Dalış Ürünleri

Dalgıçların güvenliğini ve konforunu koruyan dalış malzemeleri sayesinde su altında keyifli bir şekilde zaman geçirerek dalış yapabilirsiniz. Tatlı su ve tuzlu için uygun olarak üretilen malzemelerin sunduğu esnek kullanım olanağı yardımıyla göl, nehir, deniz gibi farklı alanlarda dalış yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu ergonomik tasarımları ile öne çıkan dalış malzemeleri, su altında pratik ve emniyetli bir destek elde edebilmeniz için geliştirilmiştir. Bu ürünler arasındaki şnorkel modellerini kısa mesafeli dalışlar gerçekleştirirken güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Şnorkellerin sahip olduğu uzun tasarım, su altında yüzerken açık havaya rahatça ulaşabilmenize yardım eder. Böylece su altı dünyasını incelerken aynı zamanda solunumunuzu düzenli şekilde sürdürmeye devam edebilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı olan ve aşınmaya karşı koruma yaratan gövdeleri ile beğeni toplayan şnorkeller, son derece hafif olmaları sayesinde de size avantaj sağlar. Vücudunuza ekstra ağırlık bindirmeden rahatça kullanabileceğiniz şnorkeller, alternatif renklere sahip birçok modeli size sunar. Yüksek kaliteli silikon malzeme ile üretilen şnorkeller sararma sorununa karşı da dayanıklılık gösterir. Tasarımında tahliye hortumuna da yer veren şnorkeller, ekstra güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilmeniz için geliştirilmiştir. Kullanıcı dostu şnorkel çeşitleri arasından yüze giyilebilen ve maske şeklinde üretilmiş olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Su altı kameraları ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz modelleri de içeren yüz şnorkelleri, kaliteli çekimler yapabilmenize yardımcı olur. Yüzü tamamen kapatmayan başaran bu maskeler sayesinde hem ağzınızdan hem de burnunuzdan nefes almaya devam ederek tam konfora erişebilirsiniz. Buğulama sorununa yol açmayan tasarımları ile de öne çıkan yüz şnorkelleri, su altında maksimum görüş alanı kazanabilmeniz için idealdir. Geniş yapıları sayesinde numaralı gözlüklerle beraber kullanılabilen yüz şnorkelleri ile esnek bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Dalış Malzemeleri ile Su Altında Konfor Elde Edin

Su altında daha rahat yüzerek zaman ve hız kazanabilmek adına dalış için gerekli malzemeler arasındaki birbirinden özel ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bu gereçlerden olan yüzme ve idman paletleri, su altında bacaklarınızı daha verimli şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Farklı numaralarda üretilen yüzme ve idman paletleri arasından ayak numaranızla tam uyumlu olan modelleri tercih ederek su altında keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Son derece düşük ağırlıklı şekilde imal edilen paletler, ayaklarınıza ekstra yük binmesini önleyebilmeniz için idealdir. Tasarımları ile pratik bir giyim deneyimi yaşatan paletler ergonomik özellikler taşır. Böylece ürününüzün yüzerken ayağınızdan çıkması önlenir. Cilt dostu malzemelerle imal edilen yüzücü paletleri, geniş mesafeleri kısa bir sürede katedebilmenize olanak tanır. Suyu daha geniş bir açıyla yararak hareketlerinizi daha güçlü bir enerjiye dönüştürebilmenize yardım eden paletler, yüzme sırasında minimum oranda efor harcayabilmeniz için idealdir. Farklı uzunluklara sahip olan paletler arasından dalış gerçekleştireceğiniz alanın özelliklerine bağlı olarak seçimde bulunabilirsiniz. Serbest dalış için ideal bir yapı taşıyan ve esneklikleri ile öne çıkan kauçuk paletler, suyu kolayca yarabilmeniz için özel şekilde dizayn edilmiştir. Kauçuk ayak cebi bulunan modeller, ayaklarınızın tahriş olmasını önleyerek keyifli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Teknik dalış malzemeleri arasında bulunan yüzücü paletleri, su içeresinde kanal açabilmenize yardım eder. Aynı zamanda ivme kuvveti kazanmanızı sağlayan paletlerle beraber yüzme esnasında farklı manevraları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayağı yormayan tasarımları ile öne çıkan paletler, zıpkınla dalış yapan kullanıcıların yararlanabilmesi için de elverişlidir. Polipropilen, karbon gibi malzemelerle de üretilen yüzücü paletleri, sürtünmeyi azaltan tasarımları ile size su altında ekstra hız kazandırmayı başarır.

