Aksesuar & İç Giyim

Spor yapmanın sağlık üzerindeki olumlu etkisi kuşkusuz ki hiç tartışılmazdır. Ancak sağlıklı bir spor deneyimi için doğru ekipmanları kullanmak çok önemlidir. Eksik ya da dayanıklı olmayan bir ekipman spor esnasında çok ciddi kazalara ve sakatlıklara sebep olabilir. Yapacağınız spora uygun aksesuar ve giyim ürünlerinden dilediğinizi satın alarak bu riski ortadan kaldırabilirsiniz.

Bisiklet Sürücülerinin Yılmaz Eşlikçisi Güneş

Yaz günlerinde yapılacak uzun sürüşlerin en zorlu eşlikçisi elbette güneştir ve onun zararlı ışınlarından korunmak bisikletçiler için her zaman önemli bir konu olmuştur. Güneş yanıklarından korunmak hem sağlık hem de sürüş keyfini için önemlidir. Bisiklet kasklarının altına da takılabilen siperli şapkalar sayesinde yüzünüzü güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz.

Sıcak bir günde bisiklet üzerindeyken kolları güneşten korumanın en rahat ve serin yöntemi ise bisikletçilere özel tasarlanmış olan ve nefes alan kumaşlardan elde edilen kol koruyucularıdır. Bu sayede güneş yanığı olmadan saatler süren yolculuklar yapabilirsiniz

Bisiklet Sürücüleri İçin Rüzgarlık Modelleri

Hava ne kadar sıcak olursa olsun bisiklet sürücüleri her zaman rüzgara maruz kalır; örneğin dik bir yokuştan inerken. Yaza özel tasarlanmış olan bu rüzgarlıklar en hafif kumaşlardan yapıldığı için tamamen nefes alır ve katlandığında cebe sığacak kadar küçülür.

Nefes Alan Bisiklet Çorapları

Bisiklet çorapları normal çorapların aksine nefes alan bir yapıya sahiptir ve sürüş esnasında ayakların terlemesini engeller. Bu sayede ayaklar birçok hastalıktan korunmuş olur ve daha hijyenik bir spor deneyimi sağlanır. 

Sadece Kendinizi Değil Bisikletinizi de Koruyun

Bisiklete düzenli bakım yapmak yeterli değildir. Onu uzun yıllar kullanmak isteyenlerin mutlaka edinmesi gereken bazı aksesuarlar vardır. 

Uzun mesafeler için sele konforunu artıran, su geçirmeyen sele kılıfları sayesinde bisikletin kendi selesinin yıpranması engellenir. 

Kal koruyucu ürünler sayesinde bisikletin en önemli aksamlarından biri olan pedalların yıpranmasının önüne geçebilmeniz mümkündür. Kal koruyucuları ayı zamanda bisiklet ayakkabılarının da ömrünü uzatacaktır.

Bisiklet kadrosu eğer gerekli önlemler alınmaz ise çabucak yıpranır. Sadece birkaç kullanımdan sonra bile kadro çubuğunun boyası dökülmeye başlayacaktır. Bunun önüne geçmek için kadro koruyucu bantları mutlaka kullanmak gerekir.

Her Spora ve Mevsime Uygun İçlikler

Kısa kollu içlikleri bisiklete binerken ya da spor yaparken kullanmak mümkün. Özellikle yaz günlerinde sporcular tarafından en çok tercih edilen aksesuarların başında gelir. 

Kış mevsimi için ise uzun kollu yün içliklerden tercih etmek daha doğru ve sağlıklı olacaktır. 

Kişisel Antrenörünüz Olmaya Aday Spor Saatleri

Spor esnasında bedenindeki değişiklikleri görmek ve kendi temposunu anlamak isteyenlerin vazgeçilmez antrenörü spor saatleridir. Bisiklet, koşu ve yarış gibi birçok spor türünde kullanılan spor saatleri hem sporcu hızını hem de kalp atım hızı gibi parametreleri takip edebiliyor.

Profesyonel Yüzücüler İçin Triatlon Mayosu

Nefes alabilen kumaşlardan yapılmış olan triatlon mayolar yüzme sırasında sürtünmeyi azaltır ve yüzücünün daha hızlı ilerlemesine katkıda bulunur.

Sakatlıkların Önüne Geçmek İçin Kalf Koruyucu ve Dirseklikler

Kalf koruyucu kasları sıkı tutar. Kemiklerle kasların birleştiği noktada oluşan titreşimi azaltır ve sakatlanma riskini düşürür. Farklı spor türleri için uygundur ve özellikle yoğun antrenmanlardan sonra mutlaka kullanılması profesyoneller tarafından tavsiye edilir. 

Bisiklet, paten ya da kaykay kazalarında sürücüleri en çok koruyan ekipman dirsek ve dizlik setleridir. Sert düşüşlerde bu kritik noktaları tamamıyla korur ve sakatlıkların önüne geçer. 

Çift Taraflı Berelerle Tarzınızı Yansıtın 

Farklı renk, desen ve seçenekleriyle her zevke hitap eden çift taraflı bereler sağlık açısından da önemli bir yer tutar. Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı koruma sağlayan bu bereleri her yaş grubundan sporcular kullanabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aksesuar & İç Giyim

15 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/370963/80697034