Scooterlar

Scooter 2 ya da 3 tekerlekten oluşan bir motosiklet türüdür. Minimal boyutuyla ve çeşitli özellikleriyle kullanımı kolay olan bir tekerlekli araçtır. Scooter nedir sorusunun cevabı kısaca bu şekilde açıklanabilir. Scooter genellikle çocuklar tarafından kullanılsa da yetişkinler tarafından da rağbet görür. Pratik kullanımı ve ergonomik tasarıma sahip olmasından dolayı oldukça beğeni toplar. Çeşitli motor hacimlerine sahip bir araçtır. Ayrıca geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı yaş aralığındaki çocuklar için ya da yetişkinler için scooter çeşitlerini bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra elektrikli ya da klasik scooter çeşitleri de vardır. Son zamanlarda elektrikli scooter araçlarına rağbet oldukça fazladır. Bunun nedeni bu araçların oldukça ekonomik ve rahat olmasıdır. Ayrıca taşıma kapasitelerinin ve hızlarının artması da bu araçlara ilgiyi artıran etkenler arasında yerini alır. Bunların dışında iki ya da üç tekerlekli scooter çeşitleri de mevcuttur. Kişinin scooter kullanabilme yeteneğine göre bu tekerlek çeşitlerinden birisi seçilebilir. Scooter 50 ila 800 cc motor gücüne sahiptir. Bu motor kapasitesi aralığı içerisinde 125 cc, 250 cc scooter modelleri oldukça beğenilir ve tercih edilir. Bu motor hacmi aralığındaki scooter çeşitleri hem şehir içinde hem de şehir dışında kullanılabilir. Oldukça rahat ve hızlı araçlardır. Taşıma kapasiteleri oldukça idealdir. Scooter arayışında olan kişiler bu motor hacminde olan ürünlere göz atabilir. Scooter fiyat aralığı ise oldukça uygundur. Scooter ucuz bir araç olup, herkesin bütçesinde hitap eder. Pek çok marka seçeneği bulunan bu ürünün geniş bir ürün skalası bulunur. Hem yetişkin hem de çocuklara uygun scooterı bulabilmek oldukça kolaydır. Dilediğiniz, beğendiğiniz modeldeki scooterı hem kendiniz hem de çocuğunuz için satın alabilirsiniz. Scooter kullanımı giderek yaygınlaştığı için marka ve model skalası giderek genişler. Bundan dolayı renk, model ve marka seçeneği artar. Oldukça uygun fiyatlı, kaliteli ve kullanışlı olan scooterı satın alabilirsiniz. Çoğu kişinin beğendiği bu ürüne siz de sahip olabilirsiniz.

