Ayakkabı

Ayakkabı

Bisiklet ayakkabıları spor ile uğraşanlar için en önemli giyim aksesuarları arasında yer alır. Sporda başarı hedefleyen ve çıtayı yüksek tutanlar, spor kıyafetleri kadar giyim aksesuarlarına da önem verir. Spor öncesi ve spor esnasında kullanılmak üzere doğru türde yapılacak olan bir tercih ile istenilen maksimum performansa ulaşmak mümkün olur. Bisiklet ayakkabısı modelleri özellikle sürüş esnasında istenilen konforu vermeyi garanti eder. Bisiklet ayakkabı modelleri arasında birçok farklı çeşit yer alır. Her biri farklı özelliklere sahip olan ayakkabılar, ayaklarda mükemmel bir şekilde kullanılır. Sürüş esnasında meydana gelebilecek her türlü kaza ve sağlık problemine karşı önleyici özelliklere sahiptir. Hem kadın hem de erkekler için ayak tipine özel olarak üretilen bisiklet modelleri ayak yapısını muhteşem bir şekilde kavrar ve ayakları uzun saatler boyunca rahat ettirir. Bu şekilde özellikle uzun saatler boyunca yapılması gereken sürüşlerde ayaklarda yorgunluk hissi meydana gelmez. Ayak sağlığını destekleyen bisiklet ayakkabı modellerini kategoriden inceleyebilirsiniz. Bedeninize uygun bisiklet ayakkabısı modellerini en güvenilir koşullarda sepetinize ekleyebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bisiklet Ayakkabı Modelleri 

Bisiklet ayakkabı modelleri özellikle profesyonel derecede bisiklet sporu ile uğraşanlar için iyi bir performans artırıcıdır. Yol bisikleti için özel olarak tasarlanan ayakkabılar, pedal çevirme için harcanan eforu ciddi oranda destekler. Bu sayede sporcular saatler boyunca aynı performansa sahip olabilir. Hafif tasarımları sayesinde kullanımda rahatlık sunan ayakkabı modelleri bacak kaslarının daha fazla güç alabilmesini sağlar. Bisiklet ayakkabıları her bisiklet türü için farklı ölçü ve modellere sahip olacak şekilde üretilir. Bu sayede kullanım sırasında maksimum performans elde etmek mümkün olur. Bisikleti ile uzun mesafe yola gitmeyi sevenler için üretilen yol bisikleti ayakkabıları saatler boyunca sürecek yolculuklarda bile ayaklarda şişlik ve ağrı hissi yaratmaz. Dağ bisikleti kullanmak için üretilen dağ bisikleti ayakkabı modelleri dayanıklı ayakkabı tabanlık özelliklerine sahiptir. Bu özelliği ile diğer bisiklet ayakkabısı modellerinden ayrılır. Sahip olduğu güçlü dokusu ile bacak kaslarının fazla yorulmasının önüne geçer. Dağa tırmanış sırasında harcanacak gücü yarı yarıya düşüren ayakkabılar, pedalı kavrayan özel yapıları sayesinde sürüş esnasında kayma yaratmaz. Bu sayede en dik yamaçlarda bile ayakların boşa düşmesi gibi korkular meydana gelmez. Kullanıcılarına güven veren bisiklet ayakkabısı modelleri arasından ayak numaranıza uygun modelleri tercih ederek güvenilir koşullarda alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bisiklet Ayakkabı Markaları

Bisiklet ayakkabısı modelleri arasında hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip sayısız marka yer alır. Kalitesine göre her markanın kullandığı materyaller ayakkabı modellerinin birbirinden farklı fiyatlar ile satışa sunulmasını sağlar. Kategoride sunulan bisiklet ayakkabı markaları arasından tercih yapmak için ürünlerin özelliklerine göz atabilirsiniz. Her biri birbirinden güzel ve kaliteli modellere sahip olan bisiklet ayakkabı markalarını inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz.