Yüzme Kolaylığı Yaratan Dalış Malzemeleri

Farklı derinliklere ve farklı özelliklere sahip sulara dalarken kullanabileceğiniz dalgıç elbiseleri ile beraber vücudunuzu koruyabilirsiniz. Bedeninizi tamamen saran dalgıç elbiselerini dalış malzemeleri satış işlemleri aracılığıyla kolayca sipariş edebilirsiniz. Isı yalıtımı yaratarak vücudu koruyan elbiseler, su altındaki zararlı canlıların teninize temas etmesini de önler. Yıl boyunca kullanabileceğiniz dalgıç elbiseleri sayesinde vücudunuzu su altındaki çeşitli tehlikelere karşı başarılı bir şekilde koruyabilirsiniz. Kamuflajlı şekilde tasarlanmış olan elbiseler yardımıyla su altındaki canlılar tarafından fark edilmeniz zorlaşır. Böylece avcılık ve gözlem gibi amaçlar için dalgıç elbiselerinin kullanışlı özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Profesyonel dalış malzemeleri arasındaki dalgıç elbiseleri farklı ebatlara sahip olan birçok modeli size sunar. Fermuarlı gövdeleri sayesinde kısa bir sürede giyip çıkarabileceğiniz elbiseler, pratik bir deneyim yaşayabilmeniz için idealdir. Suyu iten ve emmeyen yüzeyleri ile beğeni toplayan dalgıç elbiseleri, konforlu bir giyim deneyimine ulaşabilmenize yardımcı olur. Yumuşak yüzeyleri ile cilt dostu bir yapı kazanan elbiseler, rahatça hareket edebilmeniz için oldukça esnek şekilde üretilmiştir. Uzun ömürlülük yaratan dayanıklı malzemelerle üretilen dalgıç elbiseleri, anatomik kesimleri sayesinde kollarınızı ve bacaklarınızı özgürce yönlendirebilmenizi sağlar. Tasarımlarında koruma noktalarına ve bağlantı tokalarına yer veren elbiseler, fonksiyonel bir kullanım yaşayabilmeniz için idealdir. Dalgıç elbisenizle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz serbest dalış malzemeleri arasında eldiven modelleri de bulunur. Dalgıçlar için su geçirmez şekilde üretilen eldivenler, çeşitli canlılara temas ederken ve su altındaki çeşitli maddeleri hareket ettirirken size yardımcı olur. Ergonomik yapıları ile öne çıkan dalgıç eldivenleri yardımıyla büyük bir konfora ulaşabilirsiniz. Soğuk sulara sahip denizlerde ellerinizin uyuşmasını engellemek için de bu eldivenleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dalgıç başlıkları ile başınızı tam koruma altına alarak suya dalabilirsiniz.

Dalış Malzemeleri Sayesinde Emniyet Kazanın

Dalgıç dostu malzemeleri kullanarak su altında geçirdiğiniz zamanı çok daha konforlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüplü dalış için gerekli malzemeler arasında da yer alan çoraplar, su altı dünyasına adapte olabilmenizi kolaylaştırır. Suya karşı dayanıklı olan dalış çorapları, ayak parmaklarınızı ve ayak tabanınızı çeşitli tehlikelere karşı koruma altına alır. Aynı zamanda kaydırmaz taban özelliği ile üretilmiş olan çoraplar yardımıyla zemine güvenli bir şekilde ayak basabilirsiniz. Böylece ayaklarınızın kaymasını engelleyerek zemin üzerinde yürüyebilirsiniz. Öte yandan dalış patikleri ile de verimli bir giyim deneyimi elde ederek su altında konfor kazanabilirsiniz. Fermuarlı gövdelerini kullanarak kısa bir sürede ayaklarınıza giyebileceğiniz patikler, tırtıklı tabanları sayesinde kaygan alanlara rahatlıkla adapte olur. Topuk bölümünde destek noktasına yer veren patikler aracılığıyla ayaklarınızın kayması da önlenir. Dolgulu yapıları ile beğeni toplayan patikler, sert ve sivri maddelerin yer aldığı alanlara güvenli bir şekilde dalabilmeniz için size yardımcı olur. Hem ön yüzü hem de tabanı kauçuk destekli olan patiklerle beraber ekstra esneklik kazanabilirsiniz. Tüplü dalış malzemeleri arasından sahip olabileceğiniz ürünlerden bir diğeri de iç yelek modelleridir. Kamuflajlı ve kamuflajsız birçok iç yelek modeli arasından seçimde bulunup su altında gövdenizi koruyabilirsiniz. Sürtünmeyi azaltan tasarımları ile daha kolay yüzebilmeniz için size yardımcı olan bu yelekler, güvenli bir şekilde dalabilmeniz için de idealdir. Aynı zamanda kolsuz dalış giysilerine de dalış malzemeleri arasından erişebilirsiniz. Kollarınızı özgür bırakan giysiler sayesinde su altında özgürce hareket ederek avlanabilir ya da gözlem gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik opsiyonlar yaratan ve dalış malzemeleri fiyatları bakımından hesaplı olan ürünler, su altında maksimum rahatlığa erişebilmeniz için size yardımcı olur.