Farklı Özellikleriyle Dikkat Çeken Scooter Çeşitleri

Pek çok scooter çeşidi vardır. Her zevke ve bütçeye hitap eden bu scooter çeşitleri gelişen teknolojiyle uyumlu bir şekilde tasarlanır. Scooter çeşitleri arasından oldukça beğenilen ve tercih edilen scooter elektrikli olanlarıdır. Çevre dostu olan bu ürünler genellikle yetişkinler tarafından kullanılır. Çoğunlukla alüminyum malzemeden üretilen bu ürün, yüksek kaliteye sahiptir. Paslanmaya, aşınmaya ya da çizilmelere karşı dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Ayak desteği bulunan bu scooter çeşidi kolaylıkla monte edilebilir. Ayak desteği kurulumu kolaydır. Bunun yanında kolay bir şekilde şarj edilebilir. Şarj ömrünün uzun olduğu söylenebilir. 20 kilometreye kadar hız yapılabilir. Gaz ve fren sistemi de bulunan bu araç kolaylıkla sürülebilir. Taşıma kapasitesi yüksektir. Ön pedalı direksiyon olarak kullanılabilir. Bu scooter çeşidinin farklı tekerlek sayısına sahip modelleri de vardır. Genellikle 2 ya da 3 tekerlekli elektrikli scooter araçları tercih edilir. 3 tekerlekli elektrikli scooter çeşitleri oldukça beğenilir. Sürüş kolaylığı sunan bu ürün, oldukça pratiktir. Scooter fiyatları elektrikli araçlarda oldukça uygundur. Her bütçeye göre elektrikli scooter çeşidi vardır. Elektrikli araçların yanı sıra motorlu olan scooter çeşitleri de dikkat çekicidir. Elektrikli scooterların yanı sıra şarjlı scooter çeşitleri de çevre dostudur. Uzun ömürlü şarjıyla ve geniş şarj kapasitesiyle enerji tasarrufu sağlayan bir araçtır. Scooter motor çeşitleri 50 cc ve 800 cc motor kapasitesine sahiptir. Bu motorlu scooterlar sayesinde 20 kilometrenin üzerinde hız yapabilirsiniz. Sağlam materyallerden üretilen bu araçlar, patlamaya dayanıklı lastiklere sahiptir ve taşıma kapasiteleri de fazladır. Scooter motor modelleri geniş ürün seçeneğine sahiptir. Tekerlek sayılarına, renklerine ve modellerine göre scooter motor çeşitlerini beğenebilirsiniz. Scooter motor fiyatları ürünün motor hacmine, modeline ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Fakat genel olarak oldukça uygun fiyat aralığında olduğu söylenebilir. Beğendiğiniz, ihtiyacınız olan scooter çeşidini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Çeşitli markalar içerisinden uygun bulduğunuz ürünü seçebilirsiniz.

Sürmekten Keyif Alacağınız Scooter Modelleri

Kullanımı kolay olan scooter her yaş grubu tarafından çok sevilir. Keyifli sürüş deneyimi sunan scooter, geniş model seçeneğiyle de ilgi toplar. Scooter modelleri arasından özellikle çocuklar arasında beğeni toplayan ışıklı scooter kolay ve pratik kullanımıyla tercih edilir. Sağlam ve yüksek aydınlatma kapasitesiyle beğenilen ışıklı scooter modelleri kolay montaj imkanı sunar. Geceleri scooter sürmek isteyenlerin sevebileceği ve tercih edebileceği bir araç olduğu söylenebilir. Bu modellerde takılıp çıkarılabilen direksiyonu vardır. Direksiyonu bisiklet gibi hareket kabiliyetine sahiptir. 3 kademeli yükseklik ayarı vardır. Ön tekerleklerinde LED ışıklı flash lamba sistemi bulunur. Scooter ışıklı model isteyenler pek çok marka bünyesinde aradığını bulabilir. Işıklı scooter modellerinin yanı sıra bisiklet formunda olan scooterlar da vardır. Scooter kullanmakta zorluk çeken kişiler scooter bisiklet modellerine göz atabilir. Kullanımı oldukça pratik olan bir üründür. Darbelere ve aşınmalara karşı birinci sınıf kapasite malzemelerden üretilir. Ergonomik ve rahat bir araç olduğu söylenebilir. Motosiklet scooter ise motosiklet seven kişilerin kullanabileceği bir modeldir. Yüksek motor kapasitesi sayesinde maksimum hız yapabilirsiniz. Havalı görünümüyle de beğeni toplayan bir modeldir. Sağlam, kaliteli ve şişirilebilir lastikleri bulunur. Dayanıklı malzemelerden üretilir. Bundan dolayı uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Taşlı ve engebeli ortamlarda kolay bir şekilde sürebilirsiniz. Büyük scooter modellerinin yanı sıra daha küçük scooter modelleri de beğenilir. Bunlar arasından mini scooter öne çıkar. Mini boyutta olmasına rağmen yüksek kapasitesiyle dikkat çeker. Ayrıca boyutuna rağmen taşıma kapasitesinin fazla olduğu söylenebilir. Hem çocuklar hem de yetişkinleri tercih edebileceği bir scooter modelidir. Scooter modelleri pek çok marka içinde yer alır. Çeşitli indirim ve kampanyalarla uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz scooter modelleridir. Kendinize uygun olan scooter modelini seçip, uzun süre kullanabilirsiniz. Scooter kullanmayı sevenler dilediği ürünü çeşitli markalar arasından seçip satın alabilir.

