Ucuz Kadın Korseleri

Kadın iç giyim ürünlerinden olan korseler, daha fit bir görünüm elde etmek için kullanılan ürünlerdir. Özellikle vücudun yağ toplayan bölgelerine yönelik üretilen ve vücuda sık bir görünüm kazandıran korse çeşitleri, birçok farklı özelliği ile değişiklik gösterir. Vücudun alt ve üst bölgelerine göre üretilen korseler temel olarak biçimleri ile farklılaşır. Göbek bölgesi için üretilenler, karın bölgesini kaplayan ürünler, kısa korseler, tayt şeklinde korseler, atlet şeklinde korseler ve daha birçok farklı biçime sahip ürün kadın korse çeşitleri arasında yer alır.

Vücudun üst kısmı için üretilen korseler genellikle slip şeklinde tasarıma sahip olup göbek ve karın bölgesini kaplar. Özellikle hem kiloya hem de yaşa bağlı olarak göbek bölgesinde oluşan sarkmalara karşı kullanılan ürünler, vücudun orta bölümünü ve yanları toparlama özelliğine sahiptir. Polyamid kumaştan üretilen slipli korseler arasından dikişsiz modeller de bulunur. Özellikle dar gece elbiselerinin altına giymek için ideal olan dikişsiz ürünler, elbise dışından dikiş ayrıntıları ile belli olmaz. Göğüs altına kadar çıkan ürünler dışında daha kısa slipli korselerse sadece göbek bölgesinden sorun yaşayanlara yöneliktir. Sadece karın ve göbek bölgesine yönelik üretilen ürünler ise askılı ve askısız olarak farklı tasarımlara sahiptir. Askılı korseler kayma gibi sorunların önüne geçer ve daha rahat bir kullanım sergiler. Sırt kısmını kaplayan ürünler ise sırt bölgesine de şekil vererek ideal bir kullanım sunar.

Bayan korse çeşitleri arasında karından üst basen bölgesine kadar uzanan ürünler de bulunur. Kilo almaya en elverişli bölgelerden olan karın, göbek, kalça ve basen bölgelerini kapsayan korseler, ürün özelliğine bağlı olarak toparlama yapar. Markalara göre toparlama nitelikleri farklılık gösteren ürünlerin, üretildiği malzemeyi detaylıca inceleyerek bambu ürünlere ulaşabilirsiniz. Uzun korseler arasında iz yapmayan dikişsiz modele sahip ürünleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Vücut korselerinde atlet formunda ürünler de sizlere sunulur. Özellikle göğüs bölgesinden şikayetçi olan kadınlara hitap eden atlet korseler; dikişsiz yumuşak dokusu, hava geçirgen kumaşı ve kullanışlı yapısı ile tercih edilir. Pamuklu atlet gibi yaz ve kış farklı kıyafetlerin altına giyilebilen ürünler bölgesel olarak sıkılaştırma sağlar. Atlet korselerde basen bölgesini kaplayarak diz üstüne kadar uzanan ürünler de bulunur. Hava geçirgen kumaşları ile tüm gün kullanılabilen ürünler, dar gece elbiselerinin altına giyilebilir. Vücudun üst kısmına yönelik üretilen ürünler arasında bulunan toparlayıcı büstiyerse göğüs kısmına biçim kazandırır.

Vücudun alt kısmına yönelik üretilen korselerse farklı uzunluklara sahiptir. Slip şeklinde, boxer şeklinde ve diz hizasında bayan korse çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Uzunlukları değişen korseler dışında etek korseleri de bulabilirsiniz. Birçok farklı markadan temin edebileceğiniz etek korselerin toparlama ve şekillendirme özelliklerini inceleyerek almanız tavsiye edilir. Vücudun alt kısmı için üretilen korselerde tek parça ürünlerse ekstra güçlü inceltme sunarak iki bedene kadar inceltme sağlar. Dar pantolonların içine giyime uygun olan modeller dışında tayt görünümlü korselere ve külotlu çorap şeklinde korselere ulaşabilirsiniz.

Bayan korse fiyatları ise ağırlıklı olarak markalara göre şekillenir. Düzenli kullanıldığında kalıcı incelik sunan markalara ait farklı korse çeşitleri kalitesine ve niteliğine uygun değerler ile sunulur. Kadın korse çeşitleri arasında fiyatları ile dikkat çeken diğer ürünlerse dantel askılı ürünler ve bel korsesi çeşitleridir. Dantel detaylı ürünler bluz gibi giyilebildiği için oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Tüm vücudu kaplayan elbise biçimdeki ürünler ise daha cazip fiyatlara sahiptir. Korse modelleri arasında yer alan slip şeklindeki ürünler, büstiyer tarzı ürünler ve kısa tayt biçimdeki ürünler değişen fiyatlar ile satılır. Vücudun farklı bölgelerini sıkılaştırma amacıyla üretilen ve siyah, beyaz, ten gibi farklı renklerde sunulan korselerden ihtiyacınıza cevap veren ürünü belirleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kadın Korse Modelleri

Krem
Siyah
Beyaz
Bej
Pembe
Gri
Lacivert
Mor
Çok Renkli
Kahverengi
Kırmızı
Mavi
Sarı
Yeşil
Turuncu
Konumseçilmedi
Toplam 60 / 6203 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000689