Dalış Malzemeleri Arasındaki Aksesuarların Sunduğu Kolaylıklar

Dalış eşyalarınızı saklayabilmenize yardımcı olan ekipmanları kullanarak aksesuarlarınızın başarılı bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Palet ve maske tutucu modellerini kullanarak çeşitli aksesuarlarınızı saklamak için uygun alanlar elde edebilirsiniz. Kilit kullanımına olanak tanıyan tasarımları sayesinde bu ürünlerden pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Regülatör tutucu boyunluk çeşitlerinin de dalış malzemeleri takım ürünleri arasında bulunmasından yararlanarak konforlu bir kullanıma erişebilirsiniz. Hava akışını kontrol etmenize yardımcı olan regülatör modelleri ile su altında güvenli bir şekilde bulunabilirsiniz. Denge yeleği modellerinin dalış malzemeleri tüp modelleri ile uyumlu şekilde kullanılabilmesi, su altında dengenizi pratik bir biçimde sağlayarak verim kazanabilmenize olanak tanır. Su altında yer belirlemek için kolayca yararlanabileceğiniz şamandıra modelleri ile beraber dalış işlemlerini daha güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şamandıraların su üstünde dengeli bir şekilde durması, konumunuzu su dışındaki kişilere kolayca gösterebilmenize yardım eder. Dalış tüplerinin de dalgıç malzemeleri arasında yer almasından yararlanarak dakikalar boyunca suyun altında zaman geçirebilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip olan dalış tüpleri, hafif malzemelerle üretildikleri için sırtınıza fazla yük binmesini engeller. Regülatörlü dalış tüpleri ile beraber hava akışının seviyesini ayarlayarak oksijeni daha verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Çantalı şekilde üretilen dalış tüpleri sayesinde ürününüzü sırtınızda kolayca taşıyarak dalış yapacağınız alana doğru yürüyebilirsiniz. Tüplerin dış etkilerden korunmasını sağlayan  çantalar, fermuarlı tasarımları sayesinde kolayca ürününüzü bu alana yerleştirebilmenize imkân tanır. Değiştirilebilir regülatör desteği sunan dalış tüpleri yardımıyla farklı regülatör modellerinden yararlanabilirsiniz. Tüplerin gövdeleri darbelere ve aşınmaya karşı dayanıklı olduğu için bu ürünler size güvenli bir kullanım deneyimi sağlar. Suyun aşındırıcı etkisine karşı da dayanıklı olan tüpler, bağlantı işlemlerini pratik bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz şekilde üretilmiştir.