Tempolu yürüyüşlerde bile ayakların deforme olmasını engelleyen özel basınç sistemi, ayak sağlığına olumlu etki eder. Ayak numaranıza uygun numara ve bedenlerde tercih edeceğiniz bisiklet ayakkabısı modelleri ile yürümeniz gereken alanlarda bile rahatlığın tadına varabilirsiniz. Kullanıcıların tercihine göre bisiklet ayakkabı modelleri kilitli seçenekler ile de kullanıma sunulur. Kilitlenebilen bisiklet ayakkabısı modelleri özellikle engebeli zeminlerde muhteşem bir güvenlik sunar. Yürüyüş gerektiren engebeli arazilerde bisiklet ile birlikte rahat yürümeniz için özel olarak tasarlanan kilitli modeller ayak yapısına göre ayarlanabilir. Gerekli olduğu durumlarda ayakkabınızı giydikten sonra kilidini aktif hale getirebilir ve siz çıkarmadığınız sürece ayakkabınızın ayağınızdan çıkmasını engelleyebilirsiniz. Bisiklet ayakkabısına ihtiyacınız olduğunda, hangi ortamlarda kullanmanız gerektiğini tespit ettikten sonra size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. 

Bisiklet Ayakkabısı Modelleri Nasıl Kullanılır?

Bisiklet ayakkabılarının kullanımı oldukça basittir. Ayakkabıların doğru bir şekilde giyilmesi de en az doğru tercih yapılması kadar önemlidir. Ayakkabılar doğru giyilmediği durumlarda üründen istenilen faydanın sağlanması mümkün olmaz. İhtiyacınıza ve spor türüne en uygun modele karar vererek, daha yüksek performanslar elde edebilirsiniz. 

Bisiklet ayakkabıları, doğru sürüş pozisyonunun alınmasında da önemlidir. Doğru tercih edilecek olan ayakkabı ile pedalı kavramak mümkün olur. Bu durumlar da sürüş için harcanacak ekstra eforu önler. Bu sayede en doğru tercihler ile en konforlu sürüşlere sahip olabilirsiniz. Ayaklarınızın rahat etmesi bireysel performansınızın artmasında büyük bir etkiye sahiptir. Özellikle yarışlarda kendinize olan güvenin artmasını ve rakiplerinizi daha rahat bir şekilde geçebilmenizi sağlar. 

Bisiklet Ayakkabılarının Temizliği Nasıl Yapılır?

Bisiklet ayakkabıları normal spor ayakkabılar ile benzer özelliklere sahip gibi görünse de hem kalıp olarak hem de materyal olarak oldukça farklıdır. Ancak ayakkabı temizleme konusunda bisiklet ayakkabılarınızı da diğer ayakkabılar gibi temizleyebilirsiniz. Ayakkabıları temizlemek için herhangi bir zararlı temizlik ürünü kullanmamanız tavsiye edilir. Bu tür temizlik ürünleri normal ayakkabıların temizlenmesinde de birtakım sorunlar meydana getirir. Ayakkabının materyaline ve malzemesine zarar gelmeyecek şekilde nemli veya ıslak bir bez ile ayakkabılarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. 

Dağ bisikleti sporu ile uğraşan sporcuların ayakkabıları normal olarak diğer ayakkabı türlerine göre daha fazla kirlenir. Bu durumda da basit bir sünger yardımı ile bir sabunlu su hazırlayarak ayakkabınızın fazla kirini alabilirsiniz. Derinlemesine bir temizlik yapmak için yine nemli bezler en iyi tercih olacaktır. Bu aşamada dilerseniz ayakkabı temizlemek için özel olarak üretilen ürünlerden de yardım alarak, ayakkabılarınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayakkabı temizliği konusuna gerekli hassasiyeti gösterirseniz ayakkabınızın kullanım ömrünü iki katına çıkartabilirsiniz. Ayakkabı temizleme işlemini her kullanımdan sonra yapmanız önerilir. Bu şekilde özellikle ayakkabıların kullanımdan dolayı oluşacak her türlü deformasyondan korunması mümkün olur. Belirli aralıklar ile de ayakkabılarınızı temizleyerek birbirinden kaliteli bisiklet ayakkabısı modellerini en uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

