Airsoft

Pek çok kullanıcı boş zamanlarını eğlenceli aktiviteler ile geçirmeyi tercih ediyor. Özellikle geniş arkadaş grupları toplaşarak birbirinden farklı oyun çeşitlerini deniyor. Bu tür aktiviteler kullanıcılara arkadaşlarla keyifli vakit geçirme olanağı sağlıyor. Birbirinden farklı parkurları ile eğlenceli vakit geçirmeye olanak sağlayan Airsoft oyununu pek çok kullanacağını arkadaşlarıyla tercih ettiği oyun modelleri arasında bulunuyor. Kalabalık gruplar ile oynanan bu oyun için kişi sayısı 40 ila 50 arasında değişkenlik gösteriyor. Genellikle iki takım şeklinde de oynanabilen bu oyun, bundan daha fazla takım oluşturan farklı oyun stilleri içinde rahatlıkla Airsoft oyunu gerçekleştirilebilir. Bundan hareketle oyunun takım sayısı ya da takımlardaki kişilerin sayılarının maksimum kaça çıkacağı kesin olarak belirlenmediği için değişkenlik gösteriyor. Airsoft oyununu rahatlıkla oynayabilmek için çatışma alanlarının oluşturulması gerekiyor. Bunun içinde oyunda kullanılabilecek özel ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanlardan biri olan Airsoft silah, bu oyunu oynayabilmek için satın alınan ürünlerden biri. 

Airsoft Silah 

Genellikle bu oyunda tercih edilen parkurlarda stratejik konumlar, savunma alanları, engel parkurları ve diğer pek çok unsur oluşturuluyor. Airsoft silah modelleri bu oyun için özel olarak üretilen ve gerçek bir tabanca özelliği taşımayan ürün özelliği gösteriyor. Bu silahın mermileri BB maddeleri içeren ve doğuda çözülebilen bir özelliğe sahip materyallerden üretiliyor. Airsoft silahları güvenlik bakımından kullanıcılara kullanım güvenliği vadediyor. Silah içerisinde herhangi bir barut ya da ateş sistemi bulunmadığı için kullanıcılar bu ürün modelleri rahatlıkla kullanma olanağına sahip oluyor. Airsoft silah modelleri beyaz, siyah ya da birbirinden farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bunun haricinde boyut ve ağırlık açısından da farklı ürün modelleri de piyasada yer alıyor. İnternet üzerinden bu ürün modellerini görüntüleme imkanına erişebilirsiniz. Bütçenize uygun ürünleri filtreleyerek sayfanıza düşürebilirsiniz. Sayfanızda göz attığınız ürünler arasından tercihlerinizi gerçekleştirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Airsoft Kask 

Airsoft oyunu için birbirinden farklı önemli ekipman ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerden biri olan Airsoft kask ürünü pek çok kullanıcının satın aldığı ekipmanlardan biri oluyor.  Airsoft kask modelleri kullanıcılara sağladığı birbirinden farklı kullanım avantajı ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri olarak rağbet görüyor. Baş bölgesine pek çok darbeden korumak ve açık alandaki herhangi bir yaşanabilecek aksiliğin önüne geçmek için Airsoft kask modellerinden birini tercih etmek büyük önem arz ediyor. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bu ekipman ürünleri kullanıcıların belirlediği birbirinden farklı ürün ölçütlerine göre tercih ediliyor. Airsoft kask modelleri genellikle ABS malzemeden yapıldığı için darbelere karşı dayanıklı olmasıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Döngülü çip kayışı ile oluşturulduğu için kaskın baş üzerindeki duruşu sabitlenerek oyun esnasında kullanıcılara kullanım rahatlığı sağlıyor. Çıkarılabilir yumuşak pedler ile oluşturularak rahatlıkla temizlenebilen ve giyilip çıkarılabilen Airsoft kask modelleri kullanıcılara özgürce hareket etme imkanı tanıyor. Ayrıca kask üzerinde bulunan farklı ekipman parçaları için 2 ayrı bölme bulunuyor. Bu bölmeleri Ray ve gece görüş cihazı montajlanarak kullanıcılar, gece saatlerinde de rahatlıkla bu ürünü fonksiyonel bir şekilde kullanma imkanına erişiyor. Bazı Airsoft kask modelleri baş üzerinde ayarlanabilir ürün özelliğine sahip olması bakımından kullanıcılara avantaj vaat ediyor. Birbirinden farklı kullanıcıların kafa ölçülerine göre ürünü ayarlayabilmesi kullanıcılara kullanım konforu sağlıyor. Airsoft parkurlarında mücadele edebilmek için satın alınan ekipmanların son derece kaliteli ve dayanıklı olması oldukça önemli kriterlerden biri olarak söylenebilir. Airsoft kask modelleri birbirinden farklı parkur aktivitelerini göz önünde bulundurularak oluşturulduğu için uzun süreli kullanım vaat ediyor. Bu ürün modelini istediğiniz renk, tasarım, marka ve diğer pek çok unsura göre değerlendirerek seçimlerinizi online alışveriş seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Airsoft Ekipman 

