Tayt

Günlük ve sportif giyimin vazgeçilmezi haline hemen spor tayt modelleri farklı desen, renk ve paça boyu alternatifleriyle ön plana çıkıyor. Kadınlara ve erkeklere hitap eden modellerle size sunulan tasarımların koşu, basketbol, futbol gibi antrenmanlar, yürüyüşler ve günlük kullanım için üretilen modelleri mevcuttur. Spor yaparken kullanacağınız taytların şık görünümleri sayesinde antrenman bitiminde hemen üzerinizi değiştirmeniz gerekmez. Taytlarla egzersiz yapmak hem ürünlerin esnekliklerinden hem de vücudunuzu sarmalarından ötürü son derece rahattır. Farklı üst parçalarla kombinleyebileceğiniz taytları dört mevsim kullanabilirsiniz.

Mükemmel Egzersiz Stilleri 

Taytlar spor yaparken en büyük yardımcı giysilerinizden biri olabilir. Tayt modellerini kolsuz atletlerle, koşu üstleriyle, sweatshirt seçenekleriyle, trikolarla ve daha birçok ürünle eşleştirerek kullanabilirsiniz. Diz üstü, kapri, bilek üstünde biten ve tam boy seçeneklerle size ulaşan taytlarla sneaker çeşitleri âdeta mükemmel ikili kabul edilir. Taytların dizaynları itibarıyla spor ayakkabılarınızı gözler önüne sermeniz kolaylaşır. Antrenman esnasında taytların üzerine kısa sporcu sütyenleri giyebilir, başınıza bandana takabilir ve bu tür bir stili iddialı spor ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz. Kalça kaldırma tasarımıyla dizayn edilen modeller, o bölgeyi kontürleyen çift katmanlı yapılarıyla doğal bir görünümle kalçanızı daha şekilli ve çekici gösterir. Modelleri yogada, pilateste, koşuda, ağırlık çalışırken rahatlıkla kullanma imkanınız vardır. 

Taytların öne çıkan bazı özellikleri mevcuttur:

  • Ürünler yüksek kaliteli elastik kumaşlardan üretilir ve size rahat hareket imkânı tanır. 
  • Modeller elastik bel lastiğine sahiptir ve hareketlerinizi kolaylaştırır. 
  • Micro polyester, elastan, polyamid, pamuklu ve benzeri kumaşlardan üretilir. 
  • Taytlar nefes alabilen kumaşlara sahiptir.
  • Parlak tasarımlar size çekici bir görünüm sunar.

Dört Mevsim Şıklık

Spor taytların şık tasarımları ve toparlayıcı özellikleri sayesinde dört mevsim yılın 365 günü konforla stili birleştirirsiniz. Taytlar sayesinde mükemmel stilinizi oluştururken rahatlığınızdan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Vücudunuzu saran modeller sayesinde olduğunuzdan daha ince bir görünüm sergilemeniz mümkün olur. Spor markaları tarafından yüksek teknolojiyle üretilen taytlar arasında dri-fit özelliğie sahip olanlar size ekstra rahatlık sağlar. Dri-fit özelliği teri ürünün vücudunda tutarak terin sizi etkilemesinin önüne geçer. Termal donanıma sahip taytlar ise vücut ısınızı muhafaza etmenizi sağlar. Cep tasarımlı seçenekler, dikişsiz modeller, yüksek belli olanlar ve daha birçok özellikle donatılmış olan ürünlerle hareket etmek için istek duyarsınız. 

Taytların kullanım özelliklerini göz önünde bulundurarak maksimum fayda sağlayabilirsiniz:

  • Taytları temizlik talimatları uyarınca çamaşır makinesinde uygun ısıda ya da elde yıkayabilirsiniz.
  • Ağartıcı kullanmamanız tavsiye edilir. 
  • Modellerin kurutma makinesinde ya da direkt güneşe tutularak kurutulmamaları önerilir.
  • Tasarımlar arasında geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen çevre dostu seçenekler bulunur.
  • Taytlar arasında 4 yöne esneyebilen streç yapılı olanlar antrenmanlarınız esnasında ekstra rahatlık sağlar.

Spor Tayt Fiyatları

Spor taytlar hızlı kuruma özellikleriyle büyük fayda sunar. Siyah tayt modellerini her renk üst parça ve spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Canlı renklere sahip seçenekler size dikkat çekici bir görünüm sunar. Taytlarla ister sade ister hareketli sportif giyim stilleri elde edebilirsiniz. Karışık desenli taytlarla düz renk üstleri bir araya getirerek farklı tarzlara yaratabilir, isterseniz desenli alt ve üstleri birlikte kullanabilirsiniz. Tek renk bloklu taytları desenli tişörtlerle tamamlayarak stilinizde denge sağlamak da elinizdedir. Erkekler için üretilen modelleri ise şortların altına giyerek spor faaliyetlerinizde bacaklarınızın sürtünmeden kaynaklı tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Taytlar aynı zamanda soğuğa karşı koruyucu katman görevindedir. Spor tayt fiyatları ürünlerin markasına, teknolojik donanımlarına, tasarımlara göre değişir. Tüm modellere göz atarak size en uygun olanları seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spor Tayt

2713 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 48 / 2713 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?