Balıkçılık ve dalış ürünlerini geniş ürün yelpazesi ile ayağınıza getiren hepsiburada.com, kaliteli ve kolay alışverişin ilk adresi oluyor.  Su altında balık avlamak için kullanılan zıpkın çeşitlerini ve zıpkın aksesuarlarını zıpkınlar ve zıpkın uçları kategorisinde bulabilirsiniz. Farklı modellerde ve özelliklerde zıpkın çeşitleri arasında istediğiniz ürünü kolayca bulacak ve farklı markaların ürünleri arasında karşılaştırma yapabileceksiniz.
Zıpkın tüfekleri arasında farklı uzunluklarda, havalı, güç regülatörü bulunan, vitesli tüfek çeşitlerinden uygun ürünü seçebilirsiniz. Bu zıpkın tüfeklerini Seac Sub ve Yılmaz markası ürünleri arasından inceleyebilirsiniz. Su altında av keyfini çıkarabileceğiniz zıpkın tüfeklerinin yanında zıpkın aksesuarlarına zıpkınlar ve zıpkın uçları kategorisinden sahip olabilirsiniz. Zıpkın için maske seti, farklı modellerde zıpkın ucu, zıpkın makarası, tüfek lastiği, tüfek şişi ve lastik teli gibi ürünleri kategori altından temin edebilirsiniz. Tek kanatlı, geniş çatal uçlu, paslanmaz ve güçlendirilmiş çelikten üretilmiş zıpkın uçlarını uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Zıpkın uçlarının yanı sıra zıpkın tüfeği için farklı ebatlarda tüfek lastiği çeşitlerine ulaşabilir, tüfeğinize uygun lastik modelini kolayca satın alabilirsiniz. Kategori altında bu lastikleri farklı ölçülerde bulabileceğiniz gibi farklı renklerde bulmanız mümkün. Bunun yanında zıpkınlar ve zıpkın uçları kategorisinden havalı zıpkın tüfeklerine uygun makara çeşitlerini temin edebilirsiniz.

Zıpkınlar ve Zıpkın Uçları

159 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Seac Sub
  2. Apnea
  3. Picasso
  4. Free-Sub
  5. Abalone
  6. Anax Pro
  7. Yılmaz
  8. Blue Heaven
  9. Oceanus
  10. Omersub
  11. Omer Sub
  12. As-Sniper
  13. Deeper
  14. Amphibian Pro
  15. Andoutdoor
  16. Aressub
  17. Marotech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007826/22003835/22004232
BAŞA DÖN