Çeşitli Scooter Ekipmanları

Scooter kullanan kişilerin yararlandığı pek çok ekipman vardır. Bu ekipmanlar güvenli sürüş deneyimi yaşamak ya da scooterın daha bakımlı olmasını sağlamak için tercih edilir. Çeşitli scooter ekipmanları şöyle sıralanabilir:

  • Scooter kullanan kişiler yedek scooter tekerleği satın almak ya da scooterının tekerleklerini yenilemek isteyebilir. Bundan dolayı pek çok marka scooter tekerleği üretir. Çeşitli milimetre ebatlarında scooter tekerleği bulunur. Ayrıca her scooter modeline uygun scooter tekerleği de mevcuttur.
  • Kolaylıkla şişirilebilen, patlamaya veya aşınmaya karşı dirençli tekerleklerdir. Aynı zamanda ağırlığa karşı dayanıklı oldukları söylenebilir. Kaliteli lastik materyallerden üretilen ürünlerdir. Pek çok modelde scooter tekerleğini bulabilmek mümkündür.
  • Özellikle çocuklar için tercih edilen scooter elcik koruma ekipmanı çocukların ellerini acıtmaması için kullanılır. Scooterın direksiyonuna geçirilebilen bir üründür. Pek çok renk ve model seçeneği bulunur. Bu ürün yumuşak kauçuk ya da silikon materyalden üretilir. Bu sayede çocukların elleri direksiyondan kaymayabilir.
  • Çocukların direksiyonu kolaylıkla kavrayabilmesi için üretilen bir üründür. Kolay bir şekilde direksiyona geçirilebilir. Yıpranmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklı olduğu söylenebilir.
  • Scooter sürerken herhangi bir kaza sonucunda darbe almamak için kullanılan bir üründür. Scooter yarım kask kafa ve boynu darbelere karşı korur. Hem yetişkinler hem de çocukların takabileceği bir üründür.
  • Boyundan bağlamalı formuyla oldukça kolay ve kullanışlı bir kask olduğu söylenebilir. Kaliteli, birinci sınıf materyallerden üretilir. Pek çok renk ve model seçeneği vardır. Kafayı sıkmayan, ayarlanabilir kemeri sayesinde başınıza kolaylıkla takabilirsiniz.
  • Elektrikli ve şarjlı scooter modellerinde kullanılan scooter aküsü enerji tasarrufu sunan, verimli bir üründür. Scooterın daha iyi bir performans göstermesini sağlayan, önemli bir ekipmandır. Birçok marka içinden scooterınıza uygun olan aküyü seçebilirsiniz.
Her Yaşa Uygun Scooter Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek ve keyifle sürdüğü scooter tüm yaş gruplarına hitap eder. Pratik bir şekilde sürülebilen, ergonomik ve rahat olan bu araç küçük büyük herkes tarafından oldukça beğenilir. Yetişkin bireyler için tasarlanan yetişkin scooter modelleri genellikle elektrikli, motorlu ya da motosiklet formundadır. Yetişkinler için tasarlanan bu scooter modelleri 100 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Çelik gövde ve kaymaz, zımparalı basma yüzeyi bulunan bu araçların üzerinde rahatça durabilirsiniz. Pratik kullanma özelliğine sahip ürünlerdir. Ayrıca katlamalı özelliği de bulunan bu ürünler ergonomik tasarımıyla dikkat çekicidir. Bu sayede heryere scooter ile gidebilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra farklı yaş gruplarındaki çocuklara özel scooter çeşitleri göze çarpar. 2 yaş, 3 yaş, 8 yaş scooter modelleri sıkça tercih edilir. 2 yaşındaki çocuklar için tercih edilen scooter modelleri oldukça sağlamdır. Bu yaş grubundaki çocukların binebileceği boyut ve formda olan ürünlerdir. Rahatlıkla hareket ettirilebilir modellerdir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılır. Ayrıca tutacak yerleri çocukların ellerini acıtmayacak şekilde tasarlanır. Kaymaz zımparalı yüzeyi sayesinde çocukların ayakları kaymayabilir. 3 yaş grubundaki çocuklar için hazırlanan scooter çeşitlerinde genellikle 3 adet silikon tekerlek vardır. 3 kademeli yükseklik ayarı mevcuttur. Bu sayede çocuğunuzun boyuna göre ayarlama yapabilirsiniz. 40 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Güvenli ve dengeli bir üründür. Kolaylıkla yön verilebilir direksiyonu vardır. Boyuna göre ayarlanabilir direksiyon olan scooter modelleri vardır. Bu yaş aralığına uygun çeşitli renk ve modellerde scooter çeşidi bulunur. Çocuklarınıza ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ürünlerdir.

