Deniz Kolluğu

Deniz ve havuz ürünleri suda geçirilen zamanı çok daha eğlenceli ve güvenli hale getiriyor. Çocuklar ve yetişkinleri için pek çok deniz ürünü bulunmakla birlikte ilk akla gelenlerden biri şişme deniz kollukları oluyor. Kolluk tasarımları pek çok açıdan farklılık gösteriyor. Boyutlar, kullanılan malzeme, kalite, sağlamlık, desen, renk, kalıp, yaş aralığı farklılaşıyor.Deniz kolluğu fiyatları da ürünlerin bu tür özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Marka, kampanya ve sezon gibi faktörlerin de fiyat üzerinde belirleyici olabileceğini belirtmek de gerekiyor. Bunların yanı sıra deniz ve havuz simitleri, deniz yatakları, can yelekleri, deniz yatakları da oldukça fazla tercih ediliyor. Denizde, açık / kapalı havuzlarda ya da şişme çocuk havuzlarında kullanılabilen ürünler miniklere keyifli süreçler vadediyor.

Şişme Deniz Ürünleri

Su üzerinde durmaya ve eğlenceli vakit geçirmeye yardımcı olan şişme deniz ürünleri geniş bir yelpazeden sizlere ulaşıyor. Örneğin şişme deniz yatakları farklı kişi kapasitesi ve ek özelliklerle üretiliyor. Bardak koyma bölmeli, sırt destekli, tenteli, rüzgarlıklı deniz yatakları farklı renk, desen ve biçimlerde olabiliyor. Bebek ve çocuklara yönelik şişme simitler de farklı kalıp ve desenlerle geliyor. Ayak geçmeli simitler, kemerli ve sırt yaslamalı olanlar unicorn, kaplumbağa, balık, aslan vb. şekillerde olabiliyor. Şişme can simitleri hem miniklerin hem de ebeveynlerin favorileri arasında yer alıyor.

Deniz Kolluğu Çeşitleri

Deniz kollukları çocukların suyu sevmesini, denizden keyif almasını sağlaması bakımından önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Denizde ve havuzda özgürce hareket etmek isteyen küçüklere güvenli bir alan yaratması bakımından ebeveynleri de memnun ediyor. Deniz kolluklarının farklı versiyonları bulunuyor. Örneğin vücudu saran kolluklar bebek ve çocukların gövdelerini su yüzeyinde tutuyor. Bu simitler şişirildikten sonra kollardan geçirilip vücuda giydiriliyor ve gövdeye denk gelen kemerli mekanizma kapatıldıktan sonra kullanıma hazır hale geliyor. Kolluk tipleri gibi boyutları, hacimleri, ağırlıkları da modelde modele farklılık gösteriyor. Yukarı omuza doğru ilerleyebilen tasarımlı roll-op kolluklar da rağbet görüyor. Bu ürünler özellikle yeni yeni kulaç atmaya başlayan çocukların kullanımına elverişli oluyor. Bu noktada, şişme deniz ürünlerinin boğulmalara karşı tek başına koruyucu olmadığını ve ürünlerin yetişkin gözetiminde kullanılmasının son derece önemli olduğunu da hatırlatmak önem arz ediyor.

Satın Alma Önerileri

  • Yaş göre satın alım yapmak gerekiyor. Ürünlerin üzerinde yaş aralığı bilgisi yer aldığından buradan hareketle seçim yapabilirsiniz.
  • Bedensel özellikleri de hesap etmeye dikkat edin. Yaş faktörü ortalama belirleyicilik sunmakla birlikte çocuklar farklı fiziksel yapıda olabiliyor.
  • Kollukların toplam hacim ve ağırlıklarının çocuğun rahat hareket edebileceği değerlerde olması gerekiyor.
  • Miniklerin sevdiği, ilgi duyduğu temalara sahip olanları tercih ederek onları suyu sevdirmeye, denizden keyif almalarını sağlamaya teşvik edebilirsiniz.
  • Kaliteli ve sağlam materyallerden üretilen şişme deniz kollukları darbe absorbe etme kabiliyetleri dolayısı ile daha uzun süre kullanım vadediyor. Bu da uzun ve kısa vadede sizlere avantaj sağlıyor.

Kullanıma ve Muhafazaya Dair Püf Noktalar

Kollukları önerilen oranda şişirmeye, az ya da fazla hava doldurmamaya dikkat edin. Fazla şişirme çocukların kollarını rahatsız edebiliyor, az şişirme ise su yüzeyinde durabilme derecesini düşürebiliyor. Güneş ışınlarını yoğun alan ortamlarda çok uzun süre bekletmemeye özen gösterin. Kullanılmadığı zamanlarda havası inmiş biçimde, havadan bir alanda muhafaza edin. Şişme deniz ürünlerinin şişikken de havası inikken de kesici ve delici aletlerle temasından kaçının. Geneli itibarı ile sudan çıktıktan sonra kollukların çıkarılması öneriliyor. Böylece aşınma, delinme, darbe alma gibi çevresel riskler önlenmiş oluyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deniz Kolluğu Fiyatları

491 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 49 / 491 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?