En Güzel Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar hem yaz hem de kış mevsiminde kesintisiz olarak kullandığımız giyim aksesuarlarıdır. Her mevsimde mutlaka ihtiyaç duyulan temel giyim gereksinimleri arasında bulunur. Erkekler için önemli olsa da özellikle kadınlar için ayakkabıların önemi daha da büyüktür. Giyimine dikkat eden kadınların tercihi her kombin için farklı bir ayakkabı kullanmaktan yana olur. Her ortam için farklı modelde tercih edilecek olan ayakkabıların da bu doğrultuda her birinin kaliteli olması ve ayak sağlığını desteklemesi gerekir. Ayağa giyildikten sonra birçok durumda gün boyu ayakta kalması gereken ayakkabı modelleri kadınların moda anlayışını yansıtma konusunda da oldukça etkilidir. Her dönem çıkan en yeni kadın ayakkabı modelleri kadınların duruşunu ve tarzını yansıtır. Kategoride yer alan ayakkabı kadın modelleri rahatlığı ile de ön plana çıkar. Gün boyu ayakta kalması gereken ayakkabılar gün boyu bütün vücudun ağırlığını taşır. Bu nedenle ayakların sağlıklı olarak kalabilmesi son derece önemlidir. Ayakkabı tercih ederken modelleri kadar ürünün kalitesi ve ayak numarasına uygun tercihlerin yapılması da önemlidir. Eğer ayağınıza uygun kalıpta bir model tercih ederseniz hem kullanım sırasında hem de giyme ve çıkarma sırasında oldukça rahat edersiniz. 

Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri arasında standart ayakkabılar ile birlikte ortopedik modeller de bulunur. Normal ayakkabılara ek olarak ortopedik ayakkabılar özellikle ayak veya bacaklarında problem olanlar için ekstra rahatlık ve sağlık sunar. Ayaklarda oluşan rahatsızlıklar, vücut ağırlığının fazla olması, varis gibi problemler birçok durumda ortopedik ayakkabıların tercih edilmesine neden olur. Bununla birlikte ortopedik ayakkabılar özellikle tüm gün boyunca ayakta kalması gerekenlerin öncelikli tercihleridir. Ayak ve vücut için uygun ortopedik ürünlerin tercihi vücudun iskelet sisteminin zarar görmesini önler. Ayakları gün içinde olması gereken pozisyonda tutar ve doğru duruş pozisyonlarını destekler. Kategoride sunulan ayakkabılardan beğendiğiniz modelleri tercih ederek ürün siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Sporu Destekleyen Ayakkabı Modelleri

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez anahtarı spordur. Spor faaliyetlerinin en verimli şekilde yerine getirilmesi için ise uygun kıyafet ve ayakkabılar ile yapılması gerekir. Sağlığı destekleyen spor ve egzersiz ayakkabıları ile siz de ayaklarınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Spor ayakkabıları spor çalışmaları sırasında vücut ağırlığının dengeli bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Bu sayede her türlü hareketi zorlanmadan yapabilirsiniz. Her ortamda ayaklarınızda spor ayakkabılar olduğu sürece ev konforunda spor performanslarını gerçekleştirebilirsiniz. Spor ayakkabılarının birçok farklı modelinde kendinden ortopedik özellikler bulunur. Bu sayede de sporunuz en üst seviye konfor ve rahatlık ile desteklenir.

Her Tarza Uyan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri arasında her tarza uygun birçok farklı model seçeneği yer alır. Klasik, spor ve modern ayakkabıların yanı sıra vintage, gotik ve retro gibi modeller de tarzı muhteşem bir şe kilde tamamlar. Minimalist tarza sahip olanlar da bu tarza uygun en sade ayakkabı modelleri ile ihtiyacı olan şıklığı yakalayabilir. 

