Su sporlarıyla uğraşanlar için denizler bambaşka bir dünyadır. Ama bu dünyaya dahil olmak, güvenli ve keyifli zaman geçirmek için uygun ekipmanların kullanılması gerekir. Amatör ya da profesyonel deniz tutkunlarının her ihtiyacını karşılayabileceği, dünyaca ünlü markaların dalış ürünleri ve dalış elbiseleri uygun fiyat ve taksit olanaklarıyla hepsiburada.com'da.
Dalış kıyafetinin temel amacı vücut ısısını belli bir düzeyde korumak ve yaralanmaları önlemek olduğu için farklı özelliklerde dalış elbiseleri üretilir. Dalış elbisesi seçimi için öncelikle karar verilmesi gereken konu, kullanım alanı ve amacıdır. Profesyonel dalışlar genellikle farklı mevsimlerde, uzun süre deniz altında kalmayı gerektirir ama su kayağı, sörf, yüzme gibi sporları yaparken vücut ısısını korumaktan çok rahatlık ve esneklik ön plandadır. Bu nedenle 1,5 mm den 7 mm kadar değişen kalınlıklarda dalış elbiseleri arasından amacınıza uygun olanı seçmeniz önemlidir. Dalış elbisesi seçerken ıslak ya da kuru olarak adlandırılan modeller yine kullanım amacınıza göre değişiklik gösterebilir. Tek parça dalış elbiseleri ya da alt ve üst olarak ayrı üretilen modellerde rahatlık, düşünülmesi gereken faktörlerden birisi olabilir.
Su altı sporları için tasarladığı ürünlerle dünyaca ünlü Seac Sub markası, hepsiburada.com uygun fiyat ve taksit imkanlarıyla sunuluyor. Geniş ürün çeşitleri arasından erkek, kadın, çocuk, unisex dalış elbiselerini kolayca bulabileceğiniz hepsiburada.com'da uzun kollu, kısa kollu, tek parça, iki parça, kuru ve ıslak dalış elbiseleri, dalış çorap ve eldivenleri, avcılık için tasarlanan kamuflaj desenli avcı pantalonu ve avcı yeleği, plaj ayakkabısı ayrıca sörf, yelken ya da su kayağı gibi sporlarda kullanabileceğiniz dalış elbiseleri ve aksesuarlarını inceleyebilir, ürünleri karşılaştırabilir, bir tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

 

Dalış Elbisesi Fiyatları

194 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Seac Sub
  2. Scubapro
  3. Apnea
  4. Picasso
  5. Si Tech
  6. Abalone
  7. Subzero
  8. Ist Diving
  9. Mcnett
  10. Submorgan
  11. Camaro
  12. Free-Sub
  13. Mares
  14. Omer Sub
  15. Anax Pro
  16. Everlast
  17. Oxbow
  18. Kraken
  19. Nemesub
  20. Sporasub
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007826/22003835/1300018
BAŞA DÖN