Dikkat Çeken Scooter Modeli Alternatifleri

Scooter rahat kullanımıyla ve çevre dostu oluşuyla oldukça ilgi toplayan bir araçtır. Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan bu ürünün klasik modellerinin yanı sıra farklı modelleri de ortaya çıkar. Bunlardan birisi 2 tekerlekli, 3 tekerlekli, 4 tekerlekli scooter çeşitleridir. 2 tekerlekli scooter modelleri genellikle elektrikli scooter modellerinde görüldüğü gibi bisiklet ve motosiklet formunda olan scooter çeşitlerinde de görülür. Kolaylıkla dengede duran kişilerin tercih edebileceği ürünlerdir. Scooter iki tekerlekli araçlar ergonomik tasarımlarıyla da kullanımı yaygın olan araçlardır. 3 tekerlekli scooterlar ise, genellikle çocuklar için uygundur. Çocukların dengede durabilmesini kolaylaştırmak için tercih edilebilir. 4 tekerlekli scooter çeşitleri ise oldukça kullanışlı ve hızlıdır. Taşıma kapasitesi yüksek olan scooter modelleridir. Genellikle scooter çeşitleri ayakta sürülür. Bu çeşitlerin yanı sıra scooter oturaklı modeller dikkat çeker. Bu modeller ekstra hızlı ve güçlüdür Kavisli kumanda sistemine sahiptir. Akıcı sürüş özelliği vardır. Geniş ve şişirilebilir tekerleklere sahiptir. Hızlı dönüş yapılan yerlerde yüksek kavrama özellikleri vardır. Ergonomik oturmalıkları sayesinde rahat ve emniyetli sürüş deneyimi yaşatır. Güçlü bir fren sistemleri vardır. Her yerde kullanılabilen araçlardır. Özellikle kız çocuklarının ve yetişkin kadınların beğendiği renk olan pembe scooter tasarımında da kullanılır. Scooter pembe rengi ile yoğun ilgi gören bir modeldir. Pek çok scooter modelinde pembe renk kullanılabilir. Scooter modellerinde dikkat çekici ve güzel durduğu söylenebilir. Çocuklarına scooterı sevdirmek ya da scooter seven çocuklara satın alınabilecek ürünlerden birisi scooter oyuncak çeşitleridir. Pek çok marka içinde, oldukça sağlam, kullanışlı ve güzel oyuncak scooter çeşitleri vardır. Çocukların oynayabileceği şekilde ürünlerdir. Scooter almak isteyenler markaların ürünlerine göz atabilir.

