Konforlu ve eğlenceli bir sürüş yapabilmek için donanımlı bir bisiklet haricinde beden ölçülerine uyumlu ve efektif kullanılabilen bisiklet kıyafetlerine ihtiyaç duyuluyor. Bisiklet tutkunlarının ister şehir içinde uzun yollarda ister doğanın eşsiz güzellikleri arasında engebeli arazi koşullarında bisiklet sürebilmelerinde giydikleri bisiklet kıyafeti modellerinin kalitesi büyük önem taşıyor. Güvenli ve rahat bisiklet kullanabilmek doğru seçilmiş sağlam ve fonksiyonel bir bisikletin yanı sıra kişiye özel uyum gösteren giysilerle de mümkün oluyor. Tercih edilen şehir, yarış ya da dağ bisikletlerine göre kadın, erkek ve çocuklara göre geliştirilen bisiklet giyim aksesuarları şık tasarımları, sağlam ve ergonomik modeller sunuyor. Uzun doğa turlarında sarp arazi koşullarını bertaraf eden bisikletlerdeki sürücülerinin dik yokuşlarda ve keskin virajlarda vücutlarını saran taytlar, yelekler, kasklar ve diğer giyim ekipmanları çok daha iyi performans gösterebilmelerine yardımcı oluyor.

Esnek ve Şık Bisiklet Kıyafeti Modelleri

Farklı bisiklet türleri olsa da uzun süreli binişlerde rahat bir kullanım sağlamak için en gerekli kıyafetler arasında bisiklet taytı ve yeleği geliyor. Sert virajlarda ya da düz ve rampalı şehir yollarında saatlerce çevrilen pedallarda sürüşe konforlu ve acısız devam edebilmek için bedene uygun bir bisiklet taytı, yeleği ya da hava şartlarına bağlı olarak yağmurluk sahibi olmak gerekiyor. Bisiklet sporuyla aktif olarak uğraşanlara özel geliştirilen bisiklet taytları selenin olduğu bölgede rahatsızlık olmasını önleyerek daha uzun ve ağrısız spor yapılmasına olanak sağlıyor. Konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilmek ve gezi sırasında çevredeki güzellikleri seyretmeyi mümkün kılan taytlar askılı, askısız kısa ya da uzun modellerde sunuluyor. Vücudu saran, hareket etmeyi engellemeyen ve güvende hissettiren bisiklet yelekleri de kullanışlı cepleri ile sürücülerin yanlarında yiyecek, ufak eşya, mendil gibi malzemeleri rahat taşımalarını sağlıyor.

Koruyucu ve Konforlu Kasklar

Profesyonel veya amatör sporcuların sürüş sırasında güvenlikleri için mutlaka takmaları gereken bisiklet kıyafetlerinden biri de kasklar. Dışarıdan gelebilecek ya da olası bir denge kaybı ve düşmede kafayı ve yüzü koruyacak olan kaskların baş ölçülerine göre seçilmesi doğru sıkılıkta takılması gerekiyor. Şehir içinde uzun yol yapanlara veya Off-Road aktiviteler için imal edilen bisikletleri kullanan macera tutkunu kadın ve erkeklere özel renkli çeşit çeşit bisiklet kaskı modelleri bulunuyor. Çocuklar için de farklı renklerde, sevdikleri oyuncak ve çizgi film karakterinin basılı olduğu kask modelleri sürüşleri daha eğlenceli hale getiriyor.

Havalı ve Estetik Bisiklet Kıyafeti Aksesuarları

Rahat ve özgür sürüşler yapabilmek için bisiklet kıyafeti donanımında gözlük, eldiven, dizlik, dirseklik gibi pek çok koruyucu ve sürüş kalitesini artırıcı aksesuarlara ihtiyaç duyuluyor. Sürücülerin beklentilerini karşılayan bisiklet kıyafetleri ile yorulmadan çok daha seri bir sürüş sağlanıyor. Birçok yerli ve yabancı markaların kaliteli aksesuar seçenekleri hafiflikleri, ergonomileri ve iyi kavrayan modelleri ile ön plana çıkıyor. Güneşli, yağışlı ve rüzgarlı günler gözlerin yaşarmasını engelleyen, gece bisiklet binişlerinde ise far ışıklarını keserek sürüşe sağlıklı devam edilmesine yarayan gözlükler görüş seçiciliğini artırıyor. Ellerin yıpranmasını önleyen ve daha sıkı bir tutuş sağlayan eldivenler de daha konforlu sürüşler sağlıyor. Sünger takviyeli plus eldivenler polyester, naylon, elastan ve poliüretan kumaş malzemeleriyle kolay giyilen bir yapı ve ter silme yüzeyine sahip detaylarla sunuyor. Dizlik ve dirseklik modelleri daha çok küçük yaştaki bisiklet sürücülerinin düşme gibi durumlarda eklem yerlerini korumak için tercih ediliyor.

Dayanıklılığı Artırıcı Bisiklet Maskeleri

Soğuk ve yağışlı havalarda sürüş performansının düşmemesi ve dış etkenlerden daha az etkilenmek için açık hava anti-toz maskeleri sayesinde uzun süre antrenman yapılması mümkün oluyor. Rüzgar geçirmeyen ve hava kirliği, duman gibi durumlardan korunmaya yarayan bisiklet maskeleri su geçirmez kumaşları rahat nefes alınabilir bir yapıda üretiliyor.

Hava şartları nasıl olursa olsun bisiklet sürmek isteyenlerin konforlarından ödün vermemelerini sağlayan bisiklet kıyafeti modelleri her mevsim rahat ve güvenli sürüşler yapılmasını mümkün kılıyor.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bisiklet Kıyafeti Fiyatları

2.382 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Cinsiyet
 4. Markalar A-Z
  1. Voit Bisiklet Giyim Ürünleri
  2. adidas Bisiklet Giyim Ürünleri
  3. Dynamic Bisiklet Giyim Ürünleri
  4. Nike Bisiklet Giyim Ürünleri
  5. Altis Bisiklet Giyim Ürünleri
  6. Puma Bisiklet Giyim Ürünleri
  7. Delta Bisiklet Giyim Ürünleri
  8. Hattrick Bisiklet Giyim Ürünleri
  9. Under Armour Bisiklet Giyim Ürünleri
  10. Narr Bisiklet Giyim Ürünleri
  11. Santini Bisiklet Giyim Ürünleri
  12. Sidi Bisiklet Giyim Ürünleri
  13. Zozo Bisiklet Giyim Ürünleri
  14. Buffalo Bisiklet Giyim Ürünleri
  15. Parrot & Pirate Bisiklet Giyim Ürünleri
  16. Scott Bisiklet Giyim Ürünleri
  17. Sedona Bisiklet Giyim Ürünleri
  18. Loco Active Bisiklet Giyim Ürünleri
  19. Freysport Bisiklet Giyim Ürünleri
  20. E-Taktik Bisiklet Giyim Ürünleri
 5. Beden A-Z
 6. Renk A-Z
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Yaş A-Z
 10. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/370963
Başa dön