Yazlık tercihlere ek olarak kış mevsiminde raflardan inen bot ve çizme modelleri de en soğuk zamanların en konforlu şekilde geçmesini sağlar. Hem kadın hem de erkek için tasarlanan bot modelleri farklı model seçenekler ile her tarza muhteşem bir tamamlayıcılık sağlar. Ayakkabı erkek kategorisinde yapacağınız aramalar ile tarzınıza en uygun botlara ulaşabilir ve siz de en soğuk zamanlarda bile ayaklarınızı rahat ettirebilirsiniz.

Kadınların özel gün ve gecelerde vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan topuklu ayakkabı modelleri de en şık ve modern seçenekleri ile size sunuluyor. Farklı beden seçenekleri arasından tercihlerinizi güvenli koşullarda yapabilir ve siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hem günlük yaşamınızda hem de en özel gecelerinizde elbise ile birlikte giyebileceğiniz topuklu ayakkabı modelleri her ortamda şık olmanızı sağlar. İddialı tarzınızı herkese aşılamak için kategoride bulunan ürünleri gözden geçirebilirsiniz.

Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

Kadınlar kombinlerini ayakkabı ve çanta ikilisi ile tamamlarken, erkekler ise ayakkabı ve kemer ikilisini kullanır. Her giyim parçası ile giyilebilecek olan tasarım ayakkabı modelleri tarzınızı muhteşem bir şekilde ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Yenilikçi bir anlayışa sahipseniz ve modayı da yakından takip ediyorsanız, her sezon yeni çıkan ürünleri de takibe alabilirsiniz. Bu sayede her dönemde en trend ayakkabı modellerine sahip olmanız oldukça kolay olur. Her sezon yenilenen ürün serileri her dönemde farklı olmanızı ve bütün yeniliklerden önce sizin haberdar olmanızı sağlar. Ortamlarda ihtiyacınız olan çekici görünüme kavuşmak için siz de ayakkabı kategorisinde bulunan ürünleri inceleyebilir ve özelliklerine göz atabilirsiniz. 

Erkeklerin Tarzını Yansıtan En Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri 

Ayakkabı sektörü oldukça geniştir. Her biri farklı grupta değerlendirilen erkek ayakkabı modelleri temelde klasik ve spor olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Klasik modeller, şıklığından her ortamda ödün vermek istemeyen erkeklerin tercihi olan modeller içerir. Spor ayakkabı modelleri ise her ortamda rahatlığı elinden bırakmak istemeyen erkeklerin tercihidir. Spor tarzda muhteşem bir tamamlayıcılık sağlayan ayakkabı modelleri kendine özgü tarzları ile de beğenilir. Futboldan basketbola, tenisten koşuya kadar her türlü sporu destekleyen erkek spor ayakkabı modelleri pek çok farklı dalda erkeklere yardım ve rahatlık sunar. 

Erkek ayakkabı modelleri bağcıklı ve fermuarlı gibi farklı kategorilerde de sunulabilir. Günümüzde artık hem klasik modeller hem de normal ayakkabılarda bağcık görülür. Bağcık bağlamayı sevenler kategoride yer alan birbirinden farklı modelleri inceleyebilir. Bağcık ile uğraşmak istemeyen erkekler için hepsi birbirinden iddialı fermuarlı modeller ön plandadır. 