Uygun Fiyatlı Scooter Çeşitleri

Scooter pek çok kişi tarafından sıkça kullanılan bir araçtır. Her yaş grubuna hitap eden bu ürün pek çok marka içinde bulunabilir. Farklı kullanım özelliklerine sahip olan scooter çevre dostu olmasıyla da sıkça kullanılır. Kullanan kişilerin tavsiye ettiği bu ürünler ihtiyacı olan kişiler tarafından satın alınabilir. Son zamanlarda sıkça tercih edilen ve

kullanımı yaygınlaşan elektrikli scooter uygun fiyat aralığıyla beğeni toplar. Scooter elektrikli fiyatları ürünün markasına, modeline, şarj kapasitesine, tekerlek sayısına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fakat genel olarak uygun fiyat aralığına sahiptir. Kullananların yorum ve scooter önerilerine göre ihtiyacı olan kişiler kendisine uygun ürünü satın alabilir. Birçok özellikte ve modelde scooter aracını bulabilmek oldukça kolay haldedir. Gelişen teknolojiyle birlikte model ve özellikleri de artan bu araçlar için çeşitli ekipmanlar da tasarlanır. Kask, dizlik, eldiven, tekerlek ya da çamurluk ekipmanları scooter kullanan kişiler için tasarlanır. Ayrıca scooter kullanan kişilerin güvenli bir sürüş deneyimi yaşamaları için de çeşitli özelliklerde araçlar üretilir. Spor ayakkabıyla ya da sandalet ayakkabı ile dahi sürebilmeyi kolaylaştıran kaymaz, zımpara tabanlı scooter çeşitleri vardır. Oldukça uygun fiyatlarla ve gelişmiş özelliklerde ucuz scooter bulabilirsiniz. Scooter fiyatları ürünün markasına, modeline, özelliklerine ve yaş aralığına göre değişiklik gösterse de genel olarak uygun düzeyde olduğu söylenebilir. Her bütçeye hitap eden araçlardır. Kullanımı kolay, ergonomik ve kaliteli ürünlerdir. Kullanımı giderek yaygınlaşan bu araçlara siz de sahip olabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de çocuğunuz için satın alabileceğiniz bu araçlardan memnun kalabilirsiniz. Scooter ne kadar diye merak edenleriniz Hepsiburada’ya göz atabilir ve uygun fiyatlarla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Çocuklara Scooter Satın Alırken Nelere Dikkat Edilebilir?

Çocuklara scooter satın alırken ürünün çocuğun yaşına uygun olmasına dikkat edilebilir. Çocuğun yaşına ve boyuna uygun olan scooter modeli tercih edilebilir. Ayrıca ürünün sağlam ve dayanıklı olmasına özen gösterilebilir. Darbelere karşı dirençli, kaliteli materyallerden üretilmiş scooter çeşitleri satın alınabilir. Bunların yanında çocuğun beğenisine hitap eden ürünler tercih edilebilir. Çocuğa scooterı sevdirmek ve korkmaması için sevdiği renklerde, istediği modellerde ürün alınabilir.

Elektrikli Scooter Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Elektrikli scooter kullanmak giderek yaygınlaşır. Bunun nedeni elektrikli scooter çeşitlerinin giderek artmasıdır. Pek çok scooter markası elektrikli scooter üretir. Elektrikli scooter kullanmak kişiye ve çevreye pek çok avantaj sağlar. Çevre dostu olan bu ürün enerji tasarrufu sunar. Çevreye karşı herhangi bir zararı bulunmayan bu araçlar enerji verimliliğine katkıda bulunur. Ayrıca konforlu bir kullanımı vardır. Uzun ömürlü şarj edilebilir kapasiteye sahiptir.

Scooter Seçiminde Motor Kapasitesi Neden Önemlidir?

Motorlu scooter çoğu kişi tarafından beğenilir. Yüksek performansı ve hızı sayesinde çoğu insanın tercih ettiği bir araçtır. Motorlu scooter satın alırken motor kapasitesine dikkat etmek oldukça önemlidir. Bunun nedeni aracın uzun süre boyunca kullanılabilmesidir. Ayrıca engebeli, topraklı, taşlı arazilerde kolay bir şekilde sürülebilmesi için de motor hacmine dikkat edilebilir. Hızlı ve akıcı bir sürüş performansı isteyenler bu noktaya dikkat edebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Scooter Fiyatları

589 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 589 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19050/368029