Mayo-Deniz Şortu

Outdoor Mayo

Yaza damgasını vuran deniz şortları her geçen gün farklı renk ve desen türleri ile dikkat çekiyor. Kullanımı bir hayli rahat olan ve hem yüzerken hem de güneşlenirken işinize yarayan bu mayo modellerine outdoor giyim ürünü olarak erişim sağlayabilirsiniz. Çeşitli kumaş türleri tercih edilerek tasarlanan ve hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden bu modeller kullanım çeşitliliği de sunar. Yaz aylarının sıcak havasında, sıcak denizlerinde ve güneşinde vakit geçirirken hem konforlu hissetmek hem de tarzınıza uygun giyinmek istemez misiniz? O halde doğru adrestesiniz. Denizde ya da havuzda yüzerken kullanılan mayo ve şort modelleri çok önemlidir. Su tutmayan modeller, ideal bedenlerde modeller ve renk, desen yelpazesine göre farklı birçok ürünü tercih edebilirsiniz. Çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen outdoor mayo modellerinde fiyatlar da oldukça ekonomiktir. Hem yüzerken kullanıma uygun olan hem de güneşlenirken ya da sahil aktivitelerine katılırken kullanıma uygun olan bu modelleri çok seveceksiniz. Maviden siyaha, pembeden turuncuya, beyazdan sarıya hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden renk ve desenler mevcuttur. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan mayo ve deniz şortu modelleri estetik görünüm açısından da her tarza hitap eder. Profesyonel yüzücülerin de tercihleri arasında yer alan şort modelleri, rahat hareket etmeye ve yaz tatillerinde tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı olur. Rahat ve esnek kumaşlar tercih edilerek tasarlanan şort ve mayo modellerini ister tatillerinizde ister yüzme eğitimlerinizde tercih edebilirsiniz. 

Yüzme ekipmanları arasında her zaman ön planda olan deniz şortlarında unisex modeller de mevcuttur. Rahatlığı ve dayanıklılığı elinde bulunduran modelleri uzun yıllar boyunca yıpranma olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Maksimum performans sağlamanıza yardımcı olan modellerdir. Spor tarzdan şık tarza varana dek herkesin bedenine ve zevkine uygun olan tasarımları mevcuttur. Uygun fiyatlar dahilinde sunulan deniz şortları ve mayo modelleri konforu da her zaman üst sıralarda tutmaya özen gösterir. Esnek bel lastikleri, bel bağcıkları ve bol bacak kesimleri sayesinde yüzerken de, güneşlenirken de, sahil aktivitesi yaparken de rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Özellikle de yüzme hareketleri baz alınarak tasarlanan deniz şortlarında nem tutma kapasitesi yüksek olan kumaşlar tercih edilir. Kadınlar için de erkekler için de hem başlangıç seviyesinde hem de profesyonel seviye yüzme eylemleri için tercih edilebilecek onlarca ürün çeşidi mevcuttur. Denizde ve havuzda kullanıma uygun olan modeller sayesinde maksimum performans elde edebilirsiniz. İdeal renkler ve desenlerin yanı sıra, sıra dışı renk ve desenlerin kullanıldığı modeller de mevcuttur. Farklı kullanım alanlarına sahip olan deniz şortları ve mayo modellerinde çiçek desenlerinden ateş desenlerine, palmiye ve ananas desenlerinden hayvan figürlerine varana kadar birçok deseni bulabilirsiniz. Mayoları ve deniz şortlarını tek parça şeklinde kullanabileceğiniz gibi pareo gibi hafif ürünlerle ve sandalet ya da deniz terlikleri ile kombin yaparak da kullanabilirsiniz. Böylece yaza damgasını vuran ve modayı yakından takip ettiğini öne süren bir tarza da sahip olabilirsiniz. 

