Fenerahçe’de yeni sezon forması coşkusu her yıl olduğu gibi bu yıl da hız kesmeden devam ediyor.

2016 - 2017 Turgay Şeren futbol sezonuna iddialı bir giriş yapmak isteyen Fenerbahçe, taraftarın beğenisine sunduğu formalarla da bunu kanıtlıyor. Yepyeni 3 farklı tasarımla görücüye çıkan formalar, eskilerin izlerini üzerinde taşırken, yeni dokunuşlarıyla da modern bir çizgi yakalayarak taraftarı kendine hayran bırakıyor.

Elbette Fenerbahçe forması denilince ilk akla gelen "Efsane Çubuklu" bu seneki tasarımda da ilk sıradaki yerini alıyor. Yaka kısmı tamamen yuvarlak olarak dizayn edilmiş iç saha forması, simetrik çizgileri ile dikkat çekiyor. Taraftarın en fazla sevdiği ve benimsediği çubuklu, yıllar içerisindeki gelişimini üzerine daha fazla katarak sürdürürken 2016 Fenerbahçe formaları arasında da kendini fark ettiriyor. 1907 yılından bugüne kadar tarihine pek çok başarı sığdırmış kulüp, bu yıl için hazırladığı formalarda taraftarına ufak bir anı bırakıyor. Yaka iç kesiminde yer alan 110. yıl yazısı ile bu önemli senenin küçük bir hatırasını taraftarına sunan Fenerbahçe, taraftarın yıllarca saklayacakları ve belki de çocuklarına bırakacakları bir formaya sahip olmasını sağlıyor.

Deplasman forması olarak tasarlanan bir diğer yeni sezon ürününde ise beyaz rengin hakimiyeti sürüyor. Kol kısmında yer alan sarı ve lacivert detaylar modelin sade tarzını bozmadan takıma ait yapısını sürdürmesini sağlıyor. Yuvarlak yakasında yer alan lacivert şerit ise kol altından bele kadar uzanan diğer 3 şeritle uyum içerisinde bir görüntü oluşturuyor. Kabartmalı kulüp arması ve özel terletmeyen kumaş yapısıyla beğeniye sunulan ürün, çubuklunun yanı sıra yıl içerisinde en çok görülme ve tercih edilme iddiasını ortaya koyuyor.

2016 Fenerbahçe formaları kadın ve erkek olmak üzere 2 farklı kesimde üretiliyor. Kadınların vücut yapılarına uygun olarak belki kısmı daraltılmış modeller, her boy ve kiloda insana hitap ediyor. Çocuk taraftarların da düşünülerek farklı boyutlarda olan modeller, her yaştan insanın tek bir bütün olmasına yardımcı oluyor. Fenerbahçe forma fiyatları modelinden bağımsız olarak tek bir fiyat üzerinden satışa sunuluyor. Kadın veya erkek formaları taraftarın ulaşabileceği sabit bir ölçüde yer alırken, çocuklar için üretilen formalar fiyat olarak farklılık gösterebiliyor.

Genellikle futbol kulüplerinin logolarında veya tarihlerinde olmayan farklı renklerin kullanıldığı ve tamamen özgür bir çizgi izlenen 3. formalar, her sene insanlar için yeni bir sürpriz oluşturuyor. Fenerbahçe, daha önce sarı ve turkuaz gibi renkler kullanarak hazırladığı 3. formalarda, bir süredir devam eden bir geleneği 2016 - 2017 sezonunda da koruyor. Lacivert tonlardan yeni sezonda da vazgeçmeyen kulüp, oldukça sade ve asil bir tasarımı 110. yılına özel olarak taraftarıyla buluşturuyor. "Efsane Çubuklu"yu andıran fakat yalnızca lacivertin 2 tonuna sahip olan tasarım, çizgileri ve şık görünüşüyle farklı bir hava yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. Kol kısmında tek şerit ve omuz - boyun arasında yer alan 3 şerit, koyu gold rengiyle formanın dizaynına ufak bir dokunuş ekliyor. Forma üreticisi olan Adidas logosu ve arma üzerinde yer alan 3 yıldızda da aynı rengin kullanılmış olması, modelin bütünlüğünü bozmadan tamamlanmasına yardımcı oluyor.

Yaz kış demeden takımının yanında olanların rahatlıkla giyebileceği ürün, üretimde kullanılan özel kumaşı sayesinde sıcak aylarda hava akışını sağlarken terlemeyi önlüyor. Kış aylarında ise dokuma özelliği ile daha sıcak tutan forma, tribünde yerinizde duramadığınız anlardan, galibiyet sevinciyle evinize dönerken geçireceğiniz süreye kadar her anınıza uyum sağlıyor. Babasından aldığı sevdayı çocuğuna aktarmak isteyen ve takımını asla yalnız bırakmayanların tercih edeceği formalar, 110. yılın en güzel anılarıyla buluşmayı bekliyor.

Fenerbahçe Yeni Sezon Forma

16 ürün var
 1. Markalar
  1. Adidas
  2. Fenerium
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Beden A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Cinsiyet
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/27074921/60008821
Başa dön