Airsoft oyununu oynayabilmek için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyuluyor. Airsoft ekipman ürünleri içinde pek çok ürünü kapsıyor. Giyim başta olmak üzere Airsoft silah, Airsoft kask, Airsoft gözlük, dizlik, eldiven, Airsoft bot, dirseklik, Airsoft için Avcı kemeri, Airsoft için maske, cüzdan, çanta, hücum yeleği, bacak kılıfı ve daha pek çok ürün kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu ürünleri internet üzerinden görüntüleme imkanına erişebilirsiniz. Airsoft oyunu genellikle şehirden daha uzak açık alan parkurlarında çeşitli farklı engellerin oluşturulduğu alanlarda oynanılan bir oyun türü olduğu için pek çok şeye ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple Airsoft ekipmanları kullanıcıların oyun esnasındaki bütün ihtiyaçlarını kapsayabilecek ürün modellerini tasarlayarak oluşturuyor. Ekipman ürünlerini kullanım ihtiyaçlarınıza göre tercih ederek online alışveriş seçeneği ile siparişlerinizi verebilirsiniz. 

Airsoft Gözlük 

Airsoft gözlük modelleri pek çok kullanıcının tercih ettiği ekipman ürünlerinden biri olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu ürünler oyun esnasında koruyucu özelliği sebebiyle kullanıcıların göz ve çevresini pek çok etkenden muhafaza ediyor. Sporcunun sağlığını güvenilir bir hale getirerek açık alanda görüş açısını daha iyi bir netliğe ulaştırmada önemli bir etkiye sahip oluyor. Herhangi bir olası kazanın da önüne geçerek kullanıcıların konfor oranını yükseltiyor. Birbirinden farklı tasarımla oluşturulan bu ürün modeli ile Airsoft kıyafetlerinizle şık bir görünüm elde etme imkanına da sahip olabilirsiniz. Hem can güvenliğinizi ve göz çevrenizi koruyabilirsiniz. Hem de Airsoft kıyafetlerinizin tamamlayıcı ürünü olarak bu gözlük modelleri arasında tercihinize uygun olanları seçerek daha estetik bir görünüme erişebilirsiniz. 

Airsoft Oyunu Nasıl Oynanır? 

Airsoft oyunu nasıl oynanır sorusu pek çok kullanıcının merak ettiği sorulardan biri olarak kullanıcıların zihninde yer alıyor. Kalabalık oyuncular ile oynanan Airsoft oyunu 2 veya daha fazla takım arasında gerçekleşiyor. Takım ya da oyuncu sayıları tercihe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Oyun alanına gelindiğinde ise genellikle çatışma atmosferinin yaratıldığı ve çeşitli engel parkurlarının bulunduğu alanlar tercih ediliyor. Bu alanların oluşturmak için de genellikle şehirden uzak açık alanlarda ya da terk edilmiş askeri üslerde bu oyun oynanıyor. Airsoftta harita bilgisi tüm takım ve oyunculara veriliyor. Oyun alanında güvenli bölge denilen açık alanda oyun sırasında vurulan ya da oyun dışı kalan oyuncular yer alıyor. Oldukça zevkli ve eğlenceli bir oyun olan  Airsoft ile sevdiklerinizle keyifli vakit geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Airsoft Ürün Özellikleri 

Airsoft ürün özellikleri pek çok şekilde tasarlanarak oluşturuluyor. Öncelikle Airsoft ekipmanları pek çok ürünü kapsadığı için her kullanıcının ihtiyacına yönelik ürün modelini bulmak oldukça kolaylaşıyor. Giyinme başta olmak üzere birbirinden farklı aksesuarlar oyun esnasında kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayacak nitelikte üretiliyor. Aynı zamanda ürünlerin kalitesi, çeşitli işlevsel özelliği, tasarımı ve renk seçeneği kullanıcıların tercihlerine göre piyasada bulunuyor. Bazı ürünler ayarlanabilir nitelikte olduğu için kullanıcıları hareket özgürlüğü sağlıyor. Bu ekipmanlar tasarlanırken çeşitli kaliteli materyallerden üretildiği için uzun süreli kullanım vaat ediyor. Online üzerinden Airsoft ürünlerini özelliklerine dikkat ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş verebilirsiniz.

Airsoft Ürün Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Airsoft ürün satın alırken bazı detaylara dikkat etmeniz büyük önem arz ediyor. Öncelikle ürünlerin markası, tasarımı, kalitesi, işlevsel özelliği ve diğer pek çok unsura dikkat ederek incelemelerinizi gerçekleştirmeniz yapmanız gereken ilk adım oluyor. Ürün tercihinde bulunurken beden ölçülerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik alışveriş yapmanız önemli unsurlardan biri olarak söylenebilir. Airsoft ekipmanları kaliteli materyallerden üretilerek oluşturuluyor. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen bu ürünler çeşitli özellikle donatılıyor. Ürün satın alırken deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumlarını da dikkate alarak ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Böylelikle satın alacağınız üründen maksimum verim elde etme olanağına erişebilirsiniz.