Erkek Ayakkabı Modelleri Özellikleri

Erkek ayakkabıları birçok farklı materyal kullanılarak üretilir. Belirli bir model belirlendikten sonra modelin nasıl bir tasarıma sahip olacağına karar verilerek bu doğrultuda uygun materyaller hazırlanır. Deri kategorisinde bulunan ürünler birbirinden farklı kaliteye sahip deriler kullanılarak üretilir. Kışlık özelliğe sahip olan ayakkabılar da buna uygun olarak sıcak tutabilecek materyaller ile hazırlanır. Her mevsim kullanılan ayakkabılar her türlü darbe ve aşınmaya karşı dayanıklı olan materyaller kullanılarak güçlendirilir. Böylece yıpranmayan, eskimeyen ve yırtılmayan ayakkabı modelleri kullanıcılara sunulur. Ayakkabılar farklı renk seçenekleri ile de oldukça beğenilir. Her biri birbirinden farklı modele sahip ayakkabılar siyah ve kahverengi başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Son dönemin moda renkleri olan haki ve bordo renginde de birçok farklı ayakkabıya sahip olmak mümkündür. Tarzınızı yansıtacak ayakkabı modeline en hızlı koşullarda sahip olmak için kategoride bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Ayakkabı modelleri çok geniş model ve kalite aralığına sahiptir. Her yaşa hitap eden farklı modeller, kullanıma en uygun materyaller ile birleştirilerek üretilir. Bu sayede her biri diğerinden farklı fiyata sahip ayakkabı modelleri ortaya çıkartılır. 

Ayakkabı fiyatları hakkında net bilgiye sahip olmak için öncelikle aklınızda nasıl bir ayakkabı almak istediğinize dair fikir olması gerekir. Kullanım alanınızı belirledikten sonra tarzınızı yansıtacak ayakkabı modeline karar vererek fiyatlar hakkında tahmin yürütebilirsiniz. Spor, klasik ve daha birçok farklı tarzı yansıtan ayakkabı modelleri sahip oldukları özellikler ile fiyat açısından birbirinden ayrılır. Kategoride bulunan ürünleri gözden geçirerek ürün fiyatları hakkında daha güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Ayakkabı tercihinizde fiyatların neye göre değiştiğini bilirseniz, bütçenize en uygun ürünü kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz. Her biri farklı markaya ait ayakkabı modelleri arasından ayak numaranıza en uygun modeli tercih ederek tam ihtiyacınız olacak ayakkabıyı tercih etmeniz mümkün olur. Her biri bir diğerinden kaliteli markalara ait ayakkabı modellerinin ürün özeliklerine göz atarak sahip olmak istediğiniz ayakkabının detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gündelik yaşamda ve özel hayatınızda kıyafetlerinizi mükemmel bir şekilde tamamlayacak ayakkabı modellerine sahip olmak için kategoriye göz atmanız yeterlidir. Beğendiğiniz modeli güvenilir alışveriş seçenekleri ile satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Ayakkabının Kalitesi ve Gerçek Olduğu Nereden Anlaşılır?

Ayakkabıların gerçek olup olmadığı bir test ile anlaşılabilir. Bu test özellikle deri materyalli ayakkabılar için uygulanır. Ayakkabının gerçek deri olup olmadığını anlamak isteyen kullanıcılar ayakkabının üzerinde lekeleme yaptırmalıdır. Bu teste ek olarak ayakkabıda dikiş ile ilgili kontrollerin de yapılması gerekir. Gerçek deri olan ayakkabılarda kendine has bir koku bulunur.

Ayakkabı Temizliği Nasıl Yapılır?

Ayakkabı temizliğinin hassas temizlik ürünleri ile yapılması önerilir. Herhangi bir zararlı temizlik maddesinin kullanımı ayakkabı materyallerine zarar verebilir. Temizlik için ıslak veya nemli bezlerden yardım alınmalıdır. 

Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Ayakkabı modelleri, kullanım amacı ve üretiminde kullanılan materyale göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Tarza ve ihtiyaca uygun modele karar verildikten sonra, ürün özellikleri incelenerek fiyat hakkında güncel bilgiye sahip olunabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ayakkabı

390 ürün listeleniyor
Sidi
SHIMANO
Cheayak
Giro
Nike
Scott
TW
Joma
Bike And Art
Black Wild
Gold
Just Cheap Store
Lumberjack
Puma
Santini
Specialized
adidas
Aleyna
Birce 1971
Bsk Tex Runway
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 390 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?