Deniz Dalış Malzemeleri ile İşlevsel Kullanım

Makara çeşitlerinin deniz dalış malzemeleri arasında bulunmasından yararlanarak ipli dalış esnasında bu ürünlerin sağladığı emniyeti deneyimleyebilirsiniz. Dalmadan önce giyebileceğiniz tüp sırtlıkları ile beraber dalış tüpünüzü sırtınıza güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Kullanıcılarına su altında avantaj sağlayan ürünlerden bir diğeri olan akıntı kancaları yardımıyla sert akıntılara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Güvenli bir noktaya kancanızı bağlayıp ürününüzün diğer bağlantı ucunu dalgıç elbisenizdeki uygun bir noktaya geçirebilirsiniz. Suyun altındaki karanlık ve bulanık alanları daha net görebilmek adına yararlanabileceğiniz birçok aksesuar da bulunur. Derin dalış malzemeleri arasındaki su altı fenerleri ile beraber metrelerce mesafeyi net olarak aydınlatabilirsiniz. Su basıncına karşı dayanıklı şekilde üretilen fenerler, gece saatlerinde dalış yaptığınızda görme yetinizi daha başarılı bir şekilde kullanabilmenize de yardımcı olur. Su altında çeşitli bitkilere takılmanız durumunda yaşayabileceğiniz sorunları aşmak için faydalanabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Su altı bıçağı modelleri, paslanmaya ve körelmeye karşı dayanıklı olan yapıları ile size maksimum konfor sağlar. Su yosunlarını ve çeşitli su altı bitkilerini kesmek için bu bıçakları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda avladığınız balıkları teknenizde kısa bir sürede temizlemek için de dalış bıçaklarının keskin yüzeylerinden yararlanabilirsiniz. Kapaklı şekilde üretilen dalış bıçaklarını ekipmanlarınız arasında güvenli bir şekilde taşıyarak olası kazalara karşı önlem oluşturabilirsiniz. Bıçakların kabzaları tırtıklı şekilde üretildiği için su altında bu ürünleri kolayca kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı dostu nitelikleri ile fark yaratan dalış malzemeleri ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyabilmeniz kolaylaşır. Dalış çantası çeşitlerini kullanarak dalış ekipmanlarınızı bir arada ve emniyetli bir biçimde taşıyabilirsiniz. Fermuarlı tasarım özelliğine sahip olan çantaları uzun askılıklarından yararlanarak kolayca taşıyabilirsiniz.

Kullanımı Pratik Dalış Malzemeleri

Su geçirmez kılıfların da aralarında yer aldığı dalış malzemeleri sayesinde su altındaki işlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Telefon, tablet gibi çeşitli elektronik ürünleri su altında da kullanmaya devam edebilmek için su geçirmez kılıf modelleri arasındaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Farklı ebatları bulunan kullanışlı kılıflar, su altında fotoğraf ve video çekimi ya da harita takibi yapabilmeniz için size elverişli bir destek sağlar. Dalış ürünleri için geliştirilmiş olan aksesuarlar arasında onarım gereçleri de bulunur. Dalgıç kıyafetlerinin tamiratı için tasarlanmış olan yapıştırıcı modellerini kullanarak giysilerinizdeki açıkları kapatabilirsiniz. Yırtılma, yarılma gibi sorunlara karşı dalgıç kıyafetinizdeki hasarlı noktaları tamir edebilmek adına pratik yapıştırıcılardan yardım alabilirsiniz. Hem ıslak kullanıma hem de kuru kullanıma olanak tanıyan yapıştırıcı çeşitleri ile beraber teknenizde kısa bir sürede giysinizi onarabilirsiniz. Dalışınızda av faaliyetleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz birçok ekipman da dalış malzemeleri arasında size sunulur. Bu ekipmanlardan olan zıpkın çeşitleri, farklı boyutlardaki deniz canlılarını kolayca avlayabilmenize yardımcı olur. Uzun ve ince yapıları ile su içerisinde hızlı bir şekilde hareket eden zıpkınlar, kısa bir sürede çok sayıda balık avlayabilmeniz için idealdir. Zıpkın tabancalarının pratik tetik sistemi aracılığıyla seri şekilde reaksiyon göstererek hareketli canlıları kolayca avlayabilirsiniz. Zıpkınların paslanmaya dayanıklı olması, tuzlu suyun yıpratıcı etkisine karşı çözüm elde edebilmenizi sağlar. Zıpkınlar için üretilmiş olan şok lastiği modelleri yardımıyla mevcut şok lastiğinizde sorun yaşamanız durumunda değişim işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Dalgıçlar için geliştirilen pratik aksesuarlar arasından dalış kemeri modellerine de ulaşabilirsiniz. Farklı deliklere sahip olan kemerler sayesinde vücudunuzla tam uyumlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kemerlerin solmaya ve deforme olmaya karşı dayanıklı yapısı, güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Başarılı Bir Kullanım Yaşatan Dalış Malzemeleri