Airsoft Oyunu Oynarken Neye Dikkat Etmeli? 

Airsoft oyunu oynarken bazı konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Her ne kadar Airsoft silahları herhangi bir ateş veya barut sistemi barındırmasa da kullandığı mermiler çeşitli açılardan zarar verici olabilir. Bu sebeple oyun esnasında mermilerin göz çevresine gelmemesine oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Yaşanabilecek herhangi bir aksiliğin önüne geçmek için Airsoft kask ve Airsoft koruyucu gözlük modellerini inceleyerek bu ürünleri temin etmeniz oyun esnasında sizi pek çok durumdan koruyabilir. Oyun esnasında bir diğer önemli dikkat edilecek husus satın alacağınız ürünlerin son derece kaliteli olması gerektiği olarak söylenebilir. Satın aldığınız kaliteli Airsoft ekipmanları ile birbirinden farklı engel parkurlarında mücadele ederken kendinizi konforlu hissedebilirsiniz. Koruyucu yelekleri kullanarak vücudunuzdaki herhangi bir oluşabilecek darbenin ya da yaralanmanın önüne geçebilirsiniz. Bu sebeple internet üzerinden birbirinden farklı Airsoft ekipmanlarını inceleyerek oyun öncesinde tüm ihtiyaçlarınızı temin edecek ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Airsoft Ürün Fiyatları 

Airsoft ürün fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün markası, tasarımı, kalitesi, işlevsel özelliği, boyutu ve diğer pek çok unsur doğrudan fiyat farkına etki eden etmenlerden biri oluyor. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen ekipman modelleri çeşitli bütçe aralığı ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Hepsiburada'nın geliştirilmiş arama motoru ile istediğiniz markanın Airsoft ekipmanlarına göz atma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı özellikleri tercihinize göre filtreleyerek sadece bu özellikleri kapsayan ürünleri sayfanıza düşürebilirsiniz. Bu platform ayrıca kullanıcılara fiyat filtresi özelliğini de sunuyor. Airsoft ekipmanları için ayıracağınız bütçe aralığını minimum ve maksimum olacak şekilde belirleme olanağına erişebilirsiniz. Sadece belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri görüntüleyerek bütçe tasarrufu elde etme olanağına sahip olabilirsiniz. Ürünler aynı zamanda fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Online alışverişin sağlamış olduğu bu kolaylıkla ürünleri incelerken hem fiyat hem de kalite performansı açısından aynı anda değerlendirme fırsatına erişebilirsiniz. Bütçe dostu online alışveriş platformunun birbirinden farklı avantajlardan faydalanarak yapacağınız alışverişten memnuniyet oranınızı yükseltebilirsiniz.

Airsoft Ürün Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları ürün seçiminde kullanıcılara pek çok fayda sağlıyor. Kullanıcılar ürün tercihinde bulunurken ürünle ilgili kafalarında bazı soru işaretleri beliriyor. Bu sebeple deneyimli kullanıcıların tavsiyeleri, ürünlerin kullanımına ilişkin önerileri ve diğer pek çok unsur kullanıcıların zihninde belirlenen soru işaretlerini gidermede büyük ölçüde yardımcı oluyor. Airsoft ürünlerini tercih ederken deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumlarına dikkate alabilirsiniz. Onların beğenilerine ve deneyimlerine göre ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Böylelikle satın alacağınız üründen daha da fazla memnuniyet duyabilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumlarına göre en çok beğenilen ürünleri öne çıkanlar kategorisinde kullanıcıların hizmetine sunuyor. Bu şekilde Airsoft ekipmanlarını en çok beğenilen ve satın alınan ürünler şeklinde filtreleyerek öne çıkarabilirsiniz. Ürünlerle ilgili yaptığınız değerlendirmeler sonucunda ihtiyacınızı ve tercihinize uygun ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Airsoft Ürün İndirim ve Kampanyaları 

Çeşitli gün ve haftalarda birbirinden farklı indirim ve kampanyalar Hepsiburada ile kullanıcıların hizmetinde sunuluyor. Bu indirim ve kampanyaları sıkı takip ederek faydalanma fırsatı elde edebilirsiniz. Satın alacağınız üründe herhangi bir indirim ya da kampanya tanımlama imkanı elde edebilirsiniz. Bu ürün kampanya tanımlanabilir bir özelliğe ise piyasadan daha uygun fiyata ürün satın alma olanağına erişebilirsiniz. Yapacağınız online alışverişte hem bütçe hem de zaman tasarrufu elde ederek ayrıcalıklı kullanıcılardan biri olma imkanını bu platform ile sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Airsoft Silah

332 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 43 / 332 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?