Dalış patikleri, dalgıçların ve su sporlarıyla uğraşanların kullandığı en önemli ekipmanlardan biri. Denize girerken dalgıç olmayanlar dahi ayaklarının taş, denizkestanesi vs. gibi maddelerden korunması için koruyucu deniz ayakkabıları giyerler. Tıpkı deniz ayakkabıları gibi dalış patikleri de kıyıdaki taş gibi ayak tabanına zarar veren maddelerden ayağı korumak için özel olarak geliştirilmiştir. Tüplü-tüpsüz dalışlarda ve çeşitli su sporlarında kullanılabilecek dalış patikleri birbirinden farklı çeşitleri ile hepsiburada.com’da!
Su sporlarıyla uğraşanlar özellikle de dalgıçlar için kullandıkları giysiler hayati önem taşır. Daha çok deniz kıyısında, kimi zamansa denizde ayağı kesebilecek ya da yaralayabilecek cisimlerle karşılaşılabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına bir dalış patiği edinmek gereklidir. Dalış patikleri, dalış malzemeleri gibi neopren kumaştan üretilir. Bu kumaş; atmosfer şartlarına, suya, soğuğa ve sıcağa dayanıklıdır ve kolaylıkla esneyebilir. Neopren kumaştan üretilmiş dalış patikleri ile ayaklarınıza zarar verebilecek taş vb. maddelerden korunurken dalış esnasında da ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Dalış patikleri ayağınızı korumanın ve kuru tutmanın dışında; kauçuk ön yüzleri, topuk kısımları ve tırtıklı tabanları ile ıslak zeminde kaymanızı önler.
Hepsiburada.com’da bulabileceğiniz dalış patikleri arasından, size en uygun kalınlıkta olanı seçip denizde ya da deniz kıyısında özgürce hareket ederken görünmez kazalardan, canınızı acıtacak yaralanma ve kesiklerden korunabilirsiniz. Dalış patiklerine hepsiburada.com’un uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz!
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dalış Patiği Fiyatları

39 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apnea
  2. Scubapro
  3. Seac Sub
  4. Subzero
  5. AND OUTDOOR
  6. Cressi
  7. Abalone
  8. Anax Pro
  9. Omer Sub
  10. Amphibian Pro
  11. Beuchat
  12. Free-Sub
  13. Mares
  14. Picasso
  15. Quiksilver
  16. Speedo
 2. Beden A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007826/22003835/1300020
Başa dön