Outdoor Mayo Modelleri

Outdoor giyim erkek modelleri arasında yer alan deniz şortları ve mayolar, yüzmeyi seven erkekler için en çok tercih edilen ürünlerdir. Kullanım rahatlığıyla, uygun fiyatlarıyla ve çeşitli renk, desen ve kumaş skalasıyla her kesime ve her tarza hitap eden modeller mevcuttur. Çok çabuk kuruma özelliğine sahip olan kumaşlardan elde edilen mayo ve deniz şortları denizden çıktığınız zaman sizleri rahatsız etmez. Üzerinde su tutmadığı için çok hızlı bir şekilde kuruma sağlar. Böylece sahilde dolaşırken yeniden farklı bir kıyafet giymenize gerek kalmaz. Özel kumaşlar kullanılarak tasarlanan deniz şortları ve mayo modellerinde kum ve toz gibi sahil kalıntıları da kalmaz. Böylece ideal bir kullanımla tüm gününüzü rahat geçirebilirsiniz. Pratik kullanım sunan deniz şortları tek parça halinde giyilebileceği gibi üst giyim modelleriyle de kombin yapılabilir. Birçok çeşitli renk ve desene sahip olan bu modeller ekstra dayanıklıdır. En sevilen özellikleri arasında dayanıklı olması ve ne kadar suya girerseniz girin herhangi bir yıpranma meydana gelmemesidir. Deniz suları aşırı tuz içerdiğinden ve havuz suları da aşırı klorlu madde içerdiğinden giyilen şortlara ve mayolara dikkat edilmesi gerekir. Dayanıksız şort ve mayoları tercih ettiğinizde çok çabuk yıpranma, yırtılma ve esnemeler meydana gelebilir. Ancak dayanıklı kumaşlardan elde edilen, çabuk kuruma özelliği olan ve dalgıç tasarımlara sahip olan modelleri tercih ettiğinizde uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Denizden ya da havuzdan çıktığınız zaman hızlıca kuruyan modeller sayesinde üzerinizde bakteri üreme olasılığı da azalır. Aynı zamanda bu ürünlerde kullanılan kumaşlar likralı kumaşlardır ve beden açısından sorun yaşamazsınız. Renk tonları da kumaşları ile doğru orantılı olarak kullanılır ve solma gibi bir sorun meydana gelmez. 

Vücut tipinize, renk zevkinize, bedeninize en uygun modelleri bulabilir ve yaz tatillerinizi çok daha keyifli geçirmeye hazır olabilirsiniz. Fit kalıp modellerden geniş kalıp modellere her türlü kesimi de bulabilirsiniz. %100 polyester iplikler kullanılarak tasarlanan modeller genellikle fit kalıp olan modellerdir. Fiziksel açıdan estetiği ön planda tutmak isteyenler için oldukça ideal modellerdir. S bedenden L bedene kadar tüm bedenleri mevcuttur. Boy, kilo, omuz genişliği, göğüs, bel ve kalça ölçülerine en uygun modelleri bulmak için detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Beli lastikli olan modellerin bağcıkları ile esnekliği de kendi tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Balık desenleri, sahil figürleri, erkekler için daha çok maskülen figürler, kadınlar için daha çok dişil figürlerin kullanıldığı çeşitli modeller mevcuttur. Koleksiyona ve sezona damga vuran modelleri yakından inceleyebilir ve temin edebilirsiniz. Boyları ise orta ve uzun olarak değişen modeller de mevcuttur. Uzun modeller diz altı ve tam diz boyunda biten modellerdir. Orta modeller ise diz üstünde biten modellerdir. Çok renkli ve desenli modelleri tercih etmeyenler için iki renk ya da tek renkten oluşan yatay çizgili modeller de ön plandadır. Baskılı olan modeller ise daha çok genç yaş grubuna hitap eder. Sevilen yaz figürlerinin baskı şeklinde işlendiği modellerde daha çok paraşüt kumaşlar karşınıza çıkar. Tüm modeller uyumlu renkler ya da birbirine tam zıt renkler kullanılarak modaya yakından entegre edilir. Cepli ya da cepsiz olarak ayrılan modeller de mevcuttur. Cep kullanılan modellerde daha çok arka taraflarda ya da yan taraflarda cep tasarımlarına rastlayabilirsiniz. 

