportive
  7. Adidas
  8. Selex
  9. LP
  10. Betasan
  11. Roll
  12. Superstorm
  13. Mizuno
  14. Cosfer
  15. Ravel
  16. Sportica
  17. AURAFIX
  18. Delta
  19. Alban
  20. Avessa
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Beden A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/60001995
BAŞA DÖN