Kullanıcıları için birçok avantajı bir arada sunan zıpkın dalış malzemeleri ile su altında verimli bir biçimde avlanabilirsiniz. Zıpkınların daha fonksiyonel hale gelmesine yardım eden misina modelleri, ürününüzü güvenli bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. Uzun yapıları ile geniş bir kullanım alanı sağlayan misinalar, klips desteği sunan tasarımları ile işlerinizi kolaylaştırır. Dalgıçlar için ideal olan ürünler arasında bilek ağırlığı modelleri de yer alır. Ayak bileklerinize bu ürünleri bağlayarak suya daha hızlı bir şekilde dalabilirsiniz. Gerekli durumlarda bu ağırlıkları sökerek hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz. Dalışınız sırasında tüpünüzü güvenli bir biçimde koruyabilmek adına yararlanabileceğiniz birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasındaki tüp fileleri, tüpünüzün çevresini saran yapıları ile olası darbelere ve tehlikelere karşı ekstra önlem oluşturur. Uç kısmı büzgülü şekilde üretilen tüp fileleri sayesinde tüpünüzün boyutuna uygun şekilde bu aksesuarınızı ayarlayabilirsiniz. Su altındayken güvenliğinizi başarılı bir şekilde koruyabilmeniz için üretilmiş olan birçok ekipman bulunur. Bu ekipmanlar yardımıyla su altında işlerinizi daha hızlı ve sorunsuz bir biçimde yerine getirebilirsiniz. Buğu giderici spreyleri dalış ekipmanlarınızın arasında bulundurarak denize açılabilirsiniz. Şnorkel camında buğu oluşmasını önleyen bu ürünler, su altındayken net bir şekilde çevrenizi izleyebilmenize yardım eder. Su altındaki basınçtan ve kulaklarınızın suyla dolması sorunundan korunmak için yararlanabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Ergonomik şekilde üretilmiş olan kulak tıkacı modelleri sayesinde dalışınız sırasında kulaklarınızı kolayca koruyabilirsiniz. Kutulu şekilde üretilen kulak tıkacı çeşitlerini hijyenik bir şekilde saklayıp taşıyabilirsiniz. Denize girmeden önce kulaklarınıza takarak yararlanabileceğiniz tıkaçlar, tuzlu suya karşı dayanıklı olan materyallerle imal edilmiştir. Kulak yapısına kolayca uyum gösteren tıkaçlar aynı zamanda pratik bir şekilde kulaklarınızdan çıkarabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Dalış Kıyafetleri Nasıl Giyilir?

Gövdelerinde yer alan pratik fermuarları açarak dalış kıyafetlerini saniyeler içerisinde giyebilirsiniz. Bu kıyafetlerin fermuarları takılma sorununa karşı dayanıklı olduğu için dalış giysinizi kolayca giyebilirsiniz. Dalış kıyafetleri çabuk kuruduğu için giysinizi denizden çıktıktan kısa bir süre sonra kuru şekilde çantanıza yerleştirebilirsiniz.

Zıpkınla Nasıl Balık Avlanır?

Avlanacağınız alandaki su yoğunluğuna ve balık çeşitliliğine bağlı şekilde zıpkın modelleri arasındaki ürünleri kullanabilirsiniz. Misinalı ve ipli zıpkınları kullanarak avladığınız balıkları kolayca kendinize doğru çekebilirsiniz. Zıpkınları suyun içini net olarak görebildiğiniz alanlarda daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Dalış Tüpü Nasıl Seçilir?

Hava kapasitelerine bağlı olarak seçebileceğiniz dalış tüpleri ile beraber su altında ne kadar kalabileceğinizi önceden hesaplayabilirsiniz. Kaç dakikalık dalış yapmak istediğinize bağlı olarak alternatif dalış tüpü modelleri arasından seçimde bulunabilirsiniz. Dalış tüpünüzü korumak için koruyucu filelerden yardım alarak çeşitli sorunların önüne geçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalış Malzemeleri

8544 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Doğa Sporları
Doğa Sporları
Dalış Ürünleri
Dalış Ürünleri
Regülatörler
Regülatörler
Sea Scooter
Sea Scooter
Şamandıralar
Şamandıralar
Maske ve Şnorkeller
Maske ve Şnorkeller
Zıpkınlar ve Zıpkın Uçları
Zıpkınlar ve Zıpkın Uçları
BC (Seviye Yelekleri)
BC (Seviye Yelekleri)
Dalış Bıçakları
Dalış Bıçakları
Dalış Başlıkları
Dalış Başlıkları
Dalış Elbiseleri
Dalış Elbiseleri
Dalış Eldivenleri
Dalış Eldivenleri
Dalış Fenerleri
Dalış Fenerleri
Dalış Paletleri
Dalış Paletleri
Dalış Patikleri
Dalış Patikleri
Aksesuar ve Yedek Parçalar
Aksesuar ve Yedek Parçalar
Dalış Setleri
Dalış Setleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 8544 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007826/22003835