Outdoor Deniz Şortu Modelleri

Yüzerken maksimum performans elde edebilmek için doğru deniz şortunu kullanmak son derece önemlidir. Uygun fiyatlı birçok ürün outdoor olarak adlandırılır. Bilgisi olmayanlar ve ilk kez duyanlar için outdoor giyim ne demek sorusu akıllarda yer alır. Outdoor ürünler hem uygun fiyatları ile dikkat çeken hem de dışarıda giyilmeye müsait olan modellerdir. Bu modeller arasında en çok tercih edilenlerden biri de deniz şortu modelleridir. Kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan şortların aynı zamanda unisex olan modelleri de mevcuttur. Dayanıklı kumaşlardan elde edilen şort modelleri denizde ve havuzda kullanıma uygundur. Kullanılan özel kumaşlar sayesinde uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya devam edebileceğiniz modellerdir. Esnek iplikler ve özel suya dayanıklı kumaşlar daha rahat hareket etmenize de olanak sunar. Güneşe çıktığınızda ise solma meydana gelmeden, yıkandığı zaman çekme meydana gelmeyen modellerdir. Çeşitli kombinler yapmaya vaktiniz olmadığında ya da özellikle tek parça giyinmek istediğinizde deniz şortu modelleri en ideal ürünler arasında yer alır. Tek parça şeklinde kullanılabileceği gibi kadınlar için bikini modelleriyle de kullanımı uygundur. Erkekler denize ya da havuza girerken tek deniz şortu kullanabilirler. Ancak sahil aktiviteleri yaparken çeşitli atlet modelleri ile kombinleyebilirler. Her türlü renk ve desene sahip olan deniz şortlarının iç kısımlarında file tasarımına yer verilir. Bunun en önemli sebebi ise daha rahat hareket özgürlüğü sunmaktır. Cep içeren modelleri sahilde yürüyüş yaparken tercih edebilir ve telefon, cüzdan ya da anahtarlık gibi kişisel eşyalarınızı da geniş ceplerinde taşıyabilirsiniz. Birçok vücut tipine uyum sağlayan, renk ve desen çeşitliliği sayesinde her türlü tarza yakışan bu modellerde aynı zamanda hız arttırıcı özellikler de mevcuttur. Yüzerken ağırlık hissetmemek, hafif bir şekilde tüm yüzme hareketlerini yapabilmek için ekstra nem kapasitesi olan ve suya dayanıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller sayesinde denizde ve havuzda çok daha rahat hareket edebilir ve hızlı şekilde yüzebilirsiniz. Hem günlük yüzme aktivitelerinde kullanıma hem de yüzme eğitimi alırken kullanıma uygun modellerdir. Yüzme sporcuları tarafından da tercih edilen regular fit deniz şortu modelleri yüzerken motive olmanızı da sağlar. 

Outdoor Mayo Kumaşları

Yaz aylarını daha keyifli ve daha profesyonel yüzerek geçirmek isteyen kadınlar için outdoor giyim kadın kategorisinde mayo modelleri de yer alıyor. Deniz şortlarıyla birlikte kullanılabilen ya da ayrı bir parça olarak kullanılan mayolar çeşitli kumaşlar, renk, desen ve bedenleri ile karşınıza çıkıyor. Daha iyi bir yüzme performansı ve maksimum konfor sunan mayo modellerinde dalgıç kumaşlar, polyester kumaşlar ve daha çok suya dayanıklı kumaşlar tercih edilir. Böylece denizden ya da havuzdan çıktığınız zaman üzeriniz hemen kurur ve bakteri çoğalmasına da fırsat kalmaz. Maviden mora, pembeden sarıya, yeşilden turuncuya tüm renkleri üzerinde barındıran modellerin yanı sıra tek renk tasarıma sahip olan modeller de mevcuttur. Fit kalıp, dar kalıp ve regular kalıp olarak tasarlanan modeller vücuda yapışan bir tarza sahiptir. Bu sayede esnek bir şekilde hareket etmenizi sağlar ve bacaklarınıza ya da kollarınıza dolanan kısımları bulunmaz. Outdoor üst giyim kategorisinde ise bikini modelleri yer alır. Tek parça şeklinde mayo giymek istemeyenler için iki parçadan tasarlanan bikiniler de oldukça kullanışlı ve şıktır. Üst tarafta destekli ya da desteksiz şekilde kullanabileceğiniz bikini modellerinin alt tarafı da külot ya da deniz şortu olarak tamamlanır. Göğüs bedeninize en uygun modelleri seçerek deniz ve havuzda harikalara imza atabilirsiniz. Kullanım süresi de oldukça uzun olan bu bikini modellerinde çeşitli birçok marka mevcuttur. Bütçenize en uygun olan markaların modellerini seçerek birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz. Bikini modellerinde yer verilen tasarımlar da oldukça çeşitlidir. Alt tarafı çıtçıtlı ya da bağcıklı olan modellerden hareket esnekliğinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Üst tarafında ise askılı modeller, arka tarafı çapraz gelen modeller, ön tarafı destekli ya da desteksiz olan modeller, koltuk altından itibaren transparan ya da marka baskısı geçen modeller çeşitli fiyatları ve tarzları ile sizleri bekliyor. Tek parça olarak kullanabileceğiniz bu mayo modellerini sahilde ya da güneşlenirken pareo ve deniz havlusu gibi hafif giyim ürünleriyle birlikte de kullanabilirsiniz. Üstüne giyeceğiniz şifon ve bol kesim pareolar ile sahilde yürüyüş yapabilir, voleybol oynayabilir ve daha sonra yüzmeye girebilirsiniz. Çeşitli tüm aktivitelerinize uyum sağlayan bu modelleri uygun fiyatlar dahilinde kaçırmamalısınız. %100 polyester olarak tercih edilen kumaşlar yırtılmaya, yıpranmaya, bakteri biriktirmeye karşı da dayanıklıdır. Ancak polyester içerikli modelleri tercih etmediğinizde alternatif olarak likra ve dalgıç kumaş içeren modelleri tercih edebilirsiniz. 

