1905 yılından beri Türk sporuna katkı sağlayan Galatasaray, taraftaları için birçok çalışmalar yapar. Taraftarlarına özel hazırlanan ürünleri, taraftar dernekleri, mağazaları ile takımını gönülden destekleyenleri birbirine bağlar. Galatasaray formaları, geçmişten günümüze değişen tasarımlarıyla taraftarlarının ilgi odağı olmaya devam eder. Takımına destek olmak, maç günlerinde totem yapmak, çevreye takımını ilan etmek, Galatasaray'ın çoşkusunu derinden hissetmek isteyenlerin tercihi lisanslı formalar 7'den 70'e tüm taraftarları cezbeder.

Galatasaray Formasıyla Aslanın Gücü

Her senenin farklı tasarımlarıyla şekillenen forma trendinde birbirinden benzersiz ürünler ortaya çıkar. Kırmızı ve sarının hakim olduğu modeller, beyazın yoğun olduğu tasarımlar taraftarların beğenisini kazanır. Gsstore'dan onaylı olarak üretilen lisanslı ürünler forma kumaşından yapılır. Spor esnasında teri dışarı atan ve doğru bir vücut sıcaklığında kalmanıza destek olan yapısıyla spor antremanlarınızda takımınızın gücünü hissedebilirsiniz. Stadyumda maç izlerken tercih edebileceğiniz modelleri, futbol maçlarında kullanabileceğiniz seçenekleri ve şort gibi farklı ürünleriyle her anınızda Galatasaray aslanının gücünü hissedebilirsiniz. 

Çocuk forma seçenekleriyle aile boyu taraftarların uyumu yakalamasını kolaylaştıran bu ürünler, birinci derece kalitede üretilmiştir. Takımınıza maddi ve manevi destek olabileceğiniz bu ürünler ile önemli maçlarda tüm aile aynı formalarla totem yapabilirsiniz. Hafta sonu aktivitelerinizde ya da spor antrenmanlarınızda rahat hareket etmenize yardımcı olan yapısı, terlemeye karşı etkili kumaşı ve leke tutmaz özelliği ile kolaylıkla tercih edilebilen seçeneklerdir. Galatasaray formalar, fanatik baba oğulların birlikte planladıkları aile günlerinde de ortak bir bağ kurmaya yardımcı olur. Hem sporun hem duygunun, bağlılığın simgesi olan formalar, aidiyet duygusu hissetmenize fırsat verir. 

Spor Şıklığında Sarı Kırmızının Farkı

Galatasaray taraftarlarının aşık olduğu renklerin spor şıklığına uyumu kusursuzdur. Hafta sonları doğa yürüyüşlerinde, arkadaşlarınızla yaptığınız pikniklerde ya da ailece gidilen maçlarda takımınızın coşkusunu üzerinizde hissedebilirsiniz. Tamamen orijinal olan formalar, kaliteli kumaşı ile cildinize tahriş yapmaz. Vücudunuza zararlı maddeler içermeden üretildiği için efor sar fettiğiniz anlarda dahi cildinize nefes aldırmaya devam eder. Spor antrenmanlarınızda takımınıza hissettiğiniz bağlılık ekstra motivasyon kazanmanıza destek olur. Zorlandığınız anlarda antrenmana devam etmenizi kolaylaştırır. Size ilham veren fanatikliğiniz, moralinizi arttırır. Sadece erkekler için değil kadınların bedenlerine uygun üretilen seçenekleriyle tüm taraftarlarına hitap eder. Kadınlar için üretilen farklı ürünleri vücudu saran, kadınların narin ve zarif yapısını yansıtan seçenekler sunar. 

Adidas, Nike gibi sporun öncü markalarının güvencesini hissedeceğiniz Galatasaray formaları her sezonun farklı tasarımlarıyla taraftarlarını davet eder. Hangi sezonun sizi etkilediğini, hangi sezon takımınıza yürekten bağlandığınızı formanızla yansıtabilirsiniz. Kendini bir gruba dahil hissetmenin rahatlığını veren, sporun öncü takımlarından birine yürekten inanmanın huzurunu yaşatan bu formalar ile taraftarlığınızı imzalamış olursunuz. Günlük kullanımda ya da spor şıklığınızda tercih edebileceğiniz bu ürünler çabuk kuruyan, leke tutmayan ve terletmeyen yapısıyla konforlu bir gün geçirmenize yardımcı olur. Galatasaray'ın mağazalarında farklı ürünlerle kombinleyeceğiniz formalar, sporun tarihinde önemli bir yer tutar. Sporun sembolü olan formalar ile takımınızı yüceltebilirsiniz. Galatasaray'ın lisanslı şapkaları, çantaları, ayakkabıları, sulukları, şortları gibi ürün seçenekleriyle çeşitlendirebileceğiniz spor şıklığınız antrenman zamanlarınıza eğlence katar. Aslanın gücünü üstünüzde hissetmenizi sağlayan bu ürünlerle, sporun vücudunuzda yarattığı yenilenme hissini arttırabilirsiniz. 

Her taraftar için takımı bambaşkadır. Onunla sevinir, onunla üzülür. Takımının her galibiyeti ile yener ya da her mağlubiyetinde yenilir. Galatasaray formalar, hayata karşı duruşunuzda aslan gibi güçlü, takımınız kadar köklü olmanız gerektiğini size her adımınızda hatırlatır. Kaliteli malzemeden yapılan Galatasaray formanızı giydiğinizde takımınızın içinizde yarattığı gücü ve heyecanı hissedebilirsiniz


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Galatasaray Formalar

Futbol Formaları
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 83 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/23000/23003