Spor yaparken performansı doğrudan etkileyen spor kıyafetleri, titizlikle seçilmesi gereken ekipmanlardan biridir. Spor branşına göre modeli, kumaşı ve türü değişen kıyafetler farklı marka ve modeller eşliğinde bulunabilir. Spor kıyafetler arasında tişörtten başlayarak mayoya kadar ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürün yer alır. Üst giyim ürünleri arasında eşofmandan monta kadar aradığınız her parçayı bulabilir, alt giyim ürünlerinde farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Spor Üst Giyim Ürünleri

Spor üst giyim ürünleri arasında tişört, eşofman üstü, sweatshirt gibi her spor branşında ihtiyaç duyulan ürünler yer alır. Tişört modelleri polo yaka tişörtler, baskılı tişörtler, rahat kesim tişörtler olarak bulunabilir. Koşu, futbol, tenis, golf gibi sporlarda rahatlıkla giyilebilen tişörtler kullanışlı tasarımları ile sporla ilgilenen herkesin dolabında bulunması gereken parçaları kapsar. Kadın tişörtler ise kollu ve kolsuz tasarımları değişir ve her türlü spor kıyafetle uyumlu giyilebilir.

Tek parça olarak bulabileceğiniz eşofman üstleri, tam boy fermuarlı tasarıma sahip olup yakalı veya kısa yakalı modeller olarak alıcıya sunulur. Kısa yakalı modeller, spor bir duruş sergiler ve her türlü spor aktivitesinde giyilebilir. Yakalı modeller, hem sporda hem günlük yaşamda üst giysi olarak tercih edilebilir. Sweatshirt modelleri ise eşofman üstü yerine kullanılabilen şık seçeneklerden biridir. Kısa fermuarlı veya fermuarsız yaka bölümü, kapüşonlu veya kapüşonsuz modelleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünleri farklı marka seçenekleri ile bulmak mümkündür.

Rahat ve Kullanışlı Eşofman Takımları

Spor giyim ürünlerinden eşofmanlar, ikili setler olmak üzere takım halinde alıcıya sunulur. Esnek kullanımı, rahat tasarımı ve şık modelleri ile spor yapmayı keyifli hale getiren eşofmanlar, farklı modeller eşliğinde bulunabilir. Modeline göre dar veya normal paçalı eşofman altlarından oluşan takımlar, ürünler arasında bulunabilir.

Eşofman takımları arasında ünlü markaların ter tutmayan aynı zamanda nefes alan dokusu ile sağlıklı bir kullanım sunan ürünlerine erişebilirsiniz. Özellikle kumaş dokusu açısından değişen eşofman modelleri arasında kalın dokulu kışlık ürünler de yer alır. Gün boyu sıcak bir kullanım sunan ürünler, kadın ve erkekler için farklı modeller eşliğinde alıcıya sunulur.

Spor Yağmurluk ve Mont Modelleri

Spor mont modelleri hem spor esnasında hem de günlük yaşamda kullanılabilecek ürünleri kapsar. Şişme montlar, dolgulu montlar, kapitone montlar spor yaparken kışın soğuktan korunmanızı sağlar. Eşofman üstüne giyilerek kolayca kullanılan montlar içinde outdoor sporlara uygun ürünlere de erişebilirsiniz. Yağmurluk modellerinde sporcular için özel tasarlanan modeller öne çıkar. Futbolda veya koşuda rahatça giyilebilen yağmurluklar bel hizasında tasarımları, rahat cepleri ile kullanışlı ürünler arasında alıcıya sunulur. Günlük yağmurluk modelleri arasında ise uzun şeffaf ve yarı şeffaf yağmurluklar bulunur.

Spor Alt Giyim Ürünleri

Spor alt giyim ürünleri tayt, eşofman altı, kapri, şort gibi parçaları içerir. Eşofman altları kadın ve erkekler için farklı modeller eşliğinde dar paçalı ve normal paçalı ürünler olarak temin edilebilir. Tayt çeşitleri, yüksek bel, normal bel, dikişli veya dikişsiz modeller olarak bulunabilir. Yüksek bel taytlar sporcu sütyenleri ile rahatlıkla kullanılabilir.

Kapri çeşitleri arasında ise penye kumaştan üretilen modeller öne çıkar. Yürüyüş ve koşu için ideal kapriler değişen uzunlukları ile farklı kullanıcılara hitap eder. Deniz ürünleri arasında ise erkekler için deniz şortları yüzlerce farklı renk ve model eşliğinde bulunabilir. Kadınlar için ise şort, bikini takımı ve mayo çeşitleri farklı modeller eşliğinde alıcıya sunulur. Sporcu giyim ürünleri arasında binlerce farklı ürüne erişebilir, marka ve fiyat karşılaştırması yaparak doğru ürünleri seçebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Spor Kıyafetleri

Sweatshirt - Hoodie
Eşofman Takımı
Sporcu Sütyeni
Tayt
Yağmurluk
Mont-Kaban
T-Shirt
Şort
Mayo-Deniz Şortu
Eşofman Altı
Sporcu Atleti
Şort - Kapri
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/60000545