Sea Scooter

Denizin altında keşfedilmeyi bekleyen uçsuz bucaksız güzelliklere erişmenin yolu, dalış sporuyla uğraşmaktan geçer. Suyun altında maceralara çıkan bir dalgıç için dalış artık vazgeçilmez bir faaliyet olur. Sonu gelmeyen bir güzelliği daha fazla keşfedebilmek için daha fazla dalış yapabilmenin ihtiyacını duyar. Dalış tutkunlarının yardımına böyle durumlarda yetişen sea scooter ise suyun altındaki süreyi daha verimli kullanmayı sağlar.
Spor alanında ihtiyaç duyulan ürünleri kapınıza getiren hepsiburada.com, en ilgi çekici doğa sporları arasında yer alan dalış ile ilgili ürünleri de sizlere sunuyor. Su altında mesafeleri kısaltmak ve daha az efor sarf etmek isteyenler, sea scooter kategorisinde aradıkları yardımcıyı bulabilirler. Alanında uzman markaların sunduğu farklı modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Motor gücü yüksek sea scooterlar ortalama 20 m derinliğe kadar dalabilmenize yardımcı olur. Birkaç saat içinde şarj edebileceğiniz bu alet 45- 90 dakika arası kullanım kapasitesine sahip. Ayrıca içinde bulunan şamandıra sayesinde serbest bıraktığınızda dahi suyun dibine batmaz. Seçeceğiniz sea scooter, çantası ve yedek aküsü ile birlikte sizlere sunuluyor.
Suyun altında mesafeleri kısaltmak ve maceranızı daha uzun soluklu yapmak istiyorsanız hemen sea scooter kategorisine göz atın. Spor tutkunları için onlarca ürün sunan hepsburada.com, 75 TL üstü siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı da sunuyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sea Scooter Fiyatları

27 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 27 / 27 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?