Outdoor Mayo Fiyatları

Deniz şortlarından mayolara, mayolardan bikini modellerine tüm outdoor modellerde fiyatlar oldukça uygundur. En doğru kullanıma sahip olan modelleri uygun fiyatlar kapsamında temin edebilirsiniz. Yüzerken rahat hissetmek, tüm hareketleri en rahat şekilde yapabilmek ve yüzme performansını en üst seviyeye çıkarabilmek için doğru mayoları ve şortları kullanmak gerekir. Vücudun olumsuz etkilenmemesi adına vücuda tam oturan modelleri kullanmak da işe yarar. Denizlerde de havuzda da en rahat şekilde yüzmenizi sağlar. Çeşitli kumaşlardan renk ve desenlerden elde edilen deniz şortu ve mayo modelleri bedeninize darlık hissettirmez. Birçok detaya ve şık tasarımlara sahip olan modeller tekli satışa sunulduğu gibi birden fazla içerikle takım olarak da satışa sunulabilir. Toparlayıcı modellerden fit modellere, bol kesim modellerden tekli şort modellerine varana kadar tüm tasarımlarda uygun fiyatlar ön plandadır. Bu sayede bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan birçok mayo ve deniz şortunu temin edebilirsiniz. Alt üst ayrı şekilde takım olan modelleri bir bütün olarak temin edebilir ve daha şık şekilde kullanabilirsiniz. Çapraz askısı bulunan modeller omuzlardan kayıp düşmeyi engeller. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan çapraz askılı modellerde de fiyatlar gayet idealdir. Yaz sezonu başlamadan çok daha uygun fiyatlara mayoları ve deniz şortlarını temin edebilir ve yaz aylarını daha keyifle karşılayabilirsiniz. Yüzerken, güneşlenirken ve diğer tüm yaz aktivitelerine katılırken en çok kullandığınız outdoor ürünler arasında yer alacağından emin olabilirsiniz. Cildinizde tahrişe yol açmayan, bacak ve beden hareketlerini daha esnek şekilde yapmanızı sağlayan mayo ve deniz şortu modelleri her geçen gün daha farklı tasarımları ile dikkati üzerine çekmeyi başarıyor. Tüm bedenleri, tüm tarzları ve kadın erkek cinsiyeti ile unisex modelleri üzerinde taşıyan mayolar vücudu sıkmaz. Bu sayede tüm yüzme eylemlerinde vücudunuz hareket özgürlüğü kazanır. Kullanım açısından son derece konfor sunan modelleri almak için yaz sezonlarını beklemenize de gerek yoktur. İdeal fiyatları sayesinde birden fazla modeli satın alabilir ve her güne farklı renk deniz ve havuz kombini yapabilirsiniz. 

Outdoor Mayo Modelleri Esnek midir?

Polyester, likra ve dalgıç gibi çeşitli mayo kumaşları, modellerin esnek olmasını sağlar. Vücuda oturan bu modeller, daha rahat hareket etmenize yardımcı olur. Böylece profesyonel bir şekilde yüzebilirsiniz. 

Outdoor Mayo Modellerinin Ömrü Ne Kadardır?

Tercih edilen kumaş türüne, beden türüne ve model türüne bağlı olarak kullanım ömürlerinde farklılıklar meydana gelebilir. Ancak genel olarak su tutmayan ve dayanıklı kumaşlardan elde edilen modellerde yıpranma ve solma meydana gelmez. Bu sayede uzun yıllar boyunca etkili bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Outdoor Mayo Modelleri Vücuda Tam Oturur mu? 

Seçtiğiniz bedene ve kumaşa bağlı olarak vücuda tam oturan modeller mevcuttur. Dalgıç ve polyester kumaşlar vücuda tam oturma sağlarken paraşüt kumaşlar biraz daha bol kesime sahiptir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Mayo

1170 